Автор Тема: Как переустроить Донбасс  (Прочитано 2176 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #30 : Червня 18, 2014, 03:03:00 15:03 »
получил 1минус. кто же ты такой,миротворец-пацихвист хренов?! мне пох на эти минусы и твоё мнение. в ебло бы тебе посмотреть. я в этом гадюшнике до сих пор, а ты мне откуда минусуешь? вата ебучая, себе в мозг забей минус

то мабуть згвалтована пташка...

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #31 : Червня 18, 2014, 03:03:46 15:03 »
А обласні ради взагалі чистої води дармоїди.

це 100%
особливо зараз

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #32 : Червня 18, 2014, 03:05:38 15:05 »
А я би скасував повністю таке поняття, як область - залишив би поділ на райони та міста. Давайте розглянемо конкретно, які функції виконують обласні органи влади з точки зору реального управління? Обласні ради - взагалі дармоїди, нічого не роблять. Облдержадміністрації теж мають досить обмежені функції. Коли зникне обласний поділ - різко зменшиться і сепаратизм.

польський варіант ?

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #33 : Червня 18, 2014, 03:06:41 15:06 »
можливо але є певні прив"язки
наприклад обласна лікарня
або якісь адміністративні функції

Треба відмовлятися від такого атавізму - прив'язки лікарень. Я цієї зими упав, зламав руку. Недалеко від мого дому - травмопункт, метрів 300-400. Прийшов - а там мені заявляють, що я не з їхнього району, і тому повинен з поламаною рукою пистувати хрен зна куди в свій трамопункт. Добре, дав гроші - все зробили. Але маразм є в наявності.
« Останнє редагування: Червня 18, 2014, 03:08:24 15:08 від svo1973 »

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #34 : Червня 18, 2014, 03:07:46 15:07 »
А я би скасував повністю таке поняття, як область - залишив би поділ на райони та міста. Давайте розглянемо конкретно, які функції виконують обласні органи влади з точки зору реального управління? Обласні ради - взагалі дармоїди, нічого не роблять. Облдержадміністрації теж мають досить обмежені функції. Коли зникне обласний поділ - різко зменшиться і сепаратизм.

польський варіант ?

Скоріше французький. Поляки укрупнили воєводства. А у Франції досить невеликі департаменти. Старі провінції існують лише в культурному плані.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #35 : Червня 18, 2014, 03:13:16 15:13 »
Треба відмовлятися від такого атавізму - прив'язки лікарень. Я цієї зими упав, зламав руку. Недалеко від мого дому - травмопункт, метрів 300-400. Прийшов - а там мені заявляють, що я не з їхнього району, і тому повинен з поламаною рукою пистувати хрен зна куди в свій трамопункт. Добре, дав гроші - все зробили. Але маразм є в наявності.

ну я мав на увазі що лікарня обслуговує ВСЮ ОБЛАСТЬ
ну не може бути в ізюмі таких медцентрів як у харкові та й не потрібні вони там ( по кількості мешканців)

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #36 : Червня 18, 2014, 03:15:31 15:15 »
Перейти до польского варіанту зразу не вийде, внаслідок звиклої до певної ієрархії чиновницької братії, буде бардак,
а в сучаних умовах це неприпустимо. Треба 2 роки сталого мирного розвитку для такої адмністративної модернізацї.

В статті все добре описано, за виключенням особливого статусу .
Не треба ніякого особливого статусу, просто все переділити між існуючими областями,
а те що залишиться російськомовне обє'днати все в одну область і перенести обласний центр в Алчевськ,
для того щоб перетрясти місцеві еліти.

Треба думати не про розвиток регіону, а навпаки. Єдиний шанс для України вирішити донецьке питання, це
поступово розігнати той гадюшник, через погіршення умов життя , занепад промисловості, міграційні процеси
і т.д.

Українізувати його неможливо ні насильно, ні якось по іншому. Будь-яка українізація передбачає
підвищення освітнього рівня люпмена, а це нереально.
« Останнє редагування: Червня 18, 2014, 03:22:16 15:22 від OlegSky »

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #37 : Червня 18, 2014, 03:18:21 15:18 »
Перейти до польского варіанту зразу не вийде, внаслідок звиклої до певної ієрархії чиновницької братії, буде бардак,
а в сучаних умовах це неприпустимо. Треба 2 роки сталого мирного розвитку для такої адмністративної модернізацї.

Наприклад, обласні ради можна скоротити хоч зараз - їх відсутності ніхто навіть не помітить.

