Автор Тема: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!  (Прочитано 5362 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #30 : Грудня 03, 2014, 01:44:59 13:44 »
\\Образование обязательно. Программисту - математическое.\\

тільки у випадку якщо ігри чи 3д збирається писати - у інших 99.99% це нафіг вибачте на слові не потрібно
Мне кажется вы не понимаете или термин математика или термин программирование.
Ну а логика, хоть, нужна?

логіка дається від природи

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #31 : Грудня 03, 2014, 01:46:32 13:46 »
Знаю особисто одного програміста, який без вищої освіти зробив дуже хорошу кар'єру в хайтеку.
Але коли в нього була можливість поїхати працювати закордон, то іноземці надали перевагу такому ж працівнику, але з вищою освітою.
Тому все таки вищу освіту краще мати, ніж не мати :smilie1:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8657
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #32 : Грудня 03, 2014, 01:47:32 13:47 »
СУПчики-айтішніки, якщо не важко порадьте...  :bc
У нас така ситуація. Син у 10 класі. Мріє займатись програмуванням та системним адмініструванням на BSD.
Він доводить мені, що:
1. Вища освіта для того не обов`язкова.
2. Якщо вже (щоб я відчепилась) підійде і заочна освіта.

Дуже хочеться знати думку айтішників-професіоналів, наскільки потрібна в такій професії вища освіта.

дословно, другий чи третій вопріс при звонках з Європи: "Do you have master or bachelor degree?"

И начинаешь на пальцах обьяснять, что "Electronics Engineer" is qualification, "Automated systems" is speciality, а все вместе это нечто  среднее между бечелор и мастером :fp

также часто прямим тєкстом напісано - мастєр дегре маст бі!


так что чтоби тут самоучкі по тіпу чупєров нє пісалі (я єщьо нє прочітал) - впєрьод в інстітут і добувати вищу  освіту, "лупАти сю скалу"
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #33 : Грудня 03, 2014, 01:47:52 13:47 »
Хай син поступає у ВУЗ, і паралельно займається своєю улюбленою справою - ніхто ж не заважає.

Але заочну освіту не раджу - це повна, абсолютна профанація.

Так, програмуванню там не дуже навчають, це правда, але то було у мої часи, зараз ситуація вже може бути дещо іншою.

Але ж я кажу - вища освіта, ну вона загартовує людину, чи як би правильніше назвати. Вона формує певний склад мислення. Ну це виключно моя особиста точка зору, кожен може думати по своєму.

У самого два высших. Высшее образование не даёт больше ума или мозгов, а помогает правильно систематизировать полученные

знания и помогает правильно сформировать выборку в недостающих знаниях - упорядочивает. Как минимум, вы научитесь

работать с литературой и внешними источниками информации. При этом, стимулируются позывы к самообразованию.

Формируется критическое мышление. Рассмотрите возможность образования за рубежом (минимум Польша).
No money No honey

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #34 : Грудня 03, 2014, 01:48:03 13:48 »
Знайма до болю ситуація. В моїх Кумів старший син пішов "моїми стопами" - захотів стати програмістом, тим більше що хлопчина таки дійсно зі школи тим цікавився і я його ще школярем навчив писати програмки на  ВізуалБейсику та Паскалі. Він поступив на прикладну математику у львівський Універ, але десь на третьому курсі в нього виникла ідея кинути навчання, "бо і так там нічому потрібному не вчать".

Прийшлось читати лекції, що диплом таки отримати варто, бо по-перше, у ВУЗ-і таки якісь знання дають - може хай і дуже загальні та на перший погляд застарілі та непотрібні. На роботі я багато стикався з молодими людьми, хто або покинув взагалі навчання на 2-3 курсі, або з 2-3 курсу вже працював на якихось, фірмах і забив на навчання. В усіх них рано чи пізно вилізали "дірки" в банальній базовій освіті, раптом виявлялось, що вони не знають елементарних речей - бо тупо пропустили це під час навчання. По-друге, диплом сівідчить не тільки про отримані знання, а і про те, що людина вміє вчитись - а це головний талант для програміста, бо технології змінюються кожен рік і головне в цій роботі - вміти швидко вчитись. Крім того диплом - це доказ здатності доводити розпочате діло (навчання) до кінця.

Як наслідок - хлопчина не тільки лишився на навчанні (з 4-го курсу почав підпрацьовувати на фірмі), але і планує йти у магістратуру  за спеціальністтю - можливо навіть закордоном.

Сучасні ВУЗи дають дуже мало актуальних знать, потрібних для програмістів, але як всякі "Академії" при приватних фірмах, де підтягають знання для усіх бажаючих так і рекрутери фірм у першу чергу надають перевагу тим, хто має профільну освіту. Так що хай хоч над цим подумає - що він буде писати у резюме і чи буде він мати шанси в отриманні першої роботи поруч із людьми з дипломами?

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #35 : Грудня 03, 2014, 01:49:52 13:49 »
вища освіта це так плюс - але давайте чесно - 5 років досвіду замість 5 років втраченого часу і грошей ? Вирішуйте самі

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #36 : Грудня 03, 2014, 01:50:42 13:50 »
А как по этой кнопке программировать АСУ ТП?

Ну для цього треба знати в першу чергу той ТП, який ти збираєшься автоматизувати.
Программист со знаниями математики, численных методов, статистики, логики, ну и физики, конечно освоит, с помощью технолога.
Бухгалтерия, например, всего лишь один из технологических процессов и бухгалтер программеру объяснит всё, что ему нужно знать в бухгалтерии.
Ник зарезервирован

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #37 : Грудня 03, 2014, 01:50:59 13:50 »
Ни разу не программист, но зато примерно знаю, как устроены большие фирмы. Поэтому вдогонку к тому, что написали Skynet и  medved - на крупной фирме его резюме просто не дойдет до специалистов, которые смогут оценить его квалификацию, остановится на HR-менеджере.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #38 : Грудня 03, 2014, 01:54:24 13:54 »
Дуже всім вдячна! :smiley15:
Син задумався...

П.С. Щоб я робила без СУПу... :shuffle:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8657
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #39 : Грудня 03, 2014, 01:54:25 13:54 »
Образование обязательно. Программисту - математическое. Системное администрирование это не совсем программирование. На мой взгляд программер может быть сисадмином, обратное говорят встречается, но я не видел.
Завязываться на конкретную операционную систему нелогично. Завтра компания в которой у него неплохая карьера волевым решением перейдет на другую ось и всё, что-ли? Нужно знать принципы, а конкретную реализацию освоить не проблема. В идеале, когда есть хорошая база, сам себе напишет ось :)


скажем так - все ровно наоборот, кодер никогда не сможет стать админом, ибо  у программеров вся их писанина запускается либо из под рута в юниксе, либо из под SYSTEM в оракле. что категорически неприемлемо с точки зрения безопасности.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #40 : Грудня 03, 2014, 01:56:37 13:56 »
Знайма до болю ситуація. В моїх Кумів старший син пішов "моїми стопами" - захотів стати програмістом, тим більше що хлопчина таки дійсно зі школи тим цікавився і я його ще школярем навчив писати програмки на  ВізуалБейсику та Паскалі. Він поступив на прикладну математику у львівський Універ, але десь на третьому курсі в нього виникла ідея кинути навчання, "бо і так там нічому потрібному не вчать".

Прийшлось читати лекції, що диплом таки отримати варто, бо по-перше, у ВУЗ-і таки якісь знання дають - може хай і дуже загальні та на перший погляд застарілі та непотрібні. На роботі я багато стикався з молодими людьми, хто або покинув взагалі навчання на 2-3 курсі, або з 2-3 курсу вже працював на якихось, фірмах і забив на навчання. В усіх них рано чи пізно вилізали "дірки" в банальній базовій освіті, раптом виявлялось, що вони не знають елементарних речей - бо тупо пропустили це під час навчання. По-друге, диплом сівідчить не тільки про отримані знання, а і про те, що людина вміє вчитись - а це головний талант для програміста, бо технології змінюються кожен рік і головне в цій роботі - вміти швидко вчитись. Крім того диплом - це доказ здатності доводити розпочате діло (навчання) до кінця.

Як наслідок - хлопчина не тільки лишився на навчанні (з 4-го курсу почав підпрацьовувати на фірмі), але і планує йти у магістратуру  за спеціальністтю - можливо навіть закордоном.

Сучасні ВУЗи дають дуже мало актуальних знать, потрібних для програмістів, але як всякі "Академії" при приватних фірмах, де підтягають знання для усіх бажаючих так і рекрутери фірм у першу чергу надають перевагу тим, хто має профільну освіту. Так що хай хоч над цим подумає - що він буде писати у резюме і чи буде він мати шанси в отриманні першої роботи поруч із людьми з дипломами?
ППКС  :smiley24:
Я за двадцать лет работы в сфере IT миллион раз пожалел, что плохо учился. Во время учебы, а тем более до учебы, 90% всего, что мне давали казалось абсолютно ненужным.
Ник зарезервирован

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #41 : Грудня 03, 2014, 01:58:21 13:58 »
Образование обязательно. Программисту - математическое. Системное администрирование это не совсем программирование. На мой взгляд программер может быть сисадмином, обратное говорят встречается, но я не видел.
Завязываться на конкретную операционную систему нелогично. Завтра компания в которой у него неплохая карьера волевым решением перейдет на другую ось и всё, что-ли? Нужно знать принципы, а конкретную реализацию освоить не проблема. В идеале, когда есть хорошая база, сам себе напишет ось :)


скажем так - все ровно наоборот, кодер никогда не сможет стать админом, ибо  у программеров вся их писанина запускается либо из под рута в юниксе, либо из под SYSTEM в оракле. что категорически неприемлемо с точки зрения безопасности.
А кто же пишет "правильные" программы? :gigi:
Ник зарезервирован

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #42 : Грудня 03, 2014, 02:00:49 14:00 »
Рассмотрите возможность образования за рубежом (минимум Польша).

По-моему, программисты - это как раз чуть ли не единственная специальность, отечественное обучение по которой ценится за рубежом. У меня два близких родственника - программеры, оба работают за иностранные фирмы (один сейчас живет и работает в Штатх), оба закончили КПИ, оба работали в иностранных фирмах уже на последнем курсе.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8657
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #43 : Грудня 03, 2014, 02:02:53 14:02 »
Образование обязательно. Программисту - математическое. Системное администрирование это не совсем программирование. На мой взгляд программер может быть сисадмином, обратное говорят встречается, но я не видел.
Завязываться на конкретную операционную систему нелогично. Завтра компания в которой у него неплохая карьера волевым решением перейдет на другую ось и всё, что-ли? Нужно знать принципы, а конкретную реализацию освоить не проблема. В идеале, когда есть хорошая база, сам себе напишет ось :)



скажем так - все ровно наоборот, кодер никогда не сможет стать админом, ибо  у программеров вся их писанина запускается либо из под рута в юниксе, либо из под SYSTEM в оракле. что категорически неприемлемо с точки зрения безопасности.
А кто же пишет "правильные" программы? :gigi:

а вот после того как админ взьебйот такого умника, да назначит митинг, да поднимет все это на уровень выше, то он потом все перепишет, поимев немало баттхерта,  но все равно не понимает и искренне удивляется  - ашотакого мол страшного что без SYSTEM- овских grants  его отчет не выполняется.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Astronaut

  • Гість
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #44 : Грудня 03, 2014, 02:03:28 14:03 »
АйТі тут власне ні до чого. Якщо вміє щось робити, то візьмуть на роботу і без формальної вищої освіти. Але далі не піде. Хіба що своя справа і то тільки на певному рівні.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #45 : Грудня 03, 2014, 02:03:34 14:03 »
Коротко
Необхідно мати вищу освіту  не за того щоб мати книжечку  в якій буде написано що  ви прослухали курс занять  по такій-то спеціальності . А треба мати ВИЩІ  знання .
Як казали  за союзу
Коли приходили  в інститут  - забудьте  що вас вчили в школі
Коли  приходили на підприємство - забудьте що вас вчили в інституті.

Так можна бути кодером  і отримувати  гроші  за кількість написаних рядків програми
А можна бути постановником  завдань для кодерів   а це вже трошки інше ...

Вища освіта  дає інші знання ніж ті що дали в школі  - і дай Боже  - щоб йому зустрілися гарні вчителі.

ну і на закінчення два  питання і відповіді
Що таке швидкість ?
Що таке  прискорення ?
Швидкість перша похідна шляху по часу
Прискорення друга похідна щляху по часу

Не зрозумів що я написав - іди вчися. :)
 

 
« Останнє редагування: Грудня 03, 2014, 02:05:46 14:05 від server error »
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #46 : Грудня 03, 2014, 02:03:36 14:03 »
Рассмотрите возможность образования за рубежом (минимум Польша).

По-моему, программисты - это как раз чуть ли не единственная специальность, отечественное обучение по которой ценится за рубежом. У меня два близких родственника - программеры, оба работают за иностранные фирмы (один сейчас живет и работает в Штатх), оба закончили КПИ, оба работали в иностранных фирмах уже на последнем курсе.
Ну, мій теж КПІ має на увазі, безальтернативно. Ще лише точно не вирішив зі спеціальністю.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #47 : Грудня 03, 2014, 02:05:17 14:05 »
Рассмотрите возможность образования за рубежом (минимум Польша).

По-моему, программисты - это как раз чуть ли не единственная специальность, отечественное обучение по которой ценится за рубежом. У меня два близких родственника - программеры, оба работают за иностранные фирмы (один сейчас живет и работает в Штатх), оба закончили КПИ, оба работали в иностранных фирмах уже на последнем курсе.
Это заслуга только ваших знакомых. Я был в КПИ в 2008 на "курсах повышения квалификации" - это ужас. Все, что я видел, преподаватели, студенты, база, все повергло меня в жуткое уныние. Возможно сейчас там что-то поменялось, но не думаю.
Ник зарезервирован

Чупс

  • Гість
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #48 : Грудня 03, 2014, 02:06:36 14:06 »
Образование обязательно. Программисту - математическое. Системное администрирование это не совсем программирование. На мой взгляд программер может быть сисадмином, обратное говорят встречается, но я не видел.
Завязываться на конкретную операционную систему нелогично. Завтра компания в которой у него неплохая карьера волевым решением перейдет на другую ось и всё, что-ли? Нужно знать принципы, а конкретную реализацию освоить не проблема. В идеале, когда есть хорошая база, сам себе напишет ось :)


скажем так - все ровно наоборот, кодер никогда не сможет стать админом, ибо  у программеров вся их писанина запускается либо из под рута в юниксе, либо из под SYSTEM в оракле. что категорически неприемлемо с точки зрения безопасности.

Сразу видно специалиста, млин. Скоко знаю админов - мало кто кодер, скоко знаю кодеров - все вполне себе админят что-то.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #49 : Грудня 03, 2014, 02:07:15 14:07 »
Коротко
Необхідно мати вищу освіту  не за того щоб мати книжечку  в якій буде написано що  ви прослухали курс занять  по такій-то спеціальності . А треба мати ВИЩІ  знання .
Як казали  за союзу
Коли приходили  в інститут  - забудьте  що вас вчили в школі
Коли  приходили на підприємство - забудьте що вас вчили в інституті.

Так можна бути кодером  і отримувати  гроші  за кількість написаних рядків програми
А можна бути постановником  завдань для кодерів   а це вже трошки інше ...

Вища освіта  дає інші знання ніж ті що дали в школі  - і дай Боже  - щоб йому зустрілися гарні вчителі.

ну і на закінчення два  питання і відповіді
Що таке швидкість ?
Що таке  прискорення ?
Швидкість перша похідна шляху по часу
Прискорення друга похідна щляху по часу

Не зрозумів що я написав - іди вчися. :)

 :Sho_za:

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #50 : Грудня 03, 2014, 02:08:18 14:08 »
\\Так можна бути кодером  і отримувати  гроші  за кількість написаних рядків програми
А можна бути постановником  завдань для кодерів   а це вже трошки інше ...\\

ну що за штампи - на рівні домохазяйки. Не позортесь

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8657
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #51 : Грудня 03, 2014, 02:08:50 14:08 »
Образование обязательно. Программисту - математическое. Системное администрирование это не совсем программирование. На мой взгляд программер может быть сисадмином, обратное говорят встречается, но я не видел.
Завязываться на конкретную операционную систему нелогично. Завтра компания в которой у него неплохая карьера волевым решением перейдет на другую ось и всё, что-ли? Нужно знать принципы, а конкретную реализацию освоить не проблема. В идеале, когда есть хорошая база, сам себе напишет ось :)


скажем так - все ровно наоборот, кодер никогда не сможет стать админом, ибо  у программеров вся их писанина запускается либо из под рута в юниксе, либо из под SYSTEM в оракле. что категорически неприемлемо с точки зрения безопасности.

Сразу видно специалиста, млин. Скоко знаю админов - мало кто кодер, скоко знаю кодеров - все вполне себе админят что-то.


ну-ну сразу видно юзера, они всегда такие самоуверенниє пока нє уложат базу или систему

сразу видно продолжение переписки в привате
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #52 : Грудня 03, 2014, 02:09:18 14:09 »
Ни разу не программист, но зато примерно знаю, как устроены большие фирмы. Поэтому вдогонку к тому, что написали Skynet и  medved - на крупной фирме его резюме просто не дойдет до специалистов, которые смогут оценить его квалификацию, остановится на HR-менеджере.
100500.
І все життя треба буде шукати кінці бо відділ кадрів (як би гламурно він не звався) буде тупо відсікати людину без вищої освіти.
Батя, мы стараемся ...

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #53 : Грудня 03, 2014, 02:11:14 14:11 »
Образование обязательно. Программисту - математическое. Системное администрирование это не совсем программирование. На мой взгляд программер может быть сисадмином, обратное говорят встречается, но я не видел.
Завязываться на конкретную операционную систему нелогично. Завтра компания в которой у него неплохая карьера волевым решением перейдет на другую ось и всё, что-ли? Нужно знать принципы, а конкретную реализацию освоить не проблема. В идеале, когда есть хорошая база, сам себе напишет ось :)



скажем так - все ровно наоборот, кодер никогда не сможет стать админом, ибо  у программеров вся их писанина запускается либо из под рута в юниксе, либо из под SYSTEM в оракле. что категорически неприемлемо с точки зрения безопасности.
А кто же пишет "правильные" программы? :gigi:

а вот после того как админ взьебйот такого умника, да назначит митинг, да поднимет все это на уровень выше, то он потом все перепишет, поимев немало баттхерта,  но все равно не понимает и искренне удивляется  - ашотакого мол страшного что без SYSTEM- овских grants  его отчет не выполняется.
Но, таки, программируют, не?
Мы сейчас не пытаемся обсудить хороших и плохих программистов.
Вопрос стоял в принципе. Эксплуатация и разработка. Да, они нечетко очерчены, но, все же, разные понятия.
Ник зарезервирован

  • Гість
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #54 : Грудня 03, 2014, 02:12:55 14:12 »
ну-ну сразу видно юзера, они всегда такие самоуверенниє пока нє уложат базу или систему

сразу видно продолжение переписки в привате

Сисадмину не надо знать, что такое инкапсуляция или делегирование, а кодер любое действие админа в состоянии понять.

Ну это мало интересует ТС, так, в порядке реплики.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8657
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #55 : Грудня 03, 2014, 02:15:21 14:15 »
Образование обязательно. Программисту - математическое. Системное администрирование это не совсем программирование. На мой взгляд программер может быть сисадмином, обратное говорят встречается, но я не видел.
Завязываться на конкретную операционную систему нелогично. Завтра компания в которой у него неплохая карьера волевым решением перейдет на другую ось и всё, что-ли? Нужно знать принципы, а конкретную реализацию освоить не проблема. В идеале, когда есть хорошая база, сам себе напишет ось :)



скажем так - все ровно наоборот, кодер никогда не сможет стать админом, ибо  у программеров вся их писанина запускается либо из под рута в юниксе, либо из под SYSTEM в оракле. что категорически неприемлемо с точки зрения безопасности.
А кто же пишет "правильные" программы? :gigi:

а вот после того как админ взьебйот такого умника, да назначит митинг, да поднимет все это на уровень выше, то он потом все перепишет, поимев немало баттхерта,  но все равно не понимает и искренне удивляется  - ашотакого мол страшного что без SYSTEM- овских grants  его отчет не выполняется.
Но, таки, программируют, не?
Мы сейчас не пытаемся обсудить хороших и плохих программистов.
Вопрос стоял в принципе. Эксплуатация и разработка. Да, они нечетко очерчены, но, все же, разные понятия.


вобще вопрос стоял так  - нужна вища освита или нет.
по-моему, тут большинство вісказалось - что однозначно нужна.
Если вы хотите узнать мое мнение у кого более системный подход - у юзеров  или админов, то мое мнение однозначное - админы отличаются более аналитическим складом ума и системным подходом в сравнении с юзерами (програмерами)
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

  • Гість
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #56 : Грудня 03, 2014, 02:16:26 14:16 »
Если вы хотите узнать мое мнение у кого более системный подход - у юзеров  или админов, то мое мнение однозначное - админы отличаются более аналитическим складом ума и системным подходом в сравнении с юзерами (програмерами)

Пипец, приплыли. А кто админам пишет проги, не кодеры?

Программеры бывают двух типов, вернее не програмеры, а программы - программы для енд-юзера, и программы для программера (или админа, что не суть важно). По твоим словам получается, что Хейлсберг - просто юзер, да и Столлмен тоже - та, фигли, обычный юзер.

Кстати, Торвальдс тоже просто юзер  :weep:
« Останнє редагування: Грудня 03, 2014, 02:18:44 14:18 від Чупс »

Astronaut

  • Гість
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #57 : Грудня 03, 2014, 02:17:26 14:17 »
Друзья, заканчивайте этот прекрасный срачЪ: кроме админов и програмеров есть еще менеджеры. Они говорят что ВО - необходимо  :smilie7:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8657
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #58 : Грудня 03, 2014, 02:18:08 14:18 »
ну-ну сразу видно юзера, они всегда такие самоуверенниє пока нє уложат базу или систему

сразу видно продолжение переписки в привате

Сисадмину не надо знать, что такое инкапсуляция или делегирование, а кодер любое действие админа в состоянии понять.

Ну это мало интересует ТС, так, в порядке реплики.


чупа, рейту зарплат Оракл ДБА и Юникс Админов в штатах глубоко насрать на твое мнение о различных там пейсателях кода руками.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: СЗВ. Потрібна допомога програмістів!
« Reply #59 : Грудня 03, 2014, 02:20:46 14:20 »
Друзья, заканчивайте этот прекрасный срачЪ: кроме админов и програмеров есть еще менеджеры. Они говорят что ВО - необходимо  :smilie7:
Соглашусь. Они знают, что говорят.
Ник зарезервирован