Автор Тема: "Донбасская глубинка опровергает миф о себе: Донбасс в Россию не хочет" (ФОТО)  (Прочитано 7828 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ToiSamiy

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 292
київ слєзам нє вєріт, нада 100 трупов

не нада

з 2005 року донеччину (і не тільки) віддали на поталу місцевим феодалам(спасібу ющарє), і зараз ми ще повинні іскупіть віну кровью.

(навіяно іншою моєю гілкою)

Раніше ніж з 2005.
Все почалось з Кравчука.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Між іншим, дуже хорошим результатом останніх подій став той факт, що Донецька область, Луганська і Одеса - таки українські, тобто в Росію в цілому не бажають. Раніше здавались доволі українофобськими територіями.

А прифронтовой Херсон, а Николаев?

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
хотілось би вірити, що люди вийшли добровільно, а не по рознарядці зверху, як це постійно проактикувалось до останнього часу в синячих регіонах...

видите где-нить хоть один из плакатов отпечатанный в типографии ? их нет - а это первый признак митинга по разнарядке...ну и опять же - выражение лиц людей

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
хотілось би вірити, що люди вийшли добровільно, а не по рознарядці зверху, як це постійно проактикувалось до останнього часу в синячих регіонах...


Рассказываю. Где-то месяца два тому покупали в Краматорске квадроцикл. Пока туда-сюда разговорились по телефону с хозяином. Пересказывать диалог не буду, бо сильно матерно было. основной тезисы разговора было : "Ура Майдан" "Банда задрала всех" "Сами не выходим бо боимся сильно" Посему меня подобные фотки не удивляют. Власть поменялась и теперь не страшно
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Раніше ніж з 2005.
Все почалось з Кравчука.

При Кучмі було нормально до початку 2004 року(або до 2003). Потім регіонали почали розкручувати тєму бандерівців і "донбас всіх годує". Я пам'ятаю для мене було шоком стаття про поганих бандерівців в регіональскій пресі.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч