Автор Тема: Легкий обзор состояния ВС стран НАТО перед войной  (Прочитано 1299 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26977

С 20ой минуты примерно

Если кратко то если бы не мы то РФ имела реальные шансы не просто дойти до Вислы, а и попить баварского пива

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
може й треба було дати.

сука як я ненавиджу їбаних бюргерів.

з їх кліматами сосисісочками лгбт та нєграми.

вони просто просяться під удари градів та калібрів.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20549
може й треба було дати.

сука як я ненавиджу їбаних бюргерів.

з їх кліматами сосисісочками лгбт та нєграми.

вони просто просяться під удари градів та калібрів.

бюргеры перед темп как идти за пивом и сосиськами подумал что надо создать  НАТО

можно сколько угодно дрочить состояние чьих то армий
но война у нас, а не у них

это мы на майские сосиськи с пивом планировали когда год нам орали про второжение кацапов

если бы полякам за год сказали о планах хуйла напасть на Польшу - они бы накуй пол Польши заминировали и хаймерс каждому поляку купили

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
бюргеры перед темп как идти за пивом и сосиськами подумал что надо создать  НАТО

можно сколько угодно дрочить состояние чьих то армий
но война у нас, а не у них

это мы на майские сосиськи с пивом планировали когда год нам орали про второжение кацапов

если бы полякам за год сказали о планах хуйла напасть на Польшу - они бы накуй пол Польши заминировали и хаймерс каждому поляку купили
це вже зараз всі такі розумні. згадай їх доктрину військову - відійти за Віслу і чекати....

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26977
Поляки имели все возможности повторить за своей Вислой опыт "странной войны"

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20549
Поляки имели все возможности повторить за своей Вислой опыт "странной войны"

сново дрочилово
обосрались мы, а ищем оправдания в поляках

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20549
це вже зараз всі такі розумні. згадай їх доктрину військову - відійти за Віслу і чекати....

ну я не знаю какой жопой надо думать что бы игнорировать ГОД предупреждение штатоа

и главное что заминировпть юг и мосты лело двух недель
еще месяц поставить укрепления

а по Гостомелю я вообще молчу
ты лучше меня знаешь что там кацапы по умолчанию не должны были зайти, там вообще нереально пройти если хоть что то делать перед войной

бляди зеленые
гореть им в аду

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20549
могу добавить позитива
боевой дух украинцев разных верств боевой
есть конечно уклонисты и тд

но это опять же от зескотской политики и отношению е мобилизированным

если сделать четкие прааила и для всех люди будут идти воевать

четкие это например два года емли в тылу, пол года если на нуле

и соужат блять Все начиная с кирилла тимашенка и кошевого

кстати кацапы призывают 140т срочников
почему у нас не пртзывают срочников?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6423
обосрались мы
В першій пятірці на континененті, хто хоча б в теорії міг дати відсіч кацапам
Єдині, курва, на ПЛАНЕТІ, хто це зробив не в теорії, а на практиці за останні 80 років
В розумінні пана Маджесті, це називається "обісралися", а наприклад на дурняк бути запрошеними до НАТО, нічорта туди не вкласти, й сподіватися що в разі чого вмирати за них приїдуть американці - це стан 80% НАТО - це в розуміні пана Маджесті називається "подумалі".
Потім ще питання виникають в когось, чому так погано для розумового здоров'я читати руснявєнькі попісушкі на руснявєнькіх редакціях. Звідки оці всі ідєйкі до голів залітають.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6423
Если кратко то если бы не мы то РФ имела реальные шансы не просто дойти до Вислы, а и попить баварского пива
Ну, навіть без оглядів стану ЗС різних країн, та складних аналізів очевидні дві речі: коли кацапи пруть армією в 200к рил, країна в обороні або має сили щоб отаку армію оглушити, або кацапи зайшли та зайняли ту країну, без інших варіантів.
З огляду на географію, здатних на це (хоча б кількістю захисників) країн не до біса.
З огляду на те, що відсіч такими силами їм би там спробували дати лише поляки, це вже провал. А з врахуванням що поляки м'яко кажучи не готувалися давати руснє відсіч конкретно в березні 2023...

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20549
В першій пятірці на континененті, хто хоча б в теорії міг дати відсіч кацапам
Єдині, курва, на ПЛАНЕТІ, хто це зробив не в теорії, а на практиці за останні 80 років
В розумінні пана Маджесті, це називається "обісралися", а наприклад на дурняк бути запрошеними до НАТО, нічорта туди не вкласти, й сподіватися що в разі чого вмирати за них приїдуть американці - це стан 80% НАТО - це в розуміні пана Маджесті називається "подумалі".
Потім ще питання виникають в когось, чому так погано для розумового здоров'я читати руснявєнькі попісушкі на руснявєнькіх редакціях. Звідки оці всі ідєйкі до голів залітають.

