Автор Тема: У Луганську терористи збили Іл-76 з українськими десантниками  (Прочитано 28037 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
http://www.mil.gov.ua/news/2014/06/14/vijskovo-transportnij-litak-povitryanih-sil-zbrojnih-sil-ukraini-il-76/

Військово - транспортний літак Повітряних Сил Збройних Сил України ІЛ-76 при заході на посадку на аеродром Луганськ був підбитий терористами


 :smilie2:

......... :( :( :( :(  :smilie2:  :smilie2:  :smilie2:  :smilie2:  :smilie2:

Царство небесне нашим хлопцям!....  :smilie2:

І люта смерть там, хто це зробив, і хто роздає таку зброю терористам.  :smilie9:
« Останнє редагування: Червня 14, 2014, 06:05:29 06:05 від Ronin »

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
Если ебанное ЕС после этого не сподобится хотя бы на третий этап санкций, то я даже не знаю что должно еще случиться.... Да и нужно ли нам идти в такую Европу ?

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Если ебанное ЕС после этого не сподобится хотя бы на третий этап санкций, то я даже не знаю что должно еще случиться.... Да и нужно ли нам идти в такую Европу ?

Це натуральний тероризм.

Усі комплекти ПЗРК на міжнародному обліку, цю зброю не можна передавати будь-кому просто так, здається то навіть вважається зброєю масового знищення. Те, що робить Росія - це сприяння міжнародному тероризму!

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
блять а радости у местной гопоты писдец....  :smiley23:

ну вот шо с ними робить?  :smilie2:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
блять а радости у местной гопоты писдец....  :smiley23:

ну вот шо с ними робить:smilie2:

Мочити. Я собі уявляю яка буде лють в наштих солдатів та офіцерів після такої новини. Спираль ненависті продовжує накручуватись..

Хоча є і великі питання до штабу АТО - хто послав цей літак на небезпечний аеродром? Таке враження, що його конкретно чекали з тим ПЗРК...  :smilie2:

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
М-да, оголение границы было большой ошибкой. Что еще там перевезли через границу терроры, страшно подумать...


Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
ПИЗДЕЦ....

Их всего было 7 в ВВС.
При этом официально:
Россия в Чечне 76х не теряла.
В Афгане за 10 лет потеряли два, причем один столкнулся с горой...

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
Я думаю нужно называть вещи своими именами: против нас Россия начала войну.  Может стоит разорвать всякие отношения и переговоры с Россией, объявлять военное положение, срочно запрашивать помощь мирового сообщества, просить списать долги  и т.д.

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
у нас идет постоянная недооценка террористов, их подлости, их оснащенности самым современным оружием, их обученности.

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Так она еще в Крыму начала..

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
Ну сволочи ж, это транспортный самолет. Скоро начнут сбивать гражданские ?

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Страшно даже подумать, сколько там могло быть наших..

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Я думаю нужно называть вещи своими именами: против нас Россия начала войну.  Может стоит разорвать всякие отношения и переговоры с Россией, объявлять военное положение, срочно запрашивать помощь мирового сообщества, просить списать долги  и т.д.

Так, цілком згідний !

Я думаю, що після ТАКОГО  Порошенко має виступити із офіційною заявою і ввести військовий стан у Луганській та Донецькій областях. Проти нас діють військові професіонали, на озброєнні в яких найсучасніша зброя. Одними "народними батальонами" типу "Азова" тут вже не обійдешся - треба по-повній підключати армію. Бо завтра післязавтра по нас почнуть стріляти з "Градів" або і з "Ураганів" і у небі з"явиться "колорадська" авіація...


Таки Арестович позавчора казав правду - Росія почала війну. А я, старий дурень,  ще думав, що він здурів...  :smilie2:
« Останнє редагування: Червня 14, 2014, 06:26:37 06:26 від Ronin »

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Ну сволочи ж, это транспортный самолет. Скоро начнут сбивать гражданские ?

на борту траспортника могли бути і цивільні - наприклад, ті ж лікарі... :(

А про збиття транспортника з пораненими я навіть думати не хочу - проте зараз немає ніякої гарантії. А поранених вивозять з зони АТО саме повітрям...
« Останнє редагування: Червня 14, 2014, 06:25:34 06:25 від Ronin »

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
Ronin, согласен с вами. Плюс нужно срочно запрашивать военную помощь у Запада, в первую очередь системы противодействия ПЗРК, если такие существуют. Без авиации трудно будет взять территории под контроль.

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Ronin, да там и так уже почти вся армия задействована.
Все аэромобильные бригады, весь спецназ и 2 или 3 мех бригады.
А эти суки на Доброполье рейды совершают...
В том то катастрофа..

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Ronin, да там и так уже почти вся армия задействована.
Все аэромобильные бригады, весь спецназ и 2 или 3 мех бригады.
А эти суки на Доброполье рейды совершают...
В том то катастрофа..

Е ні! На скільки я знаю (і військові то весь час підтверджують) - армія задіяна в основному на "блокуванні" та оцепленні, як було вчора в Маріуполі. За законом, доки не введений військовий стан армія має зв"язані руки в діях на власній території. Введення військового стану автоматично надає військовим усі необхідні повноваження.

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
страшно подумать, что бы случилось, если бы самолет упал на жилой квартал.
 Минобороны нужно оглашать количество погибших, я думаю у них уже есть цифры, не надо ничего скрывать. Нужно запрашивать иностранные съемочные группы на место происшествия и делать максимальный резонанс из произошедшего.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Ronin, согласен с вами. Плюс нужно срочно запрашивать военную помощь у Запада, в первую очередь системы противодействия ПЗРК, если такие существуют. Без авиации трудно будет взять территории под контроль.

Захід нічого не дасть....  :smilie2: :smilie2: :smilie2:

Було ж в Таймі - Порошенко прямим текстом просив гарантій безпеки в Байдена та в Обами - і обоє йому відмовили. Тут в Іраку, як навмисно почалась чорт-зна що, тепер усі новинні агенції забудуть про Україну і будуть слідкувати за Іраком. Може і дійсно москалі там якось нахімічили з тими ісламістами, або просто так співпало в часі...

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
страшно подумать, что бы случилось, если бы самолет упал на жилой квартал.
 Минобороны нужно оглашать количество погибших, я думаю у них уже есть цифры, не надо ничего скрывать. Нужно запрашивать иностранные съемочные группы на место происшествия и делать максимальный резонанс из произошедшего.

найпаскудніше, що вони цілу ніч мовчали. Не могли відразу сказати, невже не було кому взяти на себе відповідальність і сказати правду. :(

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
по авиации нужно делать какие-то выводы, на сбитых самолетах и вертолетах наши потери уже примерно равняются потерям на земле, а может и больше.

Блять, какой я наивный был, когда думал, что после выборов Путин успокоится....
« Останнє редагування: Червня 14, 2014, 06:37:52 06:37 від анабиоз »

Offline анабиоз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1003
Ил-76. Ориентировочная стоимость самолёта — 27 млн долларов США (это почти стоимость второго тура выборов). Жизни наших ребят - бесценны.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Американці мали б виступати із заявами не з приводу нещасних 3 старих танків, а з приводу того, що зараз на Сході невідомо скільки мудаків бігає із невідомо якою кількісттю ПЗРК. А американці дуже свого часу боялись, щоб радянські "Ігли" та "Стріли" не попали у руки тим, кому не треба. А де зараз гарантія, що пару штук тих ПЗРК з Луганщини не продадуть на чорному ринку якимось терористам на Близькому Сході?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46747
  • Never give in!
Треба відповідати адекватно. Фактор цивільного населення не потрібно враховувати. Луганськ заслуговує на покарання.
If you are going through hell, keep going.

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Ronin, да там и так уже почти вся армия задействована.
Все аэромобильные бригады, весь спецназ и 2 или 3 мех бригады.
А эти суки на Доброполье рейды совершают...
В том то катастрофа..

Е ні! На скільки я знаю (і військові то весь час підтверджують) - армія задіяна в основному на "блокуванні" та оцепленні, як було вчора в Маріуполі. За законом, доки не введений військовий стан армія має зв"язані руки в діях на власній території. Введення військового стану автоматично надає військовим усі необхідні повноваження.


Да, в основном, на блокировании, ну так вся АТО пока блокирование да арт. обстрел.
Военное положение обсуждали уж - многие считают, что оно ниче не изменит в раскладе.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Е ні! На скільки я знаю (і військові то весь час підтверджують) - армія задіяна в основному на "блокуванні" та оцепленні, як було вчора в Маріуполі. За законом, доки не введений військовий стан армія має зв"язані руки в діях на власній території. Введення військового стану автоматично надає військовим усі необхідні повноваження.

Та вже давно на цю юридичну хуйню ніхто не звертає уваги.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Да, в основном, на блокировании, ну так вся АТО пока блокирование да арт. обстрел.
Военное положение обсуждали уж - многие считают, что оно ниче не изменит в раскладе.

Воно не змінить кількість наших військ - але змінить психологію бійців і в першу чергу механзми прийняття рішень та накази офіцерів. Покищо кожен офіцер мав зоні АТО має над головою віртуальний дамоклів меч - страх піти під суд у вападку застосування сили проти "мирного" населення. У випадку введення військовго стану він тим більше заморочуватись не буде, йому лишиться тільки робити свою роботу відповідно до ситуації.

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
вот кого надо показательно публично четвертовать

(Хотя бы с десяток.)


Цитувати
  <blockquote> В МВД признали, что в провалах АТО виновные предатели
 Часть неудач и провалов антитеррористической операции происходит из-за предателей в рядах украинской армии.
 Об этом заявил советник министра внутренних дел Украины Антон Геращенко, передает «Пресса Украины».
 http://uapress.info </blockquote> 

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
вот кого надо показательно публично четвертовать

(Хотя бы с десяток.)


Цитувати
  <blockquote> В МВД признали, что в провалах АТО виновные предатели
 Часть неудач и провалов антитеррористической операции происходит из-за предателей в рядах украинской армии.
 Об этом заявил советник министра внутренних дел Украины Антон Геращенко, передает «Пресса Украины».
 http://uapress.info </blockquote> 

Ну, тут ще невідомо - чи то дійсно зрадники є, чи то спроба влаштувати "полювання на відьом" і переклати з себе провину за банальний непрофесіаналізм.

Але я думаю, що тут нажаль обидва фактора діють - і зрадників купа, і непрофесионалів тьма.