Автор Тема: Операция «Мышеловка»  (Прочитано 3905 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Операция «Мышеловка»
« Reply #30 : Липня 13, 2014, 11:07:16 11:07 »
"нізащо" ? ... дивна позиція  :smilie11: А хіба не головна функція армії протистояти ворогу держави ?

 Так, тільки не гинути десятками через те, що ворог на тій території себе почуває більше вдома, ніж наша армія.  Якщо наші воїни будуть гинути такими темпами, то скоро не буде кому захищати території із проукраїнським населенням...

Предлагаю прекратить истерику.

 Тоді швидше їдь на передову і доводи свою відданість справами. Тільки не потрібно фото із своїми руками. На передову, туди, де гинуть і калічіють десятками молоді люди. Доводи свою позицію справами.

Ти це Сергію, чи кому? Сам чому не на передовій, чи хоча б у службі забезпечення?

Не знаєш, що Сергій три місяці ремонтував військові літаки?
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Операция «Мышеловка»
« Reply #31 : Липня 13, 2014, 11:44:02 11:44 »
"нізащо" ? ... дивна позиція  :smilie11: А хіба не головна функція армії протистояти ворогу держави ?

 Так, тільки не гинути десятками через те, що ворог на тій території себе почуває більше вдома, ніж наша армія.  Якщо наші воїни будуть гинути такими темпами, то скоро не буде кому захищати території із проукраїнським населенням...

Предлагаю прекратить истерику.

 Тоді швидше їдь на передову і доводи свою відданість справами. Тільки не потрібно фото із своїми руками. На передову, туди, де гинуть і калічіють десятками молоді люди. Доводи свою позицію справами.

Ти це Сергію, чи кому? Сам чому не на передовій, чи хоча б у службі забезпечення?

Не знаєш, що Сергій три місяці ремонтував військові літаки?

 1. Я не доводив країну до такого стану (якщо б в Україні залишався мій вибір - Ющенко, такої ситуації не було б). Тому, було б найкраще, щоб ситуацію виправляли б ті, хто довели країну до такого стану, як то Тягнибок, Григян і їх прихильники Лірники, Лоти, Війки, Вольтери.....нехай ідуть на передову, нехай сідають у ті ІЛ-76, що летять в аеропорт Луганська і гелікоптери, що літають над головами терористів. Але, на жаль, ситуацію виправляють інші, зовсім інші, а названі вище, продовжують керувати розумами українців.
 2. Я не закликаю іти воювати, при цьому залишаючись біля компа.
 3. Більше вір тому, що пише Сєрожа. Нехай іде на передову, в Іл, і гелікоптер, в атаку по зачистці території. Нехай іде. Але не піде.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Операция «Мышеловка»
« Reply #32 : Липня 13, 2014, 11:49:04 11:49 »
Моя пропозиція по існуючій ситуації.

Якщо в найближчі дні не вдасться очистити територію від ворога без особливих жертв зі сторони України, то:

 1. Негайно організувати виведення наших десантників, що тримають оборону аеродромів (Луганськ, Донецьк). Байдуже, чи із технікою чи без.
 2. Після відведення десантників здійснити ракетно-бомбові удари по цих аеродромах (можна дочекавшись коли їх займе ворог).
 3. Об"явити на весь світ, що Московщина здійснила агресію із доведеннями....Територію поза межами укр. військ об"явити окупованою...
 4. відвести прикордонні і інші війська, що наближені до проблемних ділянок кордонів із Московщиною.
 5. Закріпитись на тих позиціях, де можна буде ефективно і без особливих жертв зі сторони України захищати територію країни.
 6. Припинити будь яке фінансування, транспортне сполучення окупованих територій...

 Десь так.
Цей план був би добрий, якщо б була впевненість, що вони на тому зупиняться. Але залишивши їм такий плацдарм туди ввійдуть не тільки танки і гради, а й авіація і т.д. Тоді вже вся територія України буде під загрозою. І "без особливих жертв" точно не вийде. Буде постійно тліючий конфлікт. В тому то і справа, що їх не можна ізолювати. Хіба що за допомогою зовнішньої допомоги, але не факт, що така буде. :smilie2:

 А я і не вказую, що ситуація таким чином стабілізується. Я пишу про те, що вона оптимізується - будуть менші жертви із нашої сторони і більші із їхньої. Я вище написав, аеродроми - розбомбардува (значить не зможуть деякий час їх використовувати), а відновлять - повторити руйнацію. Проти їх літаків застосовувати наші ППО. Наші блокпости - лише на території міст із лояльним населенням (таким чином це обмежить застосування окупантами зщброї масового знищення).
 припинити всі контакти із Московщиною за виключення дипломатичних.
 За транспортування газу - відбирати газ (і об"явити про це світ), перекриють - їх проблеми.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Операция «Мышеловка»
« Reply #33 : Липня 13, 2014, 11:53:55 11:53 »

 1. Я не доводив країну до такого стану (якщо б в Україні залишався мій вибір - Ющенко, такої ситуації не було б).

Я не я и хата не моя. Ющенко - геній. Призначав Яніка ПМ, але країну до такого стану не доводив.

То який з Вас громадянин, якщо тількі і мрієте щоб уникнути відповідальності.

Я, чесно, не слідкував, тому можете розповісти, що Ви зробили особисто за листопад-травень. Просто цікаво.

Маю право спитати після Вашого посту.
Contra Spem Spero

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Операция «Мышеловка»
« Reply #34 : Липня 13, 2014, 01:05:11 13:05 »

 1. Я не доводив країну до такого стану (якщо б в Україні залишався мій вибір - Ющенко, такої ситуації не було б).

Я не я и хата не моя. Ющенко - геній. Призначав Яніка ПМ, але країну до такого стану не доводив.

 Ти підлий лицемір і твої повідомлення розраховані на дурнів. ПМ Януковича призначав Кучма, а в період президентства Ющенка, Янукович став Прем"єром згідно Конституції України і сформованої Януковичем, після результатів виборів 2006р., більшості у ВР.
 

То який з Вас громадянин, якщо тількі і мрієте щоб уникнути відповідальності.

Я, чесно, не слідкував, тому можете розповісти, що Ви зробили особисто за листопад-травень. Просто цікаво.

Маю право спитати після Вашого посту.

 Проводив монтаж електропроводки в квартирах.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Операция «Мышеловка»
« Reply #35 : Липня 13, 2014, 03:52:19 15:52 »

 1. Я не доводив країну до такого стану (якщо б в Україні залишався мій вибір - Ющенко, такої ситуації не було б).

Я не я и хата не моя. Ющенко - геній. Призначав Яніка ПМ, але країну до такого стану не доводив.

 Ти підлий лицемір і твої повідомлення розраховані на дурнів. ПМ Януковича призначав Кучма, а в період президентства Ющенка, Янукович став Прем"єром згідно Конституції України і сформованої Януковичем, після результатів виборів 2006р., більшості у ВР.
 

То який з Вас громадянин, якщо тількі і мрієте щоб уникнути відповідальності.

Я, чесно, не слідкував, тому можете розповісти, що Ви зробили особисто за листопад-травень. Просто цікаво.

Маю право спитати після Вашого посту.

 Проводив монтаж електропроводки в квартирах.

Дякую за віповідь. 

Дуже сумно, що разом із політичною кар"єрою Ющенка для Вас закінчилась і Україна, і власне громадянство. :(

Ви ще розкажете, щю Ющенко не  міг тому призначенню запобігти... Знаєте - ну не можеш - не берись. А то як Тимошенко виходить - вона, що не розуміла, що її ніколи не оберуть? Розуміла.

Так і тут. про добрі справи Ющенка в лапках можна багато розповідати, від лікарні далекого майбутнього і далі по передвиборчій програмі.

Залишився від нього камінь на Софійскій площі, про те що він гетьман усього і всея, і де його козацтво, і він на чолі його?  Хтось бачив?

Отож. Так що не починайте. Ви робите достойну, корисну справу, тому не переймайтесь. Будете під москальским прапором так само її робити, ніхто Вам слова поганого не скаже.
Contra Spem Spero

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Операция «Мышеловка»
« Reply #36 : Липня 13, 2014, 04:09:34 16:09 »
Моя пропозиція по існуючій ситуації.

Якщо в найближчі дні не вдасться очистити територію від ворога без особливих жертв зі сторони України, то:

 1. Негайно організувати виведення наших десантників, що тримають оборону аеродромів (Луганськ, Донецьк). Байдуже, чи із технікою чи без.
 2. Після відведення десантників здійснити ракетно-бомбові удари по цих аеродромах (можна дочекавшись коли їх займе ворог).
 3. Об"явити на весь світ, що Московщина здійснила агресію із доведеннями....Територію поза межами укр. військ об"явити окупованою...
 4. відвести прикордонні і інші війська, що наближені до проблемних ділянок кордонів із Московщиною.
 5. Закріпитись на тих позиціях, де можна буде ефективно і без особливих жертв зі сторони України захищати територію країни.
 6. Припинити будь яке фінансування, транспортне сполучення окупованих територій...

 Десь так.
 

Союзник, а не пішов би ти нахуй з такими пропозиціями. Може ще і Одесу з Харковом оркам здати? Щоб жертв не було. Хай вже беруть, що хочуть, аби тільки тебе не чіпали?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Операция «Мышеловка»
« Reply #37 : Липня 13, 2014, 04:18:05 16:18 »
Моя пропозиція по існуючій ситуації.

Якщо в найближчі дні не вдасться очистити територію від ворога без особливих жертв зі сторони України, то:

 1. Негайно організувати виведення наших десантників, що тримають оборону аеродромів (Луганськ, Донецьк). Байдуже, чи із технікою чи без.
 2. Після відведення десантників здійснити ракетно-бомбові удари по цих аеродромах (можна дочекавшись коли їх займе ворог).
 3. Об"явити на весь світ, що Московщина здійснила агресію із доведеннями....Територію поза межами укр. військ об"явити окупованою...
 4. відвести прикордонні і інші війська, що наближені до проблемних ділянок кордонів із Московщиною.
 5. Закріпитись на тих позиціях, де можна буде ефективно і без особливих жертв зі сторони України захищати територію країни.
 6. Припинити будь яке фінансування, транспортне сполучення окупованих територій...

 Десь так.
 

Союзник, а не пішов би ти нахуй з такими пропозиціями. Може ще і Одесу з Харковом оркам здати? Щоб жертв не було. Хай вже беруть, що хочуть, аби тільки тебе не чіпали?

Да эти все 6 пунктов сводятся к одному простому: А давайте сдадимся, чтобы жертв не было.

Потому и такая моя реакция, пусть автор июльских тезисов не обижается...
Contra Spem Spero