Автор Тема: Оце кличко нам свиню підсунув ...  (Прочитано 1989 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Оце кличко нам свиню підсунув ...
« Reply #30 : Червня 25, 2014, 11:51:53 23:51 »
гм... от я вважаю, що юлю дарма витягли з тюрми, бо вона ще своє не відсиділа. Але одночасно я також вважаю Кличка нулячим мером. І обрання Пороха президентом - зрадою Революції Гідності. Бо він мав би бути (як мінімум!) відсторонений від участі в політичному житті держави як учасник злочинного режиму (міністр в уряді азірова)
Мене в яку "секту" запишете?
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Re: Оце кличко нам свиню підсунув ...
« Reply #31 : Червня 25, 2014, 11:58:38 23:58 »


Я оцінюю його шанси не з огляду його особистих якостей, чи якостей УДАРу, просто маю дуже багато прикладів, коли люди реально хотіли голосувати за нього, і були розчаровані, коли він відмовився.
[/quote]
Так он РЕАЛЬНО оценил свои шансы. Как политик он 0. Партия бы его не спасла. Он знал, что шансов нет - ни при каких раскладах. Даже, если бы он шел от Свободы или от Батькивщины. А так... Петя, имея бабло и имя в Европе, его подобрал, отмыл от "грязи" (вспомните, кем и где начинал Кличко и кто его "крышевал") и подготовил к новой жизни. Разве бы Виталя смог бы без Пети выиграть выборы? За Петей был Майдан. Что было за Кличко?.. :upa
[/quote]

О, аказується що майдан стоял за пєтю . І хто тут говорить за бютосєкту ? Та порівняно з пєтєсєктою бютосєкта - дєцкій сад в пєсочніцє . Це ж треба таке задвинути - за пєтєй був майдан !  :smilie10:

Ну і по суті . Пєтя , як президент , забрехався . Навіщо він оголосив перемиря ?  Відмазки , що москалі війська б ввели не канають - якби мали ввести то вже давно б ввели . А якщо мають ввести , то і після 27 введуть . І срати хуйто хтів на ті перемиря . Відмазки , що то євросоюз таку умову виставив -взагалі нагла брехня . Ніхто такоі умови не ставив . Відмазки , що ми  спочатку перекрили кордон -брехня . Кордон далі не перекритий . Про роль на переговорах медведчука - брехня . Про голову ап - брехня , про міністра занордонних справ - брехня . Пєтя забрехався , це вже зрозуміло всім . І ця брехня автоматом лягає на кличка і на удар . І тяне іх  рейтинг на дно . І що б там в киівраді кличко не робив , це нікого не цікавить , бо не в киівраді вирішується питання цілісності украіни . .