Автор Тема: А мне понравилось как поет дочка Яценюка... такой тембр  (Прочитано 2867 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528


а ее прокатили  :smilie2:
ігнор Квант

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
 класс!!
ігнор Квант

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
так и премьер у нас тож "спивучий"  :smilie5:  смотреть с 5:40
ігнор Квант

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Рашасми чуть не вписались от счастья, что девочка не прошла отбор.
Но я думаю, что ничего страшного - она еще маленькач - голос надо развивать
А еще представьте истерику и в раше и от наших вышиватников если бы она прошла отбор
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Дійсно дуже гарний голос, і співає гарно артистично, вкладає почуття в пісню.
Якщо буде розвивати свій талант, і якщо захоче, може стати досить непоганою співачкою.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Там грузиночка гарно співала,її проігнорили нажаль.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
На передачі  звучання зовсім  зовсім не сподобалось  - чому так низько   -  треба співати  а не видавлювати низи....

відео  з школи на порядок краще звучання  - якби таке звучання було в передачі я би дійсно образився  за то що ніхто з суддів не звернув уваги.

реакція "суддів"  на прізвище   дійсно показова для України 
треба  негайно робити реформи -самі тяжкі реформи - в головах людей.
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Рашасми чуть не вписались от счастья, что девочка не прошла отбор.
Но я думаю, что ничего страшного - она еще маленькач - голос надо развивать
А еще представьте истерику и в раше и от наших вышиватников если бы она прошла отбор

В парашці б дочка медведа стала лауреатом усіх премій і гран-прі.

PS. Співала дівчинка поганенько, взяла надто низько, треба було на октаву вище, і не треба було імітувати джазовий тембр - Boney M то диско, і джазові інтонації абсолютно недоречні.

Взагалі дуже чудова вийшла акція, наступного разу вона переможе  :Prapor2:
« Останнє редагування: Лютого 10, 2015, 09:16:09 09:16 від svit »

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
На передачі  звучання зовсім  зовсім не сподобалось  - чому так низько   -  треба співати  а не видавлювати низи....

відео  з школи на порядок краще звучання  - якби таке звучання було в передачі я би дійсно образився  за то що ніхто з суддів не звернув уваги.

реакція "суддів"  на прізвище   дійсно показова для України 
треба  негайно робити реформи -самі тяжкі реформи - в головах людей.

она похоже от волнения взяла слишком низко и уже не смогла исправить звучание. С таким редким голосом надо много работать с педагогом по вокалу, а еще научиться держать дыхание.

Что касается реакции судей... ну сдрейфили трошки... они ж тоже люди :laugh:
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Там грузиночка гарно співала,її проігнорили нажаль.
да хорошо девочка пела, но из-за акцента слова не были понятны. ей правильно сказали, что надо было грузинскую песню брать
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
дивився всю передачу блювати хотілось, ванюша ванюша співала одна малолітка - її взяли, грузинку в якої шикарний голос - не взяли,  і так далі Бидлота потап, я не сука -мохілевська це такі судді? - блядота
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Рашасми чуть не вписались от счастья, что девочка не прошла отбор.
Но я думаю, что ничего страшного - она еще маленькач - голос надо развивать
А еще представьте истерику и в раше и от наших вышиватников если бы она прошла отбор

В парашці б дочка медведа стала лауреатом усіх премій і гран-прі.

PS. Співала дівчинка поганенько, взяла надто низько, треба було на октаву вище, і не треба було імітувати джазовий тембр - Boney M то диско, і джазові інтонації абсолютно недоречні.

Взагалі дуже чудова вийшла акція, наступного разу вона переможе  :Prapor2:

ну так потап с нее взял слово, что она на следующий кастинг обязательно явится  :lol:
только он не о её оригинальном голосе беспокоился , а о своей ж...
ігнор Квант

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Этот урод детские конкурсы судит? По моему шоу бизнес и...ся.


Ну с шоу бизнесом то понятно, но какого вы такой треш смотрите и еще на полном серьезе обсуждаете. :fp2
Батя, мы стараемся ...

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Этот урод детские конкурсы судит? По моему шоу бизнес и...ся.


Ну с шоу бизнесом то понятно, но какого вы такой треш смотрите и еще на полном серьезе обсуждаете. :fp2

тю на вас  :smilie5: это в ленте новостей принесло , остальное нашла на "трубе"
от суки и крысы с потапом  можно несварение получить
а оно нам надо? :smilie5:

 
ігнор Квант

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Нормальна дитина. Мені сподобалась. Адекватна.
Спів, ну так собі.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Чомусь  згадався старий анігдот

"Леонид Ильич Брежнев - политический деятель времен Аллы Пугачевой"
:)
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
а мені чомусь здається, що це - звичайний PR. Щоправда, мушу визнати, непоганий PR.
Яценюк, ІМХО, веде довготривалу перманентну піар-кампанію. І доця (скоріше за все, сама того не знаючи) стала частиною піар-кампанії тата. Сєня давно вже літає економ-класом, демонстративно вдягає годинник фірми Клейнод, не допускає власного хизування матеріальними статками тощо. Все це позитивно його відрізняє від постсовкових манер нашіх нуворішів. Це позитивно сприймає народ (і я, до речі, теж).
А доця... мабуть батьки вирішили, що вона зробить кращу кар'єру на іншому напрямку (політика, бізнес щось іще).
... і хай Росія згине як держава

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
а мені чомусь здається, що це - звичайний PR. Щоправда, мушу визнати, непоганий PR.
Яценюк, ІМХО, веде довготривалу перманентну піар-кампанію. І доця (скоріше за все, сама того не знаючи) стала частиною піар-кампанії тата. Сєня давно вже літає економ-класом, демонстративно вдягає годинник фірми Клейнод, не допускає власного хизування матеріальними статками тощо. Все це позитивно його відрізняє від постсовкових манер нашіх нуворішів. Це позитивно сприймає народ (і я, до речі, теж).
А доця... мабуть батьки вирішили, що вона зробить кращу кар'єру на іншому напрямку (політика, бізнес щось іще).

100% піар. Замість реформ, "воно" себе піарить, типу чесне. Нам до сраки. Де реформи? Скільки уже можна чекати? Уже рік при владі і жодних реформ. Видно гарно Яник систему відполірував, аж не хочеться щось міняти. А піпл схаває...

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
100% піар. Замість реформ, "воно" себе піарить, типу чесне. Нам до сраки. Де реформи? Скільки уже можна чекати? Уже рік при владі і жодних реформ. Видно гарно Яник систему відполірував, аж не хочеться щось міняти. А піпл схаває...
Ну це Вам до... І Ви питаєте про реформи. А тільки в цій гілці вже декілька людей виказали свою симпатію до доці Яценюка, а отже частина цих симпатій належить і Сєні (ну не може ж в такої чудової дівчинки бути поганий тато  :smilie3:) Так що, піарники відпрацювали на 100 відсотків свої гроші.
... і хай Росія згине як держава

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
а мне пофиг. если для пиара будет ездить эконом классом и жить в своем нынешнем доме,  а не отстраивать межигорья - пусть себе пиарится. а во время войны пуст кто-то попробует сделать реформы быстро и эффективно. когда 1. с одной стороны хуйло прет, и армии у нас нет (весной и летом так было). 2. коррупция разъедает общество. 3. денег нифига нет

Вроде год выстояли. Сейчас начали с основ: антикоррупционный отдел или как его, новая милиция. еще за судей нужно взяться. если проведут реформы тут - считай оценку "хорошо" заслужили.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
а мне пофиг. если для пиара будет ездить эконом классом и жить в своем нынешнем доме,  а не отстраивать межигорья - пусть себе пиарится. а во время войны пуст кто-то попробует сделать реформы быстро и эффективно. когда 1. с одной стороны хуйло прет, и армии у нас нет (весной и летом так было). 2. коррупция разъедает общество. 3. денег нифига нет

Вроде год выстояли. Сейчас начали с основ: антикоррупционный отдел или как его, новая милиция. еще за судей нужно взяться. если проведут реформы тут - считай оценку "хорошо" заслужили.
Якось так

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
а мне пофиг. если для пиара будет ездить эконом классом и жить в своем нынешнем доме,  а не отстраивать межигорья - пусть себе пиарится. а во время войны пуст кто-то попробует сделать реформы быстро и эффективно. когда 1. с одной стороны хуйло прет, и армии у нас нет (весной и летом так было). 2. коррупция разъедает общество. 3. денег нифига нет

Вроде год выстояли. Сейчас начали с основ: антикоррупционный отдел или как его, новая милиция. еще за судей нужно взяться. если проведут реформы тут - считай оценку "хорошо" заслужили.

Ну і коли це буде? Може поглянемо на приклад Грузії? За який час там провели реформи і як їх проводили? Тут уже рік пройшов, а реформ нуль. Навіть бюрократія зашилилася така же сама, як і при Янику. Чим відрязняється Яценюк від Яника? Тим, що у нього сина немає і все? Чому до сих пір не повернули підприємства віджаті кланом Яника законним власникам? Щось я нічого не розумію....

