Автор Тема: Пєтя+Сєня  (Прочитано 7932 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Tristan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 226
Re: Пєтя+Сєня
« Reply #60 : Березня 28, 2014, 11:43:09 23:43 »
Порошенко по управлінських якостях на голову вище від інших претендентів.

По олігархічному статусу є певні проблеми, по яких він повинен запропонувати чіткі рішення. Абсолютно необхідна річ - позбавитись всіх зарубіжних активів (думаю, підстави зрозумілі).   


где можно ознакомиться с управленческими успехами Порошенко?

в партии Наша Украина?
или в партии Солидарность?

на сайті ЦВК

там он ничем не отличается от Царева и Ляшко

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33318
  • Стать: Чоловіча
Re: Пєтя+Сєня
« Reply #61 : Березня 28, 2014, 11:55:45 23:55 »
Порошенко по управлінських якостях на голову вище від інших претендентів.

По олігархічному статусу є певні проблеми, по яких він повинен запропонувати чіткі рішення. Абсолютно необхідна річ - позбавитись всіх зарубіжних активів (думаю, підстави зрозумілі).   

президент має бути порядним, без любих друзів...

Друзі є у всіх, не тільки в олігархів. Питання в тому, чи у людини буде бажання і можливість тримати їх на відповідній дистанції від золотих батонів..

петя ще своїх бажань не продемонстрував?

Бажання бажаннями, питання в можливостях.

В країнах на захід від України (бував в багатьох) практично всіх політиків апріорі вважають здатними на всякі пакості і навіть за найменші підозри щемлять безжально і без всяких сантиментів.

Тільки так буде якийсь результат, неважливо чи керувати буде Петя чи Вася.   

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Пєтя+Сєня
« Reply #62 : Березня 29, 2014, 01:30:19 01:30 »
Якщо Пеця пообіцяє що буде очищувати всю систему, то я за нього. Люстрація має бути обов"язковою, інакше майдан і революція були даремними.

Offline dmitry_ck

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 378
  • Стать: Чоловіча
Re: Пєтя+Сєня
« Reply #63 : Березня 29, 2014, 01:35:36 01:35 »
Якщо Пеця пообіцяє що буде очищувати всю систему, то я за нього. Люстрація має бути обов"язковою, інакше майдан і революція були даремними.
Петя не может пообщеать и сделать. Вернее он пообещать может, но сделать - врядли. Он человек системы. Они все человеки системы.  Максимум что они могут и хотят - возлавить это б..ство и сесть на потоки денег. Давй бог что бы я ошибался.
з.ы. Петя с Виталей наименьшее зло.
з.ы.ы. я за яроша

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Пєтя+Сєня
« Reply #64 : Березня 29, 2014, 01:40:33 01:40 »
Якщо Пеця пообіцяє що буде очищувати всю систему, то я за нього. Люстрація має бути обов"язковою, інакше майдан і революція були даремними.
Петя не может пообщеать и сделать. Вернее он пообещать может, но сделать - врядли. Он человек системы. Они все человеки системы.  Максимум что они могут и хотят - возлавить это б..ство и сесть на потоки денег. Давй бог что бы я ошибался.
з.ы. Петя с Виталей наименьшее зло.
з.ы.ы. я за яроша

У першому турі я мабуть також за яроша, а у другому сподіваюсь що буде пеця.
ювт однозначно пнх.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Пєтя+Сєня
« Reply #65 : Березня 29, 2014, 02:18:47 02:18 »
Якщо Пеця пообіцяє що буде очищувати всю систему, то я за нього. Люстрація має бути обов"язковою, інакше майдан і революція були даремними.

Питання чи буде Майдан якщо порох не стане презом? :smilie5: