Автор Тема: спец.репортаж из россии  (Прочитано 3392 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
спец.репортаж из россии
« : Червня 15, 2014, 08:04:21 20:04 »
сейчас на 1+1

Offline FLaSH

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 116
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #1 : Червня 15, 2014, 08:08:50 20:08 »
во всем виноваты толстые рыжие янки!  :laugh:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #2 : Червня 15, 2014, 08:11:36 20:11 »
Я не уявляю, як так можна жити!!!???
Мені моторошно після перегляду.
Я лише не зрозуміла про зарплатню прибиральниці. Вона там у містечку працює чи в Москві? І їздить на машині?

Offline lannal

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 231
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #3 : Червня 15, 2014, 08:15:16 20:15 »
Могу сказать так - они не строят себе уличные туалеты даже в деревнях, точно также срут в избе, а потом выкидывают. Вот что им мешает обустроить будку с дыркой на улице?

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #4 : Червня 15, 2014, 08:17:41 20:17 »
Мене в сюжеті найбільше теж вразила оповідь про туалети - ходимо на відро. а потім у вікно виливаємо. Тобто просто собі під ноги! І жіночки так спокійно про це розповідають. Дядя, який просив десять рублів на 100 грам спирту після цього повороту сюжету уже виглядав банально. І найстрашніше - там ростуть діти!  :moskali:
« Останнє редагування: Червня 15, 2014, 08:30:34 20:30 від GloriaAndrus »

Offline lompa

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Стать: Чоловіча
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #5 : Червня 15, 2014, 08:19:12 20:19 »
 :Ganba:  :moskali:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #6 : Червня 15, 2014, 08:21:37 20:21 »
Я не уявляю, як так можна жити!!!???
Мені моторошно після перегляду.
Я лише не зрозуміла про зарплатню прибиральниці. Вона там у містечку працює чи в Москві? І їздить на машині?
Я зрозуміла, живе в містечку. 4 тисячі ( в перерахунку на гривні) зарплата, із якої 2,5 тисячі йде на оплату комунальних послуг, 2-х кімнатної квартири.

Offline FLaSH

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 116
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #7 : Червня 15, 2014, 08:23:20 20:23 »
сюжет раскрывает всю мощь, величие и красоту русскаго мира

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #8 : Червня 15, 2014, 08:23:30 20:23 »
Могу сказать так - они не строят себе уличные туалеты даже в деревнях, точно также срут в избе, а потом выкидывают. Вот что им мешает обустроить будку с дыркой на улице?

може їх предки - кочівники?

сьогодні юрта тут, завтра в новому місці.

кочувати припинили, а звички лишилися.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #9 : Червня 15, 2014, 08:24:24 20:24 »
Мене в сюжеті найбільше теж вразилв оповідь про туалети - ходимо на відро. а потім у вікно виливаємо. Тобто просто собі під ноги! І жіночки так спокійно про це розповідають. Дядя, який просив десять рублів на 100 грам спирту після цього повороту сюжету уже виглядав банально. І найстрашніше - там ростуть діти!  :moskali: :moskali:

угу, виливання з відра у вікно це таки вражаюча російська нанотехнологія утилізації  :suicide2:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #10 : Червня 15, 2014, 08:25:48 20:25 »
Раися в 15и секундах. Уривок з фільму "Охота на піранью"


Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #11 : Червня 15, 2014, 08:28:40 20:28 »
Могу сказать так - они не строят себе уличные туалеты даже в деревнях, точно также срут в избе, а потом выкидывают. Вот что им мешает обустроить будку с дыркой на улице?

иногда строят...но..... мне знакомый из под Тамбова жаловался что в доме все никак не сделает туалет, и приходится все на улице делать. А это неудобно и вообще холодно. Я ему поясняю что нихера не холодно, если правильно делать. В итоге понял что мы явно о разном говорим. решили в скайпе фотками обменяться. Я и ох..ел. У него в доме постоянного проживания кособокая будочка со щелью в виде отсутствующей доски. У меня на даче капитальный кирпичный туалет с сидушкой, светом и розеткой, в которую при необходимости включается нагреватель, который пока до туалета идешь, прогревает сидушку.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Козак

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 19
  • Україна понад усе!
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #12 : Червня 15, 2014, 08:29:04 20:29 »
Це капєц.  :smilie10:

Повна розруха. Розвалені будинки, відсутні комунікації. Сруть в відро і викидають за вікно.

Оце плять цивілізація.  :moskali:
Ніколи вор-олігарх не буде президентом українців!
Потрох - вожак дятлів!

Offline Таємний Радник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 903
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #13 : Червня 15, 2014, 08:31:49 20:31 »
Могу сказать так - они не строят себе уличные туалеты даже в деревнях, точно также срут в избе, а потом выкидывают. Вот что им мешает обустроить будку с дыркой на улице?
Туалет - це складна технічна споруда.
Це здається, викопав яму і поставив будку - але ж це треба викопати кубометри 3-4 землі, потім правильно зробити дно, а потім раз на пару років або викликати асенізаторів, або переносити на нове місце. Стільки зусиль, заради чого? :moskali:

Offline Таємний Радник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 903
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #14 : Червня 15, 2014, 08:33:26 20:33 »
Нагадало Африку - там теж подекуди, навіть у столиці, була відкрита каналізація. Але там мусонні дощі час від час все це змивали.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #15 : Червня 15, 2014, 08:36:00 20:36 »
Могу сказать так - они не строят себе уличные туалеты даже в деревнях, точно также срут в избе, а потом выкидывают. Вот что им мешает обустроить будку с дыркой на улице?
Туалет - це складна технічна споруда.
Це здається, викопав яму і поставив будку - але ж це треба викопати кубометри 3-4 землі, потім правильно зробити дно, а потім раз на пару років або викликати асенізаторів, або переносити на нове місце. Стільки зусиль, заради чого? :moskali:

в селі не треба - це високоякісне добриво на поле.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #16 : Червня 15, 2014, 08:37:53 20:37 »
як знайти запис ?

