Сторінок:
Actions
  • #121 від Йожин з бажин 23 Mar 2022
  • NATO і весь світ чекає поки пукін і параша ослабнуть. У Джо клаймет чейндж на повістці дня. Йому ще багато чого робити.

    Україну будуть підтримувати щоб вона остаточно не впала не більше не меньше.

    Эту циничную правду большинство хомячков , да и даже думающих людей, не могут воспринят.
    На сегодня находятся на стадии отрицания.

    А правда эта ох, какая горькая!
  • #122 від Йожин з бажин 23 Mar 2022
  • Проверял сегодня почту, то получил такое письмо (довго сміявсі):

    інформація щодо петиції : People around the world ask NATO to close the airspace over Ukraine

    Дорогі друзі,
    на даний момент ніякої реакції з боку будь яких представників НАТО не було.
    24 березня у Брюсселі в штаб-квартирі відбудеться позачерговий саміт НАТО .
    Прошу вас тих, хто проти геноциду української нації, хто знаходиться в Брюсселі або має можливість туди дістатись 24 березня організувати мітинг в підтримку закриття повітряного простору над Україною під штаб-квартирою НАТО.
    Угорщина буде блокувати будь які рішення на допомогу України і нам потрібно докласти максимум зусиль, щоб врятувати Україну та не пустити війну в Європу. Ми можемо змінити хід історії та зупинити 3 світову, зупинивши війну в Україні!

    У пацанов туса на 24 число намечена, а эти шуметь собрались (рука-лицо)!
  • #123 від Йожин з бажин 23 Mar 2022
  • По хуй!
    Зеленскому надо отдать приказ о минировании всех оставшихся атомньіх реакторов и критичной инфраструктурьі.
    Нахуй этот мир если не будет Украиньі!
    ............

    🔸Турция не намерена поставить российских зенитных ракетных систем С-400 по просьбе США

    Об этом заявил глава Управления оборонной промышленности Турции Исмаил Демир

    "Это не предмет обсуждения для нас. Этот вопрос мы обсуждали в прошлом, и сейчас мы просто продолжаем. Отказ от этого даже не обсуждается"
  • #124 від Комашки 23 Mar 2022
  • По хуй!
    Зеленскому надо отдать приказ о минировании всех оставшихся атомньіх реакторов и критичной инфраструктурьі.
    Нахуй этот мир если не будет Украиньі!
    ............

    🔸Турция не намерена поставить российских зенитных ракетных систем С-400 по просьбе США

    Об этом заявил глава Управления оборонной промышленности Турции Исмаил Демир

    "Это не предмет обсуждения для нас. Этот вопрос мы обсуждали в прошлом, и сейчас мы просто продолжаем. Отказ от этого даже не обсуждается"
    Ну США - й НАТО - довго та системно водили Турції по губах; ці С-400 там не просто так з'явилися, і якраз Турцію зрозуміти можна
  • #125 від RG 23 Mar 2022
  • Дрочите ?  :smilie7:
  • #126 від Ali(UA) 23 Mar 2022
  • Канцлер Німеччини Олаф Шольц наполягає, що НАТО не стане учасником війни в Україні.

    Про це Шольц заявив у середу у своєму офіційному Twitter-каналі.

    "Щодня мені стурбовано пишуть громадяни і громадянки: чи не буде тут у нас війни? На це запитання може бути лише одна відповідь: за 80 років ми уникли немислимого, так і маємо залишатися! НАТО не стане стороною війни в Україні", - заявив Шольц.

    ==========

    согласен про минировании атомных станций. и 40 миллионов беженцев в гермашку и жабоедку
  • #127 від Uki 23 Mar 2022
  • Канцлер Німеччини Олаф Шольц наполягає, що НАТО не стане учасником війни в Україні.

    Про це Шольц заявив у середу у своєму офіційному Twitter-каналі.

    "Щодня мені стурбовано пишуть громадяни і громадянки: чи не буде тут у нас війни? На це запитання може бути лише одна відповідь: за 80 років ми уникли немислимого, так і маємо залишатися! НАТО не стане стороною війни в Україні", - заявив Шольц.

    ==========

    согласен про минировании атомных станций. и 40 миллионов беженцев в гермашку и жабоедку

    Ти диви.... так скоро терористом станеш
  • #128 від Йожин з бажин 23 Mar 2022
  • Ти диви.... так скоро терористом станеш

    Чего это? С такой постановкою вопроса скорее станеш уважаемьім партнёром.

    А вот если будешь отстаивать демократию, свободу и прочие цивилизационньіе ценности, то террористом станеш точно.

    Трендьі сейчас такие. Отслеживать надо.
  • #129 від Йожин з бажин 23 Mar 2022
  • Дрочите ?  :smilie7:

    Радуемсо!
    Полученной помощи в виде пистолетиков и дробовиков.
    Так Россию победим!
  • #130 від Ali(UA) 23 Mar 2022
  • Чего это? С такой постановкою вопроса скорее станеш уважаемьім партнёром.

    А вот если будешь отстаивать демократию, свободу и прочие цивилизационньіе ценности, то террористом станеш точно.

    Трендьі сейчас такие. Отслеживать надо.
    +++. Бомбить беременных - это нормально. потому что идиотам захотелось поиграть в империю а бюргеры не привыкли к дискомфорту.
  • #131 від Йожин з бажин 23 Mar 2022
  • Вьі пока тут "ценности" позащищайте, а мьі с другом Владимиром нефть и газ покачаем.
                                               Ваша НАТА!

    ⚡️ "НАТО не считает себя частью конфликта и не собирается направлять силы в Украину", — генсек НАТО Йенс Столтенберг
  • #132 від Lina 23 Mar 2022
  • Щось вони таки збираються замутити. Поляки пропонують прислати миротворців в Україну.
    Може й вийде, але чи потрібно це нам?
  • #133 від Бувалий 23 Mar 2022
  • Щось вони таки збираються замутити. Поляки пропонують прислати миротворців в Україну.
    Може й вийде, але чи потрібно це нам?
    Це буде нове ОБСЕ...
     :smilie7:
  • #134 від Йожин з бажин 24 Mar 2022
  • CNN: Джо Байден прибыл в Брюссель на серию встреч, посвященных войне в Украине.

    Президентский борт приземлился в аэропорту в 21:03 по местному времени после 7 часов полета.

    Перед вылетом журналисты спросили Байдена, что бы он хотел сказать европейским партнерам. В ответ услышали следующее:

    «Я собираюсь сказать это им в лицо. Я собираюсь сказать. Все, что я должен сказать, я скажу, когда доберусь».
    .......
    Звучит обнадёживающе! (smile)
  • #135 від ЮАР 24 Mar 2022
  • Вперше зайшов в цю тему.
    Я бачу ви дрочите!
    А Біблія каже не сійте своє сем'я задарма.

    Щоб ми робили без НАТівських Джавелинів, НЛАВів, Стингерів, результатів космічної розвідки, ...
  • #136 від Yuras Yuras 24 Mar 2022
  • Вперше зайшов в цю тему.
    Я бачу ви дрочите!
    А Біблія каже не сійте своє сем'я задарма.

    Щоб ми робили без НАТівських Джавелинів, НЛАВів, Стингерів, результатів космічної розвідки, ...
    Йожин би втік до США і звідти б зрадойобив, що Україну ніхто не захищають американці
  • #137 від Йожин з бажин 24 Mar 2022
  • Вперше зайшов в цю тему.
    Я бачу ви дрочите!
    А Біблія каже не сійте своє сем'я задарма.

    Щоб ми робили без НАТівських Джавелинів, НЛАВів, Стингерів, результатів космічної розвідки, ...

    Тоже что и сейчас. С не меньшими потерями и кровью.

    Пехотное вооружение даётся в том МИНИМАЛЬНО возможном объёме, чтоб вообще не показаться пидарасами даже перед Ассадом или ЬІном.

    Вооружения и системьі способньіе качественно переломить ход войньі в пользу Украиньі и тем самьім расстроить Путина, поставлятся в Украину не будут.
    Равно как "ленд лиз", "закрьітое небо" и прочая дрочь.

    На сегодняшней тусе будет вьірабатьіваться дорожная карта как усмирить эту Украину, которая поломала все планьі жирньім пидарам и в Брюсселе и за Океаном.

