Автор Тема: Як і передбачалося. ..Манда збирає ширку...виборів не буде  (Прочитано 3759 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Камрады! Какая Юля, какой БЮТ, какая ширка?! Акелла привселюдно промахнулся. Шакалы из БЮТ (а также ПР и внефракционные) уже бегут к новому Шерхану. Вот его они будут ширкой соблазнять, и в этом опасность. А падшей Акелле останется только заламывать руки, громко пиариться и свыкаться с судьбой политпенсионера.
Коварный план: соблазнить Шерхана ширкой, а потом вынести на народных вилах. Шерхан, надеюсь, не дурак.
Ник зарезервирован

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Юля не хочет просто так отдавать серьезный рычаг власти. В новой Раде у нее наверняка будет гораздо меньшая фракция.
Надо сразу после инагурации напомнить Пете его же слова, и "определенный запрос на перевыборы" превращать в категорический!
Абсолютна більшість депутатів проти розпуску Верховної ЗРади.
Риги та юльки  явно наберуть значно менше, ніж мали, а свободівці взагалі ризикують не потрапити до Парламенту. Мажоритарщикам шанси знову отримати мандат теж  в кращому випадку складають 50 на 50.
Здається вихід лише один: прямо під час інагурації зачинити їх в залі засідань та не випускати доти, доки не приймуть рішення про саморозпуск ;)


дыло навыть не у розпуску..а у тому що вибори мають бути по списках....нвяких мажоритарок...ось з цим проблема...буде серьозна

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
у кого в руках кошелёк? агласітє, пжлст, вєсь спісак...

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Сколько раз вам говорил  -Майдан бляць! Разгон Рады!

Теперь поздно. Майдан означает Путин на Киев!

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Сколько раз вам говорил  -Майдан бляць! Разгон Рады!

Теперь поздно. Майдан означает Путин на Киев!
А думал: Путин - нахуй, в любом случае, и он уже начал движение.
Ник зарезервирован

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
ВР розігнати і жорстко. На половину депів, як мінімум, завести кримільні справи! Та не так як той козліна Махніцький - справи відкриває, а до суду не доходить жодна. Справа, вирок, тюрма за тиждень!

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Камрады! Какая Юля, какой БЮТ, какая ширка?! Акелла привселюдно промахнулся. Шакалы из БЮТ (а также ПР и внефракционные) уже бегут к новому Шерхану. Вот его они будут ширкой соблазнять, и в этом опасность. А падшей Акелле останется только заламывать руки, громко пиариться и свыкаться с судьбой политпенсионера.
Коварный план: соблазнить Шерхана ширкой, а потом вынести на народных вилах. Шерхан, надеюсь, не дурак.
Абтом и спич!
Но есть проблема. У Шерхана нет партии для парламентских выборов, а союзник-Удар не настолько харизматичен (тем более, что Кличко отвлечет часть сил на Киев).

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Петя один из тех кто сделал Майдан, я думаю собрать пару тысяч демонстрантов возле Зрады как два пальца.
А шоб постоять там 30 дней ещё и билеты можно продавать  :smilie1:
А толку? Они разъедутся, объявят о закрытии сессии в день инаугурации. Ходи возле пустой Рады.
30 днів без засідань і ПП одним указом розганяє ту зРаду. Якщо не захочуть самі розійтися, народ допоможе.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП

Абтом и спич!
Но есть проблема. У Шерхана нет партии для парламентских выборов, а союзник-Удар не настолько харизматичен (тем более, что Кличко отвлечет часть сил на Киев).

Не думаю что в этом проблема. На волне "все пропало" и "голосуй, а то проиграешь" хватит и Виталиной харизмы.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666

Абтом и спич!
Но есть проблема. У Шерхана нет партии для парламентских выборов, а союзник-Удар не настолько харизматичен (тем более, что Кличко отвлечет часть сил на Киев).

Не думаю что в этом проблема. На волне "все пропало" и "голосуй, а то проиграешь" хватит и Виталиной харизмы.
Зараз - так. А восени, коли щотижня такі зміни?

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
.... а зараз такий вдалий момент, щоби провести перевибори в Раду... без ватників Криму, без ватників Дамбасу...
А розпустити ВР реально: поставити ВР в умови необхідності підтримки жорсткого (!) курсу Президента. Удар - за. Частина ПР -за. Частина позафракційних - за. КПУ - в позі. Частина ПР - в позі. БЮТ - проти настільки жорсткого курсу, тому проти. Отже більшості немає. Голосування немає. 

Але є 2 але: 1) розпуск ВР з дотриманням легітимності - довга історія; 2) треба доводити АТО до логічного кінця, а це значить приєднання ватніковського електорату Дамбасу до виборів (з іншого боку, якщо не довести АТО до кінця - втрата голосів пропрезидентських партій).
... і хай Росія згине як держава

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Петя один из тех кто сделал Майдан, я думаю собрать пару тысяч демонстрантов возле Зрады как два пальца.
А шоб постоять там 30 дней ещё и билеты можно продавать  :smilie1:
А толку? Они разъедутся, объявят о закрытии сессии в день инаугурации. Ходи возле пустой Рады.
30 днів без засідань і ПП одним указом розганяє ту зРаду. Якщо не захочуть самі розійтися, народ допоможе.

30 днів - та вони декілька раз проведуть засідання. БЮТ домовиться з ПР, КПУ та частиною позафракційних та проведуть таке засідання. Проголосують 2 постанови та 1 Закон та підуть собіі далі інтригувати

гадаю єдиний варіант - розпуск через відсутність більшості у ВРУ
« Останнє редагування: Травня 27, 2014, 10:50:22 10:50 від Rost_I »
... і хай Росія згине як держава

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Пох. Якщо Порох підпише указ про розпуск, люди самі його виконають. зРАДУ буде розігнано підстрачниками.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Павловський как Леся Оробец - депутат за заслуги родителя. Его отец, кстати довольно приличный человек, был депутатом "Батькивщыны" два  созыва. Умный человек, чьим авторитетом и интеллектом Люля безнаказанно пользовалась. В благодарность, после смерти отца, взяла сына в список. Отрабатывает.

не дуже він був пристойний
в 99-му на президентських виборах був довіреною особою ткаченка

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
у кого в руках кошелёк? агласітє, пжлст, вєсь спісак...

юліни рахунки потрапили під контроль заходу
можливо внеї ще є   але...

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Пох. Якщо Порох підпише указ про розпуск, люди самі його виконають. зРАДУ буде розігнано підстрачниками.

закони треба прийняти спочатку

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
"З цього роя, не вийде ....нічого".

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Пох. Якщо Порох підпише указ про розпуск, люди самі його виконають. зРАДУ буде розігнано підстрачниками.

закони треба прийняти спочатку

Приймуть. Їх примусять.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33099
  • Стать: Чоловіча
Хто би сумнівався, хочуть знову робити ПРіБЮТ на пукінське бабло.

Мочити без варіантів.  :smilie9:

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Павловський как Леся Оробец - депутат за заслуги родителя. Его отец, кстати довольно приличный человек, был депутатом "Батькивщыны" два  созыва. Умный человек, чьим авторитетом и интеллектом Люля безнаказанно пользовалась. В благодарность, после смерти отца, взяла сына в список. Отрабатывает.

не дуже він був пристойний
в 99-му на президентських виборах був довіреною особою ткаченка
Нє, ну якщо з Христом порівнювати. то непристойний, а якщо з Пашинським або не доведи боже з Медведчуком?
Не повіриш -я навить вважаю пристойним Мороза. Все в порівнянні.
Батя, мы стараемся ...

Offline spartac

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 486
  • Стать: Чоловіча
Петя один из тех кто сделал Майдан, я думаю собрать пару тысяч демонстрантов возле Зрады как два пальца.
А шоб постоять там 30 дней ещё и билеты можно продавать  :smilie1:
Не сделал,  а оплатил, хотя еще до сих пор не выяснели кто же растреливал Небесную сотню и по чьему заказу.
Нам нужен вождь. А не озлобленый мальчишка, который не может помочиться, не обрызгав всех вокруг.

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
"Батькивщине" не видят юридических оснований для досрочных выборов ВР, вместе с тем существует перспектива расширения проправительственного большинства до 300 и более депутатов.

Об этом в эфире телеканала "112 Украина" заявил народный депутат от фракции "Батькивщина" Андрей Павловский*, передает Цензор.НЕТ.

"Есть определенный общественный запрос на переизбрание ВР, но вместе с тем, если говорить юридическим языком, то юридических оснований для роспуска ВР и досрочных выборов нет, - отметил он. - Это возможно лишь при двух моментах: если распадется эта правительственная коалиция, или ВР в течение тридцати пленарных дней не соберется на свое заседание, что маловероятно".


В то же время, по словам Павловского, возможно переформатирование коалиции в парламенте.

"У меня есть информация о том, что есть такая тенденция, что сейчас готовится выход из Партии регионов достаточно большой группы народных депутатов, которые пытаются под нового президента присоединиться к проправительственному большинству", - рассказал политик.

"Оно может насчитывать более 300 человек. И тогда мы получим шанс, чтобы эта ВР в глазах людей, граждан Украины, хотя бы немного реабилитировалась, приняв историческое решение об изменениях в Конституцию", - цитирует депутата Gazeta.ua

 :lol: :lol: :lol:

Недолго Юля плакала. Это  Юлин план Б: "Своя" коалиция и Юля премьер, с 300 засранцами.

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
Дык, Тимашонка же обещала майдан в случае избрания Порошенка президентом.
Вот он и соберется, чтобы ее окончательно похоронить, если она не образумится.
Но думаю, похоронят ее тихо, без помпы, без майданов.
Много чести ради этой прошмандовки собирать майдан.  :smiley23:
 

Offline salvador dali

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 986
Всё забудьте о жульке

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Петя акцептує!
Петя то акцептуе. Але ж при його повноваженнях.... Це стадо обьявить зразу після інавгурації. що вони перепрацювали, без сна і відпочинку країну 2 роки грабують рятують, і тому ідуть на канікули. крапка . Петя залишається з тими ж силовиками, з тим же Аваковим і Литвинами (братами, щоб поскоріше здохли). І що робити, іти до пустої Ради?

Повноважень у Президента більш ніж досить...
То Ющу все заважало, проте для себе та друзів зроблено було чимало...
Петя зробить не менше....
А там - чи з виборами, чи без... Все залежатиме від кулуарних домовленостей...
Своєї партії у Петі нема. По великому рахунку, йому все одно, яким способом будуть рекрутовані багнети, аби працювало....

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Петя один из тех кто сделал Майдан, я думаю собрать пару тысяч демонстрантов возле Зрады как два пальца.
А шоб постоять там 30 дней ещё и билеты можно продавать  :smilie1:
Не сделал,  а оплатил, хотя еще до сих пор не выяснели кто же растреливал Небесную сотню и по чьему заказу.

Замовник та бенефіціар можуть бути абсолютно різними людьми зі своїми пріорітетами.
Занадто багатьом було вигідно виступати від імені постраждалих!

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Петя один из тех кто сделал Майдан, я думаю собрать пару тысяч демонстрантов возле Зрады как два пальца.
А шоб постоять там 30 дней ещё и билеты можно продавать  :smilie1:
А толку? Они разъедутся, объявят о закрытии сессии в день инаугурации. Ходи возле пустой Рады.
30 днів без засідань і ПП одним указом розганяє ту зРаду. Якщо не захочуть самі розійтися, народ допоможе.

30 днів - та вони декілька раз проведуть засідання. БЮТ домовиться з ПР, КПУ та частиною позафракційних та проведуть таке засідання. Проголосують 2 постанови та 1 Закон та підуть собіі далі інтригувати

гадаю єдиний варіант - розпуск через відсутність більшості у ВРУ

Єдиний виступ ПП про допомогу народу в розпуску ВР і рада навіть двері не відкриє, не те що проголосувати.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Петя один из тех кто сделал Майдан, я думаю собрать пару тысяч демонстрантов возле Зрады как два пальца.
А шоб постоять там 30 дней ещё и билеты можно продавать  :smilie1:
А толку? Они разъедутся, объявят о закрытии сессии в день инаугурации. Ходи возле пустой Рады.
30 днів без засідань і ПП одним указом розганяє ту зРаду. Якщо не захочуть самі розійтися, народ допоможе.

30 днів - та вони декілька раз проведуть засідання. БЮТ домовиться з ПР, КПУ та частиною позафракційних та проведуть таке засідання. Проголосують 2 постанови та 1 Закон та підуть собіі далі інтригувати

гадаю єдиний варіант - розпуск через відсутність більшості у ВРУ

Єдиний виступ ПП про допомогу народу в розпуску ВР і рада навіть двері не відкриє, не те що проголосувати.

Ага.
При этом вход будут охранять "Азов", "Донбасс", "Днепр".
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Ukraine, мне кажется, что в Батькивщие осталось очень мало лояльных Юле депутатов. Один из них - это Павловский, который озвучивает темники, подготовленные Портновым и Медведчуком. Поэтому я бы его заявление серьезно не воспринимал. Он может сотрясать воздух громкими заявлениями, но это отнюдь не означает, что так оно и есть.

Цей же 3.14дар Павловський пропанував провести 25 травня референдум про мову та децентралізацію!  :smilie9: