Автор Тема: Щось про СУП ходять чутки, що тут банять ніпадєцкі...  (Прочитано 1741 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Кремлядей потрібно обов'язково виявляти та вирубати. Але нормальних людей за критику нинішнього преза банити не можна. Цей през таке вже творить, що заслуговує не просто критики, але й дечого погарячіше.

"Горiла шина, палала..." Думаєте, ще не час, товариство?

 А що він там вже натворив? До його обрання щоденно масово гинули українці без будь яких перемог із нашої сторони, зараз відвойовано значну територію у екстримістів. Що не так?

Шо де відвойовано, пане?  :smilie10:

 Відвойовано Маріупіль, укріплені позиції в населених пунктах Ямпіль, Красний лиман, Закотне, Олександрівськ, Щастя, Металіст....Гляньте на карту і зрівняйте її із позицією українських військ станом на 25 травня 2014 р.
http://obozrevatel.com/politics/62854-v-seti-poyavilas-aktualnaya-karta-zonyi-ato.htm

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Треба мати критерій означення юлька. Бо я не вважаю критику нинішнього президента достатньою для бану.
:smiley24:Нормальна критика по факту-так,юльківське лайнометання з позиції власне ненависті до теперішньої влади,бо сколупнули мамку-банити.перші-звичайні юльки,другі-штабна.навіжена або просто хвора на голову маса.ІМНО

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Кремлядей потрібно обов'язково виявляти та вирубати. Але нормальних людей за критику нинішнього преза банити не можна. Цей през таке вже творить, що заслуговує не просто критики, але й дечого погарячіше.

"Горiла шина, палала..." Думаєте, ще не час, товариство?

 А що він там вже натворив? До його обрання щоденно масово гинули українці без будь яких перемог із нашої сторони, зараз відвойовано значну територію у екстримістів. Що не так?

Шо де відвойовано, пане?  :smilie10:

 Відвойовано Маріупіль, укріплені позиції в населених пунктах Ямпіль, Красний лиман, Закотне, Олександрівськ, Щастя, Металіст....Гляньте на карту і зрівняйте її із позицією українських військ станом на 25 травня 2014 р.
http://obozrevatel.com/politics/62854-v-seti-poyavilas-aktualnaya-karta-zonyi-ato.htm

У вас якісь iншi джерела інформації. Ось стрiчка новин сьогоднi:

Штайнмаєр: Перемир'я в Україні не діє
У Донецьку бойовики "Стрєлка" захопили ще одну військову частину
Бойовики викрали зброю у охорони Донецької залізниці
Під Слов'янськом думають, що перемир’я укріплює позиції терористів
На Донбасі бойовики полонили солдата, викрадають людей із квартир
Під Слов'янськом обстрілюють сили АТО. З боку РФ - рух танків...
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Кремлядей потрібно обов'язково виявляти та вирубати. Але нормальних людей за критику нинішнього преза банити не можна. Цей през таке вже творить, що заслуговує не просто критики, але й дечого погарячіше.

"Горiла шина, палала..." Думаєте, ще не час, товариство?


С таким подходом тебе ни один през не подойдет
Будешь на каждого носить шину, пока не появится кто-то вроде Хуйла, который свернет в бараний рог все шины вместе с их носящими

Ты сам для себя реши - тебе Президент нужен, который, пусть и ошибается, но в целом отстаивает интересы Украины, или диктатор, который будет делать, что хочет, а всех протестующих сломает об колено?

Потрібен през, який виконує свої обов'язки, бере на себе всю відповідальність та, без вихідних та свят, дбає про країну й народ, а не про те, що про нього якийсь хуйло скаже якоїсь мерхельші.

Бачу, що такого нема.


да уж...

Offline Люся

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Бандерiвка
Когда нет оппонента это все что угодно но не форум.У тех кто вышивает крестиком никогда нет никаких разногласий.Никто не говорит что нужно скатываться до уровня ФУПа но все же.........

 Погоджусь 100 %, я за те, щоб були і росіяни і інші представники. Але я категорично проти брутальних образ і відвертої брехні. Я вважаю, що за цими критеріями і повинні банитись дописувачі.
+1

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654


Йульків-кацапів з порогу нах, решті свободу висловлювань!   :Prapor2:

Так не бывает.

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Я поки що не забанена, але бачу, як банять деяких цілком адекватних людей, лише через те, що вони критикують Пороха.
От і з`ясовую наперед. А може я вже штабний пропагандон, і бан на підході.
А я не знаю... :shuffle:

Пані Шавліє, критикувати треба.
Це нормально.
Ненормально лити бруд, пересмикувати і безпідставно звинувачувати.
Хоча б того, з ким ти, хоча б формально, в одному таборі.
Юльки судять по собі, а насправді "порошків" ще немає.
Я, наприклад, голосував за нього ситуативно.
І на СУПі не сказав жодного слова на його підтримку.
Але й лити лайно на нього вважаю передчасним.
Безумовно, рішення про призупинення АТО викликає в мене незадоволення.
Але я розумію, що політика - це мистецтво компромісів.
Не все, на жаль, ми вирішуємо самі.
Порошенко, до великої віри - заручник обставин.
Мені здається, це розуміє кожен.
Хіба ні?
ну и ладно...

Offline Мирослав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
  • Стать: Чоловіча

Але й лити лайно на нього вважаю передчасним.
Безумовно, рішення про призупинення АТО викликає в мене незадоволення.
Але я розумію, що політика - це мистецтво компромісів.
Не все, на жаль, ми вирішуємо самі.
Порошенко, до великої віри - заручник обставин.
Мені здається, це розуміє кожен.
Хіба ні?

Нажаль ми не маємо достатньо інформації аби судити про його дії. Тому я погоджуюся з Шоцемамо.