Автор Тема: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?  (Прочитано 2321 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #30 : Червня 10, 2014, 03:17:20 03:17 »
:Vedy_sebe:
На старому фупі
Завели гілку, вже багато сторінок
Називається так : " Ок! Ти підарас пашол нахуй !"
Чим увіковічили відбірного підараса користувача Ок!
А тобі не дає спокою чужа слава

скоццкая ветка, стадный инстинкт да и только .... виртуально - он их победил

модерации я так понимаю...там сейчас нет...........

просто реакция людей когда первую страничку открываешь....а там один ОК..

вот видать и открыли веточку...

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17209
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #31 : Червня 10, 2014, 07:00:41 07:00 »
Турчинов - герой Ok! нашего времени форума!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #32 : Червня 10, 2014, 04:50:46 16:50 »
Знаете почему я здесь и чем хорош форум? 


Потому что Вы Хуйло-2  :hot:

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #33 : Червня 10, 2014, 05:56:53 17:56 »
Турч, ...

... сам ти дрищ  :gigi:
Kremlin delenda est.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #34 : Червня 10, 2014, 08:54:39 20:54 »
Тем что здесь поголовно Дрыщи! А я не люблю говорить с единомышленниками, что с ними говорить? Зачем? Смысл? Они единомышленники и это отлично! Я люблю битвы при чем что бы я был один, а Дрыщей к примеру множество или синих уебанов как на ЦУГе! Вот это драйв, вот это схватка! Поэтому Чупс ты молодец гнида, что собрал всех дрыщей в одном месте. Для меня это по сути Клондайк!

Держи пять гнида!  :laugh:

Як це так поголовно ??????  Особисто я, дрищів ненавиджу ще з 2006 року, щонайменше.
Ющенка я перестав поважати і вважати за політика ще в вересні 2005, після відставки Юлі, тоді коли Порошенко забіг в кабінет до Ющенка весь "В сльозах і в соплях" )))
А в 2006 році, коли Ющенко допомагав ригам фальсифікувати вибори, щоб БЮТ набрав якнайменше голосів, щоб у НУ і ПР виникла б необхідність створювати ширку, то після цього Ющ став моїм особистим ворогом.

( взагалі то не рекомендую тут вживати слово "дрищі", бо тут модератори на це слово реагують наче на матюки, банять на цілі тижні).

Коли в 2010 р. вибрали Янука, пам"ятаю який на ФУПі стояв дурнуватий ржач : " А пох, вони однакові!" Я їм пару місяців вправляв мозги, доки недойопана ольона не витурила мене з ФУПу по сьогодні.

А та публіка що зараз тут тусується - це, здебільшо, молодь, яка зовсім нещодавно в дитсадку випускний бал відгуляла.
Вони хочуть якихось "рехворм", шукають собі "нових молодих облич в політиці", а те що без тотальної деолігархізації в країні змінити нічого не можливо, то вони це зрозуміти не хочуть і не можуть.
Хто б це міг би зробити крім ненависної Юльки вони не знають, але Юльку всеодно люто ненавидять і рехворм хочуть , що аж на гівно сходять.

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #35 : Червня 10, 2014, 08:58:56 20:58 »
Тем что здесь поголовно Дрыщи! А я не люблю говорить с единомышленниками, что с ними говорить? Зачем? Смысл? Они единомышленники и это отлично! Я люблю битвы при чем что бы я был один, а Дрыщей к примеру множество или синих уебанов как на ЦУГе! Вот это драйв, вот это схватка! Поэтому Чупс ты молодец гнида, что собрал всех дрыщей в одном месте. Для меня это по сути Клондайк!

Держи пять гнида!  :laugh:

Як це так поголовно ??????  Особисто я, дрищів ненавиджу ще з 2006 року, щонайменше.
Ющенка я перестав поважати і вважати за політика ще в вересні 2005, після відставки Юлі, тоді коли Порошенко забіг в кабінет до Ющенка весь "В сльозах і в соплях" )))
А в 2006 році, коли Ющенко допомагав ригам фальсифікувати вибори, щоб БЮТ набрав якнайменше голосів, щоб у НУ і ПР виникла б необхідність створювати ширку, то після цього Ющ став моїм особистим ворогом.

( взагалі то не рекомендую тут вживати слово "дрищі", бо тут модератори на це слово реагують наче на матюки, банять на цілі тижні).

Коли в 2010 р. вибрали Янука, пам"ятаю який на ФУПі стояв дурнуватий ржач : " А пох, вони однакові!" Я їм пару місяців вправляв мозги, доки недойопана ольона не витурила мене з ФУПу по сьогодні.

А та публіка що зараз тут тусується - це, здебільшо, молодь, яка зовсім нещодавно в дитсадку випускний бал відгуляла.
Вони хочуть якихось "рехворм", шукають собі "нових молодих облич в політиці", а те що без тотальної деолігархізації в країні змінити нічого не можливо, то вони це зрозуміти не хочуть і не можуть.
Хто б це міг би зробити крім ненависної Юльки вони не знають, але Юльку всеодно люто ненавидять і рехворм хочуть , що аж на гівно сходять.

молодец, правильно мыслишь, поэтому уверен у тебя и в делах твоих все в порядке. Юльков кинуть в жизни практически невозможно, они сразу видят и удаляют из своей жизни никчем и кидал

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #36 : Червня 10, 2014, 09:06:22 21:06 »
Турчиноффъ
Дякую брате! ))

І я вірю, що цей форум вже дуже швидко перестане бути шоколадним цехом )))
Петя вже робить все що треба, так швидко, ще не встигши навіть добре розміститись на табуретці ;)))

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #37 : Червня 10, 2014, 09:22:14 21:22 »
 :fp

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #38 : Червня 10, 2014, 09:25:25 21:25 »

( взагалі то не рекомендую тут вживати слово "дрищі", бо тут модератори на це слово реагують наче на матюки, банять на цілі тижні).


вообще-то это в правилах прописано

4.1 Нав'язливе і надмірне використання образливих назв політичних опонентів ("дрищі", "убюткі" тощо)

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #39 : Червня 10, 2014, 09:26:37 21:26 »
Тем что здесь поголовно Дрыщи! А я не люблю говорить с единомышленниками, что с ними говорить? Зачем? Смысл? Они единомышленники и это отлично! Я люблю битвы при чем что бы я был один, а Дрыщей к примеру множество или синих уебанов как на ЦУГе! Вот это драйв, вот это схватка! Поэтому Чупс ты молодец гнида, что собрал всех дрыщей в одном месте. Для меня это по сути Клондайк!

Держи пять гнида!  :laugh:

Як це так поголовно ??????  Особисто я, дрищів ненавиджу ще з 2006 року, щонайменше.
Ющенка я перестав поважати і вважати за політика ще в вересні 2005, після відставки Юлі, тоді коли Порошенко забіг в кабінет до Ющенка весь "В сльозах і в соплях" )))
А в 2006 році, коли Ющенко допомагав ригам фальсифікувати вибори, щоб БЮТ набрав якнайменше голосів, щоб у НУ і ПР виникла б необхідність створювати ширку, то після цього Ющ став моїм особистим ворогом.



странно, что юля не стала Вашим врагом, после попытки создать ширку с рыгами в 2009-ом

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #40 : Червня 10, 2014, 09:27:47 21:27 »

( взагалі то не рекомендую тут вживати слово "дрищі", бо тут модератори на це слово реагують наче на матюки, банять на цілі тижні).


вообще-то это в правилах прописано

4.1 Нав'язливе і надмірне використання образливих назв політичних опонентів ("дрищі", "убюткі" тощо)

За "бютошоблу" нікого не банили.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #41 : Червня 10, 2014, 09:31:55 21:31 »

А та публіка що зараз тут тусується - це, здебільшо, молодь, яка зовсім нещодавно в дитсадку випускний бал відгуляла.
Вони хочуть якихось "рехворм", шукають собі "нових молодих облич в політиці", а те що без тотальної деолігархізації в країні змінити нічого не можливо, то вони це зрозуміти не хочуть і не можуть.



вообще-то здесь был опрос по поводу возраста форумчан - большинство - за 40 ...

но Вам видимо хочется думать, что Вы здесь один такой самый умудренный а все остальные школота

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #42 : Червня 10, 2014, 09:52:21 21:52 »
Турчиноффъ
Дякую брате! ))

І я вірю, що цей форум вже дуже швидко перестане бути шоколадним цехом )))
Петя вже робить все що треба, так швидко, ще не встигши навіть добре розміститись на табуретці ;)))

Тож до праці друже....  :smiley15:

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #43 : Червня 10, 2014, 09:54:01 21:54 »
а чого турч не забанений за "дрищі" ? Він що особливий - модери ?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #44 : Червня 10, 2014, 11:21:47 23:21 »
Тем что здесь поголовно Дрыщи! А я не люблю говорить с единомышленниками, что с ними говорить? Зачем? Смысл? Они единомышленники и это отлично! Я люблю битвы при чем что бы я был один, а Дрыщей к примеру множество или синих уебанов как на ЦУГе! Вот это драйв, вот это схватка! Поэтому Чупс ты молодец гнида, что собрал всех дрыщей в одном месте. Для меня это по сути Клондайк!

Держи пять гнида!  :laugh:

Як це так поголовно ??????  Особисто я, дрищів ненавиджу ще з 2006 року, щонайменше.
Ющенка я перестав поважати і вважати за політика ще в вересні 2005, після відставки Юлі, тоді коли Порошенко забіг в кабінет до Ющенка весь "В сльозах і в соплях" )))
А в 2006 році, коли Ющенко допомагав ригам фальсифікувати вибори, щоб БЮТ набрав якнайменше голосів, щоб у НУ і ПР виникла б необхідність створювати ширку, то після цього Ющ став моїм особистим ворогом.



странно, что юля не стала Вашим врагом, после попытки создать ширку с рыгами в 2009-ом
Попитка "создать ширку" була від безвиході, щоб зберегтися на прем"єрській посаді. Бо созники з НУНС виявились не союзниками, а справжніми ворогами (згадайте хоча бповедінку Юща й Балоги з першого дня 2-гого Юліного прем"єрства - щоденна обструкція від Балоги і щоженні "доручення")
А діло йшло до виборів. Ющ хотів її викинути з прем"єрського крісла за будь-яку ціну, перспектива приходу до влади Янука його не турбувала, навпаки, - він цьому ще й немало посприяв.

...А як ви всі тут голосували за пороха, який був не те що партнером ригів у ширці, а був взагалі міністром економіки, підлеглим Азарова ???

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #45 : Червня 10, 2014, 11:24:24 23:24 »
Тем что здесь поголовно Дрыщи! А я не люблю говорить с единомышленниками, что с ними говорить? Зачем? Смысл? Они единомышленники и это отлично! Я люблю битвы при чем что бы я был один, а Дрыщей к примеру множество или синих уебанов как на ЦУГе! Вот это драйв, вот это схватка! Поэтому Чупс ты молодец гнида, что собрал всех дрыщей в одном месте. Для меня это по сути Клондайк!

Держи пять гнида!  :laugh:

Як це так поголовно ??????  Особисто я, дрищів ненавиджу ще з 2006 року, щонайменше.
Ющенка я перестав поважати і вважати за політика ще в вересні 2005, після відставки Юлі, тоді коли Порошенко забіг в кабінет до Ющенка весь "В сльозах і в соплях" )))
А в 2006 році, коли Ющенко допомагав ригам фальсифікувати вибори, щоб БЮТ набрав якнайменше голосів, щоб у НУ і ПР виникла б необхідність створювати ширку, то після цього Ющ став моїм особистим ворогом.



странно, что юля не стала Вашим врагом, после попытки создать ширку с рыгами в 2009-ом
Попитка "создать ширку" була від безвиході, щоб зберегтися на прем"єрській посаді.

т.е. это ее оправдывает ?

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #46 : Червня 10, 2014, 11:30:26 23:30 »

Попитка "создать ширку" була від безвиході, щоб зберегтися на прем"єрській посаді. Бо созники з НУНС виявились не союзниками, а справжніми ворогами (згадайте хоча бповедінку Юща й Балоги з першого дня 2-гого Юліного прем"єрства - щоденна обструкція від Балоги і щоженні "доручення")


Ну хто б сумнівався  :weep: :lol:

зі: qwest, недочитав тред до твого повідомлення  :smiley15:
« Останнє редагування: Червня 10, 2014, 11:33:26 23:33 від Doping »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #47 : Червня 10, 2014, 11:32:30 23:32 »

т.е. это ее оправдывает ?

Ну не те що оправдує... Я б так не сказав би прямо й натуралістично. ...Але як було їй бути, коли Ющенко виявився негідником і брехуном буквально з 1-го дня своєї каденції ???
Він на Майдані обцяв турботу для маленького українця, а сам зкорешувався з тією бидлотою, яку ми перемогли в 2004 році завдяки народній підтримці.
Порядок в газовій сфері він наводити сам не хотів і Юлі не давав. Росукренерго його влаштовувало.
.
Для мене, головним завдання Помаранч. реолюції було початок деолігархізації України, те що з таким скрипом починає здійснюватись лише зараз, та й то, якщо Петя не загальмує.
.
В Юлі одна була помилка: в 2007 році треба було не Іуді ющенку допомагати, посприявши розпуку ВР іврятувавши його від імпічменту, а зайняти нейтралітет і дати ригам його зжерти. То й швидше були б вибори і шансів у неї обратись було б більше. А так - понадіялась, що той іуда більше їй палиць в колеса не ставитиме.
Однак не дооцінила вона прищавого іуду.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #48 : Червня 10, 2014, 11:37:16 23:37 »

т.е. это ее оправдывает ?

Ну не те що оправдує... Я б так не сказав би прямо й натуралістично. ...Але як було їй бути, коли Ющенко виявився негідником і брехуном буквально з 1-го дня своєї каденції ???


брехуном даже тогда, когда выполнил слово данное юле и назначил ее премьером ?

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #49 : Червня 10, 2014, 11:38:57 23:38 »

т.е. это ее оправдывает ?

Ну не те що оправдує... Я б так не сказав би прямо й натуралістично. ...

ясно, значит - не оправдывает...ок

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #50 : Червня 10, 2014, 11:40:00 23:40 »

т.е. это ее оправдывает ?

.
Для мене, головним завдання Помаранч. реолюції було початок деолігархізації України, те що з таким скрипом починає здійснюватись лише зараз, та й то, якщо Петя не загальмує.
.



а не люстрация всех и вся ? а не реформы всего и вся ?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #51 : Червня 10, 2014, 11:47:19 23:47 »

т.е. это ее оправдывает ?

Ну не те що оправдує... Я б так не сказав би прямо й натуралістично. ...Але як було їй бути, коли Ющенко виявився негідником і брехуном буквально з 1-го дня своєї каденції ???


брехуном даже тогда, когда выполнил слово данное юле и назначил ее премьером ?
Ой... Якщо я зараз почну згадувати який полытик коли збрехав... Той раз коли виконав обыцянку про Прем"эрство - це був один з небагатьох разыв коли Юще не збрехав. Та й то, тыльки тому, що Юля пысля ынаугурацыъ ходила за ним по п"ятам буквально.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #52 : Червня 10, 2014, 11:48:57 23:48 »

т.е. это ее оправдывает ?

Ну не те що оправдує... Я б так не сказав би прямо й натуралістично. ...

ясно, значит - не оправдывает...ок
Для мене - оправдує, бо вона на це пішла выд безвиході. Я ж сказав, треба було їй в 2007 році думать. У юлі є один негатив: погано розрізняє прихованих негідників.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #53 : Червня 10, 2014, 11:52:36 23:52 »

т.е. это ее оправдывает ?

.
Для мене, головним завдання Помаранч. реолюції було початок деолігархізації України, те що з таким скрипом починає здійснюватись лише зараз, та й то, якщо Петя не загальмує.
.



а не люстрация всех и вся ? а не реформы всего и вся ?
Особисто я - за люстрацію.  Але хто б її в 2005 році робив би? Здійняли б зразу крик: полювання на відьом, помста і т.д.
реформи можна робити тільки після деолігархізації, що й було частково зроблено Юлею, коли було забрано Криворізький комбінат, продано за серйозні гроші на аукціоні і ( жовтень 2005) коли вона вже навть прем"єром не була ( з 08.09.2005 р.). Єхануров всі ці гроші пустив не на реформи, а просто на проїдання.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #54 : Червня 10, 2014, 11:56:21 23:56 »

т.е. это ее оправдывает ?

Ну не те що оправдує... Я б так не сказав би прямо й натуралістично. ...

ясно, значит - не оправдывает...ок
Для мене - оправдує, бо вона на це пішла выд безвиході.

охохохххх


ладно,

Бумеранг,

нет юща, нет юли

есть страна

и есть патриоты - которые на передовой, и которые в тылу помогают тем, что на передовой - вот на них все пока и держится

на евромайдане не кричали за пороха, стояли за Украину

получится у пороха - хорошо, не получится - будет списан в утиль как и предыдущие

не научились быть еще наши политики частью страны, по большей части они представляют себя и своих соратников читай спонсоров, не отождествляют они себя с Украиной как патриоты

слишком много мы о них говорим, многие из них этого не заслуживают

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Знаете почему я здесь и чем хорош форум?
« Reply #55 : Червня 11, 2014, 12:04:44 00:04 »
qwest
Згоден. Хай Порох працює, якщо він при владі зараз. Вибрали - так вибрали.
Одне я тільки тут не можу зрозуміти від основної маси форумчан: чого тут таке оскаженіле ставлення до Ю. Тимошенко, у якої її політична біографія на порядок якісніша ніж у Порошенка.
І в Юлі були в біографії всякі косяки, але ж вона не злякалась, не втекла з країни, з ризиком для життя відсиділа в тюрмі. Хай і в лікарняній палаті, але півтора року без свіжого повітря.

Про Порошенка, його біографію, бігання з партії в партію і т.д., не буду навіть переповідати.
Але хай вже працює, хай зараз командує війною і здійснює деолігархізацію.
Бо точно, скоро залишимось без країни.