Автор Тема: "Спецзона" України. Що ми втрачаємо на Донбасі  (Прочитано 400 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46897
  • Never give in!
http://tyzhden.ua/Politics/118905


Параметри розподілу

Три місяці тому Україна контролювала близько 52% території Донецької та Луганської областей, сепаратисти – 48%. На підвладних Києву територіях проживало 23% мешканців, на захоплених терористами – 77%. Сьогодні ж наша держава контролює понад 70% регіону, де до початку активних бойових дій проживало 42% їх населення (див. карту). Зокрема, на Луганщині за цей час у бойовиків було відвойовано Новоайдарський, Попас­нян­­сь­­­кий, майже весь Ста­нично-Лу­ганський та частину Слов’яно­сербського райони, а також території, що підпорядковані міськрадам Сєверодонецька, Лисичанська, Рубіжно­­го, частину населених пунктів Луганської та Первомайської міськрад. На Донеччині – Сло­в’я­­­нський, Костянтинівський, Артемівський, Мар’їнський, біль­­шу частину Ясинуватсь­­кого, Волноваського та Тельманівського районів, частину Старобешівського та Новоазовського, а також низку міськрад обласного підпорядкування, розташованих на їх територіях або поруч, включно з Авдіївською та Дебальцівською. 

Читайте також: Віктор Шишкін: «Треба ліквідувати соціалізм для чиновників»

Однак зайняті російськими військами райони та міста Донбасу все ж є найбільшим загарбанням РФ після розпаду СРСР. Загалом їх площа становить близько 15,8 тис. км², де перед початком бойових дій мешкало понад 3,8 млн осіб. За офіційною інформацією Міжвідомчого штабу Державної служ­­би надзвичайних ситуацій, на
7 ве­­ресня 2014 року чисельність внутрішньопереміщених осіб із Донеччини та Луганщини становила 254 тис. осіб. Зокре­­ма, 158,5 тис. осіб переїхали до інших регіонів України, 75,6 тис. змінили місце проживання в межах Донецької області, 19,8 тис. – у межах Луганської. За даними Федеральної міграційної служби РФ, із проханням про статус біженця або тимчасовий притулок станом на 30 серпня звернулися 121,2 тис. осіб. Водночас очевидно, що значна частина біженців лишається незареєстрованою, тож їхня фактична кількість, най­імовірніше, набагато більша. Відтак загальну чисельність мешканців «спецзони» можна зменшити принаймні на 10–15% довоєнного показника й оцінити в 3,3–3,4 млн.

Велика стаття - далі тут:

http://tyzhden.ua/Politics/118905
If you are going through hell, keep going.