Автор Тема: Відео переговорів - епічеській ...здєц!  (Прочитано 7277 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #120 : Червня 24, 2014, 12:51:57 12:51 »

Ні, не хочу. Навіть на думку не спадало.

Тогда не надо тут мне поздравлений с прозрениями, понял, да? Я тебе не Люся Янукович, которой показали, что апельсины на самом деле не наколотые, и она "прозрела".

Будь скромнее и к тебе потянутся люди (с).

 :smilie11:

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #121 : Червня 24, 2014, 12:54:54 12:54 »

Да? Как и "Свобода"? У нас, кого не возьми из украинских патриотов, которые реально в окопах гибнут и со вспоротыми животами в реках всплывают "за Україну"...ВСЕ "КЕРОВАНИЙ ПРОЕКТ".

Предлагайте Ваш вариант. Хочу послушать.

мій варіант завжди один - БУРЖУАЗІЯ
без буржуазії немає країни
країна потрібна буржуазії  найманому працівнику до сраки де працювати
Правий як ніколи. Але в країнах де панує олігархат буржуазія становить загрозу, найманих легше в стойло заганяти. Тільки не треба зразу на мене ліпити ярлик - Юлька почала риторику проти олігархів по підказці політтехнологів. зовсім не щиро). Порошенко навіть не думає руйнувати олігархат. навпаки підтягує до себе  чі під себе, тому сподівання на розвиток буржуазії за цієї влади марні.
Батя, мы стараемся ...

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #122 : Червня 24, 2014, 12:57:22 12:57 »

Да? Как и "Свобода"? У нас, кого не возьми из украинских патриотов, которые реально в окопах гибнут и со вспоротыми животами в реках всплывают "за Україну"...ВСЕ "КЕРОВАНИЙ ПРОЕКТ".

Предлагайте Ваш вариант. Хочу послушать.

мій варіант завжди один - БУРЖУАЗІЯ
без буржуазії немає країни
країна потрібна буржуазії  найманому працівнику до сраки де працювати

Тепер це називається - середній клас. Саме заможні люди - основа будь-якої країни, змінимо економіку,
змінимо все. Але для цього треба :

1.Добитися платіжної дисципліни від держави і повернути все, що заборгував бюджет підприємствам,
особливо ПРИВАТНИМ. У нас дотепер незрозуміле відношення до приватного бізнесу, типу державні
підприємства треба підтримувати, а приватні самі вигрібуть. Це неправильно, тільки приватний малий
та середній бізнес дозволить вийти державі з кризи.

2. Усунути дебільні законодавчі норми, типу сертифікації, які стримують розвиток.

3. Активізувати інфраструктурні проекти, та добитися реальної прозорості тендерних закупівель.



Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #123 : Червня 24, 2014, 12:58:11 12:58 »
Нічого, після 27 червня буде ендшпіль.

А якщо ні?

Будь-яка партія , як і війна має початок і кінець. Доля Донецька уже вирішена, так чи інакше.
Насправді є всього два варіанти. Путін оголошує війну, або Путін не оголошує війну.

У випадку, якщо Путін на війну не зважиться, далі ситуація розвиватиметься сумно для ватників.
Підтримки населення вони не мають, підписання асоціації буде останній цвях у гроб віри ватників
у Путіна-всемогутнього. Подальший супротив не буде мати ніякого змісту.

Хто більш-меш адекватний той втече з награбованим, хто буде до кінця перти буром - буде знищений.

Якщо Путін оголошує війну - пиздець наступає швидко і всім, бо тоді всі вбивства мирних жителів
можна буде списувати на російські війська і особливо ні з ким не церемонитися...

Тоді

1. Спалюємо нахуй весь Донбасс.
2. Відступаємо з боями.
3. Звертаємося за підтримкою в НАТО.
4. Починається загальносвітовий заміс.

чітко і змістовно.  :smiley24:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #124 : Червня 24, 2014, 12:58:56 12:58 »
Правий як ніколи. Але в країнах де панує олігархат буржуазія становить загрозу, найманих легше в стойло заганяти. Тільки не треба зразу на мене ліпити ярлик - Юлька почала риторику проти олігархів по підказці політтехнологів. зовсім не щиро). Порошенко навіть не думає руйнувати олігархат. навпаки підтягує до себе  чі під себе, тому сподівання на розвиток буржуазії за цієї влади марні.

