Автор Тема: Общался с беженкой из Донецка  (Прочитано 2852 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Общался с беженкой из Донецка
« : Вересня 30, 2014, 10:09:44 22:09 »
Дело было в Испании. Узнав что она беженка, поинтересовался зачем ей пришлось ехать аж в Испанию. Сначала она пробовала пристроиться в Киеве, но расходы существенно превышали доходы и решила уехать в Европу, благо была польская виза. К ее удивлению в Польше сообщили что беженцев не принимают, потому пришлось ехать дальше. В Испании она была уже 1,5 мес., записалась на курсы испанского, про то нашла ли хоть какую-то работу я не уточнял.

Думаю не надо описывать причины по которым пришлось бежать из Донецка. В самом Донецке остался ее отец. Ему довелось 3 дня побыть арестантом, задержали на блокпосту когда ехал в Горловку (или село в ее окрестностях - не помню) проведать бабушку. Как оказалось бабушка погибла под обстрелом. Двое ее знакомых просидели 70 дней в подвале Славянска.
Спросил - почему отец не попробует выбраться из Донецка. На что последовал агрессивный ответ - мол вдруг его снова в подвал на пару суток отправят, ты этого хочешь?

По ее словам в Донецке разнесли все банковские отделения, но долгое время Сбербанк России и его банкоматы работали как ни в чем не бывало. В августе банки закрылись, потому как были отключены от системы платежей. Говорят, там где это было возможно, наличку банкиры уничтожили, чтоб не досталась террористам.
(как по мне ход вполне логичный чтоб не допустить финансирование терроризма. часть налички конечно банкиры могли прикарманить, но не имея безопасного выхода из города эта идея сомнительна, ибо если попасть на патруль апалченцев с полным чемоданом денег, то может кончиться плачевно)

Действительно пока она выбиралась из Донецка, на каждом из блокпостов ДНР автобус шмонали, тех кого считали подозрительными, допрашивали о цели поездки и все это под дулом автомата.

Украинскую власть она ненавидит и проклинает, за то что весной Турчинов слил Крым, а Порошенко ездил в Минск подписывать "мирные" соглашения. Я конечно пытался объяснить, что минские соглашения по сути ничего не меняют (как стреляли так и продолжают стрелять), но дают козыри в дипломатическом плане. Безуспешно.
По ее мнению президент не должен был договариваться с террористами, а продолжить наступление на них. Правда чуть позже прозвучала фраза, мол, как так можно, столько пацанов отправили на убой. (первое утверждение противоречит другому, здесь уже кажись пошел "поток сознания")
Очень сильно переживает за отца которому приходится жить там и что нельзя вернуться на родину.

Вот такие пироги. Разговор получился не очень позитивный, я больше слушал чем говорил. Ее то и дело бросало в слезы и истерику, можно представить насколько сильные переживания в связи с событиями.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #1 : Вересня 30, 2014, 10:15:53 22:15 »
Чем в Испании занимается? Работу нашла?

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #2 : Вересня 30, 2014, 10:18:17 22:18 »
Я не понял - вдул или нет?

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #3 : Вересня 30, 2014, 10:21:41 22:21 »
Мои жильцы-луганчане завтра выезжают в Луганск
Им в Харькове удалось восстановить свою Приватовскую карточку и они ужасно рады были этому факту, теперь у них есть наличка.
По сведениям их друзей в луганске есть три противоборствующих силы, которые борются за власть.
В их доме подключили свет. Обещают, что скоро будет вода.
Газа пока нет.
не знаю, что они там будут делать зимой, может и вернутся в Харьков .
В школу ребенок начнет ходить. В городе заработало несколько школ.
знакомые сказали, что Счастье практически уничтожено, но жители там еще остались
 
ігнор Квант

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #4 : Вересня 30, 2014, 10:22:01 22:22 »
А я не зрозумів, чому в Іспанію , а не в кацапію.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #5 : Вересня 30, 2014, 10:24:32 22:24 »
Чем в Испании занимается? Работу нашла?

Оформляет документы. Про работу не спрашивал. Может где-то подрабатывает. Ходит на курсы испанского.

Offline ukrainochka15

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #6 : Вересня 30, 2014, 10:28:41 22:28 »
Чем в Испании занимается? Работу нашла?

Оформляет документы. Про работу не спрашивал. Может где-то подрабатывает. Ходит на курсы испанского.
Якщо чесно, то дуже дивний вибір країни, в Іспанії все ще криза і іспанці самі виїджають на заробітки до інших євпропейських країн. Плюс не думаю, що жити в Іспанії дешевше ніж в Україні. Напевно, є якійсь особистий чинник, можливо живе в друзів чи щось таке.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #7 : Вересня 30, 2014, 10:39:45 22:39 »

Якщо чесно, то дуже дивний вибір країни, в Іспанії все ще криза і іспанці самі виїджають на заробітки до інших євпропейських країн. Плюс не думаю, що жити в Іспанії дешевше ніж в Україні. Напевно, є якійсь особистий чинник, можливо живе в друзів чи щось таке.

А Ви звідки про Іспанію знаєте ? Російське телебачення ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline ukrainochka15

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #8 : Вересня 30, 2014, 10:53:24 22:53 »

Якщо чесно, то дуже дивний вибір країни, в Іспанії все ще криза і іспанці самі виїджають на заробітки до інших євпропейських країн. Плюс не думаю, що жити в Іспанії дешевше ніж в Україні. Напевно, є якійсь особистий чинник, можливо живе в друзів чи щось таке.

А Ви звідки про Іспанію знаєте ? Російське телебачення ?
Ну якщо так предметно говорити. Є знайомі молоді іспанці - не змогли знайти роботу вдома - поїхали в інші країни на заробітки.

Ціни на нумбео можно подивитись - в середньому жити в Барселоні на 50 % дороще ніж в Києві
http://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_cities.jsp?country1=Ukraine&country2=Spain&city1=Kiev&city2=Barcelona
Consumer Prices in Barcelona are 59.58% higher than in Kiev
Consumer Prices Including Rent in Barcelona are 47.79% higher than in Kiev
Rent Prices in Barcelona are 24.04% higher than in Kiev
Restaurant Prices in Barcelona are 70.37% higher than in Kiev
Groceries Prices in Barcelona are 52.02% higher than in Kiev
Local Purchasing Power in Barcelona is 91.30% higher than in Kiev (єдине що кльово - речей можна купити більше)

Приріст валового національного продукту Іспанії в минулому році був від'ємним десь 1.5, в цьому році став трішки позитивним (1 %), але до цього компанії банкрутіли і тд, то треба час на відновлення економіки
http://www.tradingeconomics.com/spain/gdp-growth-annual

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #9 : Вересня 30, 2014, 10:58:59 22:58 »
А я не зрозумів, чому в Іспанію , а не в кацапію.

Как может нормальный человек уехать в кацапию, если последствия прихода русского мирка коснулись его семьи непосредственно?

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #10 : Вересня 30, 2014, 11:10:13 23:10 »
Чем в Испании занимается? Работу нашла?

Оформляет документы. Про работу не спрашивал. Может где-то подрабатывает. Ходит на курсы испанского.

Понятно, скорее живет на какие-то сбережения или кто-то поддерживает материально.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #11 : Вересня 30, 2014, 11:12:44 23:12 »
Приріст валового продукту по Іспанії це середня температура по лікарні . Люди в усередненому середовищі не живуть . Так от 91.30 %  вищої купівельної спроможності ніж у Києві , з потрохами перекриває ціну в ресторанах в 14 євро за меню дель діа , яке включає три дання + пляшка вина .
Щодо "безробіття " молодих людей , то є такий британський вислів " вейкі- вейкі" . Ходити і  околочувати больцем груші до 28 років , в той час коли їхні британськи , або голандські однолітки працюють по Гонконгах і Н'ю - Йорках , можливо і є прерогатива соціалістичного суспільства , але на превелике щасття з цим маразмом в Іспанії сподіваюсь вже скінчили . Це ж і стосується збанкрутілих підприємств . Бо згідно дебільного трудового законодавства , легше збанкрутувати і закрити фірму на рік ніж звільнити якогось " молодого спеціаліста " , або " принцесу " , яка цілий день текстує по телефону і вся з себе гуапа .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #12 : Вересня 30, 2014, 11:18:04 23:18 »
А я не зрозумів, чому в Іспанію , а не в кацапію.