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
грузия 4,5 млн , практически один Киев.

ігнор Квант

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
а мне пофиг. если для пиара будет ездить эконом классом и жить в своем нынешнем доме,  а не отстраивать межигорья - пусть себе пиарится. а во время войны пуст кто-то попробует сделать реформы быстро и эффективно. когда 1. с одной стороны хуйло прет, и армии у нас нет (весной и летом так было). 2. коррупция разъедает общество. 3. денег нифига нет

Вроде год выстояли. Сейчас начали с основ: антикоррупционный отдел или как его, новая милиция. еще за судей нужно взяться. если проведут реформы тут - считай оценку "хорошо" заслужили.

Ну і коли це буде? Може поглянемо на приклад Грузії? За який час там провели реформи і як їх проводили? Тут уже рік пройшов, а реформ нуль. Навіть бюрократія зашилилася така же сама, як і при Янику. Чим відрязняється Яценюк від Яника? Тим, що у нього сина немає і все? Чому до сих пір не повернули підприємства віджаті кланом Яника законним власникам? Щось я нічого не розумію....
когда горит хата, нужно ее тушить, а уборку делать после этого. и тот кто ее поджег, именно на это рассчитывал. только пока некоторые тушат, другие бегают по улице и орут "всьопропало"
« Останнє редагування: Лютого 11, 2015, 12:27:23 00:27 від Palermo »

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
когда горит хата, нужно ее тушить, а уборку делать после этого. и тот кто ее поджег, именно на это рассчитывал. только пока некоторые тушат, другие бегают по улице и орут "всьопропало"

Я не пропоную чіпати Порошенка чи Міністра оборони. У мене питання до уряду і Яценюка. Чим їм війна заважає проводити реформи? Скоротити бюджетників, який наплодилось пачками і содєржати яких немає грошей - війна заважає? Провести реформи в медицині нормальні - теж війна заважає? Боротися з рейдерством, повернути віджаті підприємтсва законним власникам - теж війна заважає? Провести реформу в освіті теж війна заважає? Може не будемо дурників включати і все списувати на війну?

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
когда горит хата, нужно ее тушить, а уборку делать после этого. и тот кто ее поджег, именно на это рассчитывал. только пока некоторые тушат, другие бегают по улице и орут "всьопропало"

Я не пропоную чіпати Порошенка чи Міністра оборони. У мене питання до уряду і Яценюка. Чим їм війна заважає проводити реформи? Скоротити бюджетників, який наплодилось пачками і содєржати яких немає грошей - війна заважає? Провести реформи в медицині нормальні - теж війна заважає? Боротися з рейдерством, повернути віджаті підприємтсва законним власникам - теж війна заважає? Провести реформу в освіті теж війна заважає? Може не будемо дурників включати і все списувати на війну?
Нє, Квант, Ви точно прикалуєтесь! Тут тема про таланти, а не про якусь херню- типа реформ! Кому вони потрібні, крім Вас? В країні війна! Нахер з пляжу! :smiley14:

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Ветка была про ребенка, но особо озабоченные товарищи загадили и ее
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Мне вот совсем другое в глаза бросилось. Когда Софийка удалилась со сцены, то подбежала не к маме, а к Сене с призывом - "Тато!".
Мама стояла в стороне с каменным лицом.
Может есть в Сене что-то, ведь детей не обманешь.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Мне вот совсем другое в глаза бросилось. Когда Софийка удалилась со сцены, то подбежала не к маме, а к Сене с призывом - "Тато!".
Мама стояла в стороне с каменным лицом.
Может есть в Сене что-то, ведь детей не обманешь.
Точно, и плакала она уткнувшись в папино плечо, а потом ее обняла Осадчая, а вот обнимала ли мама - не помню.
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Мне вот совсем другое в глаза бросилось. Когда Софийка удалилась со сцены, то подбежала не к маме, а к Сене с призывом - "Тато!".
Мама стояла в стороне с каменным лицом.
Может есть в Сене что-то, ведь детей не обманешь.
Точно, и плакала она уткнувшись в папино плечо, а потом ее обняла Осадчая, а вот обнимала ли мама - не помню.
Емоції були щирі, так не зіграєш. Так що для дитини це була не потановка, точно. Нормальна, щира, не розбещена гарна дівчинка. З гарною українською мовою. До речі, ви помітили, що не зважаючи на звернення "журистів" до неї російською, вона відповідала українською?
Для чого приплітати тут політику?
Декому ніколи нічого не доведеш, якщо дитина високого урядовця - то відразу має бути якась нікчема і зарозуміла мажорка.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)