Автор Тема: Сейчас я вам в двух фото поясню, почему США - мировой лидер...  (Прочитано 7641 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Справа в тому, що велфер цілковито демотивує і руйнує його отримувачів.
Афроамериканс.кі родини навіть в умовах сегрегації існували як самодостатні, і проблеми масового безбатченківства не було. А зараз завдяки піклуванню демократів про наявність у них власної електоральної плантації годованої державою, афроамериканська родина як елемент соціуму повністю зруйнована. Бо замість батька - платник податків, cash card, безкоштовна мобілка, і  sense of entitlement.
І чим більше одинока мамка має діток - тим більше вона отримує.
У справі велферу,квот по расових і інших ознаках в універах чи на робочому місці,медікейду мамашам,які родять дітей ,як пиріжки печуть і яким держава повинна після першої позашлюбної дитини втяти філопієві труби,професійних нероб у надцятому поколінні-тут я з тобою.Але не треба грести це з іншими речами,які держава ,і лише вона,може організувати.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Ну ось цинік ти і договорився до євгеніки. Насправді є на порядок простіше розв`язання - державі не пробувати заміняти собою батька з матір`ю

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Вониі ти є паразити на даному етапі(і не треба мені говорити про твої податки-вони не покривають і сотого проценту того.чим ти користувався.користуєшся і будеш користуватися всією своєю сім"єю ще довго.


Ти йобнувся. Я взагалі нічим не користуюсь. Виключно плачу

Ты пользуешься всей инфраструктурой страны, которая создавалась поколениями, а ты приехал на все готовое.

Бля, я плачу кожний податок на бензин, авіаквиток, за проїзд по платній дорозі, за вартість мого помешакння. Вже не кажучи про податок на доход. А так - да, на все готове
Ти платиш щоб то тримати у належномцу стані.тільки.А щоб то тримати,ще треба було то побудувати(власне тими бебібумерами.яків то будували для себе і СВОЇХ дітей і внуків.Ніяк не для тебе і твоїх.)......От бля "сліпий" де йому вигідно.

Offline Ali G

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 46
Справа в тому, що велфер цілковито демотивує і руйнує його отримувачів.
Афроамериканс.кі родини навіть в умовах сегрегації існували як самодостатні, і проблеми масового безбатченківства не було. А зараз завдяки піклуванню демократів про наявність у них власної електоральної плантації годованої державою, афроамериканська родина як елемент соціуму повністю зруйнована. Бо замість батька - платник податків, cash card, безкоштовна мобілка, і  sense of entitlement.
І чим більше одинока мамка має діток - тим більше вона отримує.

Саме так, держава спробувала стати батьком. І провалилася з тріском
Ситуацию усугубляет то, что подачки от государства устроены таким образом, что даже если человек хочет и пытается выбраться из бедности и начать работать, то оказывается что чем больше он работает, тем меньше получает (effective marginal tax rate >~100% http://johnhcochrane.blogspot.com/2012/11/taxes-and-cliffs.html [последний график особенно примечателен]; в UK ситуация аналогичная: http://johnhcochrane.blogspot.com/2012/12/benefits-trap-art.html).
В принципе, в подобных условиях ни один здравомыслящий индивид не будет работать даже если он по природе не тунеядец.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Ти платиш щоб то тримати у належномцу стані.тільки.А щоб то тримати,ще треба було то побудувати(власне тими бебібумерами.яків то будували для себе і СВОЇХ дітей і внуків.Ніяк не для тебе і твоїх.)......От бля "сліпий" де йому вигідно.

Наглий гон, колего. Я плачу за все. Утримання, розвиток і головне за ліниві жирні зади тупих бебі-бумерів. Які не сподобилися бодай дітей в достатній кількості народити.

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Цитувати
В принципе, в подобных условиях ни один здравомыслящий индивид не будет работать даже если он по природе не тунеядец.

А чe ж работают, тупыe, нe?

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Ну ось цинік ти і договорився до євгеніки. Насправді є на порядок простіше розв`язання - державі не пробувати заміняти собою батька з матір`ю
А де ти бачиш,що я того хочу? Є функції сім"ї і є функції держави.Вони специфічні  і при вмілому балансі працюють вже ......відколи появилася така категорія-держава.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
А чe ж работают, тупыe, нe?

До цьго вся справа і йде. Що працюватимуть тількі самі тупі, а кмітливі циніки будуть пиздіти яка кількість матдопомоги не образить їх людську гідність.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Ну ось цинік ти і договорився до євгеніки. Насправді є на порядок простіше розв`язання - державі не пробувати заміняти собою батька з матір`ю
А де ти бачиш,що я того хочу? Є функції сім"ї і є функції держави.Вони специфічні  і при вмілому балансі працюють вже ......відколи появилася така категорія-держава.

Держава не є батьком і не є мамою, крапка. Без всяких категорій.

Offline Ali G

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 46
Цитувати
В принципе, в подобных условиях ни один здравомыслящий индивид не будет работать даже если он по природе не тунеядец.

А чe ж работают, тупыe, нe?
Ну, большой процент таки не работает. Остальные либо действительно тупые либо еще не просекли фишку. Еще можно работать нелегально, не сообщая государству о своем статусе. Работают также те, у кого стартовые позиции таковы (хорошее образование, например), что человек начинает работать выше poverty trap.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Ти платиш щоб то тримати у належномцу стані.тільки.А щоб то тримати,ще треба було то побудувати(власне тими бебібумерами.яків то будували для себе і СВОЇХ дітей і внуків.Ніяк не для тебе і твоїх.)......От бля "сліпий" де йому вигідно.

Наглий гон, колего. Я плачу за все. Утримання, розвиток і головне за ліниві жирні зади тупих бебі-бумерів. Які не сподобилися бодай дітей в достатній кількості народити.
Ти платиш ЗА УТРИМАННЯ того,що вже було і є.Затям собі то назубок.Плюс-за нове.яке поступово замінює старе.Це асіома,колего.так і в людському суспільстві.Ти платиш за старих,яких ти замічнюєш.Так,як вони платили за своїх старих і як будуть платити твої діти за тебе в старості.Все решта-твоя маячня і хотілки.які ти можеш реалізувати звичайно......на безлюдному острові зі своєю сім"єю.або в "сомалі" з їх ПАТРІАРХАЛЬНОЮ культурою.Але думаю,що ти зі своїми "високими стандартами" не захочеш опускатися до примітивізму. :smilie1:Тому сиди тихо(может тут покричати :smilie7:) і плати.Потім будуть за тебе.ЗМИРИСЯ,револсьйонер чайничний :smilie7:......В душі ти то і так знаєш.Чи не так? :super:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Абсолютно вірно, моя жінка вже декілька разів казала мені що нахєра їй працювати якщо вся її зарплата іде Обамі в податках. Хай оце непорозуміння працює. І я в чомусь її розумію.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
А чe ж работают, тупыe, нe?

До цьго вся справа і йде. Що працюватимуть тількі самі тупі, а кмітливі циніки будуть пиздіти яка кількість матдопомоги не образить їх людську гідність.
Єто жизнь,детка :smilie7: не отвлекайся :smilie5:.........Я думаю,що твій рівень андреналіну не підскочив до небезпечної межі? :smilie2:Бережи себе,ти НАМ :smilie1: потрібен.вірніше твої податки :smilie7:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Ти платиш щоб то тримати у належномцу стані.тільки.А щоб то тримати,ще треба було то побудувати(власне тими бебібумерами.яків то будували для себе і СВОЇХ дітей і внуків.Ніяк не для тебе і твоїх.)......От бля "сліпий" де йому вигідно.

Наглий гон, колего. Я плачу за все. Утримання, розвиток і головне за ліниві жирні зади тупих бебі-бумерів. Які не сподобилися бодай дітей в достатній кількості народити.
Ти платиш ЗА УТРИМАННЯ того,що вже було і є.Затям собі то назубок.Плюс-за нове.яке поступово замінює старе.Це асіома,колего.так і в людському суспільстві.Ти платиш за старих,яких ти замічнюєш.Так,як вони платили за своїх старих і як будуть платити твої діти за тебе в старості.Все решта-твоя маячня і хотілки.які ти можеш реалізувати звичайно......на безлюдному острові зі своєю сім"єю.або в "сомалі" з їх ПАТРІАРХАЛЬНОЮ культурою.Але думаю,що ти зі своїми "високими стандартами" не захочеш опускатися до примітивізму. :smilie1:Тому сиди тихо(может тут покричати :smilie7:) і плати.Потім будуть за тебе.ЗМИРИСЯ,револсьйонер чайничний :smilie7:......В душі ти то і так знаєш.Чи не так? :super:

Мені простіше перестати працювати. І хай старечі тупі жопи платять самі за себе. 

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
А чe ж работают, тупыe, нe?

До цьго вся справа і йде. Що працюватимуть тількі самі тупі, а кмітливі циніки будуть пиздіти яка кількість матдопомоги не образить їх людську гідність.
Єто жизнь,детка :smilie7: не отвлекайся :smilie5:.........Я думаю,що твій рівень андреналіну не підскочив до небезпечної межі? :smilie2:Бережи себе,ти НАМ :smilie1: потрібен.вірніше твої податки :smilie7:

Ну скільки разів мені пояснювати що хуй з бубликом старечим жопам буде а не податки. Ахуєлі вєтєрани Вудстока

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Абсолютно вірно, моя жінка вже декілька разів казала мені що нахєра їй працювати якщо вся її зарплата іде Обамі в податках. Хай оце непорозуміння працює. І я в чомусь її розумію.
А ти фіктивно розведися.вона тоді стане матір"ю-одиночкою з трьома(ти ніби стільки маєш :smiley24:) дітьми .Ось і буде мати і велфер і медікейд і фудстемпи.Всі лакомі кусочки "американської мрії". :smilie1:......До речі-РОЗУМНІ жиди так давно роблять і робили.І не гребували.Особливо ті,ортодокси,бо рахують,що то БОГ дав :smilie7:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Абсолютно вірно, моя жінка вже декілька разів казала мені що нахєра їй працювати якщо вся її зарплата іде Обамі в податках. Хай оце непорозуміння працює. І я в чомусь її розумію.
А ти фіктивно розведися.вона тоді стане матір"ю-одиночкою з трьома(ти ніби стільки маєш :smiley24:) дітьми .Ось і буде мати і велфер і медікейд і фудстемпи.Всі лакомі кусочки "американської мрії". :smilie1:......До речі-РОЗУМНІ жиди так давно роблять і робили.І не гребували.Особливо ті,ортодокси,бо рахують,що то БОГ дав :smilie7:

Четверо, і я зневажаю жидів за ось такий "розум". І не тільки жидів

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Ти платиш щоб то тримати у належномцу стані.тільки.А щоб то тримати,ще треба було то побудувати(власне тими бебібумерами.яків то будували для себе і СВОЇХ дітей і внуків.Ніяк не для тебе і твоїх.)......От бля "сліпий" де йому вигідно.

Наглий гон, колего. Я плачу за все. Утримання, розвиток і головне за ліниві жирні зади тупих бебі-бумерів. Які не сподобилися бодай дітей в достатній кількості народити.
Ти платиш ЗА УТРИМАННЯ того,що вже було і є.Затям собі то назубок.Плюс-за нове.яке поступово замінює старе.Це асіома,колего.так і в людському суспільстві.Ти платиш за старих,яких ти замічнюєш.Так,як вони платили за своїх старих і як будуть платити твої діти за тебе в старості.Все решта-твоя маячня і хотілки.які ти можеш реалізувати звичайно......на безлюдному острові зі своєю сім"єю.або в "сомалі" з їх ПАТРІАРХАЛЬНОЮ культурою.Але думаю,що ти зі своїми "високими стандартами" не захочеш опускатися до примітивізму. :smilie1:Тому сиди тихо(может тут покричати :smilie7:) і плати.Потім будуть за тебе.ЗМИРИСЯ,револсьйонер чайничний :smilie7:......В душі ти то і так знаєш.Чи не так? :super:

Мені простіше перестати працювати. І хай старечі тупі жопи платять самі за себе.
Хто тримає :smilie10: Чи мані мають у тебе таку магічну силу,що не пускають на емеритуру? Мене вже давно пустили і я і в вус не дую. :smilie7: Попробуй.сподобається :smilie5:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Xто тримає :smilie10: Чи мані мають у тебе таку магічну силу,що не пускають на емеритуру? Мене вже давно пустили і я і в вус не дую. :smilie7: Попробуй.сподобається :smilie5:

Ніхто, я вже переніс значну частину бізнеса в Корею.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Абсолютно вірно, моя жінка вже декілька разів казала мені що нахєра їй працювати якщо вся її зарплата іде Обамі в податках. Хай оце непорозуміння працює. І я в чомусь її розумію.
А ти фіктивно розведися.вона тоді стане матір"ю-одиночкою з трьома(ти ніби стільки маєш :smiley24:) дітьми .Ось і буде мати і велфер і медікейд і фудстемпи.Всі лакомі кусочки "американської мрії". :smilie1:......До речі-РОЗУМНІ жиди так давно роблять і робили.І не гребували.Особливо ті,ортодокси,бо рахують,що то БОГ дав :smilie7:

Четверо, і я зневажаю жидів за ось такий "розум". І не тільки жидів
Вау.Поздоровляю :smiley24: "Працьовитий " ти,нівроку. :smiley15:.......Вони твої чи мої зневаги мають в дупі.Бо РОЗУМНІ.Я їм завжди завидую "білою завистю".За їх вміння використати по максимуму все що можна,за їх патріотизм,за вміння згуртуватися в момент національної небезпеки(хоч ніхто так не свариться і використовує своїх.як вони-в ждобрі часи) і за їх вміння робити своє не звертаючи уваги.як то сприймають інші.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Xто тримає :smilie10: Чи мані мають у тебе таку магічну силу,що не пускають на емеритуру? Мене вже давно пустили і я і в вус не дую. :smilie7: Попробуй.сподобається :smilie5:

Ніхто, я вже переніс значну частину бізнеса в Корею.
гуд лак.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Мені жиди реально похуй. Я їх не відрізнаю від пуерторіканців

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Xто тримає :smilie10: Чи мані мають у тебе таку магічну силу,що не пускають на емеритуру? Мене вже давно пустили і я і в вус не дую. :smilie7: Попробуй.сподобається :smilie5:

Ніхто, я вже переніс значну частину бізнеса в Корею.
гуд лак.

А що гуд лак? Все просто, не переводиш доход на материк а витрачаєш на місці. У мене всі суттєві покупки за останні два роки в Кореї

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Мені жиди реально похуй. Я їх не відрізнаю від пуерторіканців
Я їх тоже не виділяю,бо просто живу серед них.Примелькалися.Але багато чого нгам.як нації не мішалоб навчитися у них.Багато чого.Беня не дасть збрехати......Ок.Приємно було поговорити.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Xто тримає :smilie10: Чи мані мають у тебе таку магічну силу,що не пускають на емеритуру? Мене вже давно пустили і я і в вус не дую. :smilie7: Попробуй.сподобається :smilie5:

Ніхто, я вже переніс значну частину бізнеса в Корею.
гуд лак.

А що гуд лак? Все просто, не переводиш доход на материк а витрачаєш на місці. У мене всі суттєві покупки за останні два роки в Кореї
Не шукай чорну кішку там де її нема :smilie1: Гкуд лак був тобі,щоб все,що ти задумав -здійснилося.тільки і того.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Ок, мені теж. Ти хороший співрозмовник, хоч і йобнутий на безкоштовній медицині

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Цитувати
В принципе, в подобных условиях ни один здравомыслящий индивид не будет работать даже если он по природе не тунеядец.

А чe ж работают, тупыe, нe?
Ну, большой процент таки не работает. Остальные либо действительно тупые либо еще не просекли фишку. Еще можно работать нелегально, не сообщая государству о своем статусе. Работают также те, у кого стартовые позиции таковы (хорошее образование, например), что человек начинает работать выше poverty trap.

Посмотрeл по диагонали. Ну, рeчь идeт о том, что это нeкоторыe бeнeфиты тeряются или приобрeтаются в зависимости от доxода. Разобраться нe бeрусь, но допускаю, что какой то абсурдный момeнт возникаeт в этом случаe.
« Останнє редагування: Червня 24, 2014, 04:08:59 04:08 від ursusus »

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Ок, мені теж. Ти хороший співрозмовник, хоч і йобнутий на безкоштовній медицині
Бо вважаю,що то прерогатива суспільства і держави.а не окремого індивіда.особливо присучасному розвитку того суспільства.тільки того......так само як і оборона .до речі.такі його вимоги(суспільства).

Offline Ali G

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 46
Цитувати
В принципе, в подобных условиях ни один здравомыслящий индивид не будет работать даже если он по природе не тунеядец.

А чe ж работают, тупыe, нe?
Ну, большой процент таки не работает. Остальные либо действительно тупые либо еще не просекли фишку. Еще можно работать нелегально, не сообщая государству о своем статусе. Работают также те, у кого стартовые позиции таковы (хорошее образование, например), что человек начинает работать выше poverty trap.

Посмотрeл по диагонали. Ну, рeчь идeт о том, что это нeкоторыe бeнeфиты тeряются или приобрeтаются в зависимости от доxода. Разобраться нe бeрусь, но допускаю, что какой то абсурдный момeнт возникаeт в этом случаe.

Для конкретных вычислений нужна была какая-то модельная семья (например, одинокая мать с ребенком), но общие принципы сохраняются и для семей с другой структурой.
Не обязательно все читать, достаточно посмотреть на последний график


Здесь по горизонтали отложена зарплата а по вертикали стоимость всех услуг которые получает семья.
Для того, чтобы семье было выгодно работать, при увеличении x должна увеличиваться y. Мы же на существенной части графика этого не видим, что значит что работать не выгодно.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
The "Shining City on a Hill" is getting farther slipping away from our sight. Thanks to liberals and statists.  :smilie3:
If you are going through hell, keep going.