Автор Тема: У Порошенка є план...  (Прочитано 2397 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: У Порошенка є план...
« Reply #30 : Червня 04, 2014, 07:06:31 19:06 »
У Порошенка є план... 


Заляти Донецьк з Луганськом шоколадом ?

А, якщо серйозно, вір'ю, що Петро Порошенко себе ще покаже. Його улюблені політичні особи, лев і львиця - Р.Рейган і М. Тетчер  :smilie1:

А всі свої партії він називає "Солідарність"

назва подобається. Там (де, до речі?) стільки же солідарності, скільки було фронту і змін у Сєніній партії.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: У Порошенка є план...
« Reply #31 : Червня 04, 2014, 07:42:22 19:42 »
Так хочеться вірити, що прийде Порошенко, махне рукою і всі наші проблеми вирішаться, всі біди відступлять за східний кордон, всі бідні стануть заможними, а дурні розумними.
Але щось мені підказує, що нам іще шкутильгати і набивати шишки доки все більш-менш нормалізується.
Не за рік будувалося метро не за рік побудується нормальна країна

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: У Порошенка є план...
« Reply #32 : Червня 04, 2014, 07:46:45 19:46 »
Так хочеться вірити, що прийде Порошенко, махне рукою і всі наші проблеми вирішаться, всі біди відступлять за східний кордон, всі бідні стануть заможними, а дурні розумними.
Але щось мені підказує, що нам іще шкутильгати і набивати шишки доки все більш-менш нормалізується.
Не за рік будувалося метро не за рік побудується нормальна країна

ТА головне почати хоч щось робити. Ну не можна знову ставати на ті самі граблі. Корупція, здача інтересів країни і українців в угоду голосів пенсіонерів і рашистів. І з далбасом треба починати вирішувати з простих речей - посадити литвинів і закрити кордон(при військовому стані це має робити і армія, окрім прикордонників), а далі помаленьку бомбити пости і валити терористів. З закритими кордонами їх на довго не вистачить.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: У Порошенка є план...
« Reply #33 : Червня 04, 2014, 09:25:12 21:25 »
не верю в решительность Пороха. Скорее всего общий бла-бла-бла... ну не воин он как не крути.
Миллиардер, прошедший 90-е, не воин?
Странные у вас представления о жизни.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: У Порошенка є план...
« Reply #34 : Червня 04, 2014, 10:27:44 22:27 »
не верю в решительность Пороха. Скорее всего общий бла-бла-бла... ну не воин он как не крути.
Миллиардер, прошедший 90-е, не воин?
Странные у вас представления о жизни.

Про Ахмэта теж казали - воїн, а виявилося лайно. Як тільки ДНРщіки його трішки пришугнули, одразу прибіг до Києва проситися захисту.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: У Порошенка є план...
« Reply #35 : Червня 04, 2014, 10:36:43 22:36 »
не верю в решительность Пороха. Скорее всего общий бла-бла-бла... ну не воин он как не крути.
Миллиардер, прошедший 90-е, не воин?
Странные у вас представления о жизни.

мотивы действий миллиардера и президента немного разные :smilie3:
ігнор Квант

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Re: У Порошенка є план...
« Reply #36 : Червня 04, 2014, 10:38:00 22:38 »
Чото я очкую, пацани... :smilie8:

Ну и очкуй дальше!

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: У Порошенка є план...
« Reply #37 : Червня 04, 2014, 10:42:02 22:42 »
посмлухав новини. Мир, врегулювання і т.д.

Не було слів про жорстку позицію щодо терористів. Сподіваюсь гра напубліку.

Якщо почне зливати АТО як юльки - країні залишиься жити пораховані місяці.

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Re: У Порошенка є план...
« Reply #38 : Червня 04, 2014, 10:44:00 22:44 »
Все, что надо было сделать США и ЕС -

арестовать Хуйло прямо в Нормандии и посадить в клетку в Гааге.

Все остальное - одна пустая говорильня, которая нхрен никому не всралась.

Не хотят бороться за принципы территориальной целостности и ядерных гарантий - завтра прийдут за ними... :(

 

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Re: У Порошенка є план...
« Reply #39 : Червня 04, 2014, 10:47:19 22:47 »
а ось мій прогноз.
після інавгурації активна фаза ато буде практично зупинена на невизначений період і порох буде шукати шляхи мирного врегулювання. він не захоче зразу заплямувати себе кров'ю і в результаті фактично або буде зафіксоване теперішнє статус кво, або ж україна піде на значні поступки даунбасу в плані федералізації. ми отримаємо законсервований конфлікт на довгі роки.

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Re: У Порошенка є план...
« Reply #40 : Червня 04, 2014, 10:50:07 22:50 »
а ось мій прогноз.
після інавгурації активна фаза ато буде практично зупинена на невизначений період і порох буде шукати шляхи мирного врегулювання. він не захоче зразу заплямувати себе кров'ю і в результаті фактично або буде зафіксоване теперішнє статус кво, або ж україна піде на значні поступки даунбасу в плані федералізації. ми отримаємо законсервований конфлікт на довгі роки.

Тогда в 2015 году он уже президентом не будет

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: У Порошенка є план...
« Reply #41 : Червня 04, 2014, 10:52:58 22:52 »
посмлухав новини. Мир, врегулювання і т.д.

Не було слів про жорстку позицію щодо терористів. Сподіваюсь гра напубліку.

Якщо почне зливати АТО як юльки - країні залишиься жити пораховані місяці.


 :smilie2:


Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Re: У Порошенка є план...
« Reply #42 : Червня 04, 2014, 10:56:40 22:56 »
а ось мій прогноз.
після інавгурації активна фаза ато буде практично зупинена на невизначений період і порох буде шукати шляхи мирного врегулювання. він не захоче зразу заплямувати себе кров'ю і в результаті фактично або буде зафіксоване теперішнє статус кво, або ж україна піде на значні поступки даунбасу в плані федералізації. ми отримаємо законсервований конфлікт на довгі роки.

Тогда в 2015 году он уже президентом не будет

хочу помилитися, але скоро все побачимо. до інавгурації залишилося лише 3 дні. та й путлер дає деякі натяки новому президенту

"Вважаю, що у пана Порошенка є унікальний шанс: у нього поки руки не забруднені кров'ю, і він може призупинити цю каральну операцію і почати прямий діалог зі своїми громадянами на сході та півдні своєї країни" , - сказав він в інтерв'ю французьким ЗМІ.

війни також не хочуть ні в європі, ні в америці
« Останнє редагування: Червня 04, 2014, 10:58:24 22:58 від wind »

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: У Порошенка є план...
« Reply #43 : Червня 04, 2014, 10:59:07 22:59 »
Не треба ні на що сподіватись. Сподівання - перший крок на шляху до розчарування (с). Вимагати від Пеці дій треба, відразу після інаагурації, та і зараз не шкідливо.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: У Порошенка є план...
« Reply #44 : Червня 04, 2014, 11:03:23 23:03 »
У Порошенка є план... 


Заляти Донецьк з Луганськом шоколадом ?

А, якщо серйозно, вір'ю, що Петро Порошенко себе ще покаже. Його улюблені політичні особи, лев і львиця - Р.Рейган і М. Тетчер  :smilie1:

Якщо про порошенкових улюблених політичних осіб відомо Обамі, то на підтримку останнього Петя може не розраховувати. Для Обами Путін набагато рідніший ніж Рейган і Тетчер.  :lol:

щось мені підказує, що Обамі начхати на порошенкові ідеали

Можливо Порошенко, буде діяти, як його ідеали...

будемо сподіватися. Блін, все життя подобалися американські демократи, тепер виявляється що нам потрібні республіканці і торі.

2 зауваження:

1). Демократи - це лівий спектр. Україна ніяк не може виборсатись із комунізму. Не думаю, що з нашою економікою ще один лівий експеримент не поставить хрест на Україні.
2). Його кум Ющенко заявляв одразу по обранні, що його кумир - де Голь - людина, що пішл на військовий переворот, аби не допустити до влади комуністів. Незважаючи на заяви, президентство Ющенка звелося до повернення исієї повноти влади компартійній номенклатурі.

Ерґо: "Слухаючи слова, дивімось на спрви." (с)

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: У Порошенка є план...
« Reply #45 : Червня 04, 2014, 11:17:57 23:17 »
а ось мій прогноз.
після інавгурації активна фаза ато буде практично зупинена на невизначений період і порох буде шукати шляхи мирного врегулювання. він не захоче зразу заплямувати себе кров'ю і в результаті фактично або буде зафіксоване теперішнє статус кво, або ж україна піде на значні поступки даунбасу в плані федералізації. ми отримаємо законсервований конфлікт на довгі роки.

Тогда в 2015 году он уже президентом не будет

хочу помилитися, але скоро все побачимо. до інавгурації залишилося лише 3 дні. та й путлер дає деякі натяки новому президенту

"Вважаю, що у пана Порошенка є унікальний шанс: у нього поки руки не забруднені кров'ю, і він може призупинити цю каральну операцію і почати прямий діалог зі своїми громадянами на сході та півдні своєї країни" , - сказав він в інтерв'ю французьким ЗМІ.

війни також не хочуть ні в європі, ні в америці

Анатолій Гриценко написав на своїй сторінці на ФБ.

"Путин об уникальном шансе для Порошенко: "Считаю, что у господина Порошенко есть уникальный шанс: у него пока руки не испачканы кровью, и он может приостановить эту карательную операцию и начать прямой диалог со своими гражданами на востоке и юге своей страны".

Согласен, у Порошенко уникальный шанс действительно есть. Зато у Путина ни уникального, ни любого другого исторически значимого шанса уже нет - именно потому, что руки Путина испачканы кровью".

Offline Arcobaleno

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 213
Re: У Порошенка є план...
« Reply #46 : Червня 04, 2014, 11:23:32 23:23 »
а ось мій прогноз.
після інавгурації активна фаза ато буде практично зупинена на невизначений період і порох буде шукати шляхи мирного врегулювання. він не захоче зразу заплямувати себе кров'ю і в результаті фактично або буде зафіксоване теперішнє статус кво, або ж україна піде на значні поступки даунбасу в плані федералізації. ми отримаємо законсервований конфлікт на довгі роки.

Як не прикро, але мушу погодитись.

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Re: У Порошенка є план...
« Reply #47 : Червня 04, 2014, 11:26:15 23:26 »
Не хоче "заплямовувати кров"ю сепаратистів" = власними руками вбивати співгромадян.

:(

Це не мотивація, а на ідіота він не схожий. Хоча, за тиждень побачимо.. 

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: У Порошенка є план...
« Reply #48 : Червня 05, 2014, 01:20:29 01:20 »
З Еха Москви:

О. ЖУРАВЛЕВА: Какова правильная политика с уже выбранной украинской властью? Что сейчас Порошенко делать несчастному?

Д. БЫКОВ: К сожалению, у украинской власти нет выбора. Ситуация дошла до того, что антитеррористическая операция, как это ни называют, должна быть закончена. Можно же закончить и закончить. Давайте вспомним мудрую политику Владимира Путина, закончившего антитеррористическую ситуацию в Чечне. У нас там сейчас в Чечне сидит человек, которого многие называют большим лоялистом, чем Путин, большим русским, чем Путин. Мне кажется, что там, в Донецке, можно поставить своего Кадырова. Мятежник, который переходит на сторону власти…

О. ЖУРАВЛЕВА: Желательно, бывший бандит.

Д. БЫКОВ: Не обязательно. Я так не думаю. Бывший пассионарий. Просто, знаете, я трусливее вас, и у меня словарь уже подготовлен на этот предмет. Нужно найти там своего человека. Конечно, придется кормить Донецк очень сильно. Но он всегда был дотационным регионом в последние 10 лет. Просто нужно провести переговоры с кем-то из них. И найти там лояльного человека. Я вряд ли думаю, что это будет Стрелков или Бородай – они слишком принципиальные. Но кого-то из них…. Тот же Рамзан Кадыров вряд ли был самым известным человеком в Донецкой республике. Самым известным был Масхадов – и вы помните, как он кончил. Найти своего человека там. И он усмирит Донецкую республику, воспринимаясь ей как свой. Н усмирит гораздо лучше, чем любая АТО. Слушайтесь Владимира Путина. Этот человек плохого не посоветует.