Автор Тема: Мій крайній стрибок на "Прогресі"  (Прочитано 6737 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Bestия

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 686
  • Постоять за себя - полежать за других
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #30 : Липня 14, 2014, 01:20:55 01:20 »
Поздравляю!

Вспомнила рассказ от Виталия Чепиноги на эту тему (пишет в стиле стеба на суржике). Думаю, вы испытывали похожие эмоции, но не признаетесь  :smilie1:

ПАРАШУТІЗМ!!!
 
 Джордж Буш старший відзначив своє 90-річчя стрибком з парашутом. Респект старіку! А я стрибав з парашутом рік тому, в Австрії. Якось я говорив з Віталієм Кличком на всякі житєйські проізвольні тєми, і він мені розказав, що останнім часом любить стрибать з парашутом. Я розчулився і сказав, що тоже хочу попробувать, хоч насправді й не хотів... Ну, у Віталія німецька ментальність і він уже не поніма, що в Україні "хочу" - означає: "в принципі, можливо, колись, навєрно можна було б попробувать, скорєй всєго, хотя, конєшно, вряд лі..."... То через два дні мені передзвонили і сказали: гер Чепинога, шнель, гоу ту Тіроль, парашютен, люфтваффе, слава україні... Я перелякався, ну поїхав... Сначала я там два дні адаптірувався, в основному в барі, а потом поїхав стрибать... Сначала я хотів написать завіщаніє, ну завіщать в мене особо нічого, кроме депутатського значка шестого созива і сільського кота. Але кіт особо завіщаться не хотів, він і так проживе...
 
 Парашутний спорт, надо замєтіть, - він дуже странний і неудобний. От шо я імєю в віду? - Я всігда хотів стрибнуть з парашутом, але всігда - тільки в п’яному вигляді. Я і зараз увєрєн, що жодній адекватній людині ніколи в голову не прийде стрибать з парашутом тверезим, ібо - нахуя?... Але п’яним з парашутом не пускають... От такий когнітівний дисонанс, сплошний бля... Неудобства і несовершенство сознанія...
 
 Короче, прочитали мені коротку інструкцію і погрузили в самольот. Самольот був чеський і маленький, називався "Чесна" і страдав сквозняками. Стрибать треба було з висоти 3 кілометри 800 метрів... А тут треба замітить, що особєнності чєловєчеського глаза такови, що з висоти трьох тисяч метрів, тобі все одно, що 3 тисячі метрів, що 12 тисяч... Це я до того, що якщо ви літали в обичному пасажирському самольоті і дивилися униз, то оце з такої висоти треба стрибать, короче – пісдєц…
 
 Поки самольот набирав висоту, інструктор питався мене безуспєшно развлікать, він бачив що я сильно грусний і взволнований, і зовсім не рад знакомству з небесами… Піднімалися ми минут 20-30… Самольот кашляв і задихався, точно як я, коли піднімаюся на 19-й поверх, як ліфт не працює. Це не прибавляло мені оптімізма… Чогось пригадався Мересьєв і подумалось, що в принципі, можна жить і без ног…  Внизу пропливали пасторальні тірольскі села… Вони були красіві, ну дуже далекі і маленькі… Подумалось, що в якомусь з них сьогодні буде діскотєка і там розказуватимуть, як якийсь долбойоб сьогодні упав з неба, розвалив фермерське хазяйство, погиб сам і утащив з собою на тойсвіт пару породистих заможних коров…
 
 Інструктор показував мені красіві заморожені і загадочні Альпи… Але  мене в цей момент тошнило і сильно потіли долоні, а тому хотілося сказать інструкторові, - пашол ти нахуй з своїми альпами… Ну я не знав як точно виразиться… В голові крутилося тільки: фак моунтайн, фак самольот, фак парашут, фак вандерфулволд… Ще в я в цей момент думав, що як останусь жив, то не знаю чи проголосую за Клічка…
 
 Досягнув необхідної висоти, інструктор одкрив двері і я поняв, що значить жить в Норільську всередині лютого… Страшний холодний вітер увірвався в салон самольота і ласково тріпав мої внутрішні органи, включітєльно з спинним мозком… Реді? - спитав інструктор… Ні, ніфіга не реді, хотів я йому відповісти, в мене встрєчі, сложні переговори, неотложні діла, і вообще я б ще пожив трохи в цьому недосканалому брєнному мірі… Ти, мабуть, стрибай, чоловіче добрий, а я тебе тут підожду… Ну не проконало… То він ласково узяв мене за талію і  кинув униз к їбеням на землю…
 
 На фазі знакомства з технікою прижка, мене сильно інтересували внутрішні ощущенія. В смислі, тобі кажеться, що ти паріш, чи падаєш? Так от, скажу я вам: паріш, падіння не відчувається зовсім… Хотя, коли наді мною уже одкрився купол, то я бачив як падають інші люди. Человєк летить додолу як важкий мішок з гавном…
 
 Саме класне, що коли ти вже випав з самольота, і вже нічого не ісправить, то стає дуже хорошо… І хочеться кричать всякі вещі, тіпа – слава Україні, путін хуйло, гітлєр-капут, не важно… На душі прекрасно і чисто…
 
 Після відкриття купола ощущенія уже не такі гострі… Просто потихеньку наближається земля і можна дивиться на ці красоти з висоти птічого польота і показувать птицям дулі…
 
 В общим я всім рекомендую. Ви не пожалієте… Коли я сів додолу, то помолився всім нашим богам, а також - Кетцалкоатлю, Шиві, Аллаху, Ганеші, Ярилу, Гаруді, Тору, Одіну і даже якомусь видуманому мною духу Івана Купала (де він узявся в голові – непонятно)… А потом випив шампанського і разного іншого алкоголю, пропорційно кількості богів міра…
 
 В общим, треба стрибать. Саме главне, мужики, що після стрибка ти пошти цілий день чувствуєш себе крутим мачо… Для дєвушек у мене нема опредєлєнія… Ну, може, як Мерлін Монро, на отій решотці з вентилятором в білому платті…
 
 Треба якось попробувать стрибнуть ще раз. Хоча знатоки кажуть, що другий раз самий страшний… Ну, нічого, переживем!!!
Интеллектуалы делятся на два типа: одни поклоняются интеллекту, другие им пользуются

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #31 : Липня 14, 2014, 01:25:36 01:25 »
Спіралі і все таке,то було не для нас,на наших приладах стояла затримка всього 3 секунди,не накрутиш багато.А от закручувало часто,бувало так стропи замотає,що потім з хвилиеу після виходу купола висиш як не кажу що і крутишся потихеньку в зворотньому напрямку,а тут вже і земля.Взагалі цікаво дуже,але зовсім не впевнений,що хотів би стрибнути зараз.Після армії пройшло вже 24 роки.
у нас теж все таке саме! ППКУ на запасних, на основних автомат Дороніних)))
в мене теж після армії 24 роки пройшло якраз)) але у ПВО не стрибають))
і взагалі такої думки не виникало якось. а тоді політав спочатку на парашуті за катером на морі, потім на параплані... і весь час якось було недостатньо екстремально (при тому, що я ніякий не адреналінщик, і нічого собі доказувати не хотів). і тут цікаві відчуття вільного падіння, які інакше ніяк не пережити...

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #32 : Липня 14, 2014, 01:26:54 01:26 »
Перший мій стибок,на третій день перебування в карантині,пізно призвали.А під час другого ,на 7 день,в нас загинуло 11 чоловік,піднявся раптово шквал,хлопців повбивало об землю,а потім ще і тягало по всі площадці,інши на гори здуло.Так що при всй романтичності і цікавості,Ви там обережно.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #33 : Липня 14, 2014, 01:29:47 01:29 »
В нас на запасках прмладів не бело,але знаю,що такі є,здається спрацювання йде по тиску (висоті).
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #34 : Липня 14, 2014, 01:31:51 01:31 »
Ну і при всій повазі,на стабілці,падіння не зовсім вільне,якщо не помиляюсьпоряка 100-150 км/год.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #35 : Липня 14, 2014, 01:33:32 01:33 »
дякую, Бестіє!  :smilie1:

Чепиногу я звичайно читав, зразу прислали небайдужі фейсбучні друзі))
він, до речі, майже мій земляк - я теж з черкащини, і його суржик прямо рідний!)) ми тіки з разних боків Дніпра, але то такоє...))
ну, він стрибав у тандемі з інструктором, точніше, тандем-майстром його називають
це типу дорогого атракціону, тебе катають на парашуті.
я хочу сам навчитись... поки ще є час і здоров'я))

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #36 : Липня 14, 2014, 01:38:45 01:38 »
Перший мій стибок,на третій день перебування в карантині,пізно призвали.А під час другого ,на 7 день,в нас загинуло 11 чоловік,піднявся раптово шквал,хлопців повбивало об землю,а потім ще і тягало по всі площадці,інши на гори здуло.Так що при всй романтичності і цікавості,Ви там обережно.
блін... ужас! я от і думав, як у десантників, коли вітер, а треба виконувати бойове завдання
у нас нє, як тільки більше 5 м\с, польоти закривають і всі роз'їжджаються. або чекають, поки вітер стихне...
про стабілку: суть саме в тому, щоб без неї, у вільному падінні...

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #37 : Липня 14, 2014, 01:48:17 01:48 »
При бойовому десантуванні,стрибають з 400 метрів і в 4 потоки,по одному в двері і два потоки в рампу за захід 126 чоловік, і вітер не береться в розрахунок,я так думаю,але то все дурне,можу помилятись,але мені здаеться не було в історії успішного застосування масового десанту,це поки летиш сто разів пристрелити можуть,ідеальне мішень.А при учбових стрибках,як і у Вас,швидкість вітру допускалась до 5 m/s бувало що злітали і сідали на аеродромі в літаку.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #38 : Липня 14, 2014, 01:53:49 01:53 »
Про стабілку пропустив,якщо без теї,то так,погоджуюсь,це круто.а як купол виходить,примусовостабілку потрібно викидати,бо наскільки мені відомо в Д-1 стабілка була присутня,це дуже старі армійські парашути...?
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Bestия

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 686
  • Постоять за себя - полежать за других
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #39 : Липня 14, 2014, 02:01:23 02:01 »
я хочу сам навчитись... поки ще є час і здоров'я))

Вы смелый. Я на такое не способна, хоть когда-то и хотела прыгнуть. Удачи вам!
Интеллектуалы делятся на два типа: одни поклоняются интеллекту, другие им пользуются

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #40 : Липня 14, 2014, 02:05:32 02:05 »
для таких, як я, поки-що примусове розкриття - там кріпиться трос, який стягує чохол і парашут автоматично розкривається
а хто вже має досвід, просто стрибають, а потім відкривають ранець кільцем на потрібній висоті
ось, наприклад, мій товариш Олексій, у нього це якраз 13 стрибок (теж іде першим):

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #41 : Липня 14, 2014, 02:08:42 02:08 »
Тепер я зрозумів,а чохли поті на тросі за літаком висять,це дійсно дуже старі парашути,не страшно?Відео не подивлюсьнажаль,в мене нетсупутниковий,трафйк обмежений.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #42 : Липня 14, 2014, 02:12:43 02:12 »
я хочу сам навчитись... поки ще є час і здоров'я))

Вы смелый. Я на такое не способна, хоть когда-то и хотела прыгнуть. Удачи вам!
:ah мерсі
тут і правда нічого дуже страшного нема, чесно. можете спробувати, Бестіє!))
мені , наприклад, дуже страшно стрибати з мосту на вірьовці, там все близько і здається, що розіб'єшся... я так і не наважився  :ap
велика висота не сприймається свідомістю, набагато легше переступити поріг))

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #43 : Липня 14, 2014, 02:14:24 02:14 »
ужас. Я с балкона пятого этажа вниз стараюсь не смотреть. В жизни б не прыгнула. В смысле не с балкона, а с парашютом.

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #44 : Липня 14, 2014, 02:17:14 02:17 »
Тепер я зрозумів,а чохли поті на тросі за літаком висять,це дійсно дуже старі парашути,не страшно?
:smilie5: їх потім втягує випускаючий (і лається при цьому на тих, хто хоче йому допомогти, хоч попереджував про це на землі)))
в принципі, не страшно, вони хоч і старі, але дуже надійні. не було жодного випадку фаталіті (як кажуть спортсмени) через їх відмову...
і є ще запасний у кожного, якщо що - відкриється...
найчастіше народ розбивається на швидкісних крилах...

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #45 : Липня 14, 2014, 02:26:34 02:26 »
На крилах стропи часто плутаються,бо спорцмени.в яких поза 100 ставлятьсядо складання (укладка) пофігістично,азапаска,це поперше повні штани,при вдалому фіналі і на 80 відсотків зломані ноги,там швидкість приземлення в 2 рази більша,якщо це З=5 і не погасмшперед землею.Один раз бу свідком такого приземлення,хлопака не пристібнули до тросу,в штанах не знаю,а ногу вивихнув.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Lightning

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 625
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #46 : Липня 14, 2014, 09:24:20 09:24 »
Добро пожаловать в наше воздушное братство!  :smiley15:

Только помни - воздух не прощает ошибок.  :smilie3: И пренебрежения.
В воде даже при полном неумении плавать мы имеем шансы спастись. В воздухе же при самом лучшем умении летать мы этого шанса не имеем.  :smilie5:

Парашютный спорт - очень безопасный, кстати. Если парашютист погибает или получает травму, то в 98% случаев виноват он сам. Просто надо быть внимательным, даже после сотен прыжков и держать в узде желание почувствовать себя "мастером".
Это наш большой семейный опыт - на нашу семью из 4-х человек всего 13000 прыжков.  :rotate:
А еще 14 мировых рекордов и один чемпион мира.  :Prapor2: Правда, эти регалии появились еще до моего рождения.  :smilie5:


Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #47 : Липня 14, 2014, 09:36:06 09:36 »
Поздравляю. С братством!
Д-6. Давно.

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #48 : Липня 14, 2014, 10:23:15 10:23 »
Добро пожаловать в наше воздушное братство!  :smiley15:

Только помни - воздух не прощает ошибок.  :smilie3: И пренебрежения.
В воде даже при полном неумении плавать мы имеем шансы спастись. В воздухе же при самом лучшем умении летать мы этого шанса не имеем.  :smilie5:

Парашютный спорт - очень безопасный, кстати. Если парашютист погибает или получает травму, то в 98% случаев виноват он сам. Просто надо быть внимательным, даже после сотен прыжков и держать в узде желание почувствовать себя "мастером".
Это наш большой семейный опыт - на нашу семью из 4-х человек всего 13000 прыжков.  :rotate:
А еще 14 мировых рекордов и один чемпион мира.  :Prapor2: Правда, эти регалии появились еще до моего рождения.  :smilie5:

дякую!!!  :smiley15:
13000 на сім'ю! це більш, як по 3000 на кожного...  :smilie10: :smiley24:

ех.. де я був раніше)) хоча, у нас там є такий собі унікальний Матвєіч, йому зараз чи то 73, чи всі 77, а почав у 65)))
він велосипедом приїжджає з Чернігова. працює там сторожем на кладовищі  :smilie1:
вже 52 чи 53 стрибки))

про безпечність спорту я читав статистику, що більше травм навіть у футболі, а шанси розбитись вищі по дорозі на дроп-зону на машині, ніж під час стрибка.
я дуже уважний, виконую всі інструкції, може, через освіту (я закінчив мед. інститут і трохи працював навіть за спеціальністю), ну і вік уже... не пацан)))
а на чому ваша сім'я зараз стрибає?)) ясно, що на крилах, цікаво, на яких?

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #49 : Липня 14, 2014, 10:31:14 10:31 »
На крилах стропи часто плутаються,бо спорцмени.в яких поза 100 ставлятьсядо складання (укладка) пофігістично,азапаска,це поперше повні штани,при вдалому фіналі і на 80 відсотків зломані ноги,там швидкість приземлення в 2 рази більша,якщо це З=5 і не погасмшперед землею.Один раз бу свідком такого приземлення,хлопака не пристібнули до тросу,в штанах не знаю,а ногу вивихнув.
тут  Lightning вже сказав, що треба бути обережним завжди, навіть за сотню і тисячу стрибків... цілковито згоден. у нас минулого року розбився один товариш... тільки почав стрибати зі швидкісним крилом і на 4-му разі й розбився  :smilie2: було десь під 200 в нього стрибків...
народ регулярно ламає і вивихує ноги... молоді першоразники забувають, як правильно приземлятись.
що цікаво, дівчата приземляються набагато акуратніше, їм ноги треба берегти більше! :smilie5:
за непристібання до тросу щось було випускаючому?  :smilie9:

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #50 : Липня 14, 2014, 10:33:30 10:33 »
Поздравляю. С братством!
Д-6. Давно.
:smiley15:
дякую!
у вас в Харкові, точніше, під ним, наче скоро будуть якісь парашутні змагання...  :smilie1:

Offline Lightning

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 625
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #51 : Липня 14, 2014, 10:36:43 10:36 »
13000 на сім'ю! це більш, як по 3000 на кожного...  :smilie10: :smiley24:
Из них 4000 на мамике, 250 моих, 10 брата и остальные - папика.  :rotate:
Жена еще с нулями, но уже запланировано приобщение.  :smilie5:
а на чому ваша сім'я зараз стрибає?)) ясно, що на крилах, цікаво, на яких?
А на чем придется.  :laugh: Своих куполов нет, т.к. прыгаем уже лишь время от времени, нет смысла их держать.
В основном на Хитах, Мальвах и иже с ними. Иногда даже на старых ПО-16, хотя тандемы рулят и не люблю запаску спереди. В общем на всем, что найдется на дропзоне. Ведь теперь нам уже не нужно на спортивный результат работать - прыгаем для удовольствия.
Хотя в активе - МСМК папика, МС мамика, мой 1-й разряд и "почетный 3-й" у брата.  :smiley25:
Но если есть выбор - Parafoil наше все.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #52 : Липня 14, 2014, 01:43:38 13:43 »
yНа рахунок випускаючого,не можу сказати,цеж була совкова армія,думаю замнули на "місцевому" рівні,здається офіційно сказали,що обірвався фал камери стабілки,хлопака був земляком з іншого батальйону нашого полку,спілкувались після інценднту,тому причина нерозкриття мені відома стовідсотково,з його слів.Не побачили тому,що виходив він останнім (Ан-2),хоча випускаючий звичайно мав бизвернути увагу,але......думаю знову ж таки винен був той пофігізм.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #53 : Липня 14, 2014, 02:23:23 14:23 »
13000 на сім'ю! це більш, як по 3000 на кожного...  :smilie10: :smiley24:
Из них 4000 на мамике, 250 моих, 10 брата и остальные - папика.  :rotate:
Жена еще с нулями, но уже запланировано приобщение.  :smilie5:
а на чому ваша сім'я зараз стрибає?)) ясно, що на крилах, цікаво, на яких?
А на чем придется.  :laugh: Своих куполов нет, т.к. прыгаем уже лишь время от времени, нет смысла их держать.
В основном на Хитах, Мальвах и иже с ними. Иногда даже на старых ПО-16, хотя тандемы рулят и не люблю запаску спереди. В общем на всем, что найдется на дропзоне. Ведь теперь нам уже не нужно на спортивный результат работать - прыгаем для удовольствия.
Хотя в активе - МСМК папика, МС мамика, мой 1-й разряд и "почетный 3-й" у брата.  :smiley25:
Но если есть выбор - Parafoil наше все.
ясно, це у вас парашутна династія ,і хто вже попав туди, змушений стрибати))) здорово!  :smiley24:

здорово, що на нашому форумі я теж знайшов однодумців (хоча й не сумнівався  :smilie5: )
до "окрилення" мені ще, як мінімум, 1,5 років... хотів спочатку АФФ пройти, а тоді засумнівався, щО краще... ну і вирішальним було, що на Прогресі її не вивчають
там стрибають зі старими д1-5у.
це для мене, як "ламповий звук")))
« Останнє редагування: Липня 14, 2014, 03:46:37 15:46 від pin2 »

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #54 : Липня 14, 2014, 02:26:07 14:26 »
yНа рахунок випускаючого,не можу сказати,цеж була совкова армія,думаю замнули на "місцевому" рівні,здається офіційно сказали,що обірвався фал камери стабілки,хлопака був земляком з іншого батальйону нашого полку,спілкувались після інценднту,тому причина нерозкриття мені відома стовідсотково,з його слів.Не побачили тому,що виходив він останнім (Ан-2),хоча випускаючий звичайно мав бизвернути увагу,але......думаю знову ж таки винен був той пофігізм.
добре, що все обійшлось більш-менш благополучно

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #55 : Липня 14, 2014, 02:27:13 14:27 »
ВАУ!!!!!  :smiley24:

зависть ведьмы к банальным полётам немного удивляет
ну да, ладно  :smilie7:
тут взагалі не те, щоб політ, а падіння  :smilie1:
вона може й не заздрить, а схвалює))


воооооооооооооот (с)   :gigi:
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій крайній стрибок на "Прогресі"
« Reply #56 : Серпня 04, 2014, 01:10:34 13:10 »


сподіваюсь, це мене зняли
хоча, яка там різниця?  :smilie1:

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Re: Мій другий стрибок на "Прогресі"
« Reply #57 : Серпня 04, 2014, 01:23:26 13:23 »
перший стрибок з десантним круглим парашутом може зробити будь-хто, у кого є  всі кінцівки))

Можно даже без кінцівок... автоматы открот парашют... правда, если после открытия основного, не отключить автомат на запасном, то на 2-х парашютах, при попадании в восходящий поток, можно прилично "подняться"...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій крайній стрибок на "Прогресі"
« Reply #58 : Серпня 04, 2014, 01:40:26 13:40 »
ну, при приземленні удар досить таки ощютімий, так що без кінцівок не вийде))
попасти у висхідний потік можна й на одному парашуті, цього року був рекорд зависання 12 хвилин))

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій крайній стрибок на "Прогресі"
« Reply #59 : Серпня 04, 2014, 02:16:50 14:16 »