Автор Тема: Лицемірство Ляшка або нова іпостасія бютоголової шобли  (Прочитано 3251 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Колорад Левченко - 5-та колона та колорад

Левченко во время своего выступления сделал дерзкую заявление о том, что "украинская армия убивает людей". На этих словах спикер парламента Александр Турчинов выключил микрофон и лишил права завершить выступление.

-----------------------------------------------------

Ляшко, як ярий борець з колорадами, чомусь починає захищатися за 5-ту колону

Ляшко просит отпустить задержанного регионала сепаратиста Левченко

« Останнє редагування: Серпня 13, 2014, 01:11:31 13:11 від Kvant »

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Нагадаю і ще випадок з Клінчаєвим



-----------------------------------------------------------

Ляшко його затримав зі своєю охороною, зняв відео-ролик, але замість того, щоб відвезти його в Київ в СБУ просто відпустив його (віддав його Луганській міліції, яка явно з ним нічого не мала робити).
Тобто лицемір і не бажав покарати Клінчаєва, а вирішив просто обманути людей, щоб повірили йому.
 
[ Invalid YouTube link ]

Ось таке воно двулике лайно!

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Піариться на війні і ради піару готовий на все.
Наприклад:


А реально ситуація така



Можете уявити собі наслідки таких постів Ляшка!

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Простой сельский парубок с вилами" Ляшко летает на частном самолете: перелет стоит десятки тысяч долларов



"Увидев это фото, рассмеялась)) Многие видят в Ляшко* простого, сельского парубка с вилами, кот говорит только правду.. Что значит правильный имидж, актерское мастерство Ляшко потрясающее! Кстати перелет на таком частном самолете, стоит десятки тыс $, как и его любимые костюмы от Армани и Бриони, одетые с народной вышиванкой.. Признаться, мне тоже иногда нравится слушать перфомансы от нардепа, очень правдоподобно, круче, чем квартал 95)) Продолжаем дальше верить в сказки??!!!" Источник: http://censor.net.ua/p296898

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33227
  • Стать: Чоловіча
Та отвором він був, отвором і залишився.  :at

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Та отвором він був, отвором і залишився.  :at

Я боюся, щоб ми не отримали Тимошенко №2. А то знову буде "ніж в спину українцям". Уже наїлись бютоголових, що тепер знову? Я намагаюсь у своєму оточенні доносити до людей правду щодо цього "народного анальщика". Ненавиджу людей які брешуть, прикриваються українством, а служать москалям та іншим ворогам України.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Заместитель губернатора Днепропетровской области Борис Филатов считает, что политик Олег Ляшко это огромная проблема для будущего всей страны.

http://antikor.com.ua/articles/10506-filatov-ljashku_termin_boevoj_pidaras_kotorym_ja_tebja_obozval__eto_ne_moi_slova._eto__slova_besa_i_


Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
популізм завжди проблема
особливо у часи загального виборчого права

підхопив пацик косу люлі і понісся косити... накосить звичайно, шож...

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
популізм завжди проблема
особливо у часи загального виборчого права

підхопив пацик косу люлі і понісся косити... накосить звичайно, шож...

а потім люди не довіряють владі. і українці не можуть стати успішною нацією із-за лицемірів.

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
гуман капітал дабл-зеро
шіт

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Я так зрозумів, що антиукраїнський проект "Ляшко" розрахований на дурників, які велися на "багіню" і живуть, переважно, по селам.

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
Я так зрозумів, що антиукраїнський проект "Ляшко" розрахований на дурників, які велися на "багіню" і живуть, переважно, по селам.
а в чому ляшкова антиукраїна проявлена? імхо "просто популіст" :love: в среці

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.

Я боюся, щоб ми не отримали Тимошенко №2.

не бійся , вже отримали  :lol:

і навіть хутенько розібралися-розкуштували  :gigi:

у бабці батарейка брехні більшої ємності була  :laugh:
Mocsia delenda est

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Я так зрозумів, що антиукраїнський проект "Ляшко" розрахований на дурників, які велися на "багіню" і живуть, переважно, по селам.
а в чому ляшкова антиукраїна проявлена? імхо "просто популіст" :love: в среці

Якщо людина залежить від грошей 5-ї колони (Ахметова, Льовочкіна, Янукович і Ко), то вона і буде служити 5-й колоні, а не Україні. Про яку люстрацію або українізацію населення України може йти мова, якщо "воно" буде крити своїх "господарів"? І про яку зміну системи можна говорити?
Дуже погано те, що українці по наївності будуть знову підтримувати антиукраїнські елементи.

Плюсуйте в карму, бо 5-та колона за правду в очі - підло мінусує. Для них важливо "гроші ПаРаші", а не доля України.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Підніму темку. Дуже актуальна зараз, особливо в умовах агресія кацапні.

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Плюсану, пожалуй, Кванту.

Впопулиста реально слишком много стало.
ну и ладно...

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
тут трорхи салат "конілюді"
популіст - це слово-пустишка
йдеться про те, що ляшко пиздун - тобто брехун

а рівень освіти (і що може й головніше-самоусвідомлення) людей не дозволяє його просто ігнорувати

це - доволі трагічна дійсність
тут - плюсуй-не плюсуй...


Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Бачу, про Ляшка уже багатьом дійшло.
Чекаю на прозріння відносно дніпрожидовськоїпетровської камарильї.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Бачу, про Ляшка уже багатьом дійшло.
Чекаю на прозріння відносно дніпрожидовськоїпетровської камарильї.

Діло в тому, що Ляшко - це вплив Росії на українську політику. Це ще одна Партія Регіонів під українськими гаслами. Це зрадник, який корчить з себе українця.
Коломойський - дуже вигідна для України фігура, яка стабілізувала ситуацію на півдні і його заслуги в єдності України просто колосальні. Ясно, що з цього всього він щось буде мати. Але що з того? Можна подумати, що на українцях не будуть і далі наживатися Ахметови і Ко, які займають відверто антиукраїнські позиції.

П.С. Я ж то думав, хто мене так мінісує. А це виходять не тільки бютоголові гонти, а і члени Партії Регіонів, які тепер "ляшки"

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Kvant, а как Вы объясните, что статья с наездом на "бютоголового" Ляшко опубликована на сайте лояльном БЮТ?

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Kvant, а как Вы объясните, что статья с наездом на "бютоголового" Ляшко опубликована на сайте лояльном БЮТ?

... а нехрен садиться срать на одном с Юлей электоральном поле  :Ganba:
ну и ладно...

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Kvant, а как Вы объясните, что статья с наездом на "бютоголового" Ляшко опубликована на сайте лояльном БЮТ?

Де саме стаття?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Kvant, а как Вы объясните, что статья с наездом на "бютоголового" Ляшко опубликована на сайте лояльном БЮТ?

Де саме стаття?

http://ukrpravda.net/index.php?topic=18949.msg497161#msg497161

Простой сельский парубок с вилами" Ляшко летает на частном самолете: перелет стоит десятки тысяч долларов

img

"Увидев это фото, рассмеялась)) Многие видят в Ляшко* простого, сельского парубка с вилами, кот говорит только правду.. Что значит правильный имидж, актерское мастерство Ляшко потрясающее! Кстати перелет на таком частном самолете, стоит десятки тыс $, как и его любимые костюмы от Армани и Бриони, одетые с народной вышиванкой.. Признаться, мне тоже иногда нравится слушать перфомансы от нардепа, очень правдоподобно, круче, чем квартал 95)) Продолжаем дальше верить в сказки??!!!" Источник: http://censor.net.ua/p296898

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Мені, ось, цікаво. Невже, хтось з форумчан вірив, чи вірить, у відвертість Ляшко? ЦЕ стосується  всієї його політичної "карєри", яка почалась з мінєту? :af
« Останнє редагування: Серпня 13, 2014, 11:40:53 23:40 від Ocean »

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Бачу, про Ляшка уже багатьом дійшло.
Чекаю на прозріння відносно дніпрожидовськоїпетровської камарильї.

Діло в тому, що Ляшко - це вплив Росії на українську політику. Це ще одна Партія Регіонів під українськими гаслами. Це зрадник, який корчить з себе українця.
Коломойський - дуже вигідна для України фігура

Що вигідна, не сумніваюсь. Ніяк не можу вияснити, кому саме. Хто ж головний бєнєфіціар? Хоча певні припущення маю.

І ще. А якщо дєвочьку з ухажором замирять, розриву шаблону не трапиться?
Клюев научит Коломойского любить Ляшко

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Тут ми обговорюємо лише лицеміра Ляшка.

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
Такие как Ляшко играют на эмоциях, подпитывают эту часть человеческой психики. Поэтому их любят, в основном бабы.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Такие как Ляшко играют на эмоциях, подпитывают эту часть человеческой психики. Поэтому их любят, в основном бабы.

бабы и пидарасы
отдельная тема для разговора  :weep:
Mocsia delenda est

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Такие как Ляшко играют на эмоциях, подпитывают эту часть человеческой психики. Поэтому их любят, в основном бабы.

бабы и пидарасы
отдельная тема для разговора  :weep:


хоч і жінка  -ляшка не любила і голосувати за нього нізащо не буду.... місяць тому на форумі здивувалась, як за нього можна голосувати...так мені закидали, що я обливаю лайном героїв, які воюють на сході... я відповіла, що воювати і викладати фотки у фейсбуці - дві різні речі... Уманець мене назвав провокатором...
 ну, хоч дає надію те, що народ з часом прозріває і починає розуміти хто є хто

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Такие как Ляшко играют на эмоциях, подпитывают эту часть человеческой психики. Поэтому их любят, в основном бабы.

бабы и пидарасы
отдельная тема для разговора  :weep:


хоч і жінка  -ляшка не любила і голосувати за нього нізащо не буду.... місяць тому на форумі здивувалась, як за нього можна голосувати...так мені закидали, що я обливаю лайном героїв, які воюють на сході... я відповіла, що воювати і викладати фотки у фейсбуці - дві різні речі... Уманець мене назвав провокатором...
 ну, хоч дає надію те, що народ з часом прозріває і починає розуміти хто є хто

Поставив Вам плюсик. Зараз усі люди з ПР працюють на Ляшка, що дуже погано.