Сторінок:
Actions
  • #1 від Ali(UA) 13 Dec 2020
  • Нові виклики
    https://twitter.com/gatewaypundit/status/1337982081159340032

    гуляй рваніна!
  • #2 від Ali(UA) 13 Dec 2020
  • продовження великої соц тпансформації

    Oracle Moves Headquarters to Texas, Joining Valley Exodus
    By Nico Grant
    December 11, 2020, 4:38 PM EST
    Updated on December 11, 2020, 5:09 PM EST
    Company says shifting locations to give flexibility to workers
    Software maker follows HPE, Palantir in leaving California
    Oracle’s campus in Redwood City, California.
    Oracle’s campus in Redwood City, California. Photographer: David Paul Morris/Bloomberg
    Oracle Corp. said it has moved its headquarters to Texas, from its home state of California to give employees more flexibility on where they do their jobs.

    The move to Austin from Redwood City “means that many of our employees can choose their office location as well as continue to work from home part time or all of the time,” Oracle said Friday in a regulatory filing. The company will continue “to support” its other U.S. office locations in Santa Monica, California, Seattle, Denver, Orlando and Burlington, Massachusetts, according to the filing.
  • #3 від Ali(UA) 13 Dec 2020
  • то просто для історії

    Elon Musk Moves to Texas, Takes Jab at Silicon Valley
    Tesla chief is among highest-profile tech executives to leave Silicon Valley during pandemic, criticizing California’s treatment of innovators
  • #4 від Feral Cat 13 Dec 2020
  • Між іншим, в старі студентські часи я полюбляв пити пиво, сидячи на лавочці в Одеському Горсаду ( маленький парк біля Дерибасівської і Преображенської - тоді вул. Совєцкой Арміі).
    А приїжджаючи до Києва - любив обідати із пивом і вареною ковбасою чи шинкою на Володимирській Горі, або напроти червоного будинку Університету. І це було законно.  :smilie7:
  • #5 від Ali(UA) 13 Dec 2020
  • цікаво подивиться на ціни на нерухомість у колись "золотому" штаті.
  • #6 від Ali(UA) 13 Dec 2020
  • Між іншим, в старі студентські часи я полюбляв пити пиво, сидячи на лавочці в Одеському Горсаду ( маленький парк біля Дерибасівської і Преображенської - тоді вул. Совєцкой Арміі).
    А приїжджаючи до Києва - любив обідати із пивом і вареною ковбасою чи шинкою на Володимирській Горі, або напроти червоного будинку Університету. І це було законно.  :smilie7:
    в орегоні зараз можна нюхать кокос або ширнуться геричем сидячі на лавочці. нові цінності ))
  • #7 від Feral Cat 13 Dec 2020
  • Як на мене, проблема в тому що вся ця киздота з Каліфорнії перевезе свої "цінності" до тих штатів куди вона тікає. Масовий "ісход" до Колорадо тому приклад. Причому років три-чотири тому в околиці Денвера можна було купити недорогу пристойну хату за 150- 200 000 . Тепер вона коштує 350-450 000. Подібна ситуація також в Арізоні.
    Подібна  хєрня на сході з Нешвілом, куди ломанулася киздобратія з NY, NJ , і також з Каліфорнії.
  • #8 від majesty 13 Dec 2020
  • Як на мене, проблема в тому що вся ця киздота з Каліфорнії перевезе свої "цінності" до тих штатів куди вона тікає. Масовий "ісход" до Колорадо тому приклад. Причому років три-чотири тому в околиці Денвера можна було купити недорогу пристойну хату за 150- 200 000 . Тепер вона коштує 350-450 000. Подібна ситуація також в Арізоні.
    Подібна  хєрня на сході з Нешвілом, куди ломанулася киздобратія з NY, NJ , і також з Каліфорнії.
    кацап ты за свою рязань думай :weep:
  • #9 від Ali(UA) 13 Dec 2020
  • Як на мене, проблема в тому що вся ця киздота з Каліфорнії перевезе свої "цінності" до тих штатів куди вона тікає. Масовий "ісход" до Колорадо тому приклад. Причому років три-чотири тому в околиці Денвера можна було купити недорогу пристойну хату за 150- 200 000 . Тепер вона коштує 350-450 000. Подібна ситуація також в Арізоні.
    Подібна  хєрня на сході з Нешвілом, куди ломанулася киздобратія з NY, NJ , і також з Каліфорнії.
    цікаво, але також багато виїжджає консерваторів, наприклад орандж каунті з калі. це вигідно тримать у таких штатах як калі та нью йорк поменьше консерваторів, бо їх голоси там гівна варті.
  • #10 від Ali(UA) 13 Dec 2020
  • може на цій хвилі буде якийсь варіант ТЕКЗІТу, який вводить обмеження на резіденції з вибраних штатів. не знаю.
  • #11 від majesty 13 Dec 2020
  • али не пора ли собирать манатки на рашу? :laugh:
  • #12 від Uki 13 Dec 2020
  • може на цій хвилі буде якийсь варіант ТЕКЗІТу, який вводить обмеження на резіденції з вибраних штатів. не знаю.

