Автор Тема: Сотник Парасюк побував у полоні в Росії та отримав поранення в голову  (Прочитано 1549 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941


Володимир Парасюк, командир 4 роти батальйону «Дніпро» повернувся з полону.

Про це повідомив у Facebook заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Борис Філатов.

«Вову Парасюка – героя Майдану і символ Опору поранило в голову осколком і контузило», – написав він.

За словами Філатова, Парасюка взяли в полон російські кадрові військові.

«Передали чеченам. Ті намагалися принижувати. Зривали православний хрест. Вова не дав це зробити. Сказав, що мати подарувала», – написав він.

Російські десантники вивезли Парасюка в Росію.

«Там його допитували грушники (працівники Генерального розвідувального управління Генерального штабу Збройних сил РФ, – прим. ZAXID.NET). І так і не зрозуміли хто він! Вова перехитрив їх!» – зазначив Філатов.

Потім Парасюка повернули назад в Україну і передали терористам ДНР. Ті теж не зрозуміли, хто їм попався, і віддали українським військовим.

«Вова зараз спить. У нього все добре», – розповів заступник голови Дніпропетровської ОДА.

Сестра Володимира Парасюка - Ірина Голуб - 31 серпня написала у Facebook, що її брат пробув у полоні два дні. «Казав, що неодноразово прощався з життям, бо днрівці знали, що він був в Іловайську і шукали його. Це диво, що його просто не впізнали», - написала Ірина.

Нагадаємо, бійці різних добровольчих батальйонів, а також підрозділи ЗСУ перебували в оточенні під Іловайськом з 25 серпня. У ніч на суботу, 30 серпня, батальйон «Донбас» домовився з бойовиками про шляхи виходу з оточення в Іловайську та обмін полоненими.

http://zaxid.net/news/showNews.do?sotnik_parasyuk_pobuvav_u_poloni_v_rosiyi_ta_otrimav_poranennya_v_golovu&objectId=1320726

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
ви шо, не в курсі, що Парасюк і Семен- це політпроект БЮТу і спєвшегося з ним Коломойського? А це, що тут написано - це передвиборчі вигадки. Тут про це вже другий день без перестанку пишуть. Многіє вєрят.. (с)

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
то есть Беня спелся с Юлей? :hot:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
то есть Беня спелся с Юлей? :hot:

http://ukrpravda.net/index.php?topic=20371.0

4 страницы срача. хуйло довольно потирает руки. меня тошнит уже.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
батальйон «Донбас» домовився з бойовиками про шляхи виходу з оточення в Іловайську та обмін полоненими.

як це взагалі можливо??

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
батальйон «Донбас» домовився з бойовиками про шляхи виходу з оточення в Іловайську та обмін полоненими.

як це взагалі можливо??

А що ж тут дивного? Ні Корбан, ні Філатов не приховують своїх тісних контактів з терористами. Та й самі поводяться як терористи: досить згадати історії з сбу-шником та урядовцем.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
батальйон «Донбас» домовився з бойовиками про шляхи виходу з оточення в Іловайську та обмін полоненими.

як це взагалі можливо??

А що ж тут дивного? Ні Корбан, ні Філатов не приховують своїх тісних контактів з терористами. Та й самі поводяться як терористи: досить згадати історії з сбу-шником та урядовцем.
Левочкин-бот детектед.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
батальйон «Донбас» домовився з бойовиками про шляхи виходу з оточення в Іловайську та обмін полоненими.

як це взагалі можливо??

А що ж тут дивного? Ні Корбан, ні Філатов не приховують своїх тісних контактів з терористами. Та й самі поводяться як терористи: досить згадати історії з сбу-шником та урядовцем.
Да урядовця особенно жаль, кристальной чистоты человек. :fp2
Батя, мы стараемся ...

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
батальйон «Донбас» домовився з бойовиками про шляхи виходу з оточення в Іловайську та обмін полоненими.

як це взагалі можливо??

А почему не возможно? Есть два командира, которые друг с другом договариваются. Война - это не только черное и белое.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
батальйон «Донбас» домовився з бойовиками про шляхи виходу з оточення в Іловайську та обмін полоненими.

як це взагалі можливо??

А що ж тут дивного? Ні Корбан, ні Філатов не приховують своїх тісних контактів з терористами. Та й самі поводяться як терористи: досить згадати історії з сбу-шником та урядовцем.
Левочкин-бот детектед.

Будучи ботом Коломойського, не варто підозрювати  інших в ботизмі.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
батальйон «Донбас» домовився з бойовиками про шляхи виходу з оточення в Іловайську та обмін полоненими.

як це взагалі можливо??

А що ж тут дивного? Ні Корбан, ні Філатов не приховують своїх тісних контактів з терористами. Та й самі поводяться як терористи: досить згадати історії з сбу-шником та урядовцем.
Левочкин-бот детектед.

Будучи ботом Коломойського, не варто підозрювати  інших в ботизмі.
:lol:

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
батальйон «Донбас» домовився з бойовиками про шляхи виходу з оточення в Іловайську та обмін полоненими.

як це взагалі можливо??

А що ж тут дивного? Ні Корбан, ні Філатов не приховують своїх тісних контактів з терористами. Та й самі поводяться як терористи: досить згадати історії з сбу-шником та урядовцем.
Да урядовця особенно жаль, кристальной чистоты человек. :fp2

Спробую вгадати ваш еталон  людини кришталевої чистоти: Філатов? Корбан? Портнов? Ой, ні! Коломойський! :laugh:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
батальйон «Донбас» домовився з бойовиками про шляхи виходу з оточення в Іловайську та обмін полоненими.

як це взагалі можливо??

Неможливо. Ним має зайнятися СБУ. Дуже видна фігура, щоб так просто відпустили. Колоради і кацапи явно не дурні.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Цитувати
Спробую вгадати ваш еталон  людини кришталевої чистоти: Філатов? Корбан? Портнов? Ой, ні! Коломойський! :laugh:
Порадую вас- вищеперелічені особи нічим не відрізняються від Серожи Рудика. Тому я їм в цьому питанні повністю довіряю - вони знали що робили, а головне знали за що. оскільки сечогінні подіяли :gigi:, робили те що треба.
А якщо без фарисейства - ми живемо в страшній країні в страшний час,  коли одні аферисти і авантюристи намагаються хоть щось зробити, щоб не втратити країну, а інші зайняті звичною справою - красти. І якщо доведеться вибирати мій вибір очевидний.
Батя, мы стараемся ...

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Цитувати
Спробую вгадати ваш еталон  людини кришталевої чистоти: Філатов? Корбан? Портнов? Ой, ні! Коломойський! :laugh:
Порадую вас- вищеперелічені особи нічим не відрізняються від Серожи Рудика. Тому я їм в цьому питанні повністю довіряю - вони знали що робили, а головне знали за що. оскільки сечогінні подіяли :gigi:, робили те що треба.
А якщо без фарисейства - ми живемо в страшній країні в страшний час,  коли одні аферисти і авантюристи намагаються хоть щось зробити, щоб не втратити країну, а інші зайняті звичною справою - красти. І якщо доведеться вибирати мій вибір очевидний.

Чому Ви бачите світ чорно-білим? Он Бірюков аферист чи злодій? Навіщо красти тому ж Порошенко, якщо для нього гроші не цікаві? Він навіть бізнес продає?

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
А що ж тут дивного? Ні Корбан, ні Філатов не приховують своїх тісних контактів з терористами. Та й самі поводяться як терористи: досить згадати історії з сбу-шником та урядовцем.
А ещё они бабушку-старушку с семью грудными детьми на руках выселили из квартиры за неуплату банковских процентов.
Двое из семи младенцев простудились холодными июльскими ночами и умерли. И пять оставшихся младенцев поклялись отомстить Корбану и Коломойскому! Они выросли, стали чеченцами и ограбили филиал Приватбанка в Краматорске!

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Стесняюсь спросит, а мальчика в Славянске тоже они распяли? :smilie9:
Батя, мы стараемся ...

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Стесняюсь спросит, а мальчика в Славянске тоже они распяли? :smilie9:
а как же. Вкупе с Аваковым. Больше некому.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Я бачу квант по всіх гілках гадить...це ж треба який трудар.. і не стомлюється:)))

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Цитувати
Спробую вгадати ваш еталон  людини кришталевої чистоти: Філатов? Корбан? Портнов? Ой, ні! Коломойський! :laugh:
Порадую вас- вищеперелічені особи нічим не відрізняються від Серожи Рудика. Тому я їм в цьому питанні повністю довіряю - вони знали що робили, а головне знали за що. оскільки сечогінні подіяли :gigi:, робили те що треба.
А якщо без фарисейства - ми живемо в страшній країні в страшний час,  коли одні аферисти і авантюристи намагаються хоть щось зробити, щоб не втратити країну, а інші зайняті звичною справою - красти. І якщо доведеться вибирати мій вибір очевидний.

