У США почався новий скандал через Україну, а президент країни Дональд Трамп розмірковує над звільненням важливого посадовця Білого Дому.
Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «The Washington Post».
Як відзначає відання, Дональд Трамп, вже декілька тижнів розмірковує на питанням про звільнення виконувача обов’язків глави апарату Білого Дому Міка Малвейні через його невдалі виступи у справи про імпічмент президента.
Своє невдоволення, Транм, ніби-то вісловив 17 жовтня тоді, коли Малвейні визнав той факт, що військова допомога Україні була припинена з метою посилення тиску на Київ. У подальшому він спробував виправити ситуацію та заявив, що тиску не було.
Помічники Трампа, намагаються переконати останнього у поспішності такого рішення та просять не звільняти Малвейні, адже це рішення призведе до хаосу.
“Трамп постійно запитує всіх, що вони думають про Малвейні. Він явно розчарований ним. Проте всі радять: останнє, що йому потрібно зараз – це ще одна важлива кадрова зміна”, – підсумував один із високопосадовців США.
Нагадаємо, у команді президента Володимира Зеленського прийняли рішення не зустрічатися з людьми, які представляють інтереси особистого адвоката президента США Дональда Трампа Рудольфа Джуліані.
Курт Волкер заявляв про те, що попереджав особистого адвоката Дональда Трампа Рудольфа Джуліані про ймовірність дезінформації з боку українських політиків стосовно колишнього віце-президента Джо Байдена і його сина Хантера.
Колишній спеціальний посланник США по Україні також стверджував, що давав президентові України Володимиру Зеленському поради по спілкуванню з Дональдом Трампом.