Автор Тема: Почему я проголосую за Порошенко и всем рекомендую это сделать.  (Прочитано 6201 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Аде Порошенко небезпечний тим, що він стане гламурним дахом і прикриттям для всієї тієї вищеназваної публіки та їи подібних.
А хто не стане? Невже Юлія Володимірівна? :gigi:

Offline Lydia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 110
Вибирати ні з кого, і в данному випадку краще скористатись системою айкідо. Обрати Пороха, бо він притушить страсті сходу-заходу. Гарантій ніяких, але можна пробувати. Мужик грамотний, дурнів в команду не буде брати.
Щодо війни, то залежить яку далеку ціль задумали. Якщо по розвалу Росії, то може не припинитись ще довго.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Стебется походу?

Да какое там стебется? Я бы Гражданина банил бы на всех форумах, была бы моя воля. Провокатор хренов.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Да какое там стебется? Я бы Гражданина банил бы на всех форумах, была бы моя воля. Провокатор хренов.

НЕ ЗГОДЕН

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Да какое там стебется? Я бы Гражданина банил бы на всех форумах, была бы моя воля. Провокатор хренов.

НЕ ЗГОДЕН
Я его по ФУПу, как облупленного знаю. Типичный латентный кучморыг.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Я верю в то, что конфеты Рошен вкусные а торт "Горіховий" это вершина хай-тека Порошенко.
Я не верю Порошенко, я верю Виктории Нуланд.
Я не верю в то, что Порошенко знает, что делать. Но я верю в то, что США знают, что делать.
Я не верю, что Порошенко будет честным. Но я верю что США его проконтролируют.

А сейчас Украине очень нужна даже не помощь - поддержка США в наших первых шагах.
Мы начали жить. Нам нужна ласковая дружественная рука США.

Потому - я прошу всех голосовать за Пороха и пусть выборы пройдут в один тур. Аминь


Одна перевага - я вірю в Державну систему США, яку побудували масони.
Вони вміють будувати держави. З їхньою допомогою ми побудуємо більш досконалу державу ніж самі США.
Від порошенко вимагається добре робити те, що порадять амери. Принаймні наступний рік. А там буде видно.




Если бы какой ублюдок написал что-то в стиле: ну чО, бендёры? Трахают вас в ж*пу ваша пиндосня!.........вы бы его забанили и кучу минусов налепили! А когда "агент Клаус" в очередной раз говорит то же самое, но только другими словами, вы ему лайкаете и плюсуете.

Мозги включите. Этот провокатор не меняется никогда. Еще и в телеке светится.

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Уверен, если бы Владимировна не выдвинула  свою кандидатуру, у Порошенко не был бы такой высокий рейтинг. Многие, понимая, что Вона идёт в рейтинге не аутсайдером, отдают голос именно против Юли. Не было бы Юли, был бы приблизительный паритет у многих кандидатов.

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Да какое там стебется? Я бы Гражданина банил бы на всех форумах, была бы моя воля. Провокатор хренов.

НЕ ЗГОДЕН
Я его по ФУПу, как облупленного знаю. Типичный латентный кучморыг.

Така велика брехня притаманна путіну і команді Тимошенко. Дивний збіг обставин

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Если бы какой ублюдок написал что-то в стиле: ну чО, бендёры? Трахают вас в ж*пу ваша пиндосня!.........вы бы его забанили и кучу минусов налепили! А когда "агент Клаус" в очередной раз говорит то же самое, но только другими словами, вы ему лайкаете и плюсуете.
Мозги включите. Этот провокатор не меняется никогда. Еще и в телеке светится.

Гео, тут вилізло твоє брудне нутро. Бог тобі суддя.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
коли вже можна буде обирати серед тих, які потрібні Україні?

На даном этапе нужен Порошенко.
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
коли вже можна буде обирати серед тих, які потрібні Україні?

На даном этапе нужен Порошенко.

Зараз GEO запише вас у провокатори і вороги народу.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
коли вже можна буде обирати серед тих, які потрібні Україні?

На даном этапе нужен Порошенко.

я не розділяю Вашого оптимізму...
найбільша проблема України - система, побудована на кумовстві, хабарництві та зрадництві...
петя - частина цієї системи...
може він виглядає пристойно для американців, але і ющ виглядав для американців добре...