перефразуючі одне рябе хуйло - другой буржуазіі у нас нєт

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #125 : Червня 24, 2014, 01:00:07 13:00 »

мій варіант завжди один - БУРЖУАЗІЯ
без буржуазії немає країни
країна потрібна буржуазії  найманому працівнику до сраки де працювати

Гениально! Абстрактно! Отвлеченно! Невпопад! Абышо!  :smiley24:

Что такое "буржуазия"? И какова ее роль в мировой революции? Как у Васисуалия Лоханкина? Ахметов - буржуазия? Тарута, жующий сопли? Может Королевская с ее хлебозаводами, или что у нее там? Что такое "буржуазия"?
Ахметову нужна Украина? Если так, что же он себя с самого начала ведет, как ударенный мешком по голове? Где тот грозный Ахметов, который, как талантливый авиаконструктор, заставлял подниматься в воздух целые стадионы в 90-е? Этот меценат! Этот патриот украинского футбола и спортивных сооружений. Этот работодатель всея Донбасса. А может Звягильский - буржуазия? Может Богуслаев - буржуазия?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #126 : Червня 24, 2014, 01:00:51 13:00 »
мій варіант завжди один - БУРЖУАЗІЯ
без буржуазії немає країни
країна потрібна буржуазії  найманому працівнику до сраки де працювати

Тепер це називається - середній клас. Саме заможні люди - основа будь-якої країни, змінимо економіку,
змінимо все. Але для цього треба :

1.Добитися платіжної дисципліни від держави і повернути все, що заборгував бюджет підприємствам,
особливо ПРИВАТНИМ. У нас дотепер незрозуміле відношення до приватного бізнесу, типу державні
підприємства треба підтримувати, а приватні самі вигрібуть. Це неправильно, тільки приватний малий
та середній бізнес дозволить вийти державі з кризи.

2. Усунути дебільні законодавчі норми, типу сертифікації, які стримують розвиток.

3. Активізувати інфраструктурні проекти, та добитися реальної прозорості тендерних закупівель.

вибачте пане
якби я хотів сказати середній клас я б сказав середній клас
але я сказав саме буржуазія
бо до середнього класу входять і високооплачувані наймані працівники (на зарплаті газпрому наприклад)

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #127 : Червня 24, 2014, 01:04:09 13:04 »
Правий як ніколи. Але в країнах де панує олігархат буржуазія становить загрозу, найманих легше в стойло заганяти. Тільки не треба зразу на мене ліпити ярлик - Юлька почала риторику проти олігархів по підказці політтехнологів. зовсім не щиро). Порошенко навіть не думає руйнувати олігархат. навпаки підтягує до себе  чі під себе, тому сподівання на розвиток буржуазії за цієї влади марні.

Я думаю, що серйозніша проблема ніж олігархи, це бувша номенклатура та гебісти, а тепер чиновництво та бюрократія, яка тягнеться ще з совка.  Ніде чиновники так не жирують, як в Росії , Україні та Білорусі. І саме тут доля зайнятості населення в малому та середньому бізнесі одні з найнижчих у світі.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #128 : Червня 24, 2014, 01:10:35 13:10 »
вибачте пане
якби я хотів сказати середній клас я б сказав середній клас
але я сказав саме буржуазія
бо до середнього класу входять і високооплачувані наймані працівники (на зарплаті газпрому наприклад)

From Wiki :

Bourgeoisie (Eng.: /bʊərʒwɑːˈziː/; French pronunciation: ​[buʁʒwazi]) is a word from the French language, used in the fields of political economy, political philosophy, sociology, and history, which originally denoted the wealthy stratum of the middle class    :lol:  that originated during the latter part of the Middle Ages (AD 500–1500)

Переклад

Буржуазія (англ.: / bʊərʒwɑ ː цзи ː /; Французький вимова: [buʁʒwazi]) це слово з французької мови, яке використовується  в галузі політичної економії, політичної філософії, соціології та історії, і яке в оригиналі означала багатий середній клас:lol: який виник у другій половині середньовіччя (AD 500-1500)
« Останнє редагування: Червня 24, 2014, 01:14:34 13:14 від OlegSky »

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #129 : Червня 24, 2014, 01:17:55 13:17 »
Якщо Путін оголошує війну -  Спалюємо нахуй весь Донбасс.

можна навіть попросити америтканців скинути ядерну бомбу

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #130 : Червня 24, 2014, 01:19:21 13:19 »
вибачте пане
якби я хотів сказати середній клас я б сказав середній клас
але я сказав саме буржуазія
бо до середнього класу входять і високооплачувані наймані працівники (на зарплаті газпрому наприклад)

From Wiki :

Bourgeoisie (Eng.: /bʊərʒwɑːˈziː/; French pronunciation: ​[buʁʒwazi]) is a word from the French language, used in the fields of political economy, political philosophy, sociology, and history, which originally denoted the wealthy stratum of the middle class    :lol:  that originated during the latter part of the Middle Ages (AD 500–1500)

Переклад

Буржуазія (англ.: / bʊərʒwɑ ː цзи ː /; Французький вимова: [buʁʒwazi]) це слово з французької мови, яке використовується  в галузі політичної економії, політичної філософії, соціології та історії, і яке в оригиналі означала багатий середній клас:lol: який виник у другій половині середньовіччя (AD 500-1500)

я не розуміюсь на французській
вживаю слово буржуазія як синоним капіталіст підприємець

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #131 : Червня 24, 2014, 01:20:10 13:20 »
Якщо Путін оголошує війну -  Спалюємо нахуй весь Донбасс.

можна навіть попросити америтканців скинути ядерну бомбу

Ні. Використаємо  "Смерч", "Град" і "Ураган". Тоді маємо повне право, як моральне так і юридичне.
Війна це не АТО.
« Останнє редагування: Червня 24, 2014, 01:27:07 13:27 від OlegSky »

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #132 : Червня 24, 2014, 01:21:02 13:21 »
Якщо Путін оголошує війну -  Спалюємо нахуй весь Донбасс.

можна навіть попросити америтканців скинути ядерну бомбу

Ні. Використаємо  "Смерч", "Град" і "Ураган". Тоді маємо повне право, як моральне так і юридичне.

бомба надійніше
донбас буде або українським або пустельним

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #133 : Червня 24, 2014, 01:25:32 13:25 »
Правий як ніколи. Але в країнах де панує олігархат буржуазія становить загрозу, найманих легше в стойло заганяти. Тільки не треба зразу на мене ліпити ярлик - Юлька почала риторику проти олігархів по підказці політтехнологів. зовсім не щиро). Порошенко навіть не думає руйнувати олігархат. навпаки підтягує до себе  чі під себе, тому сподівання на розвиток буржуазії за цієї влади марні.

Я думаю, що серйозніша проблема ніж олігархи, це бувша номенклатура та гебісти, а тепер чиновництво та бюрократія, яка тягнеться ще з совка.  Ніде чиновники так не жирують, як в Росії , Україні та Білорусі. І саме тут доля зайнятості населення в малому та середньому бізнесі одні з найнижчих у світі.
Так це велика проблема, алеж панування чиновників -це і є основна ознака олігархату, пригодована армія кровопивць, яка душить все і всіх "мирним" способом. Знищим панування 3-4 сімей, легко розберемось з чиновниками.
Батя, мы стараемся ...

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #134 : Червня 24, 2014, 01:28:21 13:28 »

Так це велика проблема, алеж панування чиновників -це і є основна ознака олігархату, пригодована армія кровопивць, яка душить все і всіх "мирним" способом. Знищим панування 3-4 сімей, легко розберемось з чиновниками.

Ти таки справжній послідовник батька Махно.  :laugh:

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #135 : Червня 24, 2014, 02:20:19 14:20 »
Нічого, після 27 червня буде ендшпіль.

А якщо ні?

Будь-яка партія , як і війна має початок і кінець. Доля Донецька уже вирішена, так чи інакше.
Насправді є всього два варіанти. Путін оголошує війну, або Путін не оголошує війну.

У випадку, якщо Путін на війну не зважиться, далі ситуація розвиватиметься сумно для ватників.
Підтримки населення вони не мають, підписання асоціації буде останній цвях у гроб віри ватників
у Путіна-всемогутнього. Подальший супротив не буде мати ніякого змісту.

Хто більш-меш адекватний той втече з награбованим, хто буде до кінця перти буром - буде знищений.

Якщо Путін оголошує війну - пиздець наступає швидко і всім, бо тоді всі вбивства мирних жителів
можна буде списувати на російські війська і особливо ні з ким не церемонитися...

Тоді

1. Спалюємо нахуй весь Донбасс.
2. Відступаємо з боями.
3. Звертаємося за підтримкою в НАТО.
4. Починається загальносвітовий заміс.


По пункту 3 - НАТО нам не поможет. Соответственно не будет и п.4

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #136 : Червня 24, 2014, 02:54:39 14:54 »
Тоді

1. Спалюємо нахуй весь Донбасс.
2. Відступаємо з боями.
3. Звертаємося за підтримкою в НАТО.
4. Починається загальносвітовий заміс.



По пункту 3 - НАТО нам не поможет. Соответственно не будет и п.4

Та да, будут смотреть как Пуйло выйдет на Жешув и Люблин с войсками.
Особенно поляки и прочие прибалты  :laugh:
Украинцы могут его задержать, но сами  остановить не смогут.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #137 : Червня 24, 2014, 03:08:28 15:08 »
Да, будут смотреть. Я даже не уверена, станут ли они защищать Прибалтику и Польшу от России, если хуйло всё таки надумает туда полезть. Но шанс, что он полезет пока эти страны в НАТО, очень маленький. Всё таки НАТО это больше психологическая защита. До сих пор ещё ни разу не было проверено на практике, как это НАТО сработает в критческий момент. И никому проверять не хочется, даже путину.
Но если у него окончательно съедет крыша, и он таки полезет в Польшу и Прибалтику, то, по моему мнению, шанс, что НАТО за них всупится -50 на 50.
А мы даже не члены НАТО. Наш шанс получить помощь - 0%.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #138 : Червня 24, 2014, 03:10:34 15:10 »
Да, будут смотреть. Я даже не уверена, станут ли они защищать Прибалтику и Польшу от России, если хуйло всё таки надумает туда полезть. Но шанс, что он полезет пока эти страны в НАТО, очень маленький. Всё таки НАТО это больше психологическая защита. До сих пор ещё ни разу не было проверено на практике, как это НАТО сработает в критческий момент. И никому проверять не хочется, даже путину.
Но если у него окончательно съедет крыша, и он таки полезет в Польшу и Прибалтику, то, по моему мнению, шанс, что НАТО за них всупится -50 на 50.
А мы даже не члены НАТО. Наш шанс получить помощь - 0%.

А вы не думайте, а почитайте статут НАТО.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #139 : Червня 24, 2014, 03:13:17 15:13 »
Да, будут смотреть. Я даже не уверена, станут ли они защищать Прибалтику и Польшу от России, если хуйло всё таки надумает туда полезть. Но шанс, что он полезет пока эти страны в НАТО, очень маленький. Всё таки НАТО это больше психологическая защита. До сих пор ещё ни разу не было проверено на практике, как это НАТО сработает в критческий момент. И никому проверять не хочется, даже путину.
Но если у него окончательно съедет крыша, и он таки полезет в Польшу и Прибалтику, то, по моему мнению, шанс, что НАТО за них всупится -50 на 50.
А мы даже не члены НАТО. Наш шанс получить помощь - 0%.

війська нато ВЖЕ на території цих країн

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #140 : Червня 24, 2014, 03:15:21 15:15 »
Да, будут смотреть. Я даже не уверена, станут ли они защищать Прибалтику и Польшу от России, если хуйло всё таки надумает туда полезть. Но шанс, что он полезет пока эти страны в НАТО, очень маленький. Всё таки НАТО это больше психологическая защита. До сих пор ещё ни разу не было проверено на практике, как это НАТО сработает в критческий момент. И никому проверять не хочется, даже путину.
Но если у него окончательно съедет крыша, и он таки полезет в Польшу и Прибалтику, то, по моему мнению, шанс, что НАТО за них всупится -50 на 50.
А мы даже не члены НАТО. Наш шанс получить помощь - 0%.

