Автор Тема: Фоторепортаж Олени Білозерської про операцію в Маріуполі  (Прочитано 1138 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46506
  • Never give in!
http://bilozerska.livejournal.com/835261.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Вперше в якості журналіста взяла участь в АТО - з батальйоном "Азов", у Маріуполі 13 червня. Дісталася нарешті до більш-менш нормального інтернету і зараз викладу потрохи фото і відео.

Отже, 13 червня у Маріуполі був бій - сили АТО (добровольчий спецбатальйон "Азов" в якості штурмового загону, а також батальйон "Дніпро" і Нацгвардія, за підтримки Збройних сил) проти бойовиків ДНР. В результаті Маріуполь був повністю звільнений від "сепаратистів".

Найперше, що маю сказати. Командири "Азову" - лідери організації "Патріот України" Андрій Білецький і Володимир Шпара - ті самі націоналісти, які за Януковича відсиділи по кілька років за сфабрикованими звинуваченнями ("справа васильківських терористів" і "справа оборонців Римарської"). І вони там у батальйоні такі не єдині. Зараз "Азов" - один з небагатьох підрозділів, який реально воює, причому результативно. Так ось, хлопці, які беруть участь у ідеологічно вмотивованих мордобоях, хлопці, на яких можна повісити спроби підпалів і підривів (на обивателів таке не вішають) - от саме вони, коли приходить час, воюють за Україну. А решта, в кращому разі, посилають гроші на армію, які розкрадають щурі в погонах і без.

До речі, за імперську Росію з того боку, крім проплачених покидьків, воюють точнісінько такі самі, ідейно вмотивовані. І рахунок досі не на нашу користь, зокрема, тому, що патріотам Російської імперії їхні можновладці допомагають завойовувати Україну, а українським патріотам боронити Україну наші можновладці перешкоджають - не озброюють і не дають озброюватися самостійно.

"Патріот України" і СНА складають кістяк "Азову", але далеко не всі бійці батальйону - націоналісти. Людей з більш поміркованими поглядами не бентежить сусідство хлопців з витатуйованими рунами і написами типу "100% racist". А якщо, може, когось і бентежить, він у цьому не зізнається, бо в "Азові", не останньою мірою завдяки допомозі Олега Ляшка, є можливість воювати. Далеко не всім підрозділам так пощастило.

Перш ніж розповідати власне про боєзіткнення, доречно буде сказати кілька слів про ситуацію в Маріуполі.

Кожне місто на сході України нині починається з блокпостів. Фото блокпостів зі зрозумілих причин викладаю мало і обережно, але зазначу, що чим ближче до сусідньої країни, тим серйозніше враження вони справляють.










[/img]http://www.bilozerska.info/wp-content/uploads/2014/06/IMG_9611.jpg[/img]

« Останнє редагування: Червня 16, 2014, 11:15:48 23:15 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
ба, знакомые все лица


Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
серьезные дядьки )



Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Первый нормальный фоторепортаж из зоны АТО!!!!!!
Молодец. Это сейчас очень нужно!!!

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
красиво лежат наколотые


Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
фота на 5 +



Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
ой как интересно...а это шо за воина наземь уронили



Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46506
  • Never give in!
Ввечері наступного дня частина хлопців, що брали участь у бої за Маріуполь, автобусами поїхали додому на ротацію - відпочити трохи. Їхали двома автобусами, у цивільному, зброю перед виїздом, як належить, здали у зброярку. Оскільки ж "сепаратисти" полюють на хлопців і навіть призначили нагороди за їхні голови, автобуси супроводжувало кілька бійців зі зброєю.
Щойно вони доїхали до Борисполя, там їх зупинили міліціонери і спробували роззброїти. Ні б їхати на схід роззброювати "колорадів". Взагалі, батальйон "Азов" належить до структури МВС. За деякий час хлопцям повинні видати посвідчення міліціонерів і почати платити міліцейську зарплату. Розумію, чому деякі з них відмовляються від міліцейських посвідчень...
If you are going through hell, keep going.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
На блок-постах - БМП.
В бою ЗУ и пулемет на КАМАЗ-ах.
Не понимаю...
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757

Offline BOB.K

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 407
  • Українська нац. ідея: Bід'їбіться від нас! (c)ЛП
Йоу!
Моторизовані тачанки батька Махно :smilie5:

До речі, Ярош з хлопаками теж на війні.
Без лишнього піару.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46506
  • Never give in!
Я от думаю - яке застосування знайти для тих, хто пиками в землю лежить? :smilie11:
Крім урановаих рудників нічого в голову не йде.  :Sho_za:
If you are going through hell, keep going.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Я от думаю - яке застосування знайти для тих, хто пиками в землю лежить? :smilie11:
Крім урановаих рудників нічого в голову не йде.  :Sho_za:

Ремонтировать разрушенные здания.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
фотографії дали мені багато корисної інформації про необхідне спорядження (яке я потрохи купую і передам в Україну нашим)

моя дилема - на літо берці потрібні літні (легкі) а вони переважно пустельного (піщаного) кольору напр. Meindl Desert Fox чи Lowa Desert Elite
тоді як в Україні для її ландшафту (помірна лісова зона) потрбіні зелено-бурі кольори

різні чорні і коричневі - це переважно класичні шкіряні (і доволі грубі), на літо жаркуваті і заважкі

можливо хорошим компромісом були би jungle boots які чорні але мають верх з парусини
(колись на фотках феодосійської бригади мор. піхоти бачив що переважно всі хлопці були в jungle boots)

---
бачу що багато чуваків носять просто кросовки чи низькі черевики які не фіксують кісточку. Це може зручно але ризиковано - можна легко вивихнути чи розтягнути ногу, особливо в темноті