Автор Тема: Ну як Вам, ці, як то пом'якше сказати... ці, хто буде з нами...  (Прочитано 7195 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17379
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!

Й про тих пацанів ви, звісно, можете скільки завгодно казати про "багато", але всі включно з вами знають, що це не так.

Нагадую, коли почалася війна, у 2014 році, США почали надавати нам військову допомогу. 300 мільйонів на рік. Один раз було 300+80, один раз дали 400.
Ще Трамп надав 30 Джевелинів з забороною з них стріляти.
Все!

Що ми бачимо зараз - за останні два роки нам тільки США надали 60-70 мільярдів доларів. А ще Британія, а ще Німеччина, Франція, Польща, Чехія, Данія, Швеція, Фінляндія, Іспанія, ...
Мало?
Ні, дуже багато!
Але дійсно недостатньо
Треба розуміти - кацапи 20 років готувалися до війни, а у них був Френсіс Фукуяма і "Кінець історії", вони зупиняли заводи, вони розпродавали залишки зброї, вони майже припинили кидати в скарбничку НАТО.

Чи можуть вони давати більше?

А чи можеш ти донатити більше?
Можеш, але і самім щось їсти треба.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17379
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Додам трохи - вчора Макрон пообіцяв нам додатково 75 гаубиць Цезар.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6505
Нагадую, коли почалася війна, у 2014 році, США почали надавати нам військову допомогу. 300 мільйонів на рік. Один раз було 300+80, один раз дали 400.
Ще Трамп надав 30 Джевелинів з забороною з них стріляти.
Все!

Що ми бачимо зараз - за останні два роки нам тільки США надали 60-70 мільярдів доларів. А ще Британія, а ще Німеччина, Франція, Польща, Чехія, Данія, Швеція, Фінляндія, Іспанія, ...
Мало?
Ні, дуже багато!
Але дійсно недостатньо
Треба розуміти - кацапи 20 років готувалися до війни, а у них був Френсіс Фукуяма і "Кінець історії", вони зупиняли заводи, вони розпродавали залишки зброї, вони майже припинили кидати в скарбничку НАТО.

Чи можуть вони давати більше?

А чи можеш ти донатити більше?
Можеш, але і самім щось їсти треба.
Мені, як завжди, є абсолютно незрозумілим ваш мотив відбілювання пацанів, в котрих був фукуяма та каклєта па-кійовскі з обаміними адіялками.
Я просто називаю речі своїми іменами, й всім раджу.
Ви не гірше за мене знаєте, як захід, виходячи з абсолютно дебільних ідєєк, зберігав та годував іпану русню.
Відповідь на "чи міг дати більше" - та ясно й дитині, що міг, й навіть досі може.
Більш того, на відміну від мене та вас, якщо б захід "задонатив" як слід, русні б зараз на українській землі не було.
Натомість, шановний колективний захід до 2014 року кайфував, неофіційно вважаючи нас йужнорусєнькой губєрнієй.
Потім він кайфував, вважаючи що його то всьо не стосується ніяк.
Перед 2022, на хвилиночку, всі вони приготувалися робити що? Змахнути скупу сльозку за судьбінушку украйонську, потім хряпнути віскаріка, згадати що один хрін та Украйона була губєрнієй йужнорусєнькой, ну й перейти до наступного тосту.
Навіть після 2022 багато хто з них намагається продовжувати кайфувати в тому ж стилі, хоча дзвіночки вже приходять такі, що навіть Макарон розчехлився.
Що мені треба казати про Францію, котра кайфувала роками й трічи собі кожного ранку повторювало "ой то всьо патєшние конхлікти якєхось дальокіх стран, якщо ми не будемо звертати уваги, то воно всьо само якось пройдьот, а ми поки що трохи збільшимо потужності BiC на расєющькє"? Що вони не дебіли? Ну так ніт, дебіли ж.
Це якось впливає на те, що цезарі - корисні САУ, й без них було б ще гірше? Ні, ніяк.
Чи могла Франція зробити набагато більше? Та вона й зараз може, й зараз ще не робить.
Чи було б то вигідно Франції? Так, курве, ще і як! Просто пацани, не просихаючи від каєфу, чомусь вважають своє сите та солодке життя чимось, знаєте, таким напруженим та непростим, й ніби всі плюшенькі, котрі вони мали в тій світовій системі котра зараз ламається - ніби вони всі їм Богом дані й лишаться з ними навіки.
Чи Франція єдина така країна? Ні, її просто смажений півень першою в дупу дзьобнув. Ще й не дзьобнув, тільки приміряється.
Насправді, бажання хоча б зберегти частково те, що в них було весь цей час - це мало б бути їхньою прямою зацікавленістю. Якщо б вони не були дебілами, непридатними навіть до таких очевидних висновків.
А вони дебіли.
Комусь може легше жити в тому світі, де вони мудрі та класні, але я все ж краще сприймати світ трохи менш бінарно, коли є така можливість.
От з кацапами такої можливості нема, там чи ми, чи вони. Все бінарно :)

