Автор Тема: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)  (Прочитано 6149 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #30 : Червня 15, 2014, 02:08:04 02:08 »
це якийсь комплекс меншовартості, шановні.. чому ми постіно озираємося "а шо скаже Кисєльов, в шо скаже Європа". москалі оно не соромляться нічого і нам не варто. безвідносно до того, чи подобається комусь поведінка нашого міністра.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #31 : Червня 15, 2014, 02:09:49 02:09 »
аява МЗС України з приводу протестів біля посольства РФ

Сьогодні, 01:08
14 червня ц.р. біля посольства Російської Федерації в Україні відбулася акція протесту проти агресивної політики Кремля та російської підтримки дій терористів та сепаратистів, які призводять до загибелі українських громадян та військовослужбовців. Останньою трагедією стало вбивство сучасною російською зброєю десятків українських військових, знищених в літаку над Луганськом.

Обурення протестувальників водночас було використане для спроб провокативних дій, які не відповідають усталеним нормам дипломатичних зносин і захисту дипломатичних установ.

Українська влада невідкладно відреагувала на провокаційні замахи.

За інформацією правоохоронних органів, окремі з провокаторів були затримані. Уряд України вживає всі заходи, щоб акція протесту відбувалася мирно, а безпека дипломатичного представництва була відновлена.

Загальна стабілізація ситуації натомість залежить від готовності російської сторони припинити підтримку терористів та сприяти реалізації мирного врегулювання в окремих районах сходу країни.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #32 : Червня 15, 2014, 02:11:17 02:11 »
це якийсь комплекс меншовартості, шановні.. чому ми постіно озираємося "а шо скаже Кисєльов, в шо скаже Європа". москалі оно не соромляться нічого і нам не варто. безвідносно до того, чи подобається комусь поведінка нашого міністра.

Мне до ягодиц шо скажет Киселев и ему подобные. Просто есть вещи которые нельзя делать. Вы можете представить себе к примеру, Огрызко, который повел бы себя как Дещиця.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #33 : Червня 15, 2014, 02:27:28 02:27 »
це якийсь комплекс меншовартості, шановні.. чому ми постіно озираємося "а шо скаже Кисєльов, в шо скаже Європа". москалі оно не соромляться нічого і нам не варто. безвідносно до того, чи подобається комусь поведінка нашого міністра.

Мне до ягодиц шо скажет Киселев и ему подобные. Просто есть вещи которые нельзя делать. Вы можете представить себе к примеру, Огрызко, который повел бы себя как Дещиця.

ні, звичайно. і я також вважаю, що вищий дипломат держави не повинен опускатися до рівня натовпу. але тут више в гілці інші дописувачі таки згадували "як відреагує Росія".
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #34 : Червня 15, 2014, 02:30:06 02:30 »
Я наприклад сприйняв це позитивно

Просто змоделюйте ситуацію.
В рашці те що путін-муйло - це табу на всіх рівнях. Тобто в ютубі багато хто бачив, але ні в змі, ні десь на публіці чи в приватних розмовах це не поширюється. Тобто вони намагаються по максимуму ігнорити цей загальновідомий факт, вважають це ганьбою для рашки.

І саме тому ніякої офіційної реакції не буде (шкода, було б весело)

А якщо буде, то таким чином вони підживлять популярність цього мему на вищий рівень. Інтернет просто вибухне гумором і історія ця неодмінно матиме продовження.

Х*йло вже за путіним закріпилося назавжди, і цього не змінити. Він з усих сил хоче щоб це забулося пошвидше, вщухло. Дешиця показав сьогодні, що цьому не бути, ніколи.
« Останнє редагування: Червня 15, 2014, 02:31:45 02:31 від Алєх »

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #35 : Червня 15, 2014, 02:31:03 02:31 »
та ладно вам, он там был как частное лицо, на нем не было галстука.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33439
  • Стать: Чоловіча
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #36 : Червня 15, 2014, 02:31:12 02:31 »
Треба бути простіше і не боятись казати очевидне. :laugh:

А якщо серйозно, то навряд чи кацапи щось будуть коментувати. Ну не заявлять же вони по ящику, що 'таваріщя пуціна назвалі хуйлом'.  :weep:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #37 : Червня 15, 2014, 02:31:20 02:31 »
Я наприклад сприйняв це позитивно

Просто змоделюйте ситуацію.
В рашці те що путін-муйло - це табу на всіх рівнях. Тобто в ютубі багато хто бачив, але ні в змі, ні десь на публіці чи в приватних розмовах це не поширюється. Тобто вони намагаються по максимуму ігнорити цей загальновідомий факт, вважають це ганьбою для рашки.

І саме тому ніякої офіційної реакції не буде (шкода, було б весело)

А якщо буде, то таким чином вони підживлять популярність цього мему на вищий рівень. Інтернет просто вибухне гумором і історія ця неодмінно матиме продовження.

Х*йло вже за путіним закріпилося на завжди, і цього не змінити. Він усіма зусиллями хоче щоб це забулося пошвидше, вщухло. Дешиця показав сьогодні, що цьому не бути, ніколи.

толковое суждение  :smiley24:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #38 : Червня 15, 2014, 02:33:13 02:33 »
та ладно вам, он там был как частное лицо, на нем не было галстука.

Галстука таки не было. Как, впрочем, мозгов и ответственности.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33439
  • Стать: Чоловіча
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #39 : Червня 15, 2014, 02:33:24 02:33 »
Я наприклад сприйняв це позитивно

Просто змоделюйте ситуацію.
В рашці те що путін-муйло - це табу на всіх рівнях. Тобто в ютубі багато хто бачив, але ні в змі, ні десь на публіці чи в приватних розмовах це не поширюється. Тобто вони намагаються по максимуму ігнорити цей загальновідомий факт, вважають це ганьбою для рашки.

І саме тому ніякої офіційної реакції не буде (шкода, було б весело)

А якщо буде, то таким чином вони підживлять популярність цього мему на вищий рівень. Інтернет просто вибухне гумором і історія ця неодмінно матиме продовження.

Х*йло вже за путіним закріпилося назавжди, і цього не змінити. Він з усих сил хоче щоб це забулося пошвидше, вщухло. Дешиця показав сьогодні, що цьому не бути, ніколи.

Однаково подумали.  :smiley15:

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #40 : Червня 15, 2014, 02:35:07 02:35 »
и вообще надо по всему миру у роспосольств замутить такой же флешмоб, с закидыванием яйцами и зеленкой. И петь.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #41 : Червня 15, 2014, 02:36:06 02:36 »
Когда правительство России, исходя из желания прийти к равновесию интересов России и Украины, обратилось летом 2014 года к Украинскому правительству, оно отдавало себе отчет в том, что взаимопонимание с государством, которое, с одной стороны, представляет свою принадлежность к сообществу национальных государств со всеми вытекающими из этого правами и обязанностями, а с другой — будучи руководимым партией, которая как секция Правого Сектора стремится к распространению революции в мировом масштабе, то есть к уничтожению этих национальных государств, вряд ли будет легкой задачей. Подавляя в себе серьезные сомнения, порожденные этим принципиальным различием в политической ориентации России и Украины и острейшим противоречием между диаметрально противоположными мировоззрениями НАЦИОНАЛ-СОЦИАЛИЗМА и ПУТИНИЗМА, Российское правительство все же предприняло такую попытку.

П.С. Это начало ноты МИД России, если шо.
« Останнє редагування: Червня 15, 2014, 02:37:44 02:37 від Shannou »
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #42 : Червня 15, 2014, 02:36:10 02:36 »
и вообще надо по всему миру у роспосольств замутить такой же флешмоб, с закидыванием яйцами и зеленкой. И петь.

Ага и что бы все министры ИД всех стран тоже попели.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #43 : Червня 15, 2014, 02:39:11 02:39 »
Ага и что бы все министры ИД всех стран тоже попели.
Не, это будет перебор.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #44 : Червня 15, 2014, 02:40:32 02:40 »
Ага и что бы все министры ИД всех стран тоже попели.
Не, это будет перебор.

Па-а-ачиму перебор? Они в нерабочее время и галстуки снимут.:)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33439
  • Стать: Чоловіча
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #45 : Червня 15, 2014, 02:40:44 02:40 »
и вообще надо по всему миру у роспосольств замутить такой же флешмоб, с закидыванием яйцами и зеленкой. И петь.

Ага и что бы все министры ИД всех стран тоже попели.

