Автор Тема: Може ви підберете слова, бо у мене вже закінчилися  (Прочитано 869 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46726
  • Never give in!
Проросійські молодики, що відпочивали на Шацьких озерах, напали на  відомого волинського журналіста Володимира Лиса і побили його кастетом за те, що він зробив їм зауваження. Про це сьогодні, 31 липня, повідомила у своєму запиті під час сесії Волинської облради депутат Валентина Блінова, зазначає видання  «ВолиньPost».

Згідно слів пані Блінової, декілька молодиків 30-35 років російською мовою заявили в присутності Володимира Лиса: «А потом их повели на обед. Наверное, человечиной кормили. Они же там ничего другого не едят». Під словами «вони», молодики мали на увазі учасників національно-патріотичного табору «Згоранська ватра», заходи якого відбулись на півночі Волині 26-27 липня.

Коли Володимир Лис зробив молодим людям зауваження, вони напали на нього і побили, застосувавши кастет.

Валентина Блінова також вважає, що у Щацькому національному парку виникає «загроза сепаратистських настроїв». Вона наводить слова одного із «біженців» зі Сходу України, якому дали прихисток на Шацьких озерах: «Надо будет Путину сказать, как тут красиво, пусть и сюда приедет», - повідомляє «ВолиньPost».

 Нагадаємо, за кошти Національної комісії з регулювання ринку фінансових послуг журналісти-біженці зі Сходу України отримали змогу пройти реабілітацію в оздоровчому центрі для  журналістів, що був нещодавно відкритий зусиллями Волинської організації Національної спілки журналістів України (НСЖУ) на Шацьких озерах.


http://www.telekritika.ua/profesija/2014-07-31/96449
If you are going through hell, keep going.

Offline El_Parasito

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2060
Ну, что ж. В России чурок ненавидят ,а у нас лугандонцы будут исполнять эту роль.
Dann wollen wir streiten sieben Tage lang.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
А які тут слова можуть бути. Хіба запитання - а де волинський осередок "Свободи", не кажучі про Правий сектор. Де десяток патріотично налаштованих 16 річних хлопців які б на все життя навчили виродків шо вимовляти слово путін на Україні дуже шкідливо для здоров"я, тільки не пропонуйте дзвонити в міліцію чи СБУ.
Батя, мы стараемся ...

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
А може не приймати цих "бєженців" в Україні?
Нехай їдуть в росію?..
Чи українці будуть лише другу щоку підставляти?... :smilie9:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46726
  • Never give in!
А може не приймати цих "бєженців" в Україні?
Нехай їдуть в росію?..
Чи українці будуть лише другу щоку підставляти?... :smilie9:

Нас чекають дуже важкі часи...
If you are going through hell, keep going.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
А які тут слова можуть бути. Хіба запитання - а де волинський осередок "Свободи", не кажучі про Правий сектор. Де десяток патріотично налаштованих 16 річних хлопців які б на все життя навчили виродків шо вимовляти слово путін на Україні дуже шкідливо для здоров"я, тільки не пропонуйте дзвонити в міліцію чи СБУ.

+1.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
А може не приймати цих "бєженців" в Україні?
Нехай їдуть в росію?..
Чи українці будуть лише другу щоку підставляти?... :smilie9:

Поддерживаю. Нах в рассею... Какие беженцы? Они этого хотели - пусть жрут до усрачки!
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Плять, вот до сих пор еще не видел ни одного беженца лугандонца. Уже всего этого начитался, что наверное, когда увижу, убью нах

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Надеюсь, они все в Луцком СИЗО ???
Contra Spem Spero

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
А вообще... моя бы воля, я всех беженцев мужчин призывного возраста отправлял бы в армию... Почему лучшие сыны Украины гибнут за лугандонию, а те кто это допустил занимаются освоим обычным делом - бухают?... :smilie10:

В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/