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2447
  • Стать: Чоловіча
Думаю, что политика США сейчас - Украине не дать ни проиграть, ни выиграть, поставляя ресурсы так, чтобы Украина постоянно была на растяжке.

Можете называть это поводком, можете политикой деэскалации.

США рассчитывает на то, что ресурсы РФ рано или поздно истощатся и РФ будет вынуждена принять решение о снижении интенсивности войны.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33388
  • Стать: Чоловіча
Мені, як завжди, є абсолютно незрозумілим ваш мотив відбілювання пацанів, в котрих був фукуяма та каклєта па-кійовскі з обаміними адіялками.
Я просто називаю речі своїми іменами, й всім раджу.
Ви не гірше за мене знаєте, як захід, виходячи з абсолютно дебільних ідєєк, зберігав та годував іпану русню.
Відповідь на "чи міг дати більше" - та ясно й дитині, що міг, й навіть досі може.
Більш того, на відміну від мене та вас, якщо б захід "задонатив" як слід, русні б зараз на українській землі не було.
Натомість, шановний колективний захід до 2014 року кайфував, неофіційно вважаючи нас йужнорусєнькой губєрнієй.
Потім він кайфував, вважаючи що його то всьо не стосується ніяк.
Перед 2022, на хвилиночку, всі вони приготувалися робити що? Змахнути скупу сльозку за судьбінушку украйонську, потім хряпнути віскаріка, згадати що один хрін та Украйона була губєрнієй йужнорусєнькой, ну й перейти до наступного тосту.
Навіть після 2022 багато хто з них намагається продовжувати кайфувати в тому ж стилі, хоча дзвіночки вже приходять такі, що навіть Макарон розчехлився.
Що мені треба казати про Францію, котра кайфувала роками й трічи собі кожного ранку повторювало "ой то всьо патєшние конхлікти якєхось дальокіх стран, якщо ми не будемо звертати уваги, то воно всьо само якось пройдьот, а ми поки що трохи збільшимо потужності BiC на расєющькє"? Що вони не дебіли? Ну так ніт, дебіли ж.
Це якось впливає на те, що цезарі - корисні САУ, й без них було б ще гірше? Ні, ніяк.
Чи могла Франція зробити набагато більше? Та вона й зараз може, й зараз ще не робить.
Чи було б то вигідно Франції? Так, курве, ще і як! Просто пацани, не просихаючи від каєфу, чомусь вважають своє сите та солодке життя чимось, знаєте, таким напруженим та непростим, й ніби всі плюшенькі, котрі вони мали в тій світовій системі котра зараз ламається - ніби вони всі їм Богом дані й лишаться з ними навіки.
Чи Франція єдина така країна? Ні, її просто смажений півень першою в дупу дзьобнув. Ще й не дзьобнув, тільки приміряється.
Насправді, бажання хоча б зберегти частково те, що в них було весь цей час - це мало б бути їхньою прямою зацікавленістю. Якщо б вони не були дебілами, непридатними навіть до таких очевидних висновків.
А вони дебіли.
Комусь може легше жити в тому світі, де вони мудрі та класні, але я все ж краще сприймати світ трохи менш бінарно, коли є така можливість.
От з кацапами такої можливості нема, там чи ми, чи вони. Все бінарно :)

Скільки патетики. Замість того, щоб сказати кількома словами -  всі чомусь не вважали пупом  світу якийсь там Бамбас. І не закочували від захоплення очі до лоба на рахунок гарних українців, які вибирають собі в прези галімих клованів, що хочуть цілуватись з агресором.

І ще  - світ (адекватний, не бидлани з орбанами) зараз бачить основну проблему в тому, що грубо і систематично порушується встановлений світовий прядок. І саме тому надає Україні допомогу та зброю, а не через те, що ми гарно співаємо. І скільки та коли надавати - залежить насправді виключно від них. І далі від початку - Бамбас не є для них пупом всесвіту  :smilie2:

Така от рекурсія

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17379
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Так, мало хто вірив, що таке можливо у 21 сторіччі.
Не вірив навіть Опариш, якого попереджали персонально.
Не вірив Обама і Меркель, Шольц і Макрон.

Потроху доходить.
Але клясти їх нема жодного сенсу, швидко доходить, коли прилітає, а як що ні, то й ні.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6505
Так, мало хто вірив, що таке можливо у 21 сторіччі.
Не вірив навіть Опариш, якого попереджали персонально.
Не вірив Обама і Меркель, Шольц і Макрон.

Потроху доходить.
Але клясти їх нема жодного сенсу, швидко доходить, коли прилітає, а як що ні, то й ні.
Серед дебілів - так, мало хто вірив. Ну на то вони й дебіли, правда? :) Мабуть, варто їх все ж по справах й називати? Тим більш, що дебілізм все ж в декого з них має межі; наприклад Франція он як заздалегідь роздуплятися стала. Адабряю, без жартів  :smiley24:
Щодо клясти - це рівно те, про що той мій допис, на який ви почали відповідати.
Немає сенсу ані клясти, ані молитися на цих пацанів. Всі епітети, котрими особисто я обдаровую пацанів - наприклад, "дебіли" - це не лайка, а констатація факту. Це завжди обгрунтовано. Це як й з зебілами. Ми їх не лаємо й не ненавидимо, ми констатуємо факт, й ми проти їхніх дебільних вчинків, тому що вони йдуть на шкоду всім, включно з нами. В усіх інших випадках ми, принаймі я, їх не чіпаємо.
Не бачу жодного приводу поводитися з дебілами заходу якось інакше.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17379
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Знаєш, при майже однакових стартових позиціях, Польща стала сучасною Польщею, а ми майже не просунулись.

Американці вибрали Трампа, і ми їх вважали дебілами. А потім ми обрали Кловуна, який гірше Трампа.
Всі наші президенти, окрім Порошенка, продавали зброю, в тому числі і кацапам.
Ми розпродали Чорноморський флот
Ми надали базу кацапському флоту.
Ми кожного разу обираємо ОПЗЖ і не обираємо Свободу.
Ми тридцять років видавали вп'ятеро більше книжок російською, ніж Українською.
Нашими кумирами естради були Повалій, Лобода і Кіркоров.
Ми дивились фільми про ментів, бандитів петербурга, сватів і т.д.
...
Є великі шанси, що саме нас світ вважає дебілами.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6505
Знаєш, при майже однакових стартових позиціях, Польща стала сучасною Польщею, а ми майже не просунулись.

Американці вибрали Трампа, і ми їх вважали дебілами. А потім ми обрали Кловуна, який гірше Трампа.
Всі наші президенти, окрім Порошенка, продавали зброю, в тому числі і кацапам.
Ми розпродали Чорноморський флот
Ми надали базу кацапському флоту.
Ми кожного разу обираємо ОПЗЖ і не обираємо Свободу.
Ми тридцять років видавали вп'ятеро більше книжок російською, ніж Українською.
Нашими кумирами естради були Повалій, Лобода і Кіркоров.
Ми дивились фільми про ментів, бандитів петербурга, сватів і т.д.
...
Є великі шанси, що саме нас світ вважає дебілами.
Світ нас взагалі вважав йужнимі рускімі, котрі візьмуть в північної русні за щоку за три дні. Далі-то шо.
Всі ці розповіді про "ми, ми, ми" мають дві маленькі полемічні слабкості.
Перша, як не дивно, полягає в тому, що це не має ніякого стосунку до дебілізму пацанів, про котрих йде мова. Західних пацанів.
Друга в тому, що це розмова буквально того ж рівня, якби ми з вами зараз на особистому рівні почали зʼясовувати, чому ви такий типу поганий що вас кожного дня обстрілюють, а мене ніт. Відповідь, як не дивно, буде не в тому, що ви десь по життю припускалися прикрих помилок. А в тому, що ви в Запоріжжі, а я в Хольместранді.
В тому полягає заслуга Польщі як прикладу, й заходу загалом. Живуть вони, знаєте, тупо західніше. Оце всьо.
Так шо коли ви кажете про "провування Польщі" та "нашу стагнацію", я наприклад згадую що в Польщу ЄС вкладав мільярди на те щоб причепурити, а в нас кацапстан вкладав мільярди щоб розвалити, саботувати, зкацапити, задушити, й повбивати.
Тому власне я ніколи не соромлюся казати прямо, що від половини того, що в Україні завжди було "звичайним вівторком", половина Європкі обісралася б мохом, й повісилася в сараюсі ввечорі.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17379
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Ти погано читаєш, або погана пам'ять.
Коли я кажу - стартові умови були майже рівні, я трохи лукавлю.
В 90-х у поляків взагалі нічого не було.
Мої знайомі возили туди плоскогубці, метізи, пишучи машинки і навіть господарське мило.

А мільйони були пізніше, бо поляки комуністів вигнали, а ми 86% вибрали в парламент.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17379
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
А взагалі ти як завжди



:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17379
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Слухай!
А тут мене навідала думка - може то ти сперечаєшся не за ради суперечки, а практикуєшся у риториці?
Як що так, то будь ласка! :smilie3:
« Останнє редагування: Березня 16, 2024, 09:13:51 21:13 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33388
  • Стать: Чоловіча
Слухай!
А тут мене навідала думка - може то ти сперечатися не за ради суперечки, а практикуєшся у риториці?
Як що так, то будь ласка! :smilie3:

Вправляється в софістиці.

Дискусії на тему 'А нога коло сраки грубіша'   :laugh:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33388
  • Стать: Чоловіча
Можна навіть сказати - запеклі політичні баталії  :smilie5:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6505
Ти погано читаєш, або погана пам'ять.
Коли я кажу - стартові умови були майже рівні, я трохи лукавлю.
В 90-х у поляків взагалі нічого не було.
Мої знайомі возили туди плоскогубці, метізи, пишучи машинки і навіть господарське мило.

А мільйони були пізніше, бо поляки комуністів вигнали, а ми 86% вибрали в парламент.
Ви просто ігноруєте найважливішу стартову умову, хоча нібито приклад з Запоріжжям та Хольместрандом це демонструє досить непогано.
Найважливіша стартова умова в тому, що Польща розташована західніше.
Якщо спрощувати, то оце воно.
Якщо спрощувати трохи менше, то Європонька на поляка без плоскогубців дивилася як на мешканця країни варшавського договору, який пацани вирішили сміливо ігнорувати.
А на вас Європонька дивилася як на йужново русково й кацапського раба з плоскогубцями. Те, як Європонька піклувалася про права кацапстану на територію України, вас та мене, було чітко видно по другому Майдану. На відміну від мене, у вас пам'ять не погана, тому ви точно пам'ятаєте, як Європонька тупо в прямому етері побігла питатися в хуйла, чи от можна надати нам євроасоціацію.
Отака от стартова умова.
Те саме по НАТО, та й по всьому.
Й стосується це, знов-таки, не тільки України. Просто що нас Україна більш цікавить

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2447
  • Стать: Чоловіча
А на вас Європонька дивилася як на йужново русково й кацапського раба з плоскогубцями.

Что же изменилось?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6505
Слухай!
А тут мене навідала думка - може то ти сперечаєшся не за ради суперечки, а практикуєшся у риториці?
Як що так, то будь ласка! :smilie3:
Я взагалі, чесно кажучи, суперечки особливо не бачу. Жодного мого аргументу ніколи не було спростовано, оскільки вони всі є очевидними. В найкращому випадку "опоненти" від них відмахуються, й переходять на щось інше. Ну, як з кійовской каклєткой :) типу - "так, було, але давайте зробимо вигляд ніби не було". Або от як з очевидним фактом, що Польщу ЄС хотів до себе прийняти, а нас він до себе прийняти не хотів.
Я в цілому поважаю україноцентричний погляд на речі. Його носії, так би мовити, роблять неможливе можливим. Наприклад, зараз от хоча б формально, по бамажкам, йде якийсь процес євроасоціації  :gigi:
Просто що кожен носій україноцентричних поглядів повинен хоч інколи видихати, дивитися на речі трохи відсторонено, й відбивати дупля, що він та його оточення все свої життя мали єшачіть в сорок разів більше, щоб отримати в сорок разів менше ніж умовний Гансік-трансік, котрий просто народився по-перше для кайфу, а по-друге трохи західніше.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6505
Вправляється в софістиці.

Дискусії на тему 'А нога коло сраки грубіша'   :laugh:
Що, дядя, ви вже забули й що таке софістика?  :lol: а вам казали, що від постійних "гииии шо тут трумп трумп опариш гииии єрмак  :smilie7: :smilie7: :smilie7: " можна трошки деградувати, й не помітити ;)

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17379
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Я взагалі, чесно кажучи, суперечки особливо не бачу. Жодного мого аргументу ніколи не було спростовано,

Це настільки зрозуміло, що далі я навіть не читав.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17379
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Что же изменилось?

-------------------------------->
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6505
Це настільки зрозуміло, що далі я навіть не читав.
Вам це, як завжди, ніяк не допоможе :) Факти залишаться фактами, й поточну ситуацію ви все одно будете розглядати з тих саме позицій, що і я. Те, що при цьому ви інколи будете влаштовувати якісь дивні вистави, де будете відмазувати західних дебілів так, як самим західним дебілам себе соромно відмазувати  :gigi: мало що змінить.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33388
  • Стать: Чоловіча
... умовний Гансік-трансік, котрий просто народився по-перше для кайфу, а по-друге трохи західніше.

Щось скрєпними портянкамі потягнуло   :moskali:  :at

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6505
Щось скрєпними портянкамі потягнуло   :moskali:  :at
Це мені будуть розповідати добродії, котрі нажаль є вкрай скацапленими в сенсі ставлення до гомогеїв та задньопріводной тематики? Отакої!  :lol: Я, чесно кажучи, зважаючи на війну й вочевидь більш нагальні проблеми не особливо коментую побутову ЛГБТфобію на форумі. Але ви тримайте в курсі, я по заявкам завжди можу виставити всім бажаючим пістонів, щоб - як минулих разів - бігали й плакали в стилі "ой нє трожьтє нас, ой не чіпайте, ой а то ми на гомогеїв образимося й любити їх не будемо, ой весь форум заспамілі, ой модери допоможіть" ;)

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33388
  • Стать: Чоловіча
Це мені будуть розповідати добродії, котрі нажаль є вкрай скацапленими в сенсі ставлення до гомогеїв та задньопріводной тематики? Отакої!  :lol: Я, чесно кажучи, зважаючи на війну й вочевидь більш нагальні проблеми не особливо коментую побутову ЛГБТфобію на форумі. Але ви тримайте в курсі, я по заявкам завжди можу виставити всім бажаючим пістонів, щоб - як минулих разів - бігали й плакали в стилі "ой нє трожьтє нас, ой не чіпайте, ой а то ми на гомогеїв образимося й любити їх не будемо, ой весь форум заспамілі, ой модери допоможіть" ;)

Цим пользуєтєсь ?

Как уйти от неудобного вопроса: 8 стратегий с примерами Кацресурс !

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6505
Цим пользуєтєсь ?

Как уйти от неудобного вопроса: 8 стратегий с примерами Кацресурс !
Я вам прямим текстом кажу, що не вам тут підстрибувати в істериках та захисті прав уявних трансіков :) й не на мою адресу. Прямий текст ви все ще здатні розуміти, чи це вже складненько?
Користуючись нагодою, поздоровляю що ви в курсі, які там в кацапів стратегії та ресурси  :smiley24: як там, нормально інфістой інфи покушалі?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17379
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Вам це, як завжди, ніяк не допоможе :) Факти залишаться фактами, й поточну ситуацію ви все одно будете розглядати з тих саме позицій, що і я. Те, що при цьому ви інколи будете влаштовувати якісь дивні вистави, де будете відмазувати західних дебілів так, як самим західним дебілам себе соромно відмазувати  :gigi: мало що змінить.

Я нікого не відмазую.
Я пояснюю:
коли хуту вбивали тутсі, тобі було байдуже;
коли китайці вбивають і знущаються над уйгурами, тобі байдуже;
коли північні корейці голодують, тобі байдуже;
коли дикуни на Гаіті руйнують залишки країни, тобі байдуже.

А от європейцям і американцям чомусь не має бути байдуже.
Але їм дійсно не байдуже, і вони дійсно допомагають, і завдяки їм і ЗСУ ми досі живі, і навіть не голодні.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6505
Я нікого не відмазую.
Я пояснюю:
коли хуту вбивали тутсі, тобі було байдуже;
коли китайці вбивають і знущаються над уйгурами, тобі байдуже;
коли північні корейці голодують, тобі байдуже;
коли дикуни на Гаіті руйнують залишки країни, тобі байдуже.