Я в цьому році був вражений, наскільки Іспанія переорієнтувалася на Російських туристів. В містечку, де я був цього року, в усіх магазинах пресонал говорив російською. Багато продавців росіяни, але також є російськомовні іспанці. Навіть водії ресових автобусів говорять російською краще, ніж англійською. Вивіски, меню,  - все по-російскому. Про готелі і заклади на кшталт аренди автомобілів я вже мовчу. Там просто все заточене на "російськомовних".  Людині без знання мов їхати в таке місце - логічний вибір.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #13 : Вересня 30, 2014, 11:21:17 23:21 »


Я в цьому році був вражений, наскільки Іспанія переорієнтувалася на Російських туристів. В містечку, де я був цього року, в усіх магазинах пресонал говорив російською. Багато продавців росіяни, але також є російськомовні іспанці. Навіть водії ресових автобусів говорять російською краще, ніж англійською. Вивіски, меню,  - все по-російскому. Про готелі і заклади на кшталт аренди автомобілів я вже мовчу. Там просто все заточене на "російськомовних".  Людині без знання мов їхати в таке місце - логічний вибір.

Це де , яке місто ? Є т утристичні анклави куди росіян возять фірми і тільки туди . Це не означає жодних переориєнтацій . Бо прикладом в Бенедормі Ви жодного росіянина не зустрінете , бо там " англійське гетто " . 
« Останнє редагування: Вересня 30, 2014, 11:32:42 23:32 від cheshuntt »
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850

Offline ukrainochka15

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #15 : Вересня 30, 2014, 11:29:09 23:29 »
Приріст валового продукту по Іспанії це середня температура по лікарні . Люди в усередненому середовищі не живуть . Так от 91.30 %  вищої купівельної спроможності ніж у Києві , з потрохами перекриває ціну в ресторанах в 14 євро за меню дель діа , яке включає три дання + пляшка вина .
Щодо "безробіття " молодих людей , то є такий британський вислів " вейкі- вейкі" . Ходити і  околочувати больцем груші до 28 років , в той час коли їхні британськи , або голандські однолітки працюють по Гонконгах і Н'ю - Йорках , можливо і є прерогатива соціалістичного суспільства , але на превелике щасття з цим маразмом в Іспанії сподіваюсь вже скінчили . Це ж і стосується збанкрутілих підприємств . Бо згідно дебільного трудового законодавства , легше збанкрутувати і закрити фірму на рік ніж звільнити якогось " молодого спеціаліста " , або " принцесу " , яка цілий день текстує по телефону і вся з себе гуапа .
91% вигоди це якщо у вас зп в євро. 14 євро за обід це недешево - це 1320 євро в місяць на 3-разовий перекусон кожен день, думаю пані біженець їсть щось із супермаркету. Так молоді іспанці розслабилися, але факт в тому, що в інших європейських державах їм робота знайшлась(я це про своїх знайомих).

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #16 : Вересня 30, 2014, 11:41:11 23:41 »
Я в цьому році був вражений, наскільки Іспанія переорієнтувалася на Російських туристів. В містечку, де я був цього року, в усіх магазинах пресонал говорив російською. Багато продавців росіяни, але також є російськомовні іспанці. Навіть водії ресових автобусів говорять російською краще, ніж англійською.

О, это что-то новое. Обычно испанцы не утруждают себя изучением других языков, даже инглиша. На гостинничных рецепциях и раскрученных туристических достопримечательностях обычно проблем нет, а вот скажем в ресторанчиках, вокзалах и автостанциях объясниться без знания испанского может быть затруднительно.

В Барселоне тоже дофигища руссо-туристо.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #17 : Вересня 30, 2014, 11:46:55 23:46 »
О, это что-то новое. Обычно испанцы не утруждают себя изучением других языков, даже инглиша.

https://www.google.nl/maps/@41.0768421,1.1452695,3a,75y,351.61h,80.21t/data=!3m4!1e1!3m2!1s9bbSGJ_QJy5QnRbQr-Vvhw!2e0?hl=nl

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #18 : Вересня 30, 2014, 11:49:26 23:49 »

91% вигоди це якщо у вас зп в євро. 14 євро за обід це недешево - це 1320 євро в місяць на 3-разовий перекусон кожен день, думаю пані біженець їсть щось із супермаркету. Так молоді іспанці розслабилися, але факт в тому, що в інших європейських державах їм робота знайшлась(я це про своїх знайомих).

