Автор Тема: "Демократическая партия" черновецкого и "Правая Воля Украины" (ГАК)  (Прочитано 668 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Юрий Бутусов
15 год · Kyiv · Відредаговане ·
А пока идет война, пока защитники Украины отдают жизни за свободу и демократию в нашей стране, пока лучшие патриоты жертвуют собой, пока стар и млад шлет смски по 5 гривен в фонд 565, на выборах в Киевсовет две политические силы строят преступные пирамиды, и раздают по 300-400 гривен за подкуп избирателей. Милиция бессильна навести порядок. Раздача денег ведется среди пенсионеров силами самих пенсионеров и в трудовых коллективах силами руководства этих коллективов. Что с ними делать? Что делать с теневыми кукловодами, которые стоят в стороне, и делают вид, что они ни причем? Раз наши правоохранительные органы настолько пока беспомощны, применим единственное доступное оружие: общественное мнение.
Итак, политическая пирамида номер 1 идет на выборы под брендом "Демократическая партия". Это проект зятя экс-мэра Киева Леонида Черновецкого - Вячеслава Супруненко. А политическая пирамида номер 2 - "Правая Воля Украины". Это проект бизнесменов Василия Хмельницкого и Андрея Иванова (они же были главными спонсорами аналогичного проекта "Громадський актив Киева").
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8090
  • Стать: Чоловіча
Дякую за цінну інфу.
Ще на вибори н ходив, сам то я давно визначився, але кого зустріну зі знайомих хоч розкажу.
Сам я ніколи не мав звички шукати "нові обличчя в політиці".

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Казати за кого не голосувати - малоефективно. Мо навіть наоборот. Люди навіть не чули про ці партії, а ви їм про них скажете.

Краще казати за кого голосувати. ТАк що знайомим краще про Дем. Альянс нагадайте.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8090
  • Стать: Чоловіча
Казати за кого не голосувати - малоефективно. Мо навіть наоборот. Люди навіть не чули про ці партії, а ви їм про них скажете.

Краще казати за кого голосувати. ТАк що знайомим краще про Дем. Альянс нагадайте.

Не хочу нікому нічого нав"язувати, але я з 2006-го року починаючи, на всіх місцевих виборах голосую тільки за представників "Батьківщина".
На виборах до ВР з 2002 року голосую тільки за "Батьківщина". На виборах Президента 2004 всі три тури за Ющенка ( і не шкодую, як би там не було, тоді так було треба). В 2010 - само собою, зрозуміло за кого.

Мені звонили знайомі, гублячись в догадках, ЗА КОГО?

так я їм сказав, на Презид. - як не хочете за Юлю, то за кого завгодно, тільки не зе Петю ( ну за Добкіна чи Тігіпу ніхто з них не буде, в мене нема таких знайомих).
На мера - за кого завгодно, якщо за Бондаренка не хочете, тільки не за Кличка.

Я сказав так як є, про свої рішення на всіх вільних виборах ( з 1989 року починаючи) я ще жодного разу не шкодував, що зробив помилково.

Ну й репутація моя на цьому форумі відповідна.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Казати за кого не голосувати - малоефективно. Мо навіть наоборот. Люди навіть не чули про ці партії, а ви їм про них скажете.

Краще казати за кого голосувати. ТАк що знайомим краще про Дем. Альянс нагадайте.

Не хочу нікому нічого нав"язувати, але я з 2006-го року починаючи, на всіх місцевих виборах голосую тільки за представників "Батьківщина".
На виборах до ВР з 2002 року голосую тільки за "Батьківщина". На виборах Президента 2004 всі три тури за Ющенка ( і не шкодую, як би там не було, тоді так було треба). В 2010 - само собою, зрозуміло за кого.

Мені звонили знайомі, гублячись в догадках, ЗА КОГО?

так я їм сказав, на Презид. - як не хочете за Юлю, то за кого завгодно, тільки не зе Петю ( ну за Добкіна чи Тігіпу ніхто з них не буде, в мене нема таких знайомих).
На мера - за кого завгодно, якщо за Бондаренка не хочете, тільки не за Кличка.

Я сказав так як є, про свої рішення на всіх вільних виборах ( з 1989 року починаючи) я ще жодного разу не шкодував, що зробив помилково.

Ну й репутація моя на цьому форумі відповідна.


 :lol: :lol: :lol:
а ты парень с юмором  :smiley24:

зы: какой идиот на туровской прислал тебя агитировать на СУП?
там хиба не знают, шо тут секту не любят, мягко говоря, и все, что ты пишешь, вызывает обратную реакцию?
что, собственно и подтверждается твоей "репутацией"

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
зрозуміло ЗА демальйянс. ця гілка - лише попередження, бо хтось може переплутати і т.д.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
:lol: :lol: :lol:
а ты парень с юмором  :smiley24:

зы: какой идиот на туровской прислал тебя агитировать на СУП?
там хиба не знают, шо тут секту не любят, мягко говоря, и все, что ты пишешь, вызывает обратную реакцию?
что, собственно и подтверждается твоей "репутацией"

так може він "по зову сєрдца"?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер