Сторінок:
Actions
  • #1 від Ali(UA) 09 Jan 2019
  • даже там счас народ адекватный по сравнению с фупом. такое впечатление что на фупе собрались убютки и кацапы со всего интернета...
  • #2 від Capitain Cubs 09 Jan 2019
  • Хехе. Удмуртка озолотилась на ціх виборах
  • #3 від Yuras Yuras 09 Jan 2019
  • Хехе. Удмуртка озолотилась на ціх виборах
    Репутація в унітазі, доходи можуть суттєво впасти.
  • #4 від Yuras Yuras 09 Jan 2019
  • даже там счас народ адекватный по сравнению с фупом. такое впечатление что на фупе собрались убютки и кацапы со всего интернета...
    Я теж подивився, дійсно адекватний.Зайшов в не політичні теми і щось там повідомлень багатенько.
  • #5 від bоrderlander 09 Jan 2019
  • даже там счас народ адекватный по сравнению с фупом. такое впечатление что на фупе собрались убютки и кацапы со всего интернета...
    На упячці Казльона зробила площадку виключно для ботів - кацапських, бюторасних, грицацуєвських. По факту звичайних дописувачів там і банять постійно, і теми відкривати не дають, і права приймати участь в голосуваннях позбавляють. А ботам - найбільше сприяння.
    Ось погляньте. Наприклад точно відомо, що в Асмодея є принаймні ще 2 аккаунти - Дід Панас та Соус Бладі. Але нема підстав, що лише 2, їх може бути й більше. Дідусь і Цумбарашпіль - це теж один і той самий бот. Та сама історія з Начним Коте. Тобто поголовно вся юлькашня - це відморожені партійні боти. Проте юлькашньою справа не обмежується. Любрікантіс теж має купу інших аккаунтів, його принаймні двіччі ловили на такому. Псіса Сорока сам признався, що тримав ботоферму.

    Тому й маємо те, що маємо. На інших форумах може теж є трохи ботів, але там принаймні не позбавляють права голосу реальних дописувачів. А Казльона вирішила створити абсолютно сфальшовану реальність, де чути голоси виключно проплачених дописувачів. Може справа в грошах, але підозрюю, що це їй куратори з Лубянки наказали так діяти. Надто багато для них має вирішуватись на найближчих виборах.
  • #6 від Нельотчик 09 Jan 2019
  • Нещодавний безперешкодний бенефіс відкритого сєпара-українофоба був несподіванкою
    навіть для тамтешньої публіки. Забанили лише через тиждень-другий.
  • #7 від RG 09 Jan 2019
  • даже там счас народ адекватный по сравнению с фупом. такое впечатление что на фупе собрались убютки и кацапы со всего интернета...
    На упячці Казльона зробила площадку виключно для ботів - кацапських, бюторасних, грицацуєвських. По факту звичайних дописувачів там і банять постійно, і теми відкривати не дають, і права приймати участь в голосуваннях позбавляють. А ботам - найбільше сприяння.
    Ось погляньте. Наприклад точно відомо, що в Асмодея є принаймні ще 2 аккаунти - Дід Панас та Соус Бладі. Але нема підстав, що лише 2, їх може бути й більше. Дідусь і Цумбарашпіль - це теж один і той самий бот. Та сама історія з Начним Коте. Тобто поголовно вся юлькашня - це відморожені партійні боти. Проте юлькашньою справа не обмежується. Любрікантіс теж має купу інших аккаунтів, його принаймні двіччі ловили на такому. Псіса Сорока сам признався, що тримав ботоферму.

    Тому й маємо те, що маємо. На інших форумах може теж є трохи ботів, але там принаймні не позбавляють права голосу реальних дописувачів. А Казльона вирішила створити абсолютно сфальшовану реальність, де чути голоси виключно проплачених дописувачів. Може справа в грошах, але підозрюю, що це їй куратори з Лубянки наказали так діяти. Надто багато для них має вирішуватись на найближчих виборах.

    Дідус і Рашпіль ?  :smilie11:

    Багато з ними обома срачів було, навряд чи це одна і та ж особа. Рашпіль - то кацап якийсь, а Дідус - місцевий пердун. 



  • #8 від arrow 09 Jan 2019
  • Мої вітання тутешній громаді!

    ТС правий. Але сталося невідворотне, Прітула просто опустил хвуп до свого рівня)))
  • #9 від arrow 09 Jan 2019
  • Нещодавний безперешкодний бенефіс відкритого сєпара-українофоба був несподіванкою
    навіть для тамтешньої публіки. Забанили лише через тиждень-другий.

    Безвідносно до теми гілки, вибачаюся перед тобою за свою писанину в твій бік на хвупі.
    Ти був правий, я глибоко помилявся.
  • #10 від bоrderlander 09 Jan 2019
  • даже там счас народ адекватный по сравнению с фупом. такое впечатление что на фупе собрались убютки и кацапы со всего интернета...
    На упячці Казльона зробила площадку виключно для ботів - кацапських, бюторасних, грицацуєвських. По факту звичайних дописувачів там і банять постійно, і теми відкривати не дають, і права приймати участь в голосуваннях позбавляють. А ботам - найбільше сприяння.
    Ось погляньте. Наприклад точно відомо, що в Асмодея є принаймні ще 2 аккаунти - Дід Панас та Соус Бладі. Але нема підстав, що лише 2, їх може бути й більше. Дідусь і Цумбарашпіль - це теж один і той самий бот. Та сама історія з Начним Коте. Тобто поголовно вся юлькашня - це відморожені партійні боти. Проте юлькашньою справа не обмежується. Любрікантіс теж має купу інших аккаунтів, його принаймні двіччі ловили на такому. Псіса Сорока сам признався, що тримав ботоферму.

    Тому й маємо те, що маємо. На інших форумах може теж є трохи ботів, але там принаймні не позбавляють права голосу реальних дописувачів. А Казльона вирішила створити абсолютно сфальшовану реальність, де чути голоси виключно проплачених дописувачів. Може справа в грошах, але підозрюю, що це їй куратори з Лубянки наказали так діяти. Надто багато для них має вирішуватись на найближчих виборах.

    Дідус і Рашпіль ?  :smilie11:

    Багато з ними обома срачів було, навряд чи це одна і та ж особа. Рашпіль - то кацап якийсь, а Дідус - місцевий пердун.
    Ну не знаю, кілька раз читав на упячці тезу, що Дідусь і Рашпіль - це один і той самий фрукт. Рашпіль звичайно пише лише російською, але й Дідусь здається років 10 тому так само писав. Так що може бути.
    Я особливо не перевіряв цю парочку, зрештою і так зрозуміло, що практично всі бютораси - боти многоликі. Кадру/Тамілу ловили в Дурці самі юльки на тому, купу аккаунтів створила і сама з собою сперечалася  :lol: Божена/Кароффка страшенно схожа на Аліє, Ошнарег був ще й Мудилою-з-Мудітауна, Мирося/Тетяна-діпі чи то мама, чи то клон Нати-діпі...
  • #11 від WestNik 09 Jan 2019
  • Мої вітання тутешній громаді!

    ТС правий. Але сталося невідворотне, Прітула просто опустил хвуп до свого рівня)))

    бракує вітання, на яке ми відповідаємо :

    Слава Героям !
  • #12 від arrow 09 Jan 2019
  • Слава Україні!

    Я в бані у Прітули, як зайвий пруф))
  • #13 від аспирин 09 Jan 2019
  • Пока Бартка, клепарив=кульпаркив пишут что хотят, за ФУП можно быть спокойными.
  • #14 від bоrderlander 09 Jan 2019
  • Пока Бартка, клепарив=кульпаркив пишут что хотят, за ФУП можно быть спокойными.
    Ну по-перше, Бартку та Клепаріва теж часом банять по бєспрєдєлу. Принаймні Клепарів здається вже має довічний бан, а Бартку одного разу визволяли всім форумом, причому його звільнення вимагали навіть ті, хто з ним постійно сперечається.
    Ну а по друге, у Вас формальна логіка шкутильгає. Якщо скажімо Алєксєя Толстого Сталін не розстріляв і не посадив до Гулагу, це не значить, що репресій не було.
  • #15 від Capitain Cubs 09 Jan 2019
  • arrow - це перекований зрадойоб.
    Унікал у своєму роді :weep:
  • #16 від Йожин з бажин 09 Jan 2019
  • даже там счас народ адекватный по сравнению с фупом. такое впечатление что на фупе собрались убютки и кацапы со всего интернета...

  • #17 від аспирин 09 Jan 2019
  • а Бартку одного разу визволяли всім форумом, причому його звільнення вимагали навіть ті, хто з ним постійно сперечається.


    ну и дураки если вызволяли
    Бартки создают карикатурный образ тупого, недалекого украинца и из-за таких над остальными насмехаются москали на своих форумах

    Если бы некеому ольгинцу нужно было долго и безопасно гадить на украинском форуме, то стиль Бартки самое то
  • #18 від WestNik 09 Jan 2019
  • Слава Україні!

    Я в бані у Прітули, як зайвий пруф))

    Героям Слава !

    судячи з того, що притула з великої літери, вернутись плануєте  :gigi:
  • #19 від arrow 09 Jan 2019
  • arrow - це перекований зрадойоб.
    Унікал у своєму роді :weep:

     :laugh:
  • #20 від arrow 09 Jan 2019
  • Слава Україні!

    Я в бані у Прітули, як зайвий пруф))

    Героям Слава !

    судячи з того, що притула з великої літери, вернутись плануєте  :gigi:

    Мене забанили, наскільки я розумію, через кілька дописів про "стандарти БіБіСі Притули", що я робив свідомо.
    Тому мене там будуть банити в будь-якому випадку.
  • #21 від bоrderlander 09 Jan 2019
  • а Бартку одного разу визволяли всім форумом, причому його звільнення вимагали навіть ті, хто з ним постійно сперечається.


    ну и дураки если вызволяли
    Бартки создают карикатурный образ тупого, недалекого украинца и из-за таких над остальными насмехаются москали на своих форумах

    Если бы некеому ольгинцу нужно было долго и безопасно гадить на украинском форуме, то стиль Бартки самое то
    А я вважаю дурнями тих, що не визволяли Бартку. Бо безвідносно того, шо він пише взагалі та всередньому, а той конкретний бан був лівий, який Казльона собі з носа нашкробала.
  • #22 від WestNik 09 Jan 2019
  • Слава Україні!

    Я в бані у Прітули, як зайвий пруф))

    Героям Слава !

    судячи з того, що притула з великої літери, вернутись плануєте  :gigi:

    Мене забанили, наскільки я розумію, через кілька дописів про "стандарти БіБіСі Притули", що я робив свідомо.
    Тому мене там будуть банити в будь-якому випадку.

    за любих обставин тут патріотам, думаю, раді  :Prapor2:
  • #23 від Backfire 09 Jan 2019
  • Слава Україні!

    Я в бані у Прітули, як зайвий пруф))

    Героям Слава !

    судячи з того, що притула з великої літери, вернутись плануєте  :gigi:

    Мене забанили, наскільки я розумію, через кілька дописів про "стандарти БіБіСі Притули", що я робив свідомо.
    Тому мене там будуть банити в будь-якому випадку.
    А чому спочатку на тиждень, а потім на 2 місяці?
  • #24 від arrow 09 Jan 2019
  • Слава Україні!

    Я в бані у Прітули, як зайвий пруф))

    Героям Слава !

    судячи з того, що притула з великої літери, вернутись плануєте  :gigi:

    Мене забанили, наскільки я розумію, через кілька дописів про "стандарти БіБіСі Притули", що я робив свідомо.
    Тому мене там будуть банити в будь-якому випадку.
    А чому спочатку на тиждень, а потім на 2 місяці?

    У Прітули нєрвішкі шалят  :laugh:
  • #25 від Backfire 09 Jan 2019
  • Слава Україні!

    Я в бані у Прітули, як зайвий пруф))

    Героям Слава !

    судячи з того, що притула з великої літери, вернутись плануєте  :gigi:

    Мене забанили, наскільки я розумію, через кілька дописів про "стандарти БіБіСі Притули", що я робив свідомо.
    Тому мене там будуть банити в будь-якому випадку.
    А чому спочатку на тиждень, а потім на 2 місяці?

    У Прітули нєрвішкі шалят  :laugh:
    4 хвилини штирило.  :laugh:
  • #26 від pin2 10 Jan 2019
  • Так, це пздц з тим сєпаром. Я перший раз в житті скаржився модератору, накатав здається 11 скарг) і то забанили через день...
    Там дійсно зараз немає чого робити, бот-парад якийсь
  • #27 від arrow 10 Jan 2019
  • Модер/адмін, який втратив береги, невідворотно перетвоить хворум на проекцію свого світогляду.
    Оцей фрік-шоу - це в першу чегру є контентом голови Прітули.
  • #28 від arrow 10 Jan 2019
  • Так, це пздц з тим сєпаром. Я перший раз в житті скаржився модератору, накатав здається 11 скарг) і то забанили через день...
    Там дійсно зараз немає чого робити, бот-парад якийсь

    Забанила на 10 днів.
    А потім він вийде по лугандонській амністії  :laugh:
  • #29 від bоrderlander 10 Jan 2019
  • Так, це пздц з тим сєпаром. Я перший раз в житті скаржився модератору, накатав здається 11 скарг) і то забанили через день...
    Там дійсно зараз немає чого робити, бот-парад якийсь
    Ну то вже давно було видно. Коли Туя і Камєнца Казльона відмовлялась банити, бо мовляв "нільзя баніть бєс даказатільств", а Гео забанила сходу в довічне "із-за падазрєній, што нік украдєн"  :weep:
  • #30 від bоrderlander 10 Jan 2019
  • Так, це пздц з тим сєпаром. Я перший раз в житті скаржився модератору, накатав здається 11 скарг) і то забанили через день...
    Там дійсно зараз немає чого робити, бот-парад якийсь
    Ну й ще одне, прохання, не йдіть звідти просто так, прихопіть з собою друзів  :Razom:
    Запрошуйте їх через приват на цей форум.
Сторінок:
Actions