Автор Тема: А де власне сам ПО Порошенко?  (Прочитано 2466 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Re: А де власне сам ПО Порошенко?
« Reply #30 : Червня 14, 2014, 02:03:00 14:03 »
Дело в том, что если Порошенко, не начнет действовать, и внятно объяснять свои действия, то забанить придется сперва пол СУПа, а потом, вторую половину.

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Re: А де власне сам ПО Порошенко?
« Reply #31 : Червня 14, 2014, 02:03:40 14:03 »
З приводу "шоколадних адептів" то це чиста правда, оскільки Порошенко нічим себе не проявив, що б за нього голосували по ділам його, тобто орієнтуючись на власний розум виборця.
Практично всі голоси, які він отримав, були отримані в результаті сліпої, нічим розумним не підкріпленої, віри виборців в те, що "потрібно голосувати за Порошенка в один тур".
А там де наявна сліпа віра - там люди перетворюються в різнокольорових адептів, хоч Юлі, хоч Петі.

у другому турі він вигравав з чотири-пяти-кратною перевагою у будь-кого. Можна нити про політтехнології скільки завгодно, але результат був би такий самий.
Я вам про віру, а ви мені про ту ж саму віру, вами ж сповідувану.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: А де власне сам ПО Порошенко?
« Reply #32 : Червня 14, 2014, 02:10:20 14:10 »
Дело в том, что если Порошенко, не начнет действовать, и внятно объяснять свои действия, то забанить придется сперва пол СУПа, а потом, вторую половину.
Освобожден Красный Лиман
Освобожден Мариуполь
Из Артемовска сепараторы бежали.
На севере Луганщины бандиты оттеснены за Донец, освобождено Счастье и идет бой за Ст.-Лугансску.
И Счастье и Станица - примерно 30 км от Луганска. Примерно от Станицы большой кусок границы идет по Северскому Донцу.
С юга, в Донецкой обл, идут вдоль границы и уже перешли в Луганскую область.
Идут с боями, но скоро границу закроют.
Один укрепленный пункт сепараторов Должанский погоды не сделает.
Вы хотели все и сразу?



Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: А де власне сам ПО Порошенко?
« Reply #33 : Червня 14, 2014, 02:14:16 14:14 »
Сегодня Порошенко, просто не может отмолчаться.

Offline kleynod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 871
Re: А де власне сам ПО Порошенко?
« Reply #34 : Червня 17, 2014, 05:20:02 17:20 »
kleynod посиди денек в баньке и подожди там. А за одно подбери синоним к "шоколадным адептам" если впредь имеешь желание иметь аудитории на этом форуме.

"Не хотілось , але і не використати нагоду жалко!" (с) О"Генрі
Якось забігався, не було часу прокаментити...

Тобто "шоколадні адепти" - то заборонена конструкція, а от мати на цьому форумі нік "унилоєгамно" - це кошерно!
(Приношу власнику вибачення - то його власне право на самовизначення. Нічого персонального)

Премія Дарвіна подвійного розміру п. Дубініній ака Дрейк!

ПС. Прошу якось закріпити гілку про те, на що у цього модера не має алергії (окрім гімна - це вже зрозуміло)
ППС. (поки знов не забанили) то Дрейк - "ти"кати дома Шаріку тикайте. Або навчиться елементарній культурі спілкування, або не ганьбить статус модера!
« Останнє редагування: Червня 17, 2014, 05:24:01 17:24 від kleynod »
Abnormal piglings activity detected!

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: А де власне сам ПО Порошенко?
« Reply #35 : Червня 17, 2014, 05:25:53 17:25 »
Якщо банити за вислови " шокол.адепт" чи "юльки" - то хто ж тут залишиться? І чому це не можна когось лаяти ( ну крім одноСУПників..) ? Тоді тут буде нудно, як у на партзборах! Що за пуританство, Дрейк, не махайте шаблею, щоб ми були всі однакові!

вообще-то это часть форумных правил
4.1 Нав'язливе і надмірне використання образливих назв політичних опонентів ("дрищі", "убюткі" тощо)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46611
  • Never give in!
Re: А де власне сам ПО Порошенко?
« Reply #36 : Червня 17, 2014, 05:29:15 17:29 »
А от мене Порошенко зовсім не цікавить. І я його теж.  :weep:
Та тому і погодимося. :smilie8:
If you are going through hell, keep going.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: А де власне сам ПО Порошенко?
« Reply #37 : Червня 17, 2014, 05:29:48 17:29 »
Тобто "шоколадні адепти" - то заборонена конструкція, а от мати на цьому форумі нік "унилоєгамно" - це кошерно!

1. по поводу шоколадных адептов см. п.п. 4.1

2. ник "унилоегамно" - некошерно, согласен...просьба изменить

Offline kleynod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 871
Re: А де власне сам ПО Порошенко?
« Reply #38 : Червня 17, 2014, 05:30:51 17:30 »
Якщо банити за вислови " шокол.адепт" чи "юльки" - то хто ж тут залишиться? І чому це не можна когось лаяти ( ну крім одноСУПників..) ? Тоді тут буде нудно, як у на партзборах! Що за пуританство, Дрейк, не махайте шаблею, щоб ми були всі однакові!

вообще-то это часть форумных правил
4.1 Нав'язливе і надмірне використання образливих назв політичних опонентів ("дрищі", "убюткі" тощо)


Відповім:
1. Запитання - де поділась моя тема "Чи добилась роісія бажаного?" , де на декілька сторінках мене ПЕРСОНАЛЬНО у п"ять рук поливали як юлька і за це НІХТО НАВІТЬ попердження не отримав? Не кажу про мінімальний бан?   Контраргументи заховали?

2. Наведіть цитату де Я хоча б ще один раз уживав слово "шоколадний" у цьому форумі!
Тобто - покажіть, що я це слово використовую "нав"язливо".
« Останнє редагування: Червня 17, 2014, 05:36:59 17:36 від kleynod »
Abnormal piglings activity detected!

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: А де власне сам ПО Порошенко?
« Reply #39 : Червня 17, 2014, 07:01:12 19:01 »
Цитувати
до Президента та українського народу, який зробив вибір?
скільки повторювати, що Госдеп США нам назначив президента?

Добре було би подібні твердження обгрунтувати фактами чи логічними побудовами.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: А де власне сам ПО Порошенко?
« Reply #40 : Червня 17, 2014, 07:04:30 19:04 »
Якщо банити за вислови " шокол.адепт" чи "юльки" - то хто ж тут залишиться? І чому це не можна когось лаяти ( ну крім одноСУПників..) ? Тоді тут буде нудно, як у на партзборах! Що за пуританство, Дрейк, не махайте шаблею, щоб ми були всі однакові!

вообще-то это часть форумных правил
4.1 Нав'язливе і надмірне використання образливих назв політичних опонентів ("дрищі", "убюткі" тощо)


Відповім:
1. Запитання - де поділась моя тема "Чи добилась роісія бажаного?" , де на декілька сторінках мене ПЕРСОНАЛЬНО у п"ять рук поливали як юлька і за це НІХТО НАВІТЬ попердження не отримав? Не кажу про мінімальний бан?   Контраргументи заховали?

2. Наведіть цитату де Я хоча б ще один раз уживав слово "шоколадний" у цьому форумі!
Тобто - покажіть, що я це слово використовую "нав"язливо".

НМД проблема навіть не в самому термні "шоколадні адепти" а в намаганні образити значну частину форумчан.
Саме це викликає несприйняття, а не сам термін чи його вживання.
Проблема якраз в тому негативі який ви в нього вкладаєте.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: А де власне сам ПО Порошенко?
« Reply #41 : Червня 17, 2014, 07:06:55 19:06 »
Якщо банити за вислови " шокол.адепт" чи "юльки" - то хто ж тут залишиться? І чому це не можна когось лаяти ( ну крім одноСУПників..) ? Тоді тут буде нудно, як у на партзборах! Що за пуританство, Дрейк, не махайте шаблею, щоб ми були всі однакові!

вообще-то это часть форумных правил
4.1 Нав'язливе і надмірне використання образливих назв політичних опонентів ("дрищі", "убюткі" тощо)


Відповім:
1. Запитання - де поділась моя тема "Чи добилась роісія бажаного?" , де на декілька сторінках мене ПЕРСОНАЛЬНО у п"ять рук поливали як юлька і за це НІХТО НАВІТЬ попердження не отримав? Не кажу про мінімальний бан?   Контраргументи заховали?

2. Наведіть цитату де Я хоча б ще один раз уживав слово "шоколадний" у цьому форумі!
Тобто - покажіть, що я це слово використовую "нав"язливо".

один раз ? пожалуйста - старпост "Чи шоколадні адепти скажуть мені, що треба йому більше часу дати?"
вообще-то выше я не Вам отвечал, а - Помадке

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46611
  • Never give in!
Re: А де власне сам ПО Порошенко?
« Reply #42 : Червня 17, 2014, 07:08:06 19:08 »
President Poroshenko should be addressing the nation on a daily basis! This need not be more than a 3
minute short speech, but it needs to be done…

Furthermore, the President need not fear making a mistake during these
broadcasts. The Ukrainian public has given Mr. Poroshenko the benefit of a
great deal of doubt, and people trust their leader – for the moment. If
silence continues, that trust will wane. In today’s Ukraine people
understand that the President is human, and will make mistakes. If he is
honest in having made them, he will maintain his support. If not, he will
lose the battle for hearts and minds very soon. And then the country will
truly descend into anarchy…
If you are going through hell, keep going.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: А де власне сам ПО Порошенко?
« Reply #43 : Червня 17, 2014, 07:13:10 19:13 »
Якщо банити за вислови " шокол.адепт" чи "юльки" - то хто ж тут залишиться? І чому це не можна когось лаяти ( ну крім одноСУПників..) ? Тоді тут буде нудно, як у на партзборах! Що за пуританство, Дрейк, не махайте шаблею, щоб ми були всі однакові!

вообще-то это часть форумных правил
4.1 Нав'язливе і надмірне використання образливих назв політичних опонентів ("дрищі", "убюткі" тощо)


Відповім:
1. Запитання - де поділась моя тема "Чи добилась роісія бажаного?" , де на декілька сторінках мене ПЕРСОНАЛЬНО у п"ять рук поливали як юлька і за це НІХТО НАВІТЬ попердження не отримав? Не кажу про мінімальний бан?   Контраргументи заховали?

2. Наведіть цитату де Я хоча б ще один раз уживав слово "шоколадний" у цьому форумі!
Тобто - покажіть, що я це слово використовую "нав"язливо".

НМД проблема навіть не в самому термні "шоколадні адепти" а в намаганні образити значну частину форумчан.
Саме це викликає несприйняття, а не сам термін чи його вживання.
Проблема якраз в тому негативі який ви в нього вкладаєте.

да

и какой смысл тогда начинать дискуссию, если обращая вопрос к аудитории навешиваешь на часть этой аудитории ярлык подкрепленный негативом

инициирование срача ?! так на фупе этого было выше крыши

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: А де власне сам ПО Порошенко?
« Reply #44 : Червня 17, 2014, 08:17:36 20:17 »
где, где... Работает.