Автор Тема: А хто буде голосувати за Ляшка?  (Прочитано 1813 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline BGV

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Стать: Чоловіча
Re: А хто буде голосувати за Ляшка?
« Reply #30 : Травня 23, 2014, 11:25:33 23:25 »
В кого не спитаю - всі за Ляшка. Так чого б його в першому турі не вибрати? Що заважає? Намальовані рейтинги Пороха?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Re: А хто буде голосувати за Ляшка?
« Reply #31 : Травня 23, 2014, 11:36:21 23:36 »
Хотілося б попросити численних прихильників Порошенка популярно пояснити чому на Вашу думку обрання Пороха внесе якісь суттєві зміни в ситуацію на Донбасі.

Якщо не внесе - тоді Пороха винесуть. Все банально просто.  :smilie7:

Е ні. Це спроба уникнути відповіді. Якщо Ви підтримуєте його значить вірите, шо внесе. І мені цікаво чому.

Щодо винесуть то винести президента, що переміг з великим відривом в першому турі буде важче. А прихильники Пороха хочуть вже в першому турі.

Ну проводьте собі демократичні експерименти, хто ж вам лікар. Тільки кожен додатковий день невизначеності забирає кілька життів наших солдатів.

А так все добре, демократія, вибори, ТБ шоу, коні, люди, підараси ....   :smilie2:

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Re: А хто буде голосувати за Ляшка?
« Reply #32 : Травня 23, 2014, 11:43:40 23:43 »
Хотілося б попросити численних прихильників Порошенка популярно пояснити чому на Вашу думку обрання Пороха внесе якісь суттєві зміни в ситуацію на Донбасі.

Якщо не внесе - тоді Пороха винесуть. Все банально просто.  :smilie7:


Е ні. Це спроба уникнути відповіді. Якщо Ви підтримуєте його значить вірите, шо внесе. І мені цікаво чому.

Щодо винесуть то винести президента, що переміг з великим відривом в першому турі буде важче. А прихильники Пороха хочуть вже в першому турі.

Ну проводьте собі демократичні експерименти, хто ж вам лікар. Тільки кожен додатковий день невизначеності забирає кілька життів наших солдатів.

А так все добре, демократія, вибори, ТБ шоу, коні, люди, підараси ....   :smilie2:
Я так розую що всі першотурці ввжають що пан Рошен одразу зробить те що має зробити (на думку більшості) відносно АТО. Але що такого в ньому вказує що він буде це робити? Чому і чим він буде кращий Пастора?  :smilie11: :smilie11:
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: А хто буде голосувати за Ляшка?
« Reply #33 : Травня 23, 2014, 11:44:19 23:44 »

Ну проводьте собі демократичні експерименти, хто ж вам лікар. Тільки кожен додатковий день невизначеності забирає кілька життів наших солдатів.

А так все добре, демократія, вибори, ТБ шоу, коні, люди, підараси ....   :smilie2:

Ну і знову ж. Судячи з вашого коментаря Ви вірите, що з обранням Пороха кількість жертв зменшиться. Я й питаю, чому?
І попри велику кількість прихильників Порошенка відповіді немає.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Re: А хто буде голосувати за Ляшка?
« Reply #34 : Травня 23, 2014, 11:47:20 23:47 »
Найперша річ - армія отримає дозвіл відкривати вогонь по генетичному сміттю. 

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Re: А хто буде голосувати за Ляшка?
« Reply #35 : Травня 23, 2014, 11:49:43 23:49 »
Найперша річ - армія отримає дозвіл відкривати вогонь по генетичному сміттю.
ОТРИМАЄ ???? Голову даси?
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: А хто буде голосувати за Ляшка?
« Reply #36 : Травня 23, 2014, 11:56:59 23:56 »
Нє, народ ну подумайте, ще три тижні підряд Юля в студії у Савіка читає мантри! Це ж якесь жахливе катування мозку! :smilie8:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Re: А хто буде голосувати за Ляшка?
« Reply #37 : Травня 23, 2014, 11:58:21 23:58 »
Найперша річ - армія отримає дозвіл відкривати вогонь по генетичному сміттю.
ОТРИМАЄ ???? Голову даси?

А куди він нахрен подінеться.

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Re: А хто буде голосувати за Ляшка?
« Reply #38 : Травня 24, 2014, 12:00:17 00:00 »
А хто буде голосувати за Ляшка?

Дебіли.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: А хто буде голосувати за Ляшка?
« Reply #39 : Травня 24, 2014, 12:00:56 00:00 »
Найперша річ - армія отримає дозвіл відкривати вогонь по генетичному сміттю.
ОТРИМАЄ ???? Голову даси?

А куди він нахрен подінеться.
+++
Тому що його винесуть ногами вперед або колоради з Бабаєм
Або батальйони добровольців яких заїбало зрадництво

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Re: А хто буде голосувати за Ляшка?
« Reply #40 : Травня 24, 2014, 12:01:38 00:01 »
http://ukrpravda.net/index.php?topic=10175.0#msg229913
Із сусідньої гілки. Повністю згоден. І це ненайгірше що він утне.
"Спостерігаючи його поведінку, Гадаю він почне замилювати все по тихому.
1.І піде на переговори з терористами. Більш того, піде їм на поступки. Що ми отримаєм ?
Неконтрольовану бандитьську територію, з етнічними чистками українського населення, зруйнованою повністю господаркою, грабежі та напади на сусідні регіони, право голосу в "федерації " що буде якорем для нас.
2. Піде на переговори з Путіном. Юридично злиє Крим за "поступки по газу" та людей кремля в владних колах. Європа буде вважати це зливом України, але нічого не зможе вдіяти.
3.виходячи з попередніх пунктів, інвестиційний клімат створено не буде.
 Стагнація країни продовжиться.

Отаке в мене бачення друзі президенства Порошенка. Я спочатку теж на нього повівся, але тепер бачу що це буде просто проблема відкладена в довгий ящик.
Третій майдан Україна не переживе."
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Re: А хто буде голосувати за Ляшка?
« Reply #41 : Травня 24, 2014, 12:03:33 00:03 »
http://ukrpravda.net/index.php?topic=10175.0#msg229913
Із сусідньої гілки. Повністю згоден. І це ненайгірше що він утне.
"Спостерігаючи його поведінку, Гадаю він почне замилювати все по тихому.
1.І піде на переговори з терористами. Більш того, піде їм на поступки. Що ми отримаєм ?
Неконтрольовану бандитьську територію, з етнічними чистками українського населення, зруйнованою повністю господаркою, грабежі та напади на сусідні регіони, право голосу в "федерації " що буде якорем для нас.
2. Піде на переговори з Путіном. Юридично злиє Крим за "поступки по газу" та людей кремля в владних колах. Європа буде вважати це зливом України, але нічого не зможе вдіяти.
3.виходячи з попередніх пунктів, інвестиційний клімат створено не буде.
 Стагнація країни продовжиться.

Отаке в мене бачення друзі президенства Порошенка. Я спочатку теж на нього повівся, але тепер бачу що це буде просто проблема відкладена в довгий ящик.
Третій майдан Україна не переживе."

Бла-бла-бла.

Не та в нього ситуація.

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Re: А хто буде голосувати за Ляшка?
« Reply #42 : Травня 24, 2014, 12:10:30 00:10 »
http://ukrpravda.net/index.php?topic=10175.0#msg229913
Із сусідньої гілки. Повністю згоден. І це ненайгірше що він утне.
"Спостерігаючи його поведінку, Гадаю він почне замилювати все по тихому.
1.І піде на переговори з терористами. Більш того, піде їм на поступки. Що ми отримаєм ?
Неконтрольовану бандитьську територію, з етнічними чистками українського населення, зруйнованою повністю господаркою, грабежі та напади на сусідні регіони, право голосу в "федерації " що буде якорем для нас.
2. Піде на переговори з Путіном. Юридично злиє Крим за "поступки по газу" та людей кремля в владних колах. Європа буде вважати це зливом України, але нічого не зможе вдіяти.
3.виходячи з попередніх пунктів, інвестиційний клімат створено не буде.
 Стагнація країни продовжиться.

Отаке в мене бачення друзі президенства Порошенка. Я спочатку теж на нього повівся, але тепер бачу що це буде просто проблема відкладена в довгий ящик.
Третій майдан Україна не переживе."

Бла-бла-бла.

Не та в нього ситуація.
Ха! Це в нас - не та! А нього всьо пучком!
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: А хто буде голосувати за Ляшка?
« Reply #43 : Травня 24, 2014, 12:18:51 00:18 »
протолкнуть какойто выгодный себе закон обойдя все законы не возникает никаких сложностей, не останавливает ничего.
а тут ситуация которых не было сотню лет, весь мир затаив дыхание наблюдает за нами и поддерживает, а наши играют в игрушечки: ну вы ж понимаете, я ИО, не имею права отдавать такие приказы.  чтото в нашем королевстве не то....

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: А хто буде голосувати за Ляшка?
« Reply #44 : Травня 24, 2014, 12:22:38 00:22 »
Лять...... как же все достало! Вокруг пидары ( в плохом смысле) и зрадныки. Голосуй не голосуй все равно получишь......  то что творится.  Петя и правда чтото не спешит хотя бы немного прояснить свои планы. И я готов был з него, лишь бы в один тур. Но сегодняшний день только все больше запутал. Но ляшко и президент? Я пока такое принять не могу. Может со временем, но не сечас.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: А хто буде голосувати за Ляшка?
« Reply #45 : Травня 24, 2014, 12:26:16 00:26 »

Ну проводьте собі демократичні експерименти, хто ж вам лікар. Тільки кожен додатковий день невизначеності забирає кілька життів наших солдатів.

А так все добре, демократія, вибори, ТБ шоу, коні, люди, підараси ....   :smilie2:

Ну і знову ж. Судячи з вашого коментаря Ви вірите, що з обранням Пороха кількість жертв зменшиться. Я й питаю, чому?
І попри велику кількість прихильників Порошенка відповіді немає.
Та які там прихильники. Реалісти. Армія отримає головнокомандуючого. Хто служив, знає, що в.о. командира частини це одне, а командир- це інше.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)