Автор Тема: “Чи прийде фашизм в Америку через коледжі і університети“? (англ.)  (Прочитано 389 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47481
  • Never give in!
Знакова стаття.
Коротко про зміст:
На сьогодні в Америці намітилася дуже небезпечна тенденція - переслідування за інакодумство (в більшості випадків - за право висловлювати влсну думку відмінну від “політкоректних“ професорів та лівацьки налаштованих студентів) в американських коледжах та університетах. Молоді люди, які дортимуються традиційних консервативних поглядів найчастіше змушені просто терпіти знавіснілу пропаганду, яка йде зліва. Вони просто мовчать, бо за висловлення незгоди одразу стають об“єктами переслідування.

University of Chicago  у світлі цієї тенденції зробив мужній крок - заявив про те, що в цьому університеті гарантоване вільне висловлювання ідей і дискусії на будь-яку тематику, без обмежень. Але лише з десяток університетів підтримали цей університет.
Гарвард, Корнелл, Браун, Йєль та інші “ґранди“ залишилися осторонь.
Одна із найганебніших подій останнього часу - практично заборона студентам-республіканцям Берклі на зустріч із Енн Коултер, популярною побліцисткою консервативного напрямку. Причому адміністрація Берклі мотивувала свою відмову на зустріч тим, що вона не міоже гарантувати безпеку через погрози з боку анархістів, та “антіфа“, які фактично тероризують тих, хто не є лівим. Крім того, більшість професури і мер самого міста Берклі підтримують лівих.


https://pjmedia.com/rogerlsimon/2017/04/27/will-fascism-come-to-america-through-its-colleges-and-universities/

(click to show/hide)
If you are going through hell, keep going.