А от європейцям і американцям чомусь не має бути байдуже.
Але їм дійсно не байдуже, і вони дійсно допомагають, і завдяки їм і ЗСУ ми досі живі, і навіть не голодні.
Ну я вам, та всім для кого це чомусь неочевидно, теж пояснюю.
Мені "байдуже" до руйнування Гаїті з двох причин.
Перша: я (й Україна) не маємо сил нічого з цим наразі зробити. Пацани, на відміну від нас, мають.
Друга: від руйнування Гаїті пацанам нічого не буде. Від слова "зовсім". На відміну від Гаїті, окупація України, й навіть хоча б продовження війни в форматі "о ніт, тока не ескалаційов!!" пацанам аукнеться так, що мало нікому не буде.
Оцей другий пунктік змушує пацанов нам хоч якось допомагати. Але, на превеликий жаль, вони настільки тупорилі, що не можуть осягнути цей пунктік повністю. От буквально як наші зебіли.
Тому пацани домомагають, але трошечки, й з кайфом. Одному кайфуючому, щоправда, нещодавно в горлянці жаба застрягла, так що він заперхався арманьяком та трохи прийшов у свідомість.
Це все очевидні речі, котрі відомі абсолютно всім на цьому форумі, ну а вам так тим більш.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6505
До речі, практичне питання.
От, наприклад, пацани кайфують.
https://focus.ua/uk/voennye-novosti/634006-dlya-atak-po-ukrajini-rosiya-vikoristovuye-suputnikovi-znimki-pridbani-u-ssha-zmi
Цитувати
Для завдання ударів по Україні крилатими ракетами Росія, скоріше за все, використовує супутникові знімки, отримані від американських компаній. Про це йде мова у матеріалі видання The Atlantic із посиланням на джерело у військовій сфері.
Цитувати
"Нам було складно собі уявити ще шість місяців тому, що приватні компанії здійснюватимуть продаж супутникових знімків в чутливих районах. Проте досить непросто повірити у випадковість цих збігів", — стверджує український високопосадовець у військовій сфері.
Добродій висловився дипломатично. Мабуть, треба й собі так. Але в чому питання: я вважаю, що наводчіков, які ходять-фоткають наші об'єкти, міста, тощо, й пересилають таваріщу майору за якусь грошенятку в телеграмі, не завадило б інколи... карати адекватно вдіяному злочину.
Чому я маю ставитися інакше до виблядків, котрі роблять те саме не з мобілкі, а зі супутника?
Коли всі ми дивимося на ситуацію в країні, ми складаємо собі якесь уявлення щодо того, хто що робить, за що кому дякувати, за що кому дорікати, й кого ненавидіти, оскільки воно працює буквально на нашу загибель.
З якого дива, коли ми дивимося на ситуацію за кордоном, то має бути або якесь бризкання слиною та ненависть до "клятих буржуйов", або якісь нескінчені подяки без розбору? ну тобто так, я знаю що це буквально має прямісінький стосунок до того, що пара громадян України тут голосувала за Байдена, але  :gigi:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17379
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!


Ти хоч розумієш глибину цієї маячні?

Пам'ятаєш, Ілон Маск почав балуватись?
Визвали дорослі пацани Маска, і він більше не балується (язиком бовкає, але руки тримає як вєлєно було).

А знаєш чому кацапи пішли з Чорнобиля не зробивши жодної шкоди? І на ЗАЕС поводять себе в заданих рамках. І Рафаель Гроссі їздить туди-сюди з довільною пикою.
Ті самі дорослі пацани сказали - атата по попі зробимо. Атата це санкциї на Росатом. І санкцій і досі нема, за то є контракти, і Росатом працює по всьому світу. А Росатом це гроші. Але і відмовиться від їх послуг поки що майже не можливо.
80% Французької енергетики, це пальне і послуги Росатаму. І Франція така не одна.

Я міг би ще насипати, але тобі, для посперечатися і цього достатньо, бо інакше ти таке простирадло напишеш...
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33388
  • Стать: Чоловіча
Я нікого не відмазую.
Я пояснюю:
коли хуту вбивали тутсі, тобі було байдуже;
коли китайці вбивають і знущаються над уйгурами, тобі байдуже;
коли північні корейці голодують, тобі байдуже;
коли дикуни на Гаіті руйнують залишки країни, тобі байдуже.

А от європейцям і американцям чомусь не має бути байдуже.
Але їм дійсно не байдуже, і вони дійсно допомагають, і завдяки їм і ЗСУ ми досі живі, і навіть не голодні.

Гаїті і тутсі то ще так собі. Я пригадую, як на рахунок Сирії вкраїнці гигикали, коли нарід звідтіля масово втікав. А це якраз було безпосереднє вправляня кацапні в тому, що вони тепер роблять в нас   :smilie9: