Автор Тема: Інтерв'ю з Притулою  (Прочитано 596 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Інтерв'ю з Притулою
« : Квітня 18, 2021, 09:51:21 21:51 »


Раджу до перегляду.

НМД, він відчутно зріс з часу принизливого програшу на мерських виборах.

Є потенціал якісного політичного лідера.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15827
Re: Інтерв'ю з Притулою
« Reply #1 : Квітня 18, 2021, 09:52:27 21:52 »
 Вам Зелі мало?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Інтерв'ю з Притулою
« Reply #2 : Квітня 18, 2021, 10:06:20 22:06 »
Вам Зелі мало?

Юрась, твоя зверхність та претензія на істину мені давно відома.
Одначе, раджу до перегляду, бо моє ставлення до Притули змінилося на краще саме після цього відео.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Інтерв'ю з Притулою
« Reply #3 : Квітня 18, 2021, 10:21:46 22:21 »
Юрась, твоя зверхність та претензія на істину мені давно відома.
Одначе, раджу до перегляду, бо моє ставлення до Притули змінилося на краще саме після цього відео.

Здається, Чєкалкін про його шоу інтуіція знищив. Поважав Сірьогу, але шось пішло не так.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Інтерв'ю з Притулою
« Reply #4 : Квітня 18, 2021, 10:22:25 22:22 »
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
Re: Інтерв'ю з Притулою
« Reply #5 : Квітня 18, 2021, 10:29:08 22:29 »
З Притули такий же лідер як із Зебіла. Два чоботи...
If you are going through hell, keep going.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Інтерв'ю з Притулою
« Reply #6 : Квітня 18, 2021, 10:40:11 22:40 »
Здається, Чєкалкін про його шоу інтуіція знищив. Поважав Сірьогу, але шось пішло не так.

Знищив? ЛОЛ.

Україні потрібен притомний політичний спектр, на одному Петрові ми не виїдемо, час це зрозуміти.

Я член ЄС, але я бачу суттєві прогалини партії в ідеологічній роботі. Потрібна просвітницька та ідеологічна комунікація з електоратом. Якщо Петро цього не зрозуміє, почнеться ерозія підтримки через виникнення нових проектів.

Притула зачепив цікаві, практичні теми, які точно почнуть резонувати. Тому що він опрацьовує фідбек. А для політика це дуже суттєва якість.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15827
Re: Інтерв'ю з Притулою
« Reply #7 : Квітня 19, 2021, 12:17:15 00:17 »
Юрась, твоя зверхність та претензія на істину мені давно відома.
Одначе, раджу до перегляду, бо моє ставлення до Притули змінилося на краще саме після цього відео.
Скажімо так: аби виростити нормального рядового співробітника треба багато-, багато років, це ще час на освіту не берем до уваги, яка надзвичайно важлива для застосування теорії в практиці. А тут ви стверджуєте, що черговий клоун за пару років став О-ГО-ГО. Це ще не враховуючи, що він брав участь у проектах спеціально сконструйованих аби відібрати голоси у ЄС і Кличка.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Інтерв'ю з Притулою
« Reply #8 : Квітня 19, 2021, 12:50:08 00:50 »
Скажімо так: аби виростити нормального рядового співробітника треба багато-, багато років, це ще час на освіту не берем до уваги, яка надзвичайно важлива для застосування теорії в практиці. А тут ви стверджуєте, що черговий клоун за пару років став О-ГО-ГО. Це ще не враховуючи, що він брав участь у проектах спеціально сконструйованих аби відібрати голоси у ЄС і Кличка.

Я тупий, а ти страшно вумний. Дякую, що повідомляєш мені, що я стверджую.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15827
Re: Інтерв'ю з Притулою
« Reply #9 : Квітня 19, 2021, 07:33:44 07:33 »
Я тупий, а ти страшно вумний. Дякую, що повідомляєш мені, що я стверджую.
Я не казав, що ви тупий і ніде не мав це на увазі, ви самі так про себе висловилися. Як на мене, мої ці два пости жодним словом не спрямовані проти вас, цілком логічні, засновані на досвіді і щодо вас безсторонні.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17270
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Інтерв'ю з Притулою
« Reply #10 : Квітня 19, 2021, 08:55:58 08:55 »
Інтерв'ю не дивився, але маю погодитись.
Притула як найменше Українець і патріот.
В лідери звісно ні, але як член команди, довіри і електорату додав би.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Інтерв'ю з Притулою
« Reply #11 : Квітня 19, 2021, 09:48:23 09:48 »
Інтерв'ю не дивився, але маю погодитись.
Притула як найменше Українець і патріот.
В лідери звісно ні, але як член команди, довіри і електорату додав би.

Даремно.

Притула ще досить сирий як для самостійного гравця, але НМД він відчутно додав за останні півроку. Серія політичних фіаско на старті дали приводи замислитися над низкою речей, таке у мене враження.

Для ревнивих прибічників Петра зазначу, що він вважає визначення Кірою Рудик Порошенка в якості головного ворога найбільшою помилкою поряд із складанням мандату Вакарчуком. Хоча ще пів-року тому він сам теж накидував..

Основний плюс Притули в тому, що він має перспективи вийти на електорат т.з. зебілів-патріотів, які навряд проголосують за ЄС.



Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Інтерв'ю з Притулою
« Reply #12 : Квітня 19, 2021, 09:53:58 09:53 »
До речі, Жадан, що вів інтерв'ю, сам заявив, що голосував за ЄС... Але діалог з Притулою йшов на рівні однодумців.
Це просто замітка нашим істеричним "охранітєлям".

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4784
  • Стать: Чоловіча
Re: Інтерв'ю з Притулою
« Reply #13 : Квітня 19, 2021, 11:09:21 11:09 »
звістка про антагоністичне сприйняття ЄС притулою, була у свій час, не менш тоскним віддчуттям, ніж гіркота виборів 19-го року.
так, українець.  так, розумний.  так, ініціативний, креативний і т.д.
чи буде політиком? х.з.
а треба? чи кому треба?

мені, наприклад, симпатична його ініціатива з приводу шахів у школах і розвиток ідеї вирощування майбутнього електорату (хотів написати "виховання", але це не відображає ідеї селекції, бо насправді, про неї мова).
притула реалізує суспільний запит на розумних по-своєму.
гончаренко центри - були першою ластівкою. притульські можуть розвинутися на своїх принципах. і це - гут.

моє бажання (або надія) - не бачити в них супротивників.
притула має хорошу рису - говорити вголос про свої вчорашні помилки.
це, надзвичайно, моцний єлекторальний прийом, яким він буде користуватися в майбутньому. :smilie5: головне, щоб на хороше діло.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Інтерв'ю з Притулою
« Reply #14 : Квітня 19, 2021, 11:32:20 11:32 »
звістка про антагоністичне сприйняття ЄС притулою, була у свій час, не менш тоскним віддчуттям, ніж гіркота виборів 19-го року.
так, українець.  так, розумний.  так, ініціативний, креативний і т.д.
чи буде політиком? х.з.
а треба? чи кому треба?

мені, наприклад, симпатична його ініціатива з приводу шахів у школах і розвиток ідеї вирощування майбутнього електорату (хотів написати "виховання", але це не відображає ідеї селекції, бо насправді, про неї мова).
притула реалізує суспільний запит на розумних по-своєму.
гончаренко центри - були першою ластівкою. притульські можуть розвинутися на своїх принципах. і це - гут.

моє бажання (або надія) - не бачити в них супротивників.
притула має хорошу рису - говорити вголос про свої вчорашні помилки.
це, надзвичайно, моцний єлекторальний прийом, яким він буде користуватися в майбутньому. :smilie5: головне, щоб на хороше діло.

Склалося враження. що це трішки більше, ніж прийом. Є елемент рефлексії, тобто не не повний театр..
Він двічі конкретно послизнувся (із непроходом до ВР, бо амбіційно поставив себе на 30 місце, вважаючи що власною впізнаністю зможе примусити електорат підтримати Голос до цього прохідного рівня, та з провалом на мера Києва через маразматичну та поверхневу піар-кампанію) і зараз на додачу отривавши статус маргінала у власній партії.

Як на мене, до нього дішло, що політичний успіх - це вкрай важка та брудна справа і вікно можливостей а-ля клоуни-2019 було по суті одноразовим у вимірі цілого покоління. І лише на медійній популярності зробити собі вагомий політичний капітал неможливо.

Як результат, переосмислення (сподіваюся) досягень та ролі Петра, який залишається стовпом патріотичного табору, попри колосальні політичні поразки у минулому. 

Якщо гратиме у свою політичну гру, але у контексті поєдняння потенціалу всіх щиро-патріотичних сил, у Притули є своя ніша і навіть успішне майбутнє. Принаймні, він зараз робить рухи на протидію відвертій стагнації у нашому таборі останнього року.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4784
  • Стать: Чоловіча
Re: Інтерв'ю з Притулою
« Reply #15 : Квітня 19, 2021, 12:01:15 12:01 »
Склалося враження. що це трішки більше, ніж прийом..
Як на мене, до нього дішло,..
Як результат, переосмислення (сподіваюся... 
Якщо гратиме..
та ви, добродію, романтик!  :smilie5:

нічого поганого в тому "прийомі" я не вбачаю, як і в вашому обнадійливому стані, незважаючи на вашу ж констатацію стагнації в єс.
власне, в самій стагнації, як елементі еволюції, я теж нічого поганого не бачу. от тільки часу бракує - то да..   :smilie8:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17270
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Інтерв'ю з Притулою
« Reply #16 : Квітня 19, 2021, 01:11:51 13:11 »
Даремно.



Часу не було. Подивлюсь.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8254
Re: Інтерв'ю з Притулою
« Reply #17 : Квітня 19, 2021, 01:41:41 13:41 »
Голос - проект Пінчука по розколюванню проукраїнського електорату..
« Останнє редагування: Квітня 19, 2021, 03:54:22 15:54 від Мазепа Київ »
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Інтерв'ю з Притулою
« Reply #18 : Квітня 19, 2021, 03:11:59 15:11 »
та ви, добродію, романтик!  :smilie5:

нічого поганого в тому "прийомі" я не вбачаю, як і в вашому обнадійливому стані, незважаючи на вашу ж констатацію стагнації в єс.
власне, в самій стагнації, як елементі еволюції, я теж нічого поганого не бачу. от тільки часу бракує - то да..   :smilie8:

Я далеко не романтик, але точно не автоматичний шаблонний цинік.