    Следите за руками.
  • #138 від Йожин з бажин 24 Mar 2022
  • Йожин би втік до США і звідти б зрадойобив, що Україну ніхто не захищають американці

    Если бьі у бабушки бьіл хуй, она бьіла бьі дедушкой.

    Вьі позаботьтесь о себе лучше. Я никуда не удрал и пребьіваю в состоянии не лучшем, чем моя страна.

    Ну, а то что я назьіваю пидаров пидарами по моему чеснее чем ваш сон разума и пребьівание в стране розовьіх пони и бельіх эльфов.
  • #139 від Yuras Yuras 24 Mar 2022
  • Если бьі у бабушки бьіл хуй, она бьіла бьі дедушкой.

    Вьі позаботьтесь о себе лучше. Я никуда не удрал и пребьіваю в состоянии не лучшем, чем моя страна.

    Ну, а то что я назьіваю пидаров пидарами по моему чеснее чем ваш сон разума и пребьівание в стране розовьіх пони и бельіх эльфов.
    А ви подивіться на нас західними очима: ми обрали під час війни цілковитого профана, який почав красти, обрізати фінансування оборонки, поставив на важливі посади кацапських агентів, весь час заглядував Хуйлу, то під хвоста, то нижче пупка; з останього прохає вивести з - під санкцій Абрамовича. То хто тут підари? Нам фантастично щастить, що нам хоч так допомагають.
  • #140 від Йожин з бажин 24 Mar 2022
  • А ви подивіться на нас західними очима: ми обрали під час війни цілковитого профана, який почав красти, обрізати фінансування оборонки, поставив на важливі посади кацапських агентів, весь час заглядував Хуйлу, то під хвоста, то нижче пупка; з останього прохає вивести з - під санкцій Абрамовича. То хто тут підари? Нам фантастично щастить, що нам хоч так допомагають.

    Я так вижу, что у вас уже не вьізьівает сомнение тот факт, что после анексии территории Крьіма и развязьівания войньі против Украиньі в 2014 году, в отношении России не бьіло сделано ровньім счётом НИЧЕГО. И ту имитацию бурной деятельности образца 2014-2022 гг. уже санкциями и не назовёшь, правда же?!

    Так вот! Пошёл этот Запад вслед за русским кораблём - нахуй! Не этих блядей дело кого мьі вьібираем у себя тут. А то, что они свой проёб в вьікармливании монстра и его умиротворении хотят провести за наш счёт, убеждает в одном - платить они должньі по вмем счетам, а не откупаться жалкими подачками как сейчас.

    И я вам уверяю! Заплатять!
  • #141 від Yuras Yuras 24 Mar 2022
  • Я так вижу, что у вас уже не вьізьівает сомнение тот факт, что после анексии территории Крьіма и развязьівания войньі против Украиньі в 2014 году, в отношении России не бьіло сделано ровньім счётом НИЧЕГО. И ту имитацию бурной деятельности образца 2014-2022 гг. уже санкциями и не назовёшь, правда же?!

    Так вот! Пошёл этот Запад вслед за русским кораблём - нахуй! Не этих блядей дело кого мьі вьібираем у себя тут. А то, что они свой проёб в вьікармливании монстра и его умиротворении хотят провести за наш счёт, убеждает в одном - платить они должньі по вмем счетам, а не откупаться жалкими подачками как сейчас.

    И я вам уверяю! Заплатять!

    Те ж саме справедливо і до 2014 року

    А ви подивіться на нас західними очима
  • #142 від Йожин з бажин 24 Mar 2022

  • Те ж саме справедливо і до 2014 року

    ⚡️НАТО не намерено вводить войска в Украину, чтобы конфликт не превратился в полноценную войну Альянса с Россией. Об этом на пресс-конференции заявил генсек НАТО Йенс Столтенберг, передает Reuters.
  • #143 від RG 24 Mar 2022
  • ⚡️НАТО не намерено вводить войска в Украину, чтобы конфликт не превратился в полноценную войну Альянса с Россией. Об этом на пресс-конференции заявил генсек НАТО Йенс Столтенберг, передает Reuters.

    Чувак, а скажи, нахуя тут саме війська НАТО ? В ЗСУ не вистачає особового складу ?

  • #144 від Комашки 24 Mar 2022
  • А то, что они свой проёб в вьікармливании монстра и его умиротворении хотят провести за наш счёт
    Так головне що нема взагалі такого ставлення. Тобто пацани здебільшого просто незадоволені тим, що в монстра відросла якась вже вкрай поцовата голова, яка не хоче домовлятися нормально - й саме в цьому проблема, а не в існуванні монстра як такого. Монстр ок, він на своєму місці, й навкруги його ареал - просто голова неадекватна, треба іншу, й все добре, їдемо далі.
  • #145 від Йожин з бажин 24 Mar 2022
  • Чувак, а скажи, нахуя тут саме війська НАТО ? В ЗСУ не вистачає особового складу ?

    Да нахер бьі они тут всрались. Ещё сопли за ними подтирать.

    Речь идёт о поставке вооружений. Не пистолетиков! Не дробовиков! А современного тяжёлого вооружения, которое способно качественно повлиять на ход войньі. Ну, это вообще из области фантастики.

    А так вооружите хотя бьі пехоту. У нас, блядь, бронеплитьі из рессор варят!
    Где ленд лиз? Что тепловизоров нет? Снайперских комплексов? Раций? Тероборона в джинсах и куртках воюет. Резервов нет потому что вооружать нечем!

    Ой, ладно. Дрочите дальше на этот брюссельський сходняк.
  • #146 від Yuras Yuras 24 Mar 2022
  • ⚡️НАТО не намерено вводить войска в Украину, чтобы конфликт не превратился в полноценную войну Альянса с Россией. Об этом на пресс-конференции заявил генсек НАТО Йенс Столтенберг, передает Reuters.
    А який взаємозв'язок з моєю думкою?
  • #147 від Комашки 24 Mar 2022
  • А який взаємозв'язок з моєю думкою?
    А ваша думка в чому полягає, типу ви згодні що дієвих санкцій 2014-2022 не існувало й пояснюєте, чому колективний захід не уіноуат - чи не згодні, вважаєте що були класні максимально дієві санкції, а про неуіноуатість колективного заходу пояснюєте про всяк випадок?
  • #148 від Yuras Yuras 24 Mar 2022
  • А ваша думка в чому полягає, типу ви згодні що дієвих санкцій 2014-2022 не існувало й пояснюєте, чому колективний захід не уіноуат - чи не згодні, вважаєте що були класні максимально дієві санкції, а про неуіноуатість колективного заходу пояснюєте про всяк випадок?
    Я пояснював можливу логіку дій Заходу от таким прикладом:
    А ви подивіться на нас західними очима: ми обрали під час війни цілковитого профана, який почав красти, обрізати фінансування оборонки, поставив на важливі посади кацапських агентів, весь час заглядував Хуйлу, то під хвоста, то нижче пупка; з останього прохає вивести з - під санкцій Абрамовича. То хто тут підари? Нам фантастично щастить, що нам хоч так допомагають.
    Цей приклад по аналогії можна застосувати і до 2014 року. Про винуватість чи невинуватість у даному випадку не йшлося
  • #149 від Комашки 24 Mar 2022
  • Можна застосувати що завгодно до чого завгодно, просто коли є пряме питання - були чи ніт дієві санкції 2014-2022, а замість відповіді пояснення логіки, про яке й не питав ніхто - то це теж відповідь.
  • #150 від Yuras Yuras 24 Mar 2022
  • Можна застосувати що завгодно до чого завгодно, просто коли є пряме питання - були чи ніт дієві санкції 2014-2022, а замість відповіді пояснення логіки, про яке й не питав ніхто - то це теж відповідь.
    Бо у всього є логіка, рішенню передують логічні обгрунтування засновані на наявній інформації. До речі, а де ваше пряме питання? Оце:
    А ваша думка в чому полягає, типу ви згодні що дієвих санкцій 2014-2022 не існувало й пояснюєте, чому колективний захід не уіноуат - чи не згодні, вважаєте що були класні максимально дієві санкції, а про неуіноуатість колективного заходу пояснюєте про всяк випадок?
    ?
     Щось не схоже. Не могли б ви переформулювати коротше і зрозуміліше?
Сторінок:
Actions