Автор Тема: а де такий собі профілактік  (Прочитано 1182 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 25634
а де такий собі профілактік
« : Травня 25, 2026, 12:39:41 12:39 »
 

ну як ми можемо ввдмовитися від такої великої еультури :fp2

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 25634
Re: а де такий собі профілактік
« Reply #1 : Травня 26, 2026, 10:10:48 10:10 »
профілактик
яка московська література про свободу та волю?
яке кино про вільних людей?

знаєте що кацапи в канни присунули?

кино як тяжко вибрати "рукводителю"  фірми кого по "разнарядке" послати в СВО

яки блядь моральни муки :fp2

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 22807
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: а де такий собі профілактік
« Reply #2 : Травня 26, 2026, 01:42:11 13:42 »
 :Vedy_sebe:

Не клич лихо!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 22807
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: а де такий собі профілактік
« Reply #3 : Травня 27, 2026, 11:31:11 11:31 »
До речі Профіватник так заїбав ФУП своїм ниттям, що його на 4 місяці захуярили.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 25634
Re: а де такий собі профілактік
« Reply #4 : Травня 27, 2026, 12:30:46 12:30 »
от що цікаво
профілактік і кклзак такі схожі

можливо хтось скаже що спільногл між уськомірним з сімферополя і ковбасником зі львова

та усе
обидва рогулі

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 11221
  • Стать: Чоловіча
Re: а де такий собі профілактік
« Reply #5 : Травня 31, 2026, 03:42:13 15:42 »
таки вони їбонуті
незалежно від віку

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 25634
Re: а де такий собі профілактік
« Reply #6 : Червня 05, 2026, 09:21:33 09:21 »
цитую фідоложа Вольку

Будь який митець, письменник, чи там поет, чи навіть художник як би складається з двох частин. Перша: як він пише, наскільки талановито, а Друга: ПРО ЩО ПИШЕ.

  Я  як філолоХ у відставці-непогано розбираюся у світової літературі. Найкраща, на мій погляд, французька література, але є взагалі то і інші. Але до кацапської... Чи є там талановиті письменники чи поети? Є. Не багато, але є. Але питання, а про що вони пишуть?
 
 Пушкін талановитий- безумовно. Але писав повну х....ню. Ні, про що він взагалі писав? Казки з якоїсь віртуальної реальності? Усіляких небувалих "лукоморій" А Андерсена все реалістично- казкові лише деякі герої. " Снігова Королева", наприклад. У Пушкіна уявна реальність. Або Евгеній Онегин. Сам то по собі Онегін мерзотник та паразит. Це вам не "Childe Harold's Pilgrimage" Байрона. Там є сюжет, там у денді лондОнського з'явилися думки про безглуздість життя і він поїхав войювати за національну незалежність  Греції. Це зрозуміло. Що вам зрозуміло з Онегіна? Отримав спадок від родичів, трахнув Тетяну "рюскою душею"... Лермонтов взагалі був педерастом та паразитом, та й писав на сюжети Гейне там і усіляких Гьоте... А його проза "Герой нашого часу"- це взагалі то про що? А шизофренік Толстой? Достоєвскій мав досягнення- він засновинк "потоку свідомості" в літературі, по суті батько модернізма. Але ПРО ЩО ВІН ПИСАВ? Хто скаже? І все таке інше-можу перерахувати аж на дві сторінки.

 Суть у тому, навіть не те як пише митець, а ПРО ЩО? Про що вони писали.

 Візмемо Булгакова. Талант є- безумовно. Але ПРО ЩО ВІН ПИСАВ? Імперець. Так що нах нам потрібен. Та й богохульник в своєму "Майстрі та Маргариті" ( ну це таке...є атеїсти, то нехай)

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 22807
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: а де такий собі профілактік
« Reply #7 : Червня 05, 2026, 09:58:26 09:58 »
цитую фідоложа Вольку

Найкраща, на мій погляд, французька література,

 :weep:

Пілять!
Це хто?
Сіменнон? Жорж Санд? Дюма?, Гюго?, Золя?, Буланже? Берже?
Всі інші взагалі...

Вольтер, блять!
Ознайомся з англомовною літературою!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 22807
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: а де такий собі профілактік
« Reply #8 : Червня 05, 2026, 10:02:02 10:02 »
Думаю, що Вольтер в дитинстві прочитав "Декамерон" і помилково думає, що то написав француз Луі Бусенар.

 :smilie7:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 25634
Re: а де такий собі профілактік
« Reply #9 : Червня 05, 2026, 01:40:53 13:40 »
як на мене
шраф монтекрісто супер

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 22807
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: а де такий собі профілактік
« Reply #10 : Червня 05, 2026, 03:26:30 15:26 »
як на мене
шраф монтекрісто супер

Ніхто не применшує старих заслуг французьких письменників.
Але є нюанси:
1. Англомовної літератури в десятки разів більше, тож просто статистично, і хороших письменників більше.
2. Дюма, Бусенар, Санд, ...по суті дитячі письменники. Ну може для юнацтва.
Я колись років 10 тому спробував прочитати Жуля Верна "Таємничій острів". Це просто дитяче белькотіння. Дорослому це не можливо читати. Літературний рівень нижче плінтусу.
3. Назвіть мені хоч одного сучасного і популярного у світі француза. Дзуськи, нема таких.
В той же час англомовних сотні.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 22807
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: а де такий собі профілактік
« Reply #11 : Червня 06, 2026, 08:38:14 08:38 »
Ґи! :lol:
Сьогодні вирішив себе перевірити:



Читав лише Марка Леві. Про інших навіть не чув.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: