Автор Тема: Ватники повідомляють: "Украинские силовики отбили город Счастье"  (Прочитано 3300 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Відео тіл на дорозі


Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
Ловіть плюсик ) Гарно сказано. Кожною справою має займатися спецаліст. Військові краще знають, як воювати.
А  звідки вони це можуть знати? Хто їх цьому міг навчити?

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
В ЛНР также рассказали, что занявшие город силовики расстреляли шесть или семь ополченцев, взятых в плен.

Надіюсь, що хоч тут не збрехали...

якщо вже хунта, то хунта  :smiley24:

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Ловіть плюсик ) Гарно сказано. Кожною справою має займатися спецаліст. Військові краще знають, як воювати.
А  звідки вони це можуть знати? Хто їх цьому міг навчити?

вже за 3 міс. методом спроб і помилок трохи могли навчитися...

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
16 червня 2014, Київ 12:54
Луганськ – Бої між силами АТО та проросійськими бойовиками відбуваються фактично на околицях Луганська. Українські силовики підходять до міста з кількох сторін. В свою чергу сепаратисти чинять опір і, за свідченнями очевидців, вже традиційно розміщуються у житлових кварталах.



Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
сепаратисти чинять опір і, за свідченнями очевидців, вже традиційно розміщуються у житлових кварталах.

а шо ж МІРНИЄ житієлі?
мабуть у захваті?
чи все ще наспівують гімн росії і махають трикольоровими ганчирками?

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
16 червня 2014, Київ 12:54
Луганськ – Бої між силами АТО та проросійськими бойовиками відбуваються фактично на околицях Луганська. Українські силовики підходять до міста з кількох сторін. В свою чергу сепаратисти чинять опір і, за свідченнями очевидців, вже традиційно розміщуються у житлових кварталах.



Страшно... Не дай боже нам це почути біля себе...
Дуже хочу, щоби ті люди які колись радо зустрічали рос. бойовиків та проганяли наших військових, зрозуміли, що самі ж накликали до себе цю війну...

Offline Oleksiy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Стать: Чоловіча

Страшно... Не дай боже нам це почути біля себе...
Дуже хочу, щоби ті люди які колись радо зустрічали рос. бойовиків та проганяли наших військових, зрозуміли, що самі ж накликали до себе цю війну...

Не буде цього! Все одно буде "фашисти проклятиє вінавати"... це таки мабуть генетика...

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
16 червня 2014, Київ 12:54
Луганськ – Бої між силами АТО та проросійськими бойовиками відбуваються фактично на околицях Луганська. Українські силовики підходять до міста з кількох сторін. В свою чергу сепаратисти чинять опір і, за свідченнями очевидців, вже традиційно розміщуються у житлових кварталах.



Страшно... Не дай боже нам це почути біля себе...
Дуже хочу, щоби ті люди які колись радо зустрічали рос. бойовиків та проганяли наших військових, зрозуміли, що самі ж накликали до себе цю війну...

не факт
звинувачуватимуть хунту

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Это один из плюсов необъявления военного положения. После введения военного положения такое делать станет невозможным -- международный скандал, гаага и прочие последствия за нарушения конвенций об обращении с пленными.
А так все, что сейчас происходит -- формально внутреннее дело нашего государства.

Не думаю, что есть хоть малейшая разница.
Тем более, само военное положение - так же является сугубо внутренним вопросом.
Это же не объявление войны РФ.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395