Автор Тема: Здається на форумі зареєстровано багато кацапів, які нічого не пишуть  (Прочитано 4406 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8651
  • Стать: Чоловіча
А просто моніторять і тиснуть мінуси

Спостерігаю як за пост на ранок побільшуе по двадцять мінусів в кармі



"xi-xi"
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Так от
За цю гілку я отримав більше тридцяти мінусів. Мені від цього ні тепло ні холодно.
Але це показово, і підтверджує тезу роботи кацапів що просто сидять тихо і мінусують, просто від злоби або організовано.
Карма на новому Фупі зроблена грамотно. Там лайк-дізлайк видно збоку на кожному пості,
Сума яких і складає загальну карму. На таких умовах карма де може показувати якийсь реальний стан речей. А тут це зайвий засіб маніпуляції.
Можна запропонувати одменістрації подумати над вдосконаленням цього питання.


Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча

Можна запропонувати одменістрації подумати над вдосконаленням цього питання.


Зроби голосувалку, щоб народ визначився, як хоче.

Ага... Геть карму нах... :smiley24:
Contra Spem Spero

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Так от
За цю гілку я отримав більше тридцяти мінусів. Мені від цього ні тепло ні холодно.
Але це показово, і підтверджує тезу роботи кацапів що просто сидять тихо і мінусують, просто від злоби або організовано.
Карма на новому Фупі зроблена грамотно. Там лайк-дізлайк видно збоку на кожному пості,
Сума яких і складає загальну карму. На таких умовах карма де може показувати якийсь реальний стан речей. А тут це зайвий засіб маніпуляції.
Можна запропонувати одменістрації подумати над вдосконаленням цього питання.

во-первых, админ взялся за мод, который будет отображать кто за что карму правил - надеюсь, скоро прикрутит
во-вторых, Вы не правы насчет кацапов на форуме яростно минусующих - их тут немного - это раз, намного больше карму правят свои - это два...появление на форуме кацапов сопровождается вниманием - чаще они зависают у пиквиков, чем у нас

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397

Можна запропонувати одменістрації подумати над вдосконаленням цього питання.


Зроби голосувалку, щоб народ визначився, як хоче.
Насправді адміни напевно можуть бачити картину, хто кому і за що мінуси ставить. Колись візьмуть і оптом кармодрочерів прихлопнуть.
Так що це хороша пастка для дятлів  :gigi: