Автор Тема: Зарегестрированна новая звезда во вселенной...  (Прочитано 372 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Путин — не просто известный диктатор, распространенная фамилия или украинская народная песня, теперь это еще и настоящая звезда «Putin-Huilo!», зарегистрированная в рамках проекта «PALE BLUE DOT», проводимого международной организацией «White Dwarf Research Corporation» с целью поддержки астрономических поисков», — заявил Андрей Юсов. «Эта звезда зафиксирована в базах данных программы Google Earth, которые доступны также на территории Российской Федерации. Открытые планеты в окружении звезды, согласно международным правилам, также будут названы ее именем. Наличие воды и живых организмов на планетах вокруг звезды «Putin-huilo!» может быть предметом изучения ученых в будущем»

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
вот она - слава. Такой маленький человечишко...а как имя его гремит по всем континентам
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
вот она - слава. Такой маленький человечишко...а как имя его гремит по всем континентам

Ну, взагалі-то це майже фейк... Вибачайте, але я трохи в темі по минулій роботі... :shuffle:

Тобто в мережі є дісно купа ділків, які вишлють вам за ваші бабки красивий кольоровий сертифікатик, що вашим ім"ям названо зірку, що на ваше ім"я зареєстровані земельні ділянки на Місяці, Марсі та Альфа Центаврі - за якихось смішних 100-200 баксів "добровільних пожертвувань" (важливий юридичний момент у разі подальших претензій!  :smilie7:). Можете показувати це приятелям, вішати на стінку - але ніякої юридичної сили це не матиме.

Пам"ятаю, після розвалу СРСР практично усі бувші радянські вчерні отримували листа, де їм пропонувалось за таку ж сумму (на той час - астрономічну!), стати членами "Нью-йоркської академії наук" (sic!) - яка існує лише в на території того офісу "бізнесмена", який розсилав ті листи.

Це своєрідний "нігерійський спам", тільки знвчно вищого рівня. Пам"ятаю, навіть Кравчуку, у бутність його президентом підлеглі-холуї на день народження подарували "ділянку на Місяці" - хоча ті хто в темі плювались та робили фейспалм! ;) Епоха "золотих батонів" тоді ще не почалась...

Міжнародний Астрономічний Союз не присвоює ім"я окремим зіркам далекого космосу (єдине виключення - астероїди Сонячної системи та комети, але не за гроші і правом обладає першовідкривач!), не торгує "ділянками на Марсі" та взагалі не "розпродає Космос за гроші".
« Останнє редагування: Липня 01, 2014, 11:52:58 23:52 від Ronin »

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
не важно. Пусть на стену пуйло себе эту писульку и повесит. Ведь вся ЗЕМЛЯ уже хнает что он пуйло )))) лалалалалалалала
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
не важно. Пусть на стену пуйло себе эту писульку и повесит. Ведь вся ЗЕМЛЯ уже хнает что он пуйло )))) лалалалалалалала

Хтось інший може б і сперечався, але я точно не буду!  :shuffle: :gigi: