Автор Тема: Солдатик то ще рік назад пишався колорадськими стрічками...  (Прочитано 6369 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Було приблизно таке і зі мною  в якомусь 1969 році 

було сторіччя  Леніна  і вирішили  почесну варту  виставити біля  памятнику  Леніну  в Івано-франківську в Піонерському парку   
що біля 13 школи  от нас  туди і взяли   
я не памятаю точно скільки ми стояли  по моєму 15 хвилин
А ви попробуйте  постояти  15 хвилин  з піонерським салютом
5 хвилин все нормально 
10 хвилин  - нестерпно болить рука
15 хвилин  - таке враження що зараз впадеш ....

Так що не треба ля-ля  всяке буває ...

І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Було приблизно таке і зі мною  в якомусь 1969 році 

було сторіччя  Леніна  і вирішили  почесну варту  виставити біля  памятнику  Леніну  в Івано-франківську в Піонерському парку   
що біля 13 школи  от нас  туди і взяли   
я не памятаю точно скільки ми стояли  по моєму 15 хвилин
А ви попробуйте  постояти  15 хвилин  з піонерським салютом
5 хвилин все нормально 
10 хвилин  - нестерпно болить рука
15 хвилин  - таке враження що зараз впадеш ....

Так що не треба ля-ля  всяке буває ...
между пионером и почетным караулом все же есть разница  :gigi:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

тобі самому не смішно? замах на вбивство. чувак ледь носом у доріжку не гепнувся. там скоріш замах на самогубство.  :laugh:

Чому Ви вирішили , що я жартую ? Якщо проводити слідчі діі ( думаю що всі погодяться що іх проводити просто необхідно ) , то все повинно відбуватись згідно закону . Неможна відкрити провадження без висування звинувачення . Цілком звичайною практикою є " максимальний рівень " , потім грається на пониження в ході слідчих дій і остаточно висувається звинувачення або ні . В усіх інших випадках крім вище означеного , діі солдата не мають ознаки злочину , тому згідно процедури проти нього не можна відкрити провадження . Це по-перше , по - друге я ніде не стверджував , що він мав намір вбити Пороха ( презумпція) , але виключати таку можливість неприпустимо , особливо вважаючи на поточну ситуацію в краіні . Ну на кінець , " замах на вбивство " , ще не означає , що він буде визнаний винним ( скоріш навпаки ) , але залишити це на " отак " просто безвідповідально . Думаю що пояснювати чому не треба
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9399
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові


Та мабуть...і заодно ще тисяч зо 5-10 студентів, які без кінця по гуртожиткам крутили ту музику.  :pooh_lol:

Хвилиночку . Тут одне з двох , або ні Ви , ні решта 5-10 тисяч студентів , не мали " устоявшегося марксистско- лєнінского міровозрєнія " і справедливо були підозрювані в цьому , або Ви і решта 5-10 тисяч студентів таки мали " устоявшеєся марксистско- лєнінскоє міровозреніє " і підозри були несправедливими . Все . Інших варіантів немає як і з цим мудозвоном солдатом . То яка Ваша відповідь ? Перше чи друге ?

Жартуєте? Яке ще м-л міровозрєніє? Тільки здоровий пофігізм. :br
До речі, з чого ви вирішили, що за музику відповідні органи мають когось підозрювати?

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

До речі, з чого ви вирішили, що за музику відповідні органи мають когось підозрювати?

Я нічого не вирішував . Он спитайте в наших форумних харків'ян про долю А. Чернецкого і його тодішнього " Рок-Фронту " . А це між іншим було за Горбатого , як щемили за значки Motorhead за Андропова і просто за " а чьо ти нє подстріжен " харківські мусора , то тут думаю і пояснювати не треба .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Сподiваюсь що СБУ  не настiльки бездарна, шо залишить цю справу без своєї уваги.

Навiть якщо немає беззаперечних фактiв чи пiдозр на ЗМОВУ.

Цей боєць вже "вiдстрiлявся" i не мавби права служити в почесних вартах в майбутньому.
Вiдтепер вiн мав би бути пiд пильним оком спецслужб на довгi роки.
Правда рано чи пiзно випливе -  Як би ретелльно ФСБ не продумувало спєцопєрацiю,
якщо така насправдi була.


Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Я фигею с этих уебанов, которые заводят аккаунт вконтакте, чтобы выложить в сеть всю информацию о себе, включая номера мобильников... Край непуганых идиотов (с)...


Еще больше фигею с тех, кто набирает таких "кадров" в серьезные структуры...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Я фигею с этих уебанов, которые заводят аккаунт вконтакте, чтобы выложить в сеть всю информацию о себе, включая номера мобильников... Край непуганых идиотов (с)...


Еще больше фигею с тех, кто набирает таких "кадров" в серьезные структуры...
Плюс багато. Сцуко, в військах взагалі є якісь аналоги совєцьких особістів?

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
а чи це не той сюрприз, про який в п’ятницю грозилися колоради?

хоча, версія здохляка, який не витримав і впав - теж реальна.

може їх там не годують  і не напувають, щоб в туалет не хотіли.

щодо тих, хто вважає, що солдатикам тра парасольку і лавочку для спочинку, то нагадаю, що то є війскові , а не дитсадок.

і що стояти на блок -посту дещо важче - і зброя -амуніція справжня, і кулі ворогів теж.