Автор Тема: Як Україна може допомогти Росії втратити ЧС-2018  (Прочитано 389 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Як Україна може допомогти Росії втратити ЧС-2018
 

Сьомого червня Російський футбольний союз збирається включити у свій склад федерацію футболу Криму, а також кримські клуби. Вони зроблять перший крок до футбольної ізоляції

У Росії придумали, на їхню думку, дуже гарний фінт: вони створили кримські клуби як нові юридичні особи. Замість "Севастополя" тепер СК "ЧФ", а "Таврія" стала "Скіфом". Також вони зареєстрували ФК "Жемчужина-Ялта","Океан" і "Ахтіар".

Росіяни думають, що нові юридичні особи не матимуть нічого спільного з Україною, тому зможуть грати в чемпіонаті Росії, а ФІФА та УЄФА закриють на це очі. Але в цій ситуації Україна може поставити росіянам "мат". І ми пояснимо чому.

Ще в квітні український парламент ухвалив закон про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України.

Закон визначає, що тимчасово окупована територія Криму є невід’ємною частиною території України та на неї поширюється дія її Конституції та законів.

До цієї території віднесені сухопутна територія Криму та Севастополя, внутрішні та територіальні води, прилеглі до півострова, виключна економічна зона та континентальний шельф і повітряний простір.

У березні Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй ухвалила резолюцію, яка не визнає проведений 16-го березня референдум у Криму про відокремлення від України та подальшу анексію півострова Росією.

Світ повністю підтримує Україну у питанні Криму. В даній ситуації президент ФФУ Анатолій Коньков має зробити наступні кроки:

1) Свій перший крок він мав зробити ще декілька місяців тому, коли почалися розмови щодо кримських клубів у складі РФС. Ще тоді президент ФФУ мав звернутися до УЄФА і ФІФА зі скаргою і просто чекати наступного кроку Росії. Тільки вчора президент ФФУ заявив у ЗМІ про те, що він не віддасть кримські клуби. Але і тут справа не в його характері. Просто днями Коньков зустрівся з Григорієм Суркісом, який розповів йому, що треба робити.

Нагадаємо, що стаття 84 Статуту ФІФА говорить: "Асоціації, ліги або клуби, що входять до складу члена ФІФА, не можуть увійти до складу іншого члена ФІФА або проводити матчі на його території крім виняткових випадків". Для того, щоб грати, повинен бути дозвіл ФІФА, УЄФА та ФФУ.

Крім цього, у статті 83, пункт 2 Статуту ФІФА говориться: "Члени ФІФА та їхні клуби не можуть проводити матчі на території іншого члена ФІФА без його дозволу".

2). РФС включає у свій склад федерацію футболу Криму та кримські клуби. ФФУ повинна відразу звернутися з протестом до УЄФА та ФІФА і чекати до тих пір, поки на території Криму відбудеться матч чемпіонату Росії, де кримський клуб зіграє з російським без дозволу ФФУ. Після цього слід знову звернутися до ФІФА і УЄФА із закликом розібратися в ситуації.

3). Після цього в гру вступає ФІФА і УЄФА. Якщо росіяни думають, що вони є "величною державою" і на цей вчинок просто закриють очі, то вони глибоко помиляються. Не допоможе їм і "Газпром", який є головним спонсором Ліги чемпіонів. При всій повазі, в УЄФА легко зможуть знайти заміну "Газпрому". А якщо згадати ще про вплив віце-президента УЄФА Григорія Суркіса, який вже заступився за Україну, то можна впевнено говорити про те, що кримські клуби коштуватимуть Росії чемпіонату світу з футболу-2018.

Цікаво, що у ФІФА сьогодні заборонили Росії включати федерацію футболу Криму, а також кримські клуби до складу РФС. Якщо Росія піде наперекір, то санкцій не уникнути.

Ви бачите, що зараз відбувається навколо ЧС-2022 у Катарі? Ви бачите, як поводять себе європейські ЗМІ? Вони є двигуном розслідування, яке вже проводить ФІФА. Уявіть собі, що зроблять з ФІФА та УЄФА засоби масової інформації, якщо вони дозволять Росії "наплювати" на статутні норми. ФІФА та УЄФА Катару вже досить. Також УЄФА може покарати російські клуби. Цілком може розпочатися футбольна ізоляція Росії. Цій країні потрібно зрозуміти, що в Європі та світі поважають і дотримуються законів.

ФФУ отримала шанс трохи покращити свій імідж в очах українців, але, якщо Анатолій Коньков мовчки спостерігатиме за ситуацією, то навіщо нам такий президент ФФУ?

Андрій Коваленко
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.