Автор Тема: Західна Україна і Донбас - порівняннячко  (Прочитано 2577 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Західна Україна і Донбас - порівняннячко
« Reply #30 : Червня 13, 2014, 01:58:06 01:58 »
блядь та гроші під ногами валяються, тільки вйобувати треба, а піздюків які відсижують день до вечера на хуй не треба, я бля свою справу третій раз з нуля почав рік назад і нічого не вмер, і пільг не прошу, і відкатів не даю і хуй з ними дебільними податками..., при тому встигаю вести і політичну і громадську діяльність і дитині зробити шхуну з парусами теж...
Бізнесменами можуть бути від 2-х до 5-ти відсотків населення - це світова статистика. Інші можуть бути лише найманими працівниками.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Західна Україна і Донбас - порівняннячко
« Reply #31 : Червня 13, 2014, 02:09:56 02:09 »
так в мене є 3 найманих, чим більше заробляють вони тим більше заробляю яі виплачую їм їх заробіток + премія, але у нас звсі викли найобувати працівників тому і малий і середній бізнес в жопі... а не система винувата, я от собі не купляю пепелац а вкидую гроші в спіпрацівиків і в розвиток, і нах мені не треба супер ноут або айпод чи пожрать у сахаліні, зате я знаю що мої люди так як і клієнти мене нах не пошлють от такето....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
Re: Західна Україна і Донбас - порівняннячко
« Reply #32 : Червня 13, 2014, 04:27:31 04:27 »
Прямо як справжній американець!   :smiley24:
If you are going through hell, keep going.

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
Re: Західна Україна і Донбас - порівняннячко
« Reply #33 : Червня 13, 2014, 08:45:43 08:45 »
так в мене є 3 найманих, чим більше заробляють вони тим більше заробляю яі виплачую їм їх заробіток + премія, але у нас звсі викли найобувати працівників тому і малий і середній бізнес в жопі... а не система винувата, я от собі не купляю пепелац а вкидую гроші в спіпрацівиків і в розвиток, і нах мені не треба супер ноут або айпод чи пожрать у сахаліні, зате я знаю що мої люди так як і клієнти мене нах не пошлють от такето....
=============================

Молодець!  Реально  респект! :smiley15:
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Західна Україна і Донбас - порівняннячко
« Reply #34 : Червня 13, 2014, 09:34:59 09:34 »
Из Твиттера
лена Гарная   @OGarnaya     ·     8 ч    Донбасс положили на жертвенник ради санкций для России. Но если власти это сделали, то хоть вы, патриоты. просто молчите,а не добивайте нас

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Західна Україна і Донбас - порівняннячко
« Reply #35 : Червня 13, 2014, 09:54:14 09:54 »
Из Твиттера
лена Гарная   @OGarnaya     ·     8 ч    Донбасс положили на жертвенник ради санкций для России. Но если власти это сделали, то хоть вы, патриоты. просто молчите,а не добивайте нас
:smiley24:
На форумах познайомився з добрим десятком донбасців - патріотів України. Може й більше, спеціально не рахував.
Уявляю, як їм образливо читати увесь негатив, який на них почали раптом виливати на форумах.
Люди, фільтруйте базар!

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Західна Україна і Донбас - порівняннячко
« Reply #36 : Червня 30, 2014, 07:30:01 19:30 »
"Фашистський" Львів

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: Західна Україна і Донбас - порівняннячко
« Reply #37 : Червня 30, 2014, 07:32:21 19:32 »
дайте роботу і житло у сусідній області небєженцам, тільки не на 1200 замітати вулиці

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Західна Україна і Донбас - порівняннячко
« Reply #38 : Червня 30, 2014, 08:25:52 20:25 »
"У Львівському гарнізонному храмі для військових закупили більше 900 бронежиилетів"
http://www.5.ua/ukrajina/item/387728-u-lvivskomu-harnizonnomu-khrami-dlia-viiskovykh-zakupyly-bilshe-900-bronezhyyletiv