Автор Тема: Французька реклама про русскіх  (Прочитано 1680 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Французька реклама про русскіх
« : Квітня 26, 2014, 02:48:38 14:48 »
 :moskali:

[ Invalid YouTube link ]
« Останнє редагування: Квітня 26, 2014, 03:35:46 15:35 від Єгорій »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4029
Re: Французька соціальна реклама
« Reply #1 : Квітня 26, 2014, 02:51:52 14:51 »
Не ..так оно вроде понятно .. а в деталях можно? Чего там они глаголят? Без толмача нюансы непонятны..,
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Re: Французька соціальна реклама
« Reply #2 : Квітня 26, 2014, 02:57:43 14:57 »
справжня руська свиня....побільше б таких :smiley24:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Французька соціальна реклама
« Reply #3 : Квітня 26, 2014, 03:11:29 15:11 »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Французька соціальна реклама
« Reply #4 : Квітня 26, 2014, 03:21:48 15:21 »
Ну, тема не зовсім відповідає своїй назві. Перший ролик - це не "соціальна реклама", а комерційна - реклама бездротових гарнітур фірми Jawbone  :smilie8:

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Re: Французька соціальна реклама
« Reply #5 : Квітня 26, 2014, 03:34:43 15:34 »
То не соціальна реклама
А реклама марки
Jewbone

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Французька реклама про русскіх
« Reply #6 : Квітня 26, 2014, 03:41:00 15:41 »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Французька реклама про русскіх
« Reply #7 : Квітня 26, 2014, 03:55:49 15:55 »
Колись один знайомий кацап росказував, як він сидів з товаришем у пабі десь у британській глибинці. Пару разів вони замовили віскі (чи горілки - хз), після декількох британскьих порцій вирішили просто взяти пляшку. Кажуть офіціанту -  дай нам пляшку, а на пам"яті офіціанта такого не було, та й дорогий алкоголь в британсбких пабах. Офіціант їм каже, вибачте сер, але пляшка вам буде коштувати стільки-то (наприклад 40 фунтів). Ці слова просто розлютили кацапа.

Далі - його приблизна пряма мова: Бл.дь, ты че оху.л? Две бутылки! Я сказал, неси две бутылки.

Ви б бачили, з якою гордістю він розказував про цей подвиг.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Re: Французька реклама про русскіх
« Reply #8 : Квітня 26, 2014, 04:07:53 16:07 »
Колись один знайомий кацап росказував, як він сидів з товаришем у пабі десь у британській глибинці. Пару разів вони замовили віскі (чи горілки - хз), після декількох британскьих порцій вирішили просто взяти пляшку. Кажуть офіціанту -  дай нам пляшку, а на пам"яті офіціанта такого не було, та й дорогий алкоголь в британсбких пабах. Офіціант їм каже, вибачте сер, але пляшка вам буде коштувати стільки-то (наприклад 40 фунтів). Ці слова просто розлютили кацапа.

Далі - його приблизна пряма мова: Бл.дь, ты че оху.л? Две бутылки! Я сказал, неси две бутылки.

Ви б бачили, з якою гордістю він розказував про цей подвиг.

гы))))
официанту респект и уважуха...сыграл на слабостях кацапских....продал больше чем думал плюс получит небольшую премию от хозяина заведения,что втюхал красиво....дорогое бухло. :super:

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Французька реклама про русскіх
« Reply #9 : Квітня 26, 2014, 04:36:17 16:36 »
Заради справедливості наші теж часто не відрізняються - інфа від працівниці турецького готелю в стамбулі

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Французька реклама про русскіх
« Reply #10 : Квітня 26, 2014, 04:38:15 16:38 »
відрізняються, ще й як! інфа не від міфічної працівниці готелю, а від мене особисто, як людини, яка особисто побувала на кількох морях і океанах!
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Французька реклама про русскіх
« Reply #11 : Квітня 26, 2014, 04:39:19 16:39 »
Ну, вона не міфічна, а цілком реальна, я власне з нею трошки посперечався на ту тему, вони не відрізняють одних і інших

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Французька реклама про русскіх
« Reply #12 : Квітня 26, 2014, 04:41:49 16:41 »
Заради справедливості наші теж часто не відрізняються - інфа від працівниці турецького готелю в стамбулі

справедливості заради, і донецькі сепаратисти до наших нею зараховуються, але таки "нашими" їх не назвеш
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Французька реклама про русскіх
« Reply #13 : Квітня 26, 2014, 04:43:25 16:43 »
Ну, вона не міфічна, а цілком реальна, я власне з нею трошки посперечався на ту тему, вони не відрізняють одних і інших

є таке. ми ДУЖЕ відрізняємось на відпочинку. ну якщо, звичайно, мова не йде про відпочинок на азовському морі - от там напевно всі однакові :)
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline koksnick

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 700
  • Si vis pacem, para bellum
Re: Французька реклама про русскіх
« Reply #14 : Квітня 26, 2014, 05:03:15 17:03 »
Колись один знайомий кацап росказував, як він сидів з товаришем у пабі десь у британській глибинці. Пару разів вони замовили віскі (чи горілки - хз), після декількох британскьих порцій вирішили просто взяти пляшку. Кажуть офіціанту -  дай нам пляшку, а на пам"яті офіціанта такого не було, та й дорогий алкоголь в британсбких пабах. Офіціант їм каже, вибачте сер, але пляшка вам буде коштувати стільки-то (наприклад 40 фунтів). Ці слова просто розлютили кацапа.

Далі - його приблизна пряма мова: Бл.дь, ты че оху.л? Две бутылки! Я сказал, неси две бутылки.

Ви б бачили, з якою гордістю він розказував про цей подвиг.
Ну, ми також багато п'ємо. Чоловіки взагалі інколи напиваються, незалежно від національності, і це, я вважаю, нормально.  Я у Єгипті пару разів напився добряче, бачив англійців, що також добряче напивалися, не весь час, але бувало. Проблема не в тому. Я особисто як нап'юся проявляю увагу до дівчат, бо тверезий її також проявляю :shuffle: Але я ніколи не буваю агресивним або хамоватим. Росіяни ж починають випускати те, що у них всередині - агресію, ненависть, зверхність. Вони реально хворі, більшість з них. До них треба реально десант психіатрів відправляти, це не жарт, це жахлива правда. :moskali:
« Останнє редагування: Квітня 26, 2014, 05:05:29 17:05 від koksnick »

Offline ThunderБолт

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 154
Re: Французька реклама про русскіх
« Reply #15 : Квітня 26, 2014, 05:15:44 17:15 »
справжня руська свиня....побільше б таких :smiley24:

Чому в головній ролі знявся якийсь перець, а не справжнiй руський жора допєрдьє?

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Французька реклама про русскіх
« Reply #16 : Квітня 26, 2014, 05:38:27 17:38 »
А оце можна розглядати, як руську рекламу про руських, бо вони самі це викладають, пардон, самі знімають. Виклав , мабуть, голандець:

« Останнє редагування: Квітня 26, 2014, 05:43:25 17:43 від Kikker »