А вы не думайте, а почитайте статут НАТО.
похоже, вы сильнее уверены в обязательности устава НАТО, чем прибалты с поляками. Ибо крику они подняли немерено. Были бы  они уверены, не было бы стольких разговоров об усилении контингента НАТО в этих странах.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #141 : Червня 24, 2014, 03:17:03 15:17 »
Да, будут смотреть. Я даже не уверена, станут ли они защищать Прибалтику и Польшу от России, если хуйло всё таки надумает туда полезть. Но шанс, что он полезет пока эти страны в НАТО, очень маленький. Всё таки НАТО это больше психологическая защита. До сих пор ещё ни разу не было проверено на практике, как это НАТО сработает в критческий момент. И никому проверять не хочется, даже путину.
Но если у него окончательно съедет крыша, и он таки полезет в Польшу и Прибалтику, то, по моему мнению, шанс, что НАТО за них всупится -50 на 50.
А мы даже не члены НАТО. Наш шанс получить помощь - 0%.

війська нато ВЖЕ на території цих країн
у кількості, достатній для протидії рос. агресії?

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #142 : Червня 24, 2014, 03:18:21 15:18 »
Чего стоят всякие там статуты, договора и меморандумы, мы уже увидели на своём примере.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #143 : Червня 24, 2014, 03:21:51 15:21 »
Ребята, вы что в самом деле считаете что НАТО, это просто шапито для парадов как надувные войска России ?

Из Википедии:
С 1995 по 2013 доля США в расходах НАТО выросла с 59 % до 72 %.


Вы считаете что американцы не умеют считать деньги, и содержат НАТО, как балаган ?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #144 : Червня 24, 2014, 03:22:34 15:22 »
Чего стоят всякие там статуты, договора и меморандумы, мы уже увидели на своём примере.

Наш пример, это просто пример того, как донецкие хотели просрать державу, а им не дали.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #145 : Червня 24, 2014, 03:24:24 15:24 »
Ребята, вы что в самом деле считаете что НАТО, это просто шапито для парадов как надувные войска России ?

Из Википедии:
С 1995 по 2013 доля США в расходах НАТО выросла с 59 % до 72 %.


Вы считаете что американцы не умеют считать деньги ?

мы сомневаемся в готовности амерканцев и прочих немцев влезать в военный конфликт с ядерной страной и двинутым главнокомандующим из-за Эстонии или Румынии.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #146 : Червня 24, 2014, 03:27:05 15:27 »
Военные затраты (в долларах США)   

Место   Государство   
1   США                                          526,800,000,000
В целом НАТО                                  49 875 309 000
В целом по Европейскому союзу  300 745 000 000   
2   Китай                                 114,200,000,000
3   Россия                                  71,200,780,000
4   Великобритания                  58,985,000,000

Евросоюз тратит на оборону в четыре раза больше чем Россия.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #147 : Червня 24, 2014, 03:29:14 15:29 »
Ребята, вы что в самом деле считаете что НАТО, это просто шапито для парадов как надувные войска России ?

Из Википедии:
С 1995 по 2013 доля США в расходах НАТО выросла с 59 % до 72 %.


Вы считаете что американцы не умеют считать деньги ?

Я считаю что НАТО это что-то типа ядерного оружия, сдерживающий фактор. (По принципу - никто не нападёт на страну, которая член НАТО). И это работает, потому-что пока что никто ещё не нападал. А сработает ли это НАТО на практике, мы не можем знать, пока не появится кто-нибудь достаточно сумасшедший, чтобы напасть и проверить его эффективность.
« Останнє редагування: Червня 24, 2014, 03:32:14 15:32 від Skynet »

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #148 : Червня 24, 2014, 03:30:24 15:30 »


мы сомневаемся в готовности амерканцев и прочих немцев влезать в военный конфликт с ядерной страной и двинутым главнокомандующим из-за Эстонии или Румынии.
[/quote]

+100

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Відео переговорів - епічеській ...здєц!
« Reply #149 : Червня 24, 2014, 03:31:16 15:31 »
Ребята, вы что в самом деле считаете что НАТО, это просто шапито для парадов как надувные войска России ?

Из Википедии:
С 1995 по 2013 доля США в расходах НАТО выросла с 59 % до 72 %.


Вы считаете что американцы не умеют считать деньги ?

мы сомневаемся в готовности амерканцев и прочих немцев влезать в военный конфликт с ядерной страной и двинутым главнокомандующим из-за Эстонии или Румынии.

При чём тут Румыния. Если из-за Крыма поднялся такой визг в мире, то в случае вторжения
и начала полномасштабной войны в Украине, НАТО по любому будет втянуто в конфликт.

Никто не допустит построения ещё раз Империи Зла.