    путінввєді  :weep:
  • #13 від Ali(UA) 13 Dec 2020
  • путінввєді  :weep:
    швидше цянзінпі ввєді  :weep:
  • #14 від Lina 13 Dec 2020
  • Між іншим, в старі студентські часи я полюбляв пити пиво, сидячи на лавочці в Одеському Горсаду ( маленький парк біля Дерибасівської і Преображенської - тоді вул. Совєцкой Арміі).
    А приїжджаючи до Києва - любив обідати із пивом і вареною ковбасою чи шинкою на Володимирській Горі, або напроти червоного будинку Університету. І це було законно.  :smilie7:

    Серйозно? Отак прямо під пам"ятником Шевченку сидів і пив пиво і жер  ковбасу? :fp2 :russian:
  • #15 від Feral Cat 13 Dec 2020
  • Серйозно? Отак прямо під пам"ятником Шевченку сидів і пив пиво і жер  ковбасу? :fp2 :russian:

    Дєвушка Ліна,
    Саме так. Сидів на лавці у сквері неподалік пам'ятника Шевченкові, їв хліб з ковбасою і пив пиво з пляшки і спостерігав за бабцями і онуками.
    Що вас так дивує?

    P.S.
    По прибутті в Америку в далекі 90-ті для мене було шоком, що в колисці і демократії і особистої свободи за подібне можна було бути заарештованим
  • #16 від Lina 13 Dec 2020
  • Дєвушка Ліна,
    Саме так. Сидів на лавці у сквері неподалік пам'ятника Шевченкові, їв хліб з ковбасою і пив пиво з пляшки і спостерігав за бабцями і онуками.
    Що вас так дивує?

    P.S.
    По прибутті в Америку в далекі 90-ті для мене було шоком, що в колисці і демократії і особистої свободи за подібне можна було бути заарештованим

    Ой, вей...не думала я , що ти босота. :queen:
  • #17 від Бувалий 13 Dec 2020
  • Ой, вей...не думала я , що ти босота. :queen:
    :ap
  • #18 від Feral Cat 13 Dec 2020
  • Ой, вей...не думала я , що ти босота. :queen:

    Ти певно була багатою студенткою. Цікаво, чим заробляла?  :smilie5:
  • #19 від Lina 13 Dec 2020
  • Ти певно була багатою студенткою. Цікаво, чим заробляла?  :smilie5:

    Заспокойся. Мені не потрібно було заробляти.
  • #20 від Feral Cat 13 Dec 2020
  • Ну слава Богу! А то я грішним ділом був подумав.... :smilie8:
  • #21 від Lina 13 Dec 2020
  • Ну слава Богу! А то я грішним ділом був подумав.... :smilie8:

    Деяким думати не варто. Бо нічого гарного придумати не можуть.

  • #22 від Feral Cat 13 Dec 2020
  • До речі, за відкликання з посади губернатора Ньюсома вже зібрали майже мільйон підписів.  :smilie7:
  • #23 від Ali(UA) 14 Dec 2020
  • До речі, за відкликання з посади губернатора Ньюсома вже зібрали майже мільйон підписів.  :smilie7:
    он же не дурачек. он делает то что людям нравится... им нравится сидеть в маске дома и получать деньги. и чтобы за наркоту не шпыняли. и чтобы легкай крайм не щимили. ну там пошел тиснул кассу на заправке... это ж рабочие моменты.
    главное когда крайм чтоб маска была. ну там короновирус и все дела. тысячи смертей и все такое.
  • #24 від Ali(UA) 17 Apr 2021
  • Трохи про дайверсіті в каліфорнії...

    https://www.foxnews.com/politics/illegal-immigrant-ordered-deported-child-rape-in-california

    задержали нелегала из Сальвадора который насиловал ребёнка. в калифорнии. родственник зашёл и застал эту картину . ребёнок меньше 14 лет пытался кричать и сопротивлятся.

    как известно в калифорнии полиции запрещено сотрудничать с службой по депортации нелегалов. кроме тяжёлых преступлений. может его наконец депортируют.

    но но митингов блм мы конечно не увидим... какой то ребенок...
  • #25 від Uki 17 Apr 2021
  • Шикарний метод маніпуляцій...... В гілці про каліфорнію постити кримінальні сводки, а в гілці про флоріду гарні картинки про те як весело люди живуть......
  • #26 від Uki 17 Apr 2021
  • Трохи про дайверсіті в каліфорнії...


    дайверсіті тут ніпричому..... тварюк, гвалтуючих дітей вистача всюди......
  • #27 від svit 17 Apr 2021
  • /
  • #28 від Uki 17 Apr 2021
  • svit, у мене таке показує
  • #29 від svit 17 Apr 2021
  • Дивно, там всього лише Іглз Каліфорнія.
  • #30 від Ali(UA) 17 Apr 2021
  • Шикарний метод маніпуляцій...... В гілці про каліфорнію постити кримінальні сводки, а в гілці про флоріду гарні картинки про те як весело люди живуть......

    ну так нєлєгала вже давно виявили а за каліфорнійськими порядками не депортували... так що цілком справедливо про калі. у флориді такого б не було. санкчуарі мать єго.
Сторінок:
Actions