Ну я перепрошую , якщо три рази вдень вплітати " пєрвоє , второє " десерт і 2.5 літри вина , то це не перекусон , а турчиноффскоє скоццтво .
А ставлення до роботи " покоління Х " це просто притча во язицех . Один мені розказував , що на роботу він не піде , бо він вчився на начальніка і коштує не аби які бабки . Тому йому вигідніше отримувати державну допомогу , жити з батьками і смалити вечорами марихуану в барі , ніж карячитись на роботі , бо капіталісти гнобителі не розуміють його  гонорового характеру .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #19 : Вересня 30, 2014, 11:53:41 23:53 »


О, это что-то новое. Обычно испанцы не утруждают себя изучением других языков, даже инглиша. На гостинничных рецепциях и раскрученных туристических достопримечательностях обычно проблем нет, а вот скажем в ресторанчиках, вокзалах и автостанциях объясниться без знания испанского может быть затруднительно.

В Барселоне тоже дофигища руссо-туристо.

Барселона за визначенням є туристичним містом . Там не тільки русо- турісто можна зустріти , а й чорта лисого .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Nyse

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 12
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #20 : Вересня 30, 2014, 11:58:22 23:58 »
Це де , яке місто ?

Salou.
https://www.google.nl/maps/@41.0762018,1.1348333,14z?hl=nl
Салоу - русская деревня, так исторически сложилось, говорят еще с 90-тых. Вот в Барселоне русских уже существенно меньше, русские любят кучковаться, есть подозрение, потому, что плохо знают язык.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #21 : Жовтня 01, 2014, 12:10:26 00:10 »

Салоу - русская деревня, так исторически сложилось, говорят еще с 90-тых. Вот в Барселоне русских уже существенно меньше, русские любят кучковаться, есть подозрение, потому, что плохо знают язык.

В Барселону вони їздять з Салоу скопом автобусами і волочаться по місту групами . Це одні й тіж люди .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #22 : Жовтня 01, 2014, 07:13:56 07:13 »

По ее мнению президент не должен был договариваться с террористами, а продолжить наступление на них. Правда чуть позже прозвучала фраза, мол, как так можно, столько пацанов отправили на убой. (первое утверждение противоречит другому, здесь уже кажись пошел "поток сознания")


чисто жіноча логіка

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #23 : Жовтня 01, 2014, 08:47:50 08:47 »
Очень странная сказка(автора не подозреваю, ему на верное наврали). Азыл надо просить в первой посещенной безопасной стране, в нашем случае это Польша. Решение о надания азылу не решается день, даже не месяц. А если Польша отказалась тогда никто в ЕС азыл не даст. В Испании смогла пояаиться с надеждой на азыл только в случае если перелетела с Украины прям в Испанию, по другому никак.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #24 : Жовтня 01, 2014, 10:56:07 10:56 »
Салоу - русская деревня, так исторически сложилось, говорят еще с 90-тых.

Схоже на те. Знав би заздалегідь, не поїхав би.

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #25 : Жовтня 01, 2014, 11:04:05 11:04 »
Не понимаю, как можно ехать в какую-то сраную Испанию, когда прямо под боком - великолепная, сияющая, боголъпная Москва!

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #26 : Жовтня 01, 2014, 03:04:15 15:04 »
місто Івано-Франківськ    сьогодні 1 жовтня 2014р  9:30 година ранку
йду біля художнього  музею - і десь приблизно  на віддалі 10 метрів  чую  телефонну розмову
"... да  они  тут не работают    ....  к нам ездят  ...   да шуфрича побили ... "

Хотілося підійти  і показати  жіночці  де  раки зимують  , але стримався ...
Якби мужик був - таки дав би в морду ...


 
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #27 : Жовтня 01, 2014, 03:22:46 15:22 »
Я не понял - вдул или нет?

Кстати, да. А то все Испания, Испания, а о сути ни слова.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #28 : Жовтня 01, 2014, 03:23:36 15:23 »
Я не понял - вдул или нет?

Кстати, да. А то все Испания, Испания, а о сути ни слова.

Не вдул. :(

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Общался с беженкой из Донецка
« Reply #29 : Жовтня 01, 2014, 03:30:24 15:30 »

Не вдул. :(

Ну...главное не победа, главное участие!
I always tell the truth. Even when I lie.