Ну, хоч якийсь толк з них буде. :weep:

А то все про глибоку стурбованість, вже трохи надоїло.  :smilie5:

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #46 : Червня 15, 2014, 02:41:05 02:41 »
и вообще надо по всему миру у роспосольств замутить такой же флешмоб, с закидыванием яйцами и зеленкой. И петь.
Співати, графітити, фотожабити, тролити в коментах, все що завгодно.

Якщо це буде масово і інтернаціонально, я думаю врешті решт це почне його чіпляти і він воно (х*йло ж середнього роду) почне діяти емоційно.
Хай бачить чмо, що люди з нього сміються. Воно смішне і нице ботоксне Х*ЙЛО

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #47 : Червня 15, 2014, 02:43:34 02:43 »

Співати, графітити, фотожабити, тролити в коментах, все що завгодно.

Якщо це буде масово і інтернаціонально, я думаю врешті решт це почне його чіпляти і він воно (х*йло ж середнього роду) почне діяти емоційно.
Хай бачить чмо, що люди з нього сміються. Воно смішне і нице ботоксне Х*ЙЛО

А  Вы думаете он не видит? Все он видит и слышит. И все это ложится в мосХ закомплексованного карлика и выливается потом ракетами по нашим ИЛам.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #48 : Червня 15, 2014, 02:43:56 02:43 »
Па-а-ачиму перебор? Они в нерабочее время и галстуки снимут.:)
а почему бы и нет, чьерт побьери.

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #49 : Червня 15, 2014, 02:47:55 02:47 »
та
А  Вы думаете он не видит? Все он видит и слышит. И все это ложится в мосХ закомплексованного карлика и выливается потом ракетами по нашим ИЛам.
та че вы паритесь, уебище уже вцепилось в Украину мертвой хваткой, так что будем петь, не будем петь — ничего не изменится. Макать в дерьмо, а там как бог даст.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #50 : Червня 15, 2014, 02:50:59 02:50 »
та
А  Вы думаете он не видит? Все он видит и слышит. И все это ложится в мосХ закомплексованного карлика и выливается потом ракетами по нашим ИЛам.
та че вы паритесь, уебище уже вцепилось в Украину мертвой хваткой, так что будем петь, не будем петь — ничего не изменится. Макать в дерьмо, а там как бог даст.

Ага, ну давайте дадим маньяку его фетиш, а там как Бог даст. Да Вы, батенька, экстремал.  От буйных психов нужно подальше держать все колющее и  режущее :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #51 : Червня 15, 2014, 02:52:49 02:52 »

Співати, графітити, фотожабити, тролити в коментах, все що завгодно.

Якщо це буде масово і інтернаціонально, я думаю врешті решт це почне його чіпляти і він воно (х*йло ж середнього роду) почне діяти емоційно.
Хай бачить чмо, що люди з нього сміються. Воно смішне і нице ботоксне Х*ЙЛО

А  Вы думаете он не видит? Все он видит и слышит. И все это ложится в мосХ закомплексованного карлика и выливается потом ракетами по нашим ИЛам.

Думаю він бачить. Думаю до нього потроху доходить що російськомовний Харків і інші регіони від нього не в захваті. Думаю ракети були б і без цього, там інша мотивація.
Тут головна мета, як і в будь-якого тролінгу в принципі, вивести з рівноваги, пригнітити морально і підштовхнути його до тактичних помилок.
Одного дня після побутової сварки, Аліна йому скаже з призирством - "А тьі ведь и вправду х*йло". Він почервоніє, дасть їй по пиці, а потім впаде в депресію на кілька днів.
І раптом подумає - а нафуя я взагалі це все замутив? може ну його?

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #52 : Червня 15, 2014, 03:00:56 03:00 »
Ага, ну давайте дадим маньяку его фетиш, а там как Бог даст. Да Вы, батенька, экстремал.  От буйных психов нужно подальше держать все колющее и  режущее :)
ну захотелось мне помечтать: во всех странах, которые поддерживают Украину, к посольствам приходит по 500 человек и закидывают здания яйцами и зеленкой. В один день, одноразовая акция. И плакатики с одним-единственным словом: "huylo". Без фамилии, потому что все и так понятно, так сказать, "по умолчанию". Ладно, пусть не поют.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #53 : Червня 15, 2014, 03:06:18 03:06 »
я як вперше почув "Путін хуйло" від харківських ультрас, одразу написав тут, що саме ця безневинна пісенька його і згубить. цей вірус дійсно почав поширюватись - пішли різні аранжування, пісню вже співають і в Каліфорнії і в Японії (японське "Пуцин хуйро" - це щось). я і зараз вважаю, що що б там не сталося, поразка Хуйла неминуча саме через цю пісеньку.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #54 : Червня 15, 2014, 03:09:24 03:09 »
який завтра шкандаль буде... :weep:
.. вин без галстука - без галстука можна  :upa

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #55 : Червня 15, 2014, 03:11:05 03:11 »
Сюда тоже запощу

НАША ВОЙНА или КАК ТРАГЕДИЮ ПРЕВРАЩАЮТ В "КОМЕДИЮ"...
‪#‎Война‬ ‪#‎НебеснаСотня‬ ‪#‎RIP‬
Да, ловко кремлевские холуи спровоцировали переориентацию внимания мировой общественности с Украинской трагедии - гибели 49 десантников на борту сбитого российскими террористами самолета ИЛ-76 в Луганске на показательный штурм своего посольства в Киеве. И теперь все зарубежные СМИ только и обсуждают инцидент с побитыми окнами и перевернутыми машинами, а про парней наших Европа и США не вспомнили.
Я понимаю многих патриотов и их желание снести с нашей земли объекты, в которых господствует враг, но в политических играх голову нужно держать холодной и просчитывать каждый шаг, дабы не попасть в ловушку собственных эмоций. Но закулисье в этом спектакле, наверняка, было и его ниточки точно ведут в Кремль.
А пока США смотрят и возмущаются битыми стеклами у посольства, мы скорбим по сынам Украины. Вечная память героям
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #56 : Червня 15, 2014, 03:13:11 03:13 »
я як вперше почув "Путін хуйло" від харківських ультрас, одразу написав тут, що саме ця безневинна пісенька його і згубить. цей вірус дійсно почав поширюватись - пішли різні аранжування, пісню вже співають і в Каліфорнії і в Японії (японське "Пуцин хуйро" - це щось). я і зараз вважаю, що що б там не сталося, поразка Хуйла неминуча саме через цю пісеньку.

Когда диктатор становится смешным, его перестают бояться. Сейчас весь мир поднял клоуна на смех. Со всеми его амфорами и стерхами. И в истории он останется с подачи обычных харьковских пацанов не объеденителем земель русских, а обычным хуйлом, чему ютуб в потверждение, ведь это самая новейшая история, все ходы записаны. :Prapor2:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #57 : Червня 15, 2014, 03:55:17 03:55 »

Співати, графітити, фотожабити, тролити в коментах, все що завгодно.

Якщо це буде масово і інтернаціонально, я думаю врешті решт це почне його чіпляти і він воно (х*йло ж середнього роду) почне діяти емоційно.
Хай бачить чмо, що люди з нього сміються. Воно смішне і нице ботоксне Х*ЙЛО

А  Вы думаете он не видит? Все он видит и слышит. И все это ложится в мосХ закомплексованного карлика и выливается потом ракетами по нашим ИЛам.

Воно ракетами по ІЛах і до того, як міністр щось співав. Тому - пох.

І взагалі - дістало. У нас - війна, а ми переживаємо за збереження "прілічій". Хай тільки спробує Пєця публічно наїхати на чи не єдиного працюючого міністра уряду. До речі, пані Дрейк, а звідки інфа, що він погано працює на міжнародному рівні? Якби працював добре, то Німеччина і Франція забули би про мільярди і кинулись би нас підтримувати?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46752
  • Never give in!
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #58 : Червня 15, 2014, 04:19:28 04:19 »
Якщо Порошенко звільнить Дещицю, то сам стане хуйлом.
If you are going through hell, keep going.

Offline BOB.K

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 407
  • Українська нац. ідея: Bід'їбіться від нас! (c)ЛП
Re: Дещиця выдал ... (ВИДЕО)
« Reply #59 : Червня 15, 2014, 05:25:31 05:25 »
Вау, Дрейк захотіла бути більшим дипломатом, ніж хуйлолавровчюркін. Браво!
Останні кілька століть йопаної дипломатії показують тільки глибину прірви між дипломатичним піздєжом і елементарною людською мораллю.
Власне дипломатія є димовою завісою для вчинення найжахливіших злочинів.
Тому - фак лицемирів, фак дипломатію.
Пора припиняти цей дешевий спектакль.