Андрій Волкович18:00 13.03.2020
Хвороби уклоніста: приступ хитрості чи загострення політичної активності?Це не про коронавірус, обережно
#УкраинаВСУ
Примітка редакції. Цей greenlight Андрія Волковича може викликати найбільш різноманітні думки. Наперед просимо утриматись від емоційних дій, ситуація в даному разі дійсно вирішиться сама по собі. Тепер слово надається автору.
Вражає здатність наших людей сотворити собі кумира та поклонятися йому так, щоби трясло всіх і все навколо. Ще не встиг такий собі майор Роман Ковальов сказати декілька слів про Президента і свободу слова – як з’явилися сотні поширень та посилена увага преси.
А поміж іншим, діючий офіцер Роман Ковальов, який неодноразово заявляв, що хоче служити у бойовій бригаді, почав ховатися по госпіталях та лікарнях як тільки дізнався, що його «бажання» виконане і з’явився відповідний наказ.
Мовою фактів: 7 лютого 2020 року видано наказ, яким майор Роман Ковальов призначений першим заступником – начальником штабу механізованого батальйону в одну з механізованих бригад, яка знаходиться в пункті постійної дислокації і незабаром вирушить в район Операції об’єднаних сил.
У період із 7 по 28 лютого Роман Ковальов перебуває на лікуванні у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь». Декілька разів після огляду відповідних спеціалістів Романа виписують. Після кожного з таких випадків він провокує конфліктні ситуації з лікарями, звинувачує їх у неналежному наданні допомоги та одразу ж після виписки звертається за допомогою уже в інше відділення начебто з іншими захворюваннями.
З 2 по 6 березня майор Ковальов перебуває у Київській міській клінічній лікарні №4, куди звернувся, викликавши сімейного лікаря та представившись працівником супермаркету. Очевидно, і тут мала місце відсутність підстав для стаціонарного лікування пацієнта, тому що після огляду через чотири дні Романа Ковальова виписують.
Уперто не бажаючи отримувати офіційно та виконувати наказ про переведення вчора, 10 березня майор Ковальов звернувся за медичною допомогою до Київського міського клінічного ендокринологічного центру, де перебуває на стаціонарному лікуванні і сьогодні. У соціальних мережах цей благородний дон неодноразово скаржився на підвищений тиск. Його перше звернення було офіційно пов’язане з проблемами нефрології (камені в нирках). Тепер виявилося, що має місце захворювання через неправильний обмін речовин.
Звільнятися зі служби через проблеми зі здоров’ям офіцер не бажає. Виконувати завдання за призначенням – також. Він твердо відстоює позицію, згідно з якою «має право критикувати керівництво, отримувати грошове забезпечення, проходити службу виключно в Києві і при цьому нікому нічого не зобов’язаний».
Свою справжню мотивацію герой маскує громадською активністю, політичною позицією і тим, що начебто героїчно воював у лавах добровольців батальйону «Шахтарськ», про що неодноразово писав. У той же час, ніхто з побратимів Романа Ковальова по батальйону «Шахтарськ» та інших воїнів, які брали участь в бойових діях у той час та в тому місці (крім нього самого, звісно), даних не дає. Ні про якусь хоробру й гідну, чи хоча б елементарно людяну або професійну поведінку Романа не згадує, ні про щось інше. Можливо, люди просто не бажають повертатися до складних подій свого минулого…
Коротко підсумовуючи, протягом місяця Роман лягав у військовий госпіталь зі скаргами на проблеми нефрологічного, ендокринологічного, кардіологічного характеру. А коли після перевірки та огляду відповідними спеціалістами його виписували – викидав черговий пост про «переслідування», «незаконні дії медиків» і звертався уже з іншою проблемою в сусіднє відділення. Привертав до себе увагу настільки активно та нахабно, що не обійшлося без виклику поліції.
Мета дуже проста: зробити усе, щоби тільки не вручили під підпис наказ, який, до слова, усе одно довели в телефонному режимі. Адже писати дописи в Інтернеті і діяти в районі ООС – різні речі. Вищий пілотаж, 2 березня офіцер навіть представився працівником супермаркету, аби лягти у лікарню через сімейного лікаря. Але, що зовсім не дивно, був виписаний і звідти.
Бо хворих з армії комісовують. А здорові у Збройних Силах України воюють чи принаймні служать не тільки в Києві. І важко придумати таку хворобу, з якою служити можна лише у столиці, а їхати в інше місце критично протипоказано. Із «приступом хитрості» чи «загостренням політичної активності» жоден лікар у стаціонарі не триматиме. Ані військовий, ані цивільний…
https://petrimazepa.com/khvorobi_uklonista_pristup_khitrosti_chi_zagostrennya_politichnoi_aktivnosti