Автор Тема: Порошенко повторяет Ющенко  (Прочитано 5074 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #60 : Липня 04, 2014, 09:26:49 09:26 »
Цитувати
Новий порядок може бути лише путінський, очевидно це і є метою юльковатніків.

кредитів для рівня життя як в ес ніхто Україні не дасть, значить капіталізм для України - приречений шлях. Великі виробництва повинні працювати на народ, а не на нових футбольорів в шахтар і на рахунки на Кіпрі, вілли у Швейцарії.

ІНШОГО шляху немає
+10000

зі: дорогущі футбольні клуби це відрижка соціалізму. "олігарх-соціалізму". олігархам - бабки, лохам - видовища. донбас арена - замість партзборів. і там і там принцип однаковий, щоб не питалися: "А де мої гроші?!"

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #61 : Липня 04, 2014, 09:31:48 09:31 »
Ну ржи если конь. А факт есть факт - этот мудак еще за пол года до выборов три слова не мог связать в кучу, а через два года после выборов вернулся в свое естественное состояние - плямканье и акцептування. Просто те силы, что его вознесли, ошиблись в нем и когда перестали над ним работать оно превратилось в то, чем изначально и было.

а от це ти збрехав
на посаді прем"єра ющенко був улюбленцем журналістів за змістовні і грунтовні відповіді на всі їх запитання
знов +10000
А до отруєння - ще й красень-мужчина.

І взагалі, тоді в демакратичному лагері альтернативи просто не було (в першу чергу завдяки популярності в народі (!) за те що, був першим, кто став регулярно платити пенсію і зараплатю, ага - були таки часи. до речі до цього часу популістом премєром було просто не можливо). тому казати, що в перемозі Ющенка нема заслуги ющенка - брехня і маячня.

зі: А він і не змінився. тільки суспільство захворіло популізмом. і змістовні і грунтовні відповіді стали нікому не цікаві. навпаки всіляко висміювалися. за це суспільство і розплачується.
« Останнє редагування: Липня 04, 2014, 09:37:58 09:37 від ВУКЕР »

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #62 : Липня 04, 2014, 09:40:01 09:40 »
Ясно вже одне - Порошенко втрачає темп. За місяць не зроблено нічого. Я б навіть сказав інакше, темпу й не було від самого початку. Совання з Конституцією - зовсім не замінить програми реформ, кадрових змін, чистку держчиновництва.
Більше того. Відверті вороги України засідають в ВР, з ними (Царьов) ведуть якісь перемовини, вигулькують якісь медведчуки...
Чергове загравання з російської мовою, однією рукою стріляємо по сепаратистах, іншою - плодимо їх. Черговий приклад мовної зачистки перед очима - в Криму ліквідоване все українське, навіть єдину гімназію з українською мовою. Потрібна не р. мова, а тотальна українізація всіх сфер суспільного буття, аж до закону про лояльність, за результатами якого слід позбавляти громадянства за незнання української мови. Натомість...
Все це просто не може закінчитись гарно, НЕ МОЖЕ.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #63 : Липня 04, 2014, 09:43:39 09:43 »
Ну ржи если конь. А факт есть факт - этот мудак еще за пол года до выборов три слова не мог связать в кучу, а через два года после выборов вернулся в свое естественное состояние - плямканье и акцептування. Просто те силы, что его вознесли, ошиблись в нем и когда перестали над ним работать оно превратилось в то, чем изначально и было.

