Автор Тема: Наш дурник...  (Прочитано 549 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 22803
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Наш дурник...
« : Червня 01, 2026, 07:38:11 07:38 »
Тепер пропанує румунам захистити їхнє небо.

Ти блять педріло зелене своє спочатку захисти!

По кацапській нефтянці прилітають виключно безпилотники.
Де Фламінгі?
По п'ять в день, по двісті в місяць.

Sturmer44 питає де Сапсани?
Правильно питає.
Опариш мамоюримою клявся що пішли в серію. Ще у 2025 році клявся. А вже 2026, як що хтось не знав.

Я додам, де Вільха, де Стугна, де Рута, де Блискавка, де Трембіта, ...
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 39222
  • Стать: Чоловіча
Re: Наш дурник...
« Reply #1 : Червня 01, 2026, 09:31:59 09:31 »
Чого ви пристали ? В гундосиках в Опариша все є   :smilie8:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 39222
  • Стать: Чоловіча
Re: Наш дурник...
« Reply #2 : Червня 01, 2026, 10:11:42 10:11 »
З форумів  :smilie8:

ФП похожа на производственную прокладку высокого уровня, куда закачаны гос. деньги и слиты разработки разных КБ и других госпредприятий, а нам тут пытаются втирать сказки для лохов о фламинго и бегстве из рф и тп.
Не может вот так нарисоваться в ракетостроении новый игрок из ничего, нужна основа , технологии и ОПЫТ в этой сфере, причем в разных его сегментах

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 25634
Re: Наш дурник...
« Reply #3 : Червня 01, 2026, 03:44:40 15:44 »
Над Дніпром постійно кружляють керовані дрони
отак от Румунія

p.s. там навіть інопланетяни нічого б не зробили
дрон упав на прикордонне місто

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 22803
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Наш дурник...
« Reply #4 : Червня 01, 2026, 07:40:21 19:40 »
Зеленому придурку, румунський придурок поводив по тупій мерзенній пиці.
Сподіваюсь ви чули, що сказав румун.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: