Автор Тема: Roman Burko: Россия готовит миллион первое вторжение  (Прочитано 4591 раз)

0 Користувачів і 10 Гостей дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412


Довго пояснювати, але маю замало інформації звідти, котрій можу довіряти 100% тому і кинув на форум.


Ясно. Вкинули панічну фуйню не пояснюючі...

Ну не жартуйте! Зараз все кину і буду тут пояснювати і джерела вказувати! Вистарчить, що цей чувак безпосередньо спілкується з headhunter-ами котрі туди їздять на заробітки і його висновки перетнулися десь з моїми. Звісно не хотілося б щоб сталася ще і пряма агресія, але непряма вже іде давно і сили в зоні конфлікту нарощуються. Моніторити малі групки не так просто. А причетність контрактних військових з ерефії вже доведена.


Значіт чапаєш по холодку нахер, разом зі своїм вкидом на лопостя. :bpm:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
почитал фейсбук этого романа бурка

https://www.facebook.com/burkonews

не вижу у него особо панических постов

чувак постит "за шо кпил, за то и продал"

т.е. не скажешь, что железобетонный источник

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
The invasion has begun..

A full Russian reinforced motor rifle battalion (10 T-72 tanks, 30 BTR armored vehicles, and 500-600 men) has crossed into Ukraine in the Snizhne area. A similar formation has also possibly crossed into the Luhansk Oblast.

по руські: расєянский батальйон 10 T-72 танків, 30 БТР, 500-600 вояк пересік кордон України в Сніжному, така сама формація можливо прибула в луганську область

источник чей ?

Хуевое Снежное @Irunka_G · 7m

ДА, ТАНКИ.
РОССИЙСКИЕ ТАНКИ.
В СНЕЖНОМ.
КОМУ ЕЩЕ ОБЪЯСНИТЬ?
 
 
Хуевое Снежное @Irunka_G · 9m

Уже три танка в центре Снежного.
А зенитка - на самом верху 10-го бугра, чтоб удобнее.
 
 
torez.info @TorezInfo · 18m

#Снежное превращают в укрепрайон. Границы нет, #Россия в тупую заводит свои войска и ни кто нихрена не делает. По городу огневые точки
« Останнє редагування: Червня 12, 2014, 11:35:50 11:35 від otaman »

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
если б какая-то херня творилась бы - твиттер бы уже криком кричал...а так - тишина будничная

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
структурний аналіз з каналів Zello ? йоптваюмать ?

Да, да. На канале "Славянск" народ по ночам прикалывается, издеваясь над коларадами, а Рашка из этого стеба сделала сенсацию.  :gigi:



Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17675
  • Стать: Чоловіча
Харе истерить. Никто не знает, что будет завтра. Полезет Россия полномасштабной войной, что ж...Судьба значит такая. Оставшиеся в живых украинцы будут пить на Красной площади пиво по 8 гривен. Это я вам точно говорю. России не станет. Вообще. Ни в каком виде. Да, нам будет плохо. Многие погибнут. Но Рашки не станет ни в виде тушки, ни в виде чучелка. Может тогда наши внуки заживут от Днепра до Енисея счастливо. И трембиты заиграют на сопках Камчатки. Пусть решает Путин. Хочет он себе участи Каддафи или нет. Жалеть никого не будем. Кремль до единой жопы будет посажен на кол.

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...


Довго пояснювати, але маю замало інформації звідти, котрій можу довіряти 100% тому і кинув на форум.


Ясно. Вкинули панічну фуйню не пояснюючі...

Ну не жартуйте! Зараз все кину і буду тут пояснювати і джерела вказувати! Вистарчить, що цей чувак безпосередньо спілкується з headhunter-ами котрі туди їздять на заробітки і його висновки перетнулися десь з моїми. Звісно не хотілося б щоб сталася ще і пряма агресія, але непряма вже іде давно і сили в зоні конфлікту нарощуються. Моніторити малі групки не так просто. А причетність контрактних військових з ерефії вже доведена.


Значіт чапаєш по холодку нахер, разом зі своїм вкидом на лопостя. :bpm:

Замість хамити міг би щось по суті сказати, я далеко не панікер і звичайно мені прикро чиєсь болото самозаспокоєння зрушувати, але інформація тривожна тому вирішив нею поділитися, більше пояснювати не буду. Форум - площа для обміну інформацією, нє? Чи співання мантр «всьо харашо...»?
« Останнє редагування: Червня 12, 2014, 11:43:21 11:43 від demos »

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
структурний аналіз з каналів Zello ? йоптваюмать ?

Згода, текст досить істеричний і хаотичний, але мої висновки близькі до висновків автора  :smilie2:

І грунтуються вони на....?



.. на висновках автора..

" Сіводня в 19.00 вторженіє" (с)  було кілька тижнів назад..

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Я вот не понимаю зачем Порох визжал об одном туре ?Если будет два то Украина загыне?Я на это дело повелся.Но я смотрю мы бы ничего не потеряли если бы и три тура было.Потому шо этот мудак заховався и не отсвечивает как-будто у нас вообще президента в стране нет.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
От питання бльондинки. :shuffle:
А чому президент ще не змінює міністра оборони, МВС, не наводить порядки у Генштабі.
Думала, це повинно було бути головним питанням у перші ж дні президенства. Більшість за нього проголосували у 1 турі, щоб почав кардинальні зміни в цих міністерствах. І тиша...

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Я вот не понимаю зачем Порох визжал об одном туре ?Если будет два то Украина загыне?Я на это дело повелся.Но я смотрю мы бы ничего не потеряли если бы и три тура было.Потому шо этот мудак заховався и не отсвечивает как-будто у нас вообще президента в стране нет.

та хай лучше не отсвечивает, если сказать нечего

было бы хуже, если б он щас светил таблом с популистскими речами

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
От питання бльондинки. :shuffle:
А чому президент ще не змінює міністра оборони, МВС, не наводить порядки у Генштабі.
Думала, це повинно було бути головним питанням у перші ж дні президенства. Більшість за нього проголосували у 1 турі, щоб почав кардинальні зміни в цих міністерствах. І тиша...

хз шо он там делает ... тишина непонятна ... цеголко молчит тоже

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Я вот не понимаю зачем Порох визжал об одном туре ?Если будет два то Украина загыне?Я на это дело повелся.Но я смотрю мы бы ничего не потеряли если бы и три тура было.Потому шо этот мудак заховався и не отсвечивает как-будто у нас вообще президента в стране нет.
а это был такой очередной развод народа.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Народ, я вами горжусь. такая провокативная ветка и ни капли паники!! :smiley15:

ЦЬОМ-ЦЬОМ, НЯШЕЧКА !))))) :love:

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Я вот не понимаю зачем Порох визжал об одном туре ?Если будет два то Украина загыне?Я на это дело повелся.Но я смотрю мы бы ничего не потеряли если бы и три тура было.Потому шо этот мудак заховався и не отсвечивает как-будто у нас вообще президента в стране нет.

та хай лучше не отсвечивает, если сказать нечего

было бы хуже, если б он щас светил таблом с популистскими речами
Понимаешь,в армии хуже всего когда нет приказов то есть никаких действий.Тогда армия начинает разлагаться.Если армия будет бездействовать,во -первых начнутся большие потери,Во-вторых она просто перестанет существовать.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
От питання бльондинки. :shuffle:
А чому президент ще не змінює міністра оборони, МВС, не наводить порядки у Генштабі.
Думала, це повинно було бути головним питанням у перші ж дні президенства. Більшість за нього проголосували у 1 турі, щоб почав кардинальні зміни в цих міністерствах. І тиша...

хз шо он там делает ... тишина непонятна ... цеголко молчит тоже

От і трєвожно...
Хоч би десь засвітився президент. У такий час потрібно кожен день спілкуватись з народом, хоча б фразою-другою.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412


Замість хамити міг би щось по суті сказати, я далеко не панікер і звичайно мені прикро чиєсь болото самозаспокоєння зрушувати, але інформація тривожна тому вирішив нею поділитися, більше пояснювати не буду. Форум - площа для обміну інформацією, нє? Чи співання мантр «всьо харашо...»


О! А от інформації то в тебе і повний нуль.
Зело, твітер, блогер та фейсбук...то для  :alen

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Я вот не понимаю зачем Порох визжал об одном туре ?Если будет два то Украина загыне?Я на это дело повелся.Но я смотрю мы бы ничего не потеряли если бы и три тура было.Потому шо этот мудак заховався и не отсвечивает как-будто у нас вообще президента в стране нет.
а это был такой очередной развод народа.
Не народа, а потомствених противсіхв.
А зараз їх називають іншим словом, не буду його називати ( на букву "Др.."), бо за це слово тут нещадно банять, це слово тут наче матюк.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Схема, которую используют террористы при широкой поддержке Российской Федерации достаточно проста: они захватывают 1-2 единицы оружия и впоследствии завозят через границу намного больше единиц данного типа вооружения. Так было с арт.установкой НОНА про которую несколько раз рапортовали, что она подбита. Данная установка, захваченная еще в мае у 25 оаэмбр была действительно подбита, но она послужила хорошим прикрытием переброски еще 4 таких установок, которые периодически позникали в разных районах Славянска. (по количеству пробоин и разнице в цвете можно было определить, что установка не одна, а их несколько).
так было с 2-3 ящиками РПГ, которые они захватили с грузовиком с липовыми военными номерами ВСУ.
я об этом тут тему еще постил, указывал на поддельные номера и утверждал, что грузовик пригнан из РФ и что он только один попал на камеру, но кроме него могли заехать еще куча таких грузовиков с РПГ и прочим тяжелым вооружением.

то же самое и с "иглами", которые якобы были в "Кразе" ВСУ, который остановили примерно в тот же период.

"Иглами" можно сбить низко летящие вертушки, но нельзя было сбить Ан-30Б, который на момент крушения летел на высоте 3,5 км.
уверен на 100% его сбили ракетой с какого-нить мобильного комплекса ПВО типа С-125, например.
ничего не стоило замотать эту хрень в брезент и тайком перевезти из Рашки в Славянск.
я просто сильно сомневаюсь, что Рашка давала боевикам новейшие переносные ПЗРК, о которых пестел Тымчук.
скорее всего это были устаревшие комплексы ПВО.

Welcome to the Dark Side of the Force

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
чекиста Порошенка должна быть холодная голова, горячее сердце и чистые руки" (с)

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
От питання бльондинки. :shuffle:
А чому президент ще не змінює міністра оборони, МВС, не наводить порядки у Генштабі.
Думала, це повинно було бути головним питанням у перші ж дні президенства. Більшість за нього проголосували у 1 турі, щоб почав кардинальні зміни в цих міністерствах. І тиша...

хз шо он там делает ... тишина непонятна ... цеголко молчит тоже

От і трєвожно...
Хоч би десь засвітився президент. У такий час потрібно кожен день спілкуватись з народом, хоча б фразою-другою.
шифрується негідник ))))))  :laugh: сидить десь на конд.фабриці і імітує кипучу діяльність )))
...а в самого вже аж вуха трусяться ;)))))))))

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...


Замість хамити міг би щось по суті сказати, я далеко не панікер і звичайно мені прикро чиєсь болото самозаспокоєння зрушувати, але інформація тривожна тому вирішив нею поділитися, більше пояснювати не буду. Форум - площа для обміну інформацією, нє? Чи співання мантр «всьо харашо...»

О! А от інформації то в тебе і повний нуль.
Зело, твітер, блогер та фейсбук...то для  :alen

Не суди по собі. Я безвідповідально інфу базовану тільки на вище вказаних джерелах не вважаю за достовірну.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Цитувати
Замість хамити міг би щось по суті сказати, я далеко не панікер і звичайно мені прикро чиєсь болото самозаспокоєння зрушувати, але інформація тривожна тому вирішив нею поділитися, більше пояснювати не буду. Форум - площа для обміну інформацією, нє? Чи співання мантр «всьо харашо...»?
ТС вы наверно большой поклонник Задорнова с его " ну они тупппые".
Так вот они конечно тупые, но остальные, как показывает практика еще тупее. Поэтому предположить что блогеры, твитеристы и прочие свингеры лучше проинформированы чем разведка одной из супердержав по меньшей мере инфантильно. Как по мне вы намеренно сеете панику (об этом говорит броский заголовок и пустота под ним). Но не отчаивайтесь, структурный анализ ваших постов со временем прояснит картину и вы получите причитающеееся. :smilie7:
Батя, мы стараемся ...

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Бля, українці самі наломали дров:

Спершу вибрали Президента - ідеаліста, потім поставили на популістку, після того вибрали зека і давали йому красти
як хотів і де хотів, потім зека відпіздили, части звалила нахєр, частина схопилася за автомати, а частина вирішила що може взагалі краще всім розбігтися.

Нарешті, з переляку в один тур вибрали Президента, який сам охуїв від того, що на нього вирішили все повісити по швидкому.

Тепер порозсідалися по диванах і кожен день виють - пішов нахер Президент, чого ти нічого не вирішив за три дні,
чого мовчиш, а дістав, а боягуз, а свиня.

Я не знаю, які нерви в Порошенка, але я би всіх, спершу, відпіздив сокирою, аби хоть трохи заткнулися, і дали
попрацювати нормально. :smilie9:

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
Для finli і інших:

Дорогенькі мої, можете вважати мене за панікера, проплаченого агента, еtc.
Mожете банити, чи ні, справа модераторів. Зараз я мушу відлучитися тому прошу не вважати це за втечу.
Інформація яку я маю не базується тільки на інернеті і я не буду більше спекулювати на цю тему.
Ящо ви маєте достовірну інформацію з надійних джерел яка заперечує факти проникнення на територію України груп терористів і техніки, прошу не встидатися і постити, я також хочу мати певність, що все добре і ми на добрій дорозі...

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Бля, українці самі наломали дров:

Спершу вибрали Президента - ідеаліста, потім поставили на популістку, після того вибрали зека і давали йому красти
як хотів і де хотів, потім зека відпіздили, части звалила нахєр, частина схопилася за автомати, а частина вирішила що може взагалі краще всім розбігтися.

Нарешті, з переляку в один тур вибрали Президента, який сам охуїв від того, що на нього вирішили все повісити по швидкому.

Тепер порозсідалися по диванах і кожен день виють - пішов нахер Президент, чого ти нічого не вирішив за три дні,
чого мовчиш, а дістав, а боягуз, а свиня.

Я не знаю, які нерви в Порошенка, але я би всіх, спершу, відпіздив сокирою, аби хоть трохи заткнулися, і дали
попрацювати нормально. :smilie9:

...І хто це йому працювати не дає ??? Може ми тут на форумі ?

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Бля, українці самі наломали дров:

Спершу вибрали Президента - ідеаліста, потім поставили на популістку, після того вибрали зека і давали йому красти
як хотів і де хотів, потім зека відпіздили, части звалила нахєр, частина схопилася за автомати, а частина вирішила що може взагалі краще всім розбігтися.

Нарешті, з переляку в один тур вибрали Президента, який сам охуїв від того, що на нього вирішили все повісити по швидкому.

Тепер порозсідалися по диванах і кожен день виють - пішов нахер Президент, чого ти нічого не вирішив за три дні,
чого мовчиш, а дістав, а боягуз, а свиня.

Я не знаю, які нерви в Порошенка, але я би всіх, спершу, відпіздив сокирою, аби хоть трохи заткнулися, і дали
попрацювати нормально. :smilie9:
Структурный анализ ваших постов указывает на то, что вы ошиблись веточкой. Порошенка славят в соседней.
Батя, мы стараемся ...

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Для finli і інших:

Дорогенькі мої, можете вважати мене за панікера, проплаченого агента, еtc.
Mожете банити, чи ні, справа модераторів. Зараз я мушу відлучитися тому прошу не вважати це за втечу.
Інформація яку я маю не базується тільки на інернеті і я не буду більше спекулювати на цю тему.
Ящо ви маєте достовірну інформацію з надійних джерел яка заперечує факти проникнення на територію України груп терористів і техніки, прошу не встидатися і постити, я також хочу мати певність, що все добре і ми на добрій дорозі...


Так, Ти або панікер, або проплачений.
Так, за таке банять.
Так, це справа модераторів.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Структурный анализ ваших постов указывает на то, что вы ошиблись веточкой. Порошенка славят в соседней.

А де я славлю Порошенка ?
Я матюкаю українців. Нє?

"Структурный анализ"(с). :lol:

Якщо шо, я закінчував КПІ "Інститут системного аналізу"  :smilie3:
« Останнє редагування: Червня 12, 2014, 12:13:00 12:13 від OlegSky »