Offline Таємний Радник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 903
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #17 : Червня 15, 2014, 08:38:53 20:38 »
Могу сказать так - они не строят себе уличные туалеты даже в деревнях, точно также срут в избе, а потом выкидывают. Вот что им мешает обустроить будку с дыркой на улице?
Туалет - це складна технічна споруда.
Це здається, викопав яму і поставив будку - але ж це треба викопати кубометри 3-4 землі, потім правильно зробити дно, а потім раз на пару років або викликати асенізаторів, або переносити на нове місце. Стільки зусиль, заради чого? :moskali:

в селі не треба - це високоякісне добриво на поле.

Високоякісне добриво має пройти ферментацію і перепріти, бо інакше спалить врожай. Перегній тому й називається перегноєм, а не гноєм.


Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #19 : Червня 15, 2014, 08:48:34 20:48 »
Мене в сюжеті найбільше теж вразила оповідь про туалети - ходимо на відро. а потім у вікно виливаємо. Тобто просто собі під ноги!

Середньовіччя, коли вміст нічної "вази" виливали через вікно буквально перехожим на голову


Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #20 : Червня 15, 2014, 08:50:29 20:50 »
Могу сказать так - они не строят себе уличные туалеты даже в деревнях, точно также срут в избе, а потом выкидывают. Вот что им мешает обустроить будку с дыркой на улице?
Туалет - це складна технічна споруда.
Це здається, викопав яму і поставив будку - але ж це треба викопати кубометри 3-4 землі, потім правильно зробити дно, а потім раз на пару років або викликати асенізаторів, або переносити на нове місце. Стільки зусиль, заради чого? :moskali:

в селі не треба - це високоякісне добриво на поле.

Високоякісне добриво має пройти ферментацію і перепріти, бо інакше спалить врожай. Перегній тому й називається перегноєм, а не гноєм.

звісно.
тому або сильно розводиться, або додається до купи з гноєм від стайні і там пріє .

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #21 : Червня 15, 2014, 08:53:23 20:53 »
а есть же какая-то фмгня в пакетиках - засыпаешь в  яму и оно само там  чего-то делает

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #22 : Червня 15, 2014, 08:53:37 20:53 »
Могу сказать так - они не строят себе уличные туалеты даже в деревнях, точно также срут в избе, а потом выкидывают. Вот что им мешает обустроить будку с дыркой на улице?
Туалет - це складна технічна споруда.
Це здається, викопав яму і поставив будку - але ж це треба викопати кубометри 3-4 землі, потім правильно зробити дно, а потім раз на пару років або викликати асенізаторів, або переносити на нове місце. Стільки зусиль, заради чого? :moskali:


Дійсно для чого стільки зусиль, якщо можна ось так


Offline Пушкин

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 281
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #23 : Червня 15, 2014, 09:48:17 21:48 »
а есть же какая-то фмгня в пакетиках - засыпаешь в  яму и оно само там  чего-то делает
Есть.  Бактерии.  Я использую дома. Выгребную яму откачиваю раз в год.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #24 : Червня 15, 2014, 10:07:28 22:07 »

Дійсно для чого стільки зусиль, якщо можна ось так



Отак , то теж не зовсім просто . Таж сама каналізація тільки без труби і очисних споруд . В Іспаніі , наприклад , я бачу як туристи в захваті фотографують величезні зграі риб ( родина кефалевих , в нас це називається " мубле " , на півдні " лІса"  і дивуються, що іх ніхто не ловить .  :smilie7:
ГИ - ги .  :gigi:
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #25 : Червня 15, 2014, 10:16:35 22:16 »

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #26 : Червня 15, 2014, 10:33:23 22:33 »
Могу сказать так - они не строят себе уличные туалеты даже в деревнях, точно также срут в избе, а потом выкидывают. Вот что им мешает обустроить будку с дыркой на улице?

Підтверджую! Але я думала, що це так лише за Уралом. А воно бач як!?
Я коли приїхала у таке село та зняла там хату, здивувалась, що немає туалету. Так у той же день поставили швидко смайстріли на вулиці туалет, ну, як ми звикли. Так до мене усе село ходило дивитися, що це таке. А ще у вікна постійно заглядали, щоб побачити меблі та годинник на стіні. Прийшлось завести велику собаку, щоб відлякувати любознавців. :gigi:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #27 : Червня 15, 2014, 10:40:09 22:40 »
І цей народ говорить, що приніс цивілізацію в 1939 році в Західну Україну.  :lol: Та якби хтось, отак в селі гівно біля своєї хати з вікон виливав, його б з села за три дні  вигнали.

Offline Микроба

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 416
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #28 : Червня 15, 2014, 10:47:40 22:47 »
Посмотрела сюжет из россии,и сюжет из Донетчины, найдите разницу называется. :smilie2:

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: спец.репортаж из россии
« Reply #29 : Червня 15, 2014, 10:51:27 22:51 »