Автор Тема: Знов Меркельша жжот.  (Прочитано 2239 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Re: Знов Меркельша жжот.
« Reply #30 : Червня 28, 2014, 10:43:38 22:43 »
Я тоже слышал, офигел поначалу.
Но потом подумал и решил что это даже наша инициатива может быть.
Думаю будут убеждать Путинга не перекрывать нашим товарам путь в Рашу

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Re: Знов Меркельша жжот.
« Reply #31 : Червня 28, 2014, 11:53:45 23:53 »
Не Меркель решать это.
Звичайно, не Меркель вирішувати! Але їй озвучувати.
А у них з Вовчиком, можна сказати, один куратор.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Знов Меркельша жжот.
« Reply #32 : Червня 29, 2014, 12:11:06 00:11 »
Президент выразил уверенность в достижении компромисса, приемлемого для всех сторон.
 
Пам*ятаю, як цей поц казав і про впевненність, що він зупинить війну. :smiley23:  От такі ж будуть і досягнення компромісів. Їх не буде. По-перше, бикувати буде Рашка. Та ще й на тлі бойових дій.
 
До речі, вангую, що до 11 липня АТО так і не розпочнеться - буде "перемір*я". Бо ви собі уявляєте переговори з агресором на тлі військової фази з ним?
Порошенко вже на колінках стоїть перед Х*йлом.  :smiley23:



Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Re: Знов Меркельша жжот.
« Reply #33 : Червня 29, 2014, 12:15:09 00:15 »
От цікаво , разом з украіною асоціацію підписали грузія і молдова.  І що , там теж після підписання вони будуть з путіним радитись ? А як путіну та угода не сподобається , то він що , вето накладе ? Чи зміни внесе ? Тоді що , все взад ?
І взагалі , що за гнилі відмазки ? Якщо рада не захоче ратифікувати угоду , то ті депутати закінчать в кращому разі як янек , а в гіршому на шибениці. І ніякі мєнти іх не спасуть. 

Ні , то все якась гра.  Таке відчуття що хуйло поміняв янека на пороха. 

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Re: Знов Меркельша жжот.
« Reply #34 : Червня 29, 2014, 12:21:41 00:21 »
Я тоже слышал, офигел поначалу.
Но потом подумал и решил что это даже наша инициатива может быть.
Думаю будут убеждать Путинга не перекрывать нашим товарам путь в Рашу

Стісняюсь спрасіть , ми з рашкою ще  воюєм ? Бо щось чим раз воно на війну стає все меньш подібне.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Знов Меркельша жжот.
« Reply #35 : Червня 29, 2014, 12:35:06 00:35 »
Попри відмову Києва, Росія планує завтра направити "гуманітарну допомогу для України" Ну, і на які переговори - консультації сподівається Петро та Меркель? І це у період перемір*я? Пройдуть через пункти, які не контролює Україна. 90 тонн вантажу. А що в тому вантажу - одному Богу відомо. А почні їх розстрілювати, такий хай піднімуть, що небо почорніє. А вони ж того і хотять. Просто повне знахабство.
 

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Знов Меркельша жжот.
« Reply #36 : Червня 29, 2014, 12:39:16 00:39 »
Я тоже слышал, офигел поначалу.
Но потом подумал и решил что это даже наша инициатива может быть.
Думаю будут убеждать Путинга не перекрывать нашим товарам путь в Рашу

Стісняюсь спрасіть , ми з рашкою ще  воюєм ? Бо щось чим раз воно на війну стає все меньш подібне.


Но страшнее всего для нас, людей, не их численность и сила, а их торжествующая над всем неполноценность. Я не знаю, чего нам надо бояться больше: их человеческой цивилизованности или же их коварной, холодной, звериной жестокости. Но когда одно соединяется с другим, то получается нечто невообразимо кошмарное, почти дьявольское. Во имя культуры, во имя христианства и человечества мы должны освободиться от саламандр. И анонимный апостол взывал:

Безумцы, перестаньте наконец кормить саламандр!

Перестаньте давать им работу, откажитесь от их услуг, порвите с ними




Contra Spem Spero

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Знов Меркельша жжот.
« Reply #37 : Червня 29, 2014, 12:41:58 00:41 »
Те, що відбувається з т. зв. "мирними переговорами", все більше нагадує Мюнхенську змову 1938 року. Після типу аншлюсу Криму (Австрія) стоїть "судетське питання" (Донбас). Читаємо Вікіпедію: паралелі разючі, продовження очевидне.
 Знову Медведчук. Як під час підписання газового договору 2009 року, який подарував нам найдорожчий на планеті, 500-доларовий газ, і лантух закулісних "муток" навколо нього. Який віддавав наказ розстріляти Майдан ще у 2004 році. Його поява - вірна ознака того, що все відбувається прозоро і в ім'я України та її громадян.
 Мені невідомі уряди цивілізованих країн, які ведуть переговори з терористичними організаціями. З істотами, які захоплюють в заручники цілі міста. Спорюють животи і топлять в річці громадян цих країн. Хапають людей посеред дня і катують в застінках. Убивають людей посеред вулиці, грабують магазини і банки, зривають вибори. 
 ПІД ЧАС т. зв. "переговорів" терористи за допомогою танків, "градів" і мінометів атакують армію цієї країни, збивають транспортні вертольоти і убивають її солдатів. Тільки за час "припинення вогню" терористи вбили більше 20 наших силовиків. Зате Ахметов затишно гуляє Києвом з державною охороною. Ахметову теж дуже подобаються "переговори", як не важко зрозуміти.
 Черчіль з приводу вже згаданої Мюнхенської змови сказав у парламенті: "Ми вибирали між війною і ганьбою. Ми обрали ганьбу і отримали війну". 
 Ми вже були пухнастими білими зайчиками в Криму. Все тихенько віддали і не писнули. Отримали Стрєлка, Бєса і чеченців; розпороті животи і мінометний вогонь з жилих кварталів і лікарень.
 Якщо Україна не проведе широкомасштабну армійську операцію і не викорчує терористичну заразу зараз, вона перестане існувати. Не має значення, по якій із варіацій путінсько-медведчуковського сценарію. Чи зі спостерігачами ОБСЄ, чи з миротворцями ООН, чи після типу "виборів", чи просто виникне ще одне Придністров'я чи Абхазія. Ще одна частина нашої суверенної території буде відторгнута агресором, а диверсійно-терористичні групи поповзуть далі - на Одесу, Харків, Дніпропетровськ, Суми, Чернігів, Київ.
 Ніщо інше, ніж повний аншлюс України, путіна не влаштує. Не варто балуватись в закулісні договорнячки. Після Мюнхена зґвалтованій Чехословаччині теж дали зовсім уже нерушимі гарантії цілісності кордонів і безпеки, ще крутіші за наш Будапештський меморандум. Тому коли через менш ніж півроку Гітлер оголосив Чехословаччину райхспротекторатом, ніхто з міжнародної громадськості навіть не висловив вже так добре знайомої нам "глибокої стурбованості".
 Нас чекає те ж саме, якщо зараз піддамось. Будемо з квітами зустрічати визволителів путіна і медведчука, вони може і януковича з виводком в обозі привезуть.
 Неможливо, щоби українські воїни, які вже віддали своє життя за Україну, загинули дарма. 
 Сотні і сотні вже загинули і скалічені на цій війні. Кожну хвилину "переговорів" ворог перекидає на нашу територію танки, гради, ПЗРК і безліч іншого. "Воєнспеців" ГРУ і кавказьких найманців. Ніхто не закриє пункти вербовки терористів на території Росії - бо це їхні військомати.
 ТЕРОРИСТИ МАЮТЬ НЕГАЙНО ЗДАТИСЬ АБО ЗАГИНУТИ. Всі затримані за тероризм і посібництво мають отримати свої пожиттєві або 15 років у випадку розкаяння. Всі, хто пособничав, у першу чергу, колишні співробітники МВС і СБУ, а також місцева влада, мають сісти на свої терміни. От тоді можна проводити вибори і починати діалог.
Інші варіанти: невимовна ганьба і гарантоване самогубство.
 Леся Оробець

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Знов Меркельша жжот.
« Reply #38 : Червня 29, 2014, 12:51:26 00:51 »
Колего Задармапродавши, Петро Олексійович в найгіршому випадку припустився серйозної помилки. Я б не прирівнював це до свідомої державної зради.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Re: Знов Меркельша жжот.
« Reply #39 : Червня 29, 2014, 03:39:01 15:39 »
Я тоже слышал, офигел поначалу.
Но потом подумал и решил что это даже наша инициатива может быть.
Думаю будут убеждать Путинга не перекрывать нашим товарам путь в Рашу

Стісняюсь спрасіть , ми з рашкою ще  воюєм ? Бо щось чим раз воно на війну стає все меньш подібне.

Воюем и что?
Как думаете среагируют селяне ровенской области если враз потеряют треть рынков сбыта?
На фоне подписания асоциации.

В принципе это можно списать на войну, но думают лучше предотвратить. Поставки зеленого горошка это не стратегический просчет.
Хотя сам я второе перемирие не поддерживаю

Offline Евгений

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 541
Re: Знов Меркельша жжот.
« Reply #40 : Червня 29, 2014, 04:37:01 16:37 »
Ну и новости, час от часу не легче... Такое впечатление что Путин царь Европы и все перед ним на цыпочках ходят, ну чтобы не прогневать повелителя.  :smilie11:

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Знов Меркельша жжот.
« Reply #41 : Червня 29, 2014, 04:42:37 16:42 »
Ну и новости, час от часу не легче... Такое впечатление что Путин царь Европы и все перед ним на цыпочках ходят, ну чтобы не прогневать повелителя.  :smilie11:

+100 Но может это не просто впечатление, а так оно и есть. Сам Путин похоже в этом уверен.