Не могли б ви оприлюднити список тих перших, альтруїстів.

Бо щодо других, то я в курсі. Навіть загальновідомо про їх останні "надбання": дивіденди державної Укрнафти, сотні тонн нафти з державного нафтопроводу за смішними цінами, ну і класика - "вонючий газ": Короли украинского газа. Кто «потрошит» недра страны: Януковичи и Коломойский.

Але найстрашніше, що в Укрнафти вже з'явився  кривавий слід. Але чомусь ні вбивство мера Кременчука, ні смерть Семенюк, ні можливий зв'язок між цими подіями нікого не цікавить.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Цитувати
Але найстрашніше, що в Укрнафти вже з'явився  кривавий слід. Але чомусь ні вбивство мера Кременчука, ні смерть Семенюк, ні можливий зв'язок між цими подіями нікого не цікавить.
Чому нас людей "не в темі" повинні цікавити розборки між своїми.
А з приводу альтруізму - Коломойський утримує батальйон і частково (можу помилятися) фінансує ще декілька, Дніпропетровськ по хвилі патріотизму скоро переплюне Львів. Для мене навіть останього вже досить. І щоб скінчити - я не захищаю Коломойського і компанію, я навіть не виключаю того, що на цій війні вони зароблять більше ніж витратять, але в війні олігархів між собою я на стороні Бєні. Що робити з Бенєю коли він переможе не знаю.
Батя, мы стараемся ...

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
ви шо, не в курсі, що Парасюк і Семен- це політпроект БЮТу і спєвшегося з ним Коломойського? А це, що тут написано - це передвиборчі вигадки. Тут про це вже другий день без перестанку пишуть. Многіє вєрят.. (с)
Я би не ставив на одну шальку терезів Семена та Парасюка.
Комбат зараз справді багато дров наломав, Парасюка до цієї лажі не варто приплітати.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
ви шо, не в курсі, що Парасюк і Семен- це політпроект БЮТу і спєвшегося з ним Коломойського? А це, що тут написано - це передвиборчі вигадки. Тут про це вже другий день без перестанку пишуть. Многіє вєрят.. (с)
Я би не ставив на одну шальку терезів Семена та Парасюка.
Комбат зараз справді багато дров наломав, Парасюка до цієї лажі не варто приплітати.

Може й так, але Грішин (Семенченко) взагалі виявився родом не з Донбасу, а з Севастополя. Про це писали колоради ще в червні писали "аферист-предприниматель Костик Гришин" http://kiber-berkut.livejournal.com/4202.html
Більше того, вони дали його адресу: г.Севастополь, просп. Генерала Острякова 145, кв. 15

А він зараз знімає балаклаву і каже, що її носив, бо боявся за рідних в Севастополі. Брехло ще й те. Можливо у нього є родичі в Росії і він зливає інформацію?

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Цитувати
Але найстрашніше, що в Укрнафти вже з'явився  кривавий слід. Але чомусь ні вбивство мера Кременчука, ні смерть Семенюк, ні можливий зв'язок між цими подіями нікого не цікавить.
Чому нас людей "не в темі" повинні цікавити розборки між своїми.

Ну хоча б для того, щоб розібратися, де ж насправді свої, а де чужі. А ще  дізнатись, як ці розбірки зачеплять нас, котрі "не в темі".

А з приводу альтруізму - Коломойський утримує батальйон і частково (можу помилятися) фінансує ще декілька,
Як на мене, то ви не тільки не помиляєтесь, а й недооцінюєте розмах "альтруїзму" супергубернатора. Бо моя інтуїція мені підказує (хоча  вона може й помилятися), що дніпропетровські "альтруїсти"  утримують  ще й парочку батальйонів під прапором ДНР-ЛНР.
І щоб скінчити - я не захищаю Коломойського і компанію, я навіть не виключаю того, що на цій війні вони зароблять більше ніж витратять, .
О! не сумнівайтесь!

але в війні олігархів між собою я на стороні Бєні.
Навіть, якщо він на стороні Путіна?

Що робити з Бенєю коли він переможе не знаю.

Зате він знає, що робити з нами - "Вєшать!"(с)