Offline Знасилуваний Журавель

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #38 : Червня 18, 2014, 03:20:30 15:20 »
получил 1минус. кто же ты такой,миротворец-пацихвист хренов?! мне пох на эти минусы и твоё мнение. в ебло бы тебе посмотреть. я в этом гадюшнике до сих пор, а ты мне откуда минусуешь? вата ебучая, себе в мозг забей минус

"деякий дисонанс виходить (з виділеного)"

то мабуть згвалтована пташка...

А пташка тут при чём?
Громче всех кричит "держи вора" сам вор  :smilie7:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #39 : Червня 18, 2014, 03:21:00 15:21 »

Наприклад, обласні ради можна скоротити хоч зараз - їх відсутності ніхто навіть не помітить.

Можна, але є маса Законів і Кодексів, які заточені під рішення обласних рад, міняти адмністративний
устрій, означає, зміна всього українського законодавчого поля, а це призведе до величезного бардаку,
що в умовах війни не є вирішенням проблеми.


Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #40 : Червня 18, 2014, 03:25:14 15:25 »
Алче́вск (укр. Алче́вськ) — город областного значения в Луганской области на Украине, крупный промышленный центр.

Население 111,360 тыс.человек

Прекрасный новый областной центр, в котором можно создавать новую элиту, а соперничество между
донецкими, луганскими и новыми алчевскими позволит контролировать ситуацию.
« Останнє редагування: Червня 18, 2014, 03:27:55 15:27 від OlegSky »

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #41 : Червня 18, 2014, 03:53:22 15:53 »
Це прозвучить радикально, але я вважаю, що головна задача АТО має полягати в тому, щоб стимулювати "ватне" населення Донбасу до повернення на історичну батьківщину (коротше, ЧВР). А інакше ці покидьки ще довго питимуть із нас кров, намагатимуться нав'язати нам нового Януковича.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17517
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #42 : Червня 18, 2014, 03:55:38 15:55 »


україноцентричним територіям треба дати ПІДТРИМКУ від вже існуючих утворень
до речі я б приєднав маріуполь до запоріжської області


нахуйнахуй!

А в торец!?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #43 : Червня 18, 2014, 03:57:05 15:57 »

Наприклад, обласні ради можна скоротити хоч зараз - їх відсутності ніхто навіть не помітить.

Можна, але є маса Законів і Кодексів, які заточені під рішення обласних рад, міняти адмністративний
устрій, означає, зміна всього українського законодавчого поля, а це призведе до величезного бардаку,
що в умовах війни не є вирішенням проблеми.

А чи не здається Вам, що Пуйло саме тому і продовжує війну, щоб в Україні не відбулося жодних змін і всі побачили, що йти проти начальства - собі дорожче? І що найкращий спосіб зупинити війну - це провести реформи, тим самим покзавши Пуйлу, що нічого, крім санкцій і втрати авторитету в світі він не доб'ється?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #44 : Червня 18, 2014, 04:38:33 16:38 »
А чи не здається Вам, що Пуйло саме тому і продовжує війну, щоб в Україні не відбулося жодних змін і всі побачили, що йти проти начальства - собі дорожче? І що найкращий спосіб зупинити війну - це провести реформи, тим самим покзавши Пуйлу, що нічого, крім санкцій і втрати авторитету в світі він не доб'ється?

Я не проти реформ, а просто за грунтовні реформи:

1. Адміністративний переділ в межах існуючого законодавства. (на Донбасі)
2. Розробка нового законодавчого поля та чіткого нового адміністративного поділу.
3. Адміністративна реформа, з одночасним прийняттям відповідних змін в законодавство по
децентралізації влади, змінах в формуванні бюджетів, виборності губернаторів і тд.

На це потрібен час. Просте закриття обласних адміністрацій і ОДА зіграє на руку ворогам держави
і нічого не дасть.

« Останнє редагування: Червня 18, 2014, 04:40:55 16:40 від OlegSky »

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #45 : Червня 18, 2014, 07:59:34 19:59 »
Наверное, административный перекрой потребуется, но вряд ли он будет ключевым моментом усмирения Донбаса.
Уполовинить их, конечно, было бы неплохо, оторвать Мариуполь и Слобожанщину, но это, скорее просто психологический момент.
Будет меньше поводов для истерии типа Донбас кормит всю Украину.
Насчет ликвидации обл. советов, думаю, скорее положительный момент, у нас чем меньше рыл у корыта, тем лучше.
Поскольку в Донбасе и так бардак, то может с них и начать ликвидацию областного звена?

Но, основной упор нужен, конечно, на заблудшие донецкие души: жизненноважно снизить градус украинофобии.
Правда, как это сделать - вопрос. Надо, конечно, каким то образом максимально  срывать их с мест и погружать на время
в среду украинцев. Как раз призывная армия тут была бы весьма кстати, как уже писал. Просто так полюбовно никуда они не поедут на сеансы погружения.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #46 : Червня 18, 2014, 08:31:27 20:31 »
Цитувати
до речі я б приєднав маріуполь до запоріжської області
Я думаю, гордые мариупольцы посчитают это западлом. 
Всё-таки, Запорожье не настолько уж больше Мариуполя.
А вот статус областного центра возвысит их в собственных глазах до неимоверности. Т.о. "Мариуполь будет услышан" :smilie1:

Недарма Порох наказав перенести ОДА в Маріуполь. Це перший крок до самостійності міста.

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #47 : Червня 19, 2014, 12:32:58 00:32 »
та так - українською розмовляють мабуть від ненависті до україни

Язык - это не всё. Ты не читал репортажи из зоны АТО про украиноязычных сепаратистов? Я сам в Харьковской области на таких насмотрелся. Как и на русскоязычных патриотов.

Можно подумать, северная Луганщина когда-то голосовала отлично от прочего Донбасса. Засилие российских СМИ и влияние областного центра делают своё чёрное дело (поэтому, кстати, поддерживаю идею разделить Луганщину на две части).

Да, к сожалeнию, никакиx сущeствeнныx отличий в выборe слобожанцeв от остального Донбаса нe наблюдалось в рeальности. Вот карта выборов 2010. Нe только  сeвeрная Луганда, но и xарьковская слобожанщина - полностью на донбасской волнe.


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46793
  • Never give in!
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #48 : Червня 19, 2014, 12:35:15 00:35 »
Переорать все нах і кавунами засіять. Вони там добре родять.
Я із цією думкою вже 20 років живу... :smiley25:
If you are going through hell, keep going.

Offline Fancier

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 42
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #49 : Червня 19, 2014, 12:51:04 00:51 »
для начала пропоную перенести столицу с Киева...ну в Черкассы допустим,чтоб чиновники в мегаполисы не стремились с благами всякими)

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #50 : Червня 19, 2014, 01:11:43 01:11 »
Це прозвучить радикально, але я вважаю, що головна задача АТО має полягати в тому, щоб стимулювати "ватне" населення Донбасу до повернення на історичну батьківщину (коротше, ЧВР). А інакше ці покидьки ще довго питимуть із нас кров, намагатимуться нав'язати нам нового Януковича.
100%
Я бы сам лично из своих кровных доплачивал им на билет.

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #51 : Червня 19, 2014, 01:18:25 01:18 »
Це прозвучить радикально, але я вважаю, що головна задача АТО має полягати в тому, щоб стимулювати "ватне" населення Донбасу до повернення на історичну батьківщину (коротше, ЧВР). А інакше ці покидьки ще довго питимуть із нас кров, намагатимуться нав'язати нам нового Януковича.

значить пора застосовувати гради

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #52 : Червня 19, 2014, 02:23:56 02:23 »
та так - українською розмовляють мабуть від ненависті до україни

Язык - это не всё. Ты не читал репортажи из зоны АТО про украиноязычных сепаратистов? Я сам в Харьковской области на таких насмотрелся. Как и на русскоязычных патриотов.

Можно подумать, северная Луганщина когда-то голосовала отлично от прочего Донбасса. Засилие российских СМИ и влияние областного центра делают своё чёрное дело (поэтому, кстати, поддерживаю идею разделить Луганщину на две части).

Да, к сожалeнию, никакиx сущeствeнныx отличий в выборe слобожанцeв от остального Донбаса нe наблюдалось в рeальности. Вот карта выборов 2010. Нe только  сeвeрная Луганда, но и xарьковская слобожанщина - полностью на донбасской волнe.



Ну, тут ще особистість Жульї треба враховувати на тих виборах.

На останніх виборах північ Луганської/Донецької  були менш прокацапські ніж, наприклад, Харківська або навіть Одеська.
http://statistika.in.ua/prez2014/golubi

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Re: Как переустроить Донбасс
« Reply #53 : Червня 19, 2014, 02:47:28 02:47 »
Да, вы правы, конeчно, в 2010г. то был выбор мeжду говном и дeрьмом, грубо говоря.
Но, рeзультаты 2014г. всe таки нeрeпрeзeнтативны, ибо явка во многиx района Луганской и Донeцкой областeй была порядка 15%. Пришли только тe, кто готов был голосовать за Украину, скажeм так.