Сторінок:
Actions
  • #1 від злата 10 Feb 2018
  • Похоже на то, что ее нашли.
  • #2 від злата 10 Feb 2018
  • Oksana Dykhnich
    9 мин. ·

    Для офицера РФ есть очень чувствительная тема, которая сразу сбивает с него всю великодержавную спесь, вызывает очень болезненные воспоминания, и как максимум заставляет задуматься, как минимум- уйти в запой.

    Это тема Чеченской войны.
    Напоминание о том как вначале их отымели чеченцы,а потом ровно также отымело правительство присвоив Кадырову звание Героя России, а до этого Аслан Масхадов присвоил Рамзану звание Героя Нации за мужество и героизм, проявленные в борьбе с российскими войсками.
    О том, что во время вручения Кадырову 'Героя России' боевые офицеры поснимали с себя звёзды Героя России.
    О том что Кадырову вручили краповый берет...
    О том, что Россияне платят убийце охрененную дань в виде дотаций, в то время как российские регионы прозябают в нищете.
    Что Кадыровцы чувствуют себя на улицах Москвы хозяевами, а хваленая росгвардия только стыдливо прячет глаза.

    Вот после этого чела сильно накрывает. И все что он может выдавить из себя - "Нет не забыл, я все помню... был там ...98-2000г".
    Потом уже (главное без агрессии) можно разговаривать про Украину.
    Поверьте, вначале разговора и в конце- два совершенно разных человека.
    Тот который вначале "Скорей бы приказ на хохлов "
    А заканчивается разговор "ОЧЕНЬ надеюсь(о том что приказа не будет).... ЗДРАВИЯ ЖЕЛАЮ ..........."
  • #3 від злата 10 Feb 2018
  • Пишут, что работает.

    Кириченко Олег Кого это ты разгромила в одну калитку?

    Oksana Dykhnich та беседовала с одним сегодня. Я эту схему уже не раз применяла. Результат почти 100%.
  • #4 від Декодер 10 Feb 2018
  • Довелося поспілкуватися з російським військовим, який воював в Чечні.
    Не помітив такого. Навпаки - дуже вразило те що в його голові якось співіснує те що кадирівці разом з росіянами воюють проти України.

    Мене дуже вразило інше - вони сильно накачані підготовленими відповідями на всі повороти дискусії.
    Хоча не на всі звісно :), але оця підготовленість до питань вказує, що той хто їх накачує, прораховує нас, прораховує що ми можемо казати і готує відповіді, які якимось чином оперативно росповсюджуються серед їх віськових. Відчувається що у них система інформаційної накачки дуже складна і дуже потужна.
    Настільки потужна що мене це навіть вразило. І особливо вразило те що вони заздалегідь прораховують нас, наші аргументи досить точно, а своі відповіді вони готують досить несподівані і продумані.

    Але я не втомлюся повторювати - їх слабке місце - відсутність цільного бачення. Те що вони мають, це купа неузгоджених уламків.
    Тому на загальному рівні вони програють, їм нема чого відповісти. А коли їм нема чого відповісти вони стають дуже безпорадні. Я б навіть сказав що коли заздалегідь заготваної відповіді нема, то їх просто паралізує.
  • #5 від RG 10 Feb 2018
  • Аххіллесова п'ята кацапа - це його макітра, в той момент, коли по ній йобнути чимось важким  :smilie7:
  • #6 від Адам Жоржович 11 Feb 2018
  • нахуя взагалі про щось теревенити з хуйлятами?   :Sho_za:
  • #7 від Декодер 11 Feb 2018
  • нахуя взагалі про щось теревенити з хуйлятами?   :Sho_za:

    Ну наприклад той про кого я згадував вище проти України не воював і не збирався.
    Якщо є хоча б найменьша можливість переконати в тому у що віриш сам, то чому ні?
  • #8 від Адам Жоржович 11 Feb 2018
  • нахуя взагалі про щось теревенити з хуйлятами?   :Sho_za:

    Ну наприклад той про кого я згадував вище проти України не воював і не збирався.
    Якщо є хоча б найменьша можливість переконати в тому у що віриш сам, то чому ні?


    Може ви ще і з клещами чи клопами, котрі вас поки що не кусали, будете "душєшчіпатєльниє бєсєди" проводити?  :smilie10:
  • #9 від Декодер 11 Feb 2018
  • нахуя взагалі про щось теревенити з хуйлятами?   :Sho_za:

    Ну наприклад той про кого я згадував вище проти України не воював і не збирався.
    Якщо є хоча б найменьша можливість переконати в тому у що віриш сам, то чому ні?

    Може ви ще і з клещами чи клопами, котрі вас поки що не кусали, будете "душєшчіпатєльниє бєсєди" проводити?  :smilie10:

    Не треба наділяти росіян надлюдськими демонічними якостями.
  • #10 від Адам Жоржович 11 Feb 2018
  • нахуя взагалі про щось теревенити з хуйлятами?   :Sho_za:

    Ну наприклад той про кого я згадував вище проти України не воював і не збирався.
    Якщо є хоча б найменьша можливість переконати в тому у що віриш сам, то чому ні?

    Може ви ще і з клещами чи клопами, котрі вас поки що не кусали, будете "душєшчіпатєльниє бєсєди" проводити?  :smilie10:

    Не треба наділяти росіян надлюдськими демонічними якостями.

    хулі "надлюдського" у клопах?  :Sho_za:
  • #11 від Бувалий 11 Feb 2018
  • Не треба наділяти росіян надлюдськими демонічними якостями.
    Декодере, шановний ви наш аналiтик, як не назови чорта, вiн такий й буде.
     >:(
  • #12 від злата 11 Feb 2018
  • Я,конечно, не военспец, но уверена, что деморализация военной силы противника - это важнейшая составляющая  победы над  Мордором.

    Рашка ведёт с нами в том числе и психологическую войну.
  • #13 від Декодер 11 Feb 2018
  • Християнська філософія передбачає ділитися тим у що віриш з тими хто це сприймає.
  • #14 від RG 11 Feb 2018
  • Християнська філософія передбачає ділитися тим у що віриш з тими хто це сприймає.

    Ти про чарівну силу піздюлін ?  :smilie5:
Сторінок:
Actions