а от це ти збрехав
на посаді прем"єра ющенко був улюбленцем журналістів за змістовні і грунтовні відповіді на всі їх запитання
Примеры есть?
Ник зарезервирован

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #64 : Липня 04, 2014, 09:49:48 09:49 »
Ясно вже одне - Порошенко втрачає темп. За місяць не зроблено нічого. Я б навіть сказав інакше, темпу й не було від самого початку. Совання з Конституцією - зовсім не замінить програми реформ, кадрових змін, чистку держчиновництва.
Більше того. Відверті вороги України засідають в ВР, з ними (Царьов) ведуть якісь перемовини, вигулькують якісь медведчуки...
Чергове загравання з російської мовою, однією рукою стріляємо по сепаратистах, іншою - плодимо їх. Черговий приклад мовної зачистки перед очима - в Криму ліквідоване все українське, навіть єдину гімназію з українською мовою. Потрібна не р. мова, а тотальна українізація всіх сфер суспільного буття, аж до закону про лояльність, за результатами якого слід позбавляти громадянства за незнання української мови. Натомість...
Все це просто не може закінчитись гарно, НЕ МОЖЕ.

щось я не зрозумів?
за крим теж порошенко відповідає??

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #65 : Липня 04, 2014, 09:50:15 09:50 »
Примеры есть?

я що тобі архів 15-ти річної давнини??

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #66 : Липня 04, 2014, 09:57:13 09:57 »
Андрійович походу Сєвєрдонецьк розрулив. Без єдиного пострілу. Очевидно тому ніхто і не оцінив.

ну якщо для вас Янукович у президентах дорівнює "Северодонецк разрулил" .... то так, дрищізм страшніше за юлькізм  :smiley23:

В президентстві Янука винна вилкючно юлька.
А слова "дрищі" раджу більше не використовувати, за подібні вирази тут банять.

Offline Скептик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 355
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #67 : Липня 04, 2014, 09:58:48 09:58 »
Андрійович походу Сєвєрдонецьк розрулив. Без єдиного пострілу. Очевидно тому ніхто і не оцінив.

ну якщо для вас Янукович у президентах дорівнює "Северодонецк разрулил" .... то так, дрищізм страшніше за юлькізм  :smiley23:
Януковича до влади привели ви, ВОНЮчки. Своєю мрією про "сильну руку".

пля, вся Україна зараз об'єднується для відсічі ворогу, а дрищі та юльки все не заспокояться - все з'ясовують чий месійка був кращий  :smiley14:
ПІШЛИ НАХУЙ, ОБИДВА!!! ОБИДВА ВИННІ В ТОМУ ЩО ЗАРАЗ ВІДБУВАЄТЬСЯ!!! І МЕНІ ПОХУЙ ВІДСОТОК ВИННОСТІ КОЖНОГО!!!

Є правда в ваших словах. Але.
Можу пояснити.
Саме зараз потрібно називати речі своїмі іменами. Казати правду. В тому числі друзів - друзями, а ворогів - ворогами. Добро - добром, зло - злом. Юльки продовжують мракобєсіє - називати чорне-білим і навпаки. Це шлях до поразки.
Так, не час говорити про юща - його час пішов.
Але казати що ющ ледь не предтеча януковича - неправда велика є. і не по людськи це.
Янукович і є результатом великої брехні в тому числі. Тому брехню не можна толерувати. інакше ті ж граблі.
Не в ющі справа. Брехню не можна толерувати. Обман і самообман - дуже дорого коштує, як виявляється зараз. звісно не в відсотках рейтингу, як нас деякі барани намагаються переконати.

ну так і називайте речі власними іменами! почніть з Ющенка. Визнайте що він не виправдав сподівань і живемо далі, забувши про цього нікчему. чого ж ви до сіх пір носитесь з цим Ющенком наче з писаною торбою?

Offline Скептик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 355
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #68 : Липня 04, 2014, 09:59:52 09:59 »
Андрійович походу Сєвєрдонецьк розрулив. Без єдиного пострілу. Очевидно тому ніхто і не оцінив.

ну якщо для вас Янукович у президентах дорівнює "Северодонецк разрулил" .... то так, дрищізм страшніше за юлькізм  :smiley23:

В президентстві Янука винна вилкючно юлька.
А слова "дрищі" раджу більше не використовувати, за подібні вирази тут банять.

ну і погано, що тут банять за слово "дрищ" ...  :smiley23:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #69 : Липня 04, 2014, 10:01:31 10:01 »
ну і погано, що тут банять за слово "дрищ" ... 

ні не погано
бо слово ОБРАЗЛИВЕ на відміну наприклад від юльок

Offline Скептик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 355
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #70 : Липня 04, 2014, 10:05:01 10:05 »
ну і погано, що тут банять за слово "дрищ" ... 

ні не погано
бо слово ОБРАЗЛИВЕ на відміну наприклад від юльок

я не філолог, щоб з вами сперечатись. як на мене - обидва слова дростатньо образливі ... просто ваш главнікчема такий нікчема, що навіть кличку більш менш пристойну не отримав  :laugh:

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #71 : Липня 04, 2014, 10:05:47 10:05 »
Ясно вже одне - Порошенко втрачає темп. За місяць не зроблено нічого.

 :lol: :laugh:
Наша пісня гарна і нова. З ющем прокатило. 2гий раз вже не спрацює.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #72 : Липня 04, 2014, 10:06:38 10:06 »

я не філолог, щоб з вами сперечатись. як на мене - обидва слова дростатньо образливі ... просто ваш главнікчема такий нікчема, що навіть кличку більш менш пристойну не отримав  :laugh:

а що тут сперечатись
дрищ - від слова дристати  тобто стражадати на рідкий пронос
юльок - просто від імені походить

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #73 : Липня 04, 2014, 10:07:14 10:07 »
Скептик три для бану за порушення пункту привил: 4.1 Нав'язливе і надмірне використання образливих назв політичних опонентів ("дрищі", "убюткі" тощо)

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #74 : Липня 04, 2014, 10:07:24 10:07 »
Ясно вже одне - Порошенко втрачає темп. За місяць не зроблено нічого.

 :lol: :laugh:
Наша пісня гарна і нова. З ющем прокатило. 2гий раз вже не спрацює.

Ти, Вукер, і такі як ти, нічому не вчитесь. Тому про щось теревенити з такими - лише час втрачати.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #75 : Липня 04, 2014, 10:09:05 10:09 »
Ясно вже одне - Порошенко втрачає темп. За місяць не зроблено нічого. Я б навіть сказав інакше, темпу й не було від самого початку. Совання з Конституцією - зовсім не замінить програми реформ, кадрових змін, чистку держчиновництва.
Більше того. Відверті вороги України засідають в ВР, з ними (Царьов) ведуть якісь перемовини, вигулькують якісь медведчуки...
Чергове загравання з російської мовою, однією рукою стріляємо по сепаратистах, іншою - плодимо їх. Черговий приклад мовної зачистки перед очима - в Криму ліквідоване все українське, навіть єдину гімназію з українською мовою. Потрібна не р. мова, а тотальна українізація всіх сфер суспільного буття, аж до закону про лояльність, за результатами якого слід позбавляти громадянства за незнання української мови. Натомість...
Все це просто не може закінчитись гарно, НЕ МОЖЕ.

5.3 Публікация завідомо неправдивої інформциї, рекламного чи пропагандистського характеру, спаму.
3 дня.



Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #76 : Липня 04, 2014, 10:12:03 10:12 »
Цитувати
ну так і називайте речі власними іменами! почніть з Ющенка. Визнайте що він не виправдав сподівань і живемо далі, забувши про цього нікчему. чого ж ви до сіх пір носитесь з цим Ющенком наче з писаною торбою?
Кожна історична подія має свою логіку. Ющ вважається нікчемою, бо на нього були покладені дуже великі сподівання і очікування, які по силі тільки великим історичним особистостям. Народ, до-речі теж по-своему винен, бо сподівався, що вибравши його можна заспокоїтись і чекати "результатів". Все-ж не можна рахувати, що той період зовсім провальний, бо ці п*ять років дали поштовх сьогоднішньому патріотизму.
Порох просто не зможе повторити Юща, бо зараз зовсім інша ситуація, нема права на помилки і часу на "плям-плям" в нього немає. Та й не схожі вони не за характером, не за ідеологією. У Юща "садок вишневий коло хати", Порох - прагматик.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #77 : Липня 04, 2014, 10:13:16 10:13 »
ну і погано, що тут банять за слово "дрищ" ... 

ні не погано
бо слово ОБРАЗЛИВЕ на відміну наприклад від юльок

я не філолог, щоб з вами сперечатись. як на мене - обидва слова дростатньо образливі ... просто ваш главнікчема такий нікчема, що навіть кличку більш менш пристойну не отримав  :laugh:

Який цікавий єкземпляр флудера та флеймера.
Може варто позбавлятись від подібних шатрбних писак назавжди?

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #78 : Липня 04, 2014, 10:14:58 10:14 »
ну так і називайте речі власними іменами! почніть з Ющенка. Визнайте що він не виправдав сподівань і живемо далі, забувши про цього нікчему. чого ж ви до сіх пір носитесь з цим Ющенком наче з писаною торбою?
:lol:
Цитувати
Визнайте що він не виправдав сподівань і живемо далі
Та хто ж з цим сперечається? :smilie10:


Цитувати
забувши про цього нікчему.
Вибачайте, я його не вважаю нікчемою (це мем видуманий юльками-синяками для рейтингової боротьби. а по суті брехня)

Цитувати
чого ж ви до сіх пір носитесь з цим Ющенком наче з писаною торбою?
правду казати легко і приємно.
Замахався повторювати: не в ющенкові справа. справа в брехні.
Треба визнавати факти і казати правду. Інакше ніякого майбутнього - тільки граблі. А що юльки стільки брешуть про юща - то не моя провина.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #79 : Липня 04, 2014, 10:15:48 10:15 »
Ясно вже одне - Порошенко втрачає темп. За місяць не зроблено нічого. Я б навіть сказав інакше, темпу й не було від самого початку. Совання з Конституцією - зовсім не замінить програми реформ, кадрових змін, чистку держчиновництва.
Більше того. Відверті вороги України засідають в ВР, з ними (Царьов) ведуть якісь перемовини, вигулькують якісь медведчуки...
Чергове загравання з російської мовою, однією рукою стріляємо по сепаратистах, іншою - плодимо їх. Черговий приклад мовної зачистки перед очима - в Криму ліквідоване все українське, навіть єдину гімназію з українською мовою. Потрібна не р. мова, а тотальна українізація всіх сфер суспільного буття, аж до закону про лояльність, за результатами якого слід позбавляти громадянства за незнання української мови. Натомість...
Все це просто не може закінчитись гарно, НЕ МОЖЕ.

щось я не зрозумів?
за крим теж порошенко відповідає??

Ще не вечір, дайте юлькам пару місцяців і саме про це вони будуть істерично кричати з усіх телеєкранів.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #80 : Липня 04, 2014, 10:15:57 10:15 »
ну і погано, що тут банять за слово "дрищ" ... 

ні не погано
бо слово ОБРАЗЛИВЕ на відміну наприклад від юльок

я не філолог, щоб з вами сперечатись. як на мене - обидва слова дростатньо образливі ... просто ваш главнікчема такий нікчема, що навіть кличку більш менш пристойну не отримав  :laugh:

Який цікавий єкземпляр флудера та флеймера.
Може варто позбавлятись від подібних шатрбних писак назавжди?
+1
Бо з часом буде фуп-2

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #81 : Липня 04, 2014, 10:16:39 10:16 »
Ясно вже одне - Порошенко втрачає темп. За місяць не зроблено нічого. Я б навіть сказав інакше, темпу й не було від самого початку. Совання з Конституцією - зовсім не замінить програми реформ, кадрових змін, чистку держчиновництва.
Більше того. Відверті вороги України засідають в ВР, з ними (Царьов) ведуть якісь перемовини, вигулькують якісь медведчуки...
Чергове загравання з російської мовою, однією рукою стріляємо по сепаратистах, іншою - плодимо їх. Черговий приклад мовної зачистки перед очима - в Криму ліквідоване все українське, навіть єдину гімназію з українською мовою. Потрібна не р. мова, а тотальна українізація всіх сфер суспільного буття, аж до закону про лояльність, за результатами якого слід позбавляти громадянства за незнання української мови. Натомість...
Все це просто не може закінчитись гарно, НЕ МОЖЕ.

5.3 Публікация завідомо неправдивої інформциї, рекламного чи пропагандистського характеру, спаму.
3 дня.


 :smiley24:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #82 : Липня 04, 2014, 10:18:19 10:18 »
Народ зверніть увагу як легко штабні юльки перетворили дискуссію на тупий срач,
Ніяка диссуссія в присутності цих штабних троллей просто неможлива, можливий лише тупий беззмістовний срач.
От так ця бригдана нечисть і знищує форуми, або перетворює їх на свій агітмайданчик

Astronaut

  • Гість
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #83 : Липня 04, 2014, 10:18:38 10:18 »
Пожалуйста не нужно мне рассказывать о том какой ющ классный и чего он бы сделал но не смог по ряду причин. Я имел дело с его братом петей и его сыночком ярославом очень плохие воспоминания.

Ну и вообще я не могу хорошо отозваться о человеке который получив очень высокий мандат поддержки от народа сумел похерить его и разочаровать людей. И не важно почему, сейчас мы платим высокую цену именно за его безответственность и самоуверенность.

Пожалуйста не нужно мне рассказывать какой Ющ плохой. И про мандат доверия тоже не нужно. Ющ едва 50% набрал и то с третье попытки после Майдана. Почему-то все об этом предпочитают забыть. Все что он мог сделать в условиях в которых прибывал - он сделал. Результаты не замедлили проявиться через весьма короткое время.
Дрейк, я не был и не знаком ни с Ющем, ни с кем-то из политиков, но будем откровенны: Ющ просрал все. Это по простому, без лирики. То есть он не сделал ничего. Именно народ оттянул немедленное пришествие Яныка, а Ющ не препятствовал его возвращению. И именно после него появилась поговорка "Як талановито просрати все". Даже Кучма (!) и Ко сейчас мелькают на экранах больше чем он.
:lol: :fp2
Мощьний аргумент про мєлькання в зомбоящику. Усіх зрізав!
Не смішно ні разу.

Astronaut

  • Гість
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #84 : Липня 04, 2014, 10:21:33 10:21 »
Пожалуйста не нужно мне рассказывать о том какой ющ классный и чего он бы сделал но не смог по ряду причин. Я имел дело с его братом петей и его сыночком ярославом очень плохие воспоминания.

Ну и вообще я не могу хорошо отозваться о человеке который получив очень высокий мандат поддержки от народа сумел похерить его и разочаровать людей. И не важно почему, сейчас мы платим высокую цену именно за его безответственность и самоуверенность. 
Якби тоді пройшов Янукович,а не Ющенко-ми би жили у глибокому совку...''В період президенства Ющенко був лібералізм,...це були кращі роки лікування нації,...бальзам...визволення від рабства''.Цитата не моя,нажаль...Я згодна з кожним словом цієї цитати.
Прихід Ющенко не був заслугою Ющенко.

Это пиздец... Не знаю ржать как конь или плакать как ребенок...
Бо тупизм фразы на уровне "чероное-это белое".
Тебе еще многое предстоит узнать. Не переживай так. Граблей еще будет много :smilie7:

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #85 : Липня 04, 2014, 10:26:07 10:26 »
ну і погано, що тут банять за слово "дрищ" ... 

ні не погано
бо слово ОБРАЗЛИВЕ на відміну наприклад від юльок

я не філолог, щоб з вами сперечатись. як на мене - обидва слова дростатньо образливі ... просто ваш главнікчема такий нікчема, що навіть кличку більш менш пристойну не отримав  :laugh:

Який цікавий єкземпляр флудера та флеймера.
Може варто позбавлятись від подібних шатрбних писак назавжди?
Від штабних відбитись раз і назавжди важко, ви його під одним ніком забаните - зареєструється під іншим.
В принципі нинішній курс на "лагідний" їх відстріл виглядає правильним. Може варто лише узаконити прогресивне зрозтання суворості покарань: перший раз сказав "дрищі" - 3 дні бану, другий - тиждень, третій - місяць. Але тоді треба базу даних вести, бюрократію розводити.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #86 : Липня 04, 2014, 10:29:59 10:29 »
Пожалуйста не нужно мне рассказывать о том какой ющ классный и чего он бы сделал но не смог по ряду причин. Я имел дело с его братом петей и его сыночком ярославом очень плохие воспоминания.

Ну и вообще я не могу хорошо отозваться о человеке который получив очень высокий мандат поддержки от народа сумел похерить его и разочаровать людей. И не важно почему, сейчас мы платим высокую цену именно за его безответственность и самоуверенность.

Пожалуйста не нужно мне рассказывать какой Ющ плохой. И про мандат доверия тоже не нужно. Ющ едва 50% набрал и то с третье попытки после Майдана. Почему-то все об этом предпочитают забыть. Все что он мог сделать в условиях в которых прибывал - он сделал. Результаты не замедлили проявиться через весьма короткое время.
Дрейк, я не был и не знаком ни с Ющем, ни с кем-то из политиков, но будем откровенны: Ющ просрал все. Это по простому, без лирики. То есть он не сделал ничего. Именно народ оттянул немедленное пришествие Яныка, а Ющ не препятствовал его возвращению. И именно после него появилась поговорка "Як талановито просрати все". Даже Кучма (!) и Ко сейчас мелькают на экранах больше чем он.
:lol: :fp2
Мощьний аргумент про мєлькання в зомбоящику. Усіх зрізав!
Не смішно ні разу.
За великим рахунком мені теж.
Просто коли з юльками спілкуєшся, то хочеться одночасно і плакати, і сміятися над абсурдністю ваших аргументів.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #87 : Липня 04, 2014, 10:30:03 10:30 »
ну і погано, що тут банять за слово "дрищ" ... 

ні не погано
бо слово ОБРАЗЛИВЕ на відміну наприклад від юльок

я не філолог, щоб з вами сперечатись. як на мене - обидва слова дростатньо образливі ... просто ваш главнікчема такий нікчема, що навіть кличку більш менш пристойну не отримав  :laugh:

Який цікавий єкземпляр флудера та флеймера.
Може варто позбавлятись від подібних шатрбних писак назавжди?
Від штабних відбитись раз і назавжди важко, ви його під одним ніком забаните - зареєструється під іншим.
В принципі нинішній курс на "лагідний" їх відстріл виглядає правильним. Може варто лише узаконити прогресивне зрозтання суворості покарань: перший раз сказав "дрищі" - 3 дні бану, другий - тиждень, третій - місяць. Але тоді треба базу даних вести, бюрократію розводити.

Та думаю що самі нав'язливі чи агрессивні просто запам'ятаються.
Так що думаю питання вирішиться. :)

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #88 : Липня 04, 2014, 10:36:12 10:36 »

Просто коли з юльками спілкуєшся, то хочеться одночасно і плакати, і сміятися над абсурдністю ваших аргументів.

Це технологія така, звертаються не до логіки а до ємоций.
Вся реклама на цьому збудована.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8109
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко повторяет Ющенко
« Reply #89 : Липня 04, 2014, 10:47:00 10:47 »
Если бы не Ющенко Янукович никогда бы не вернулся во власть и сейчас бы мы эту всю фигню не переживали.Потому что Ющ не млекопитающее.Ющенко-амеба обыкновенная.

 :smiley24: Тримай!