нападают на слабых и обосранных
мы после нрузии воторая страна на кого кацапы напали


Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6423
нападают на слабых и обосранных
Успєшно нападайут. А когда нападайут нєуспєшно, ето значіт что обосранньім бьіл автор ідєі нападєнія.
Якщо просто заспокоїтися й не труїти себе інфістой інфой, такі речі стають очевидними.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20549
вообще какой то долбоизм сравнивать отдельные армии нато с чем то там
НАТО для того и задумывался что бы воевать вместе

например в Словении специализируются на проблемах логистики военной медицины
но а в целом 80 лет мира в странах НАТО и есть ответ на сотрясание воздуха кловунами из стран где думать головой не принято

si vis pacem, para bellum


Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6423
вообще какой то долбоизм сравнивать отдельные армии нато с чем то там
НАТО для того и задумывался что бы воевать вместе

например в Словении специализируются на проблемах логистики военной медицины
но а в целом 80 лет мира в странах НАТО и есть ответ на сотрясание воздуха кловунами из стран где думать головой не принято

si vis pacem, para bellum
"долбоїзм" - це називати українців "обосранньімі" після чергової інтоксикації руснявими текстами, та розповідати якісь казки про країни НАТО. Серед країн НАТО про щось думали та щось створювали лічені країни типу США та ВБ. Всі інші отримали собі роки миру та безпеки буквально тому, що прийшов вуйко Sam, й хоча б на словах взяв під свій захист. А вершина мистецтва "думать галавой" в тих країнах полягало в тому, що вони побігли смоктати смачьний газік з кацапської біби, щиро сподіваючись на те що вуйко Сем їх рятуватиме в будь-якому випадку, а вони будуть півасік пити на Шпреї, заповнюючи опитування "чи ви будете захищати свою батьківщину в разі війни", регочучи, та проставляючи хрестика в графі "нєєєє хай тупі пєдноси за мене захищають, а я, Гансік-трансік, краще оце півца посмокчу тута".
А комплекси меншовартості треба якщо не лікувати, то хоча б не бігати по форумах, хизуючись ними.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20549
"долбоїзм" - це називати українців "обосранньімі" після чергової інтоксикації руснявими текстами, та розповідати якісь казки про країни НАТО. Серед країн НАТО про щось думали та щось створювали лічені країни типу США та ВБ. Всі інші отримали собі роки миру та безпеки буквально тому, що прийшов вуйко Sam, й хоча б на словах взяв під свій захист. А вершина мистецтва "думать галавой" в тих країнах полягало в тому, що вони побігли смоктати смачьний газік з кацапської біби, щиро сподіваючись на те що вуйко Сем їх рятуватиме в будь-якому випадку, а вони будуть півасік пити на Шпреї, заповнюючи опитування "чи ви будете захищати свою батьківщину в разі війни", регочучи, та проставляючи хрестика в графі "нєєєє хай тупі пєдноси за мене захищають, а я, Гансік-трансік, краще оце півца посмокчу тута".
А комплекси меншовартості треба якщо не лікувати, то хоча б не бігати по форумах, хизуючись ними.


обосрались и пытаются головку держать

ааах а уних армии не такие

ааах а них тоже коррупция

аах эти прояклятые пиндосы деньги не жают

а кто же голсовал в 2019 году?  кацапы вместо украинцев? :fp2



Якби ви вчились так, як треба,
То й мудрість би була своя.
А то залізете на небо:
«І ми не ми, і я не я,
І все те бачив, і все знаю,
Нема ні пекла, ані раю,
Немає й бога, тілько я!
                                        Тарас ШЕВЧЕНКО.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6423
обосрались и пытаются головку держать
Кляті украйонці? Да, оні такіє. Це вам на будь-якій руснявой редакції підтвердять  :smiley15: А ще вони агресори, принаймі за ствердженням хорошево руссково швєца  :smiley24:
Кстаті, возможно ви слишалі шо такі собі кацапи втручалися та впливали не те що на вибори в країнах котрі планували й планують захопити, але також і у США? Єслі слишалі, то возможно у вас какіє-то мислі возніклі в зв'язку з цим? Ну, окрім зойків що кляті украйонці найобісраніша нація світу?

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20549
Кляті украйонці? Да, оні такіє. Це вам на будь-якій руснявой редакції підтвердять  :smiley15: А ще вони агресори, принаймі за ствердженням хорошево руссково швєца  :smiley24:
Кстаті, возможно ви слишалі шо такі собі кацапи втручалися та впливали не те що на вибори в країнах котрі планували й планують захопити, але також і у США? Єслі слишалі, то возможно у вас какіє-то мислі возніклі в зв'язку з цим? Ну, окрім зойків що кляті украйонці найобісраніша нація світу?

не кляти
а Богом забытые
а может и проклятые

ибо 73% это приговор
не 3, ни 7 , а 73

писи
если шо я украинец с давним родовидом
а родственников в раше нет от слова ваабще

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212
В першій пятірці на континененті, хто хоча б в теорії міг дати відсіч кацапам
Єдині, курва, на ПЛАНЕТІ, хто це зробив не в теорії, а на практиці за останні 80 років
В розумінні пана Маджесті, це називається "обісралися", а наприклад на дурняк бути запрошеними до НАТО, нічорта туди не вкласти, й сподіватися що в разі чого вмирати за них приїдуть американці - це стан 80% НАТО - це в розуміні пана Маджесті називається "подумалі".
Потім ще питання виникають в когось, чому так погано для розумового здоров'я читати руснявєнькі попісушкі на руснявєнькіх редакціях. Звідки оці всі ідєйкі до голів залітають.

Так саме мажка і обдристалася тут публічно і огидно, волаючи що треба ахвармляти зємєльку на хуйла.  :smilie8:

Навіть медаль за це заробила у наших супер-толерантних модерів: