Автор Тема: Панове Львовяне к Вам,есть очень интересный вопрос.!!!  (Прочитано 1756 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Мер Львова Садовый на выборы в Киеве -для киевлян презентует партию САМОПОМИЧ!!

Садовый не идёт вроде в меры Киева,но эта партия идёт на местных выборах в Киевсовет...

Ну,в принципе Садовый в Киеве достаточно популярен,как думаете-может голоснуть за САМОПОМИЧ??

Вы,же их там трохи знаете...ну и понятно,шо для Садового в Киеве это проба пера...к выборам парламенским.

п.с.
Думаю,что Садовый на следующих(через 5лет)выборах преза будет балотироваться.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33130
  • Стать: Чоловіча
Не треба, це технологія. Типу ГАК.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Мер Львова Садовый на выборы в Киеве -для киевлян презентует партию САМОПОМИЧ!!

Садовый не идёт вроде в меры Киева,но эта партия идёт на местных выборах в Киевсовет...

Ну,в принципе Садовый в Киеве достаточно популярен,как думаете-может голоснуть за САМОПОМИЧ??

Вы,же их там трохи знаете...ну и понятно,шо для Садового в Киеве это проба пера...к выборам парламенским.

п.с.
Думаю,что Садовый на следующих(через 5лет)выборах преза будет балотироваться.
Садовий - непоганий мер, а проте Самопоміч кожного разу починає активність лише в переддень виборів. Хоча спочатку здавалось, що толк з неї буде. Шкода, ідея була хороша.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Мер Львова Садовый на выборы в Киеве -для киевлян презентует партию САМОПОМИЧ!!

Садовый не идёт вроде в меры Киева,но эта партия идёт на местных выборах в Киевсовет...

Ну,в принципе Садовый в Киеве достаточно популярен,как думаете-может голоснуть за САМОПОМИЧ??

Вы,же их там трохи знаете...ну и понятно,шо для Садового в Киеве это проба пера...к выборам парламенским.

п.с.
Думаю,что Садовый на следующих(через 5лет)выборах преза будет балотироваться.
Садовий - непоганий мер, а проте Самопоміч кожного разу починає активність лише в переддень виборів. Хоча спочатку здавалось, що толк з неї буде. Шкода, ідея була хороша.

це хфакт. Але якшо Садовий будет торгувати лицем в тій партії, то пару % може і хапне

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Не знаю, що сказати. Самопоміч у Львові працювала тільки перед виборами в крісло мера. Садовий теж не білий і не пухнастий, але принаймні кладе в кишеню з розумом, адекватний і за нього не соромно як за публічну людину. Він завжди в критичних ситуаціях діє так, як хоче від нього громада. Можливо, він робить собі старт в Києві, не знаю його планів. Головне, щоб ви не мали ілюзій на рахунок нього і не очікували забагато. Принаймні його партія не буде гіршою, ніж всі наявні. Якщо має шанс пройти- спробуйте, багато не втратите.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Мені здається, що не варто аж надто повязувати цю партію в Києві з Садовим. Скоріш за все це буде автономний проект, який використає бренд Садового і його популярність серед деяких жителів Києва і натомість дозволить самому Садовому збільшити рейтинг столиці. Реально за київською Самопоміччю можуть стояти інші люди. Хто саме треба дивитися зі списків партії.
Все це звичайно мої припущення але в будь-якому випадку при голосуванні за будь-яку партію треба уважно вивчити весь список, а не покладатися на особу лідера.

Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
Мені здається, що не варто аж надто повязувати цю партію в Києві з Садовим. ..

Шо, Садовий не доріс до своєї партії?
Все таки простіше і перспективніше зробити свою партію,  ніж шукати тих хто би міг висунути його на мерство, як на останніх виборах... РХП, шо це було?
Знову ж таки пробний камінь, можливість для торгу з тими ж Кличко та Порошенко, до яких він більш прихильний, але не в команді

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4221
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Самопоміч у Львові працювала тільки перед виборами в крісло мера.

Те саме власне хотів тут наголосити ... не варто надто зачаровуватись Самопоміччю ...  :smilie8:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Came Tak

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 97
самопоміч була ефективною коли це було потрібно садовому, зокрема щоб сісти в крісло мера, хоча сама ідея досить не погана, і якщо б після виборів він її не похєрив могла б получитись непогана модель громадського суспільства